Canlı Destek

STATISTICS

  • Total Members76.530
  • Online Members2
  • Online Visitors28
  • Today Visitors1.151

Working Hours

Weekdays 13:00 - 24:00
Saturday 13:00 - 22:00
Sunday 13:00 - 22:00

 

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 4.0405$ USD
  • 4.9760€ EURO

MEMBERLOGIN

Top Up Balance via Credit or Debit Card

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Products » Game PRODUCTS » Kıyamet Savaşçıları Elmas

Kıyamet Savaşçıları Elmas

Kıyamet Savaşçıları Hakkında Bilgi (Kıyamet Savaşçıları Nedir?): Kurulum ve yükleme gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen Kıyamet Savaşçıları, 37Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan bir aRPG oyunudur. Savaş ve aksiyon ile RPG ögelerinin harmanlandığı oyunda kendi karakterinizi oluşturup verilen görevleri yerine getiriyor ve macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Savaşçı, büyücü ve avcı olmak üzere 3 ayrı karakter sınıfının yer aldığı Kıyamet Savaşçıları'nda her sınıfın kendine has kıyafet, takı, silah ve yetenekleri bulunmakta. Kaliteli grafiklerinin yanı sıra zengin içeriğiyle de dikkat çeken oyunda gelişmiş bir pet ve binek sisteminin yanı sıra otomatik yön bulma ve otomatik savaş sistemleri de yer almakta.

Farklı büyüklük ve zorluklarda zindanlarda ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlaırnız ile birlikte grup olarak savaşabilir, zindanın sonuna kadar giderek değerli hediyeler kazanabilirsiniz. Hikayeye bağlı olarak gelişen görevleri tamamlayarak hızlıca görev atlayabilir ve görev sonunda verilen eşyalar ile karakterinizin güçlenmesini de sağlayabilirsiniz. Kıyameet Savaşçıları Kayıt Ol || Kıyamet Savaşçıları Oyna


Kıyamet Savaşçıları Elmas satışları
 MaxiGame farklı ve kalitesi ile hizmetinizdedir. Sitemiz Kıyamet Savaşçıları Elmas satışı yapan siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Sitemizden Kıyamet Savaşçıları Elmas satın almak oldukça basit bir işlemdir. Bunun için öncelikle aşağıdaki listeden Kıyamet Savaşçıları Elmas fiyatlarını inceleyip ardından gerekli ödemeyi size sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerinden birini kullanarak yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş sonucunda sistem size otomatikmen Kıyamet Savaşçıları Elmas E-Pin kodu verecektir, bu kodu Kıyamet Savaşçıları sitesindeki hesabınızda ilgili alana girerek anında Kıyamet Savaşçıları Elmas yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.