Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye130.312
  • Online Üye5
  • Online Ziyaretçi26
  • Bugün Ziyaretçi2.238

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 9.2159$ USD
  • 10.6978€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MAXICARD Oyun Tanıtımı

MaxiCard Hakkında Bilgi (MaxiCard Nedir?): 

MaxiCard, online oyunlarda kullanılmak üzere oluşturulan ve hali hazırda birçok oyunda ve hizmette kullanılan MaxiGame'in global E-Pin kodu / Ödeme aracıdır. 

MaxiGame üzerinden onlarca farklı ödeme yönteminden size en uygun olan yöntem ile ödemenizi dakikalar içerisinde yapıp ardından MaxiCard E-Pin Kodu sipariş verip E-Pin kodunuzu anında alarak sevdiğiniz oyunda dilediğiniz ürünü ve hizmeti satın almak için kullanabilirsiniz.  

MaxiCard E-Pin kodlarımız sistemimiz tarafından 7/24 otomatik bir şekilde teslim edilmektedir herhangi bir bekleme durumu bulunmamaktadır.

MaxiCard E-Pin Kodunu, MaxiCard Logosu veya Banneri gördüğünüz bütün online oyunlarda gönül rahatlığı ile kullanabilir dilediğiniz ürüne veya hizmete MaxiGame farkı ile anında sahip olmanın ayrıcalığını yaşabilirsiniz.

MaxiCard'ın oynadığınız oyunda geçerli olup olmadığından emin değilseniz gün içerisinde canlı destek hattımızdan veya canlı destek hattımıza ulaşamadığınızda sitemizdeki iletişim bölümünden ticket atarak bize sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapılır ve gerekli bilgi verilir.