Canlı Destek

STATISTICS

  • Total Members76.530
  • Online Members3
  • Online Visitors27
  • Today Visitors1.081

Working Hours

Weekdays 13:00 - 24:00
Saturday 13:00 - 22:00
Sunday 13:00 - 22:00

 

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 4.0405$ USD
  • 4.9760€ EURO

MEMBERLOGIN

Top Up Balance via Credit or Debit Card

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Products » Game PRODUCTS » Clash of Clans Gems

Clash of Clans Gems (Gems)

Clash of Clans Hakkında Bilgi (Clash of Clans Nedir?): Clash of Clans, Helsinki, Finlandiya merkezli video oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilmiş olan çok oyunculu, gerçek zamanlı, freemium, çevrimiçi strateji oyunu. Clash of Clans oyununda, oyuncular saldırganlara karşı kendi köylerini korumak için çeşitli savunma mekanizmaları inşaa ederken, aynı zamanda saldırma amacıyla da asker üretirler. Oyuncular, 50'şer kişilik gruplardan oluşan klanlara katılabilir, topluluk olarak ve klanların kendi içlerinde çevrimiçi sohbet ederek, klan üyeleri birbirlerinin kalelerine asker gönderebilirler.

İlerleme için gerekli materyallerden en önemlisi olan taş alımı kredi kartıyla veya oyuncunun kendini geliştirmesi ve istenilen dereceleri yapmasının yanı sıra, köyün bulunduğu alandaki çalı, ot ve ağaçlar toplandığı esnada da kazanılabilmektedir. Ödeme özelliği ile oyun iOS platformunda en çok kazananlar listesine girmiştir. 2013 yılının ilk yarısında, şirket satışlardan ortalama olarak günde 2.4 milyon dolar gelir elde etmiştir. Clash of Clans iOS platformunda, 2012 yılı Aralık ayında en çok indirilen 5 uygulama arasında yerini almıştır. Oyunun bu başarıyı kazanmasındaki asıl neden ise, tekli ve çoklu oyunların birleştirilmiş olmasının yanı sıra eşli olarak oynanması olarak gösterilmektedir.

Android platformunda ise ilk defa, 30 Eylül 2013 tarihinde sakin ve sessiz bir şekilde Kanada ve Finladiya'da oynanmaya başlandı.Bir hafta süreyle Kanada ve Finlandiya'da beta sürümü yayınlandıktan sonra, 7 Ekim 2013 tarihinde Google Play Store'da yerini aldı ve yine sessiz bir şekilde uluslararası platformda yayılmaya başladı. Clash of Clans Android İndir || Clash of Clans iOS İndir


MaxiGame ayrıcalığı ile Clash of Clans Gems Satışları hizmetinizdedir. Sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde Clash of Clans Gems Satın Alarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Sitemiz Clash of Clans Gems Satışı Yapan Sitelerin başında gelmektedir. Ayrıca her zaman size en ucuz Clash of Clans Gems ürünlerini sunmak için çalışıyoruz. Sitemizden Clash of Clans Gems Almak oldukça basittir, bunun için öncelikle aşağıdaki fiyat listesinden Clash of Clans Gems Fiyatlarını kontrol edip almak istediğiniz miktarın ücretini yatırıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş tamamlandığında size Clash of Clans Gems E Pin kodu verilecektir. Bu kodu oyun hesabınıza girerek Clash of Clans Gems Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
25 TL Google Play Card

Clash of Clans Android için

27,25 TL - Sipariş
50 TL Google Play Card

Clash of Clans Android için

54,51 TL - Sipariş
100 TL Google Play Card

Clash of Clans Android için

108,02 TL - Sipariş
25 TL iTunes Card

Clash of Clans iOS için

29,75 TL - Sipariş
50 TL iTunes Card

Clash of Clans iOS için

59,50 TL - Sipariş