Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye120.151
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi34
  • Bugün Ziyaretçi1.246

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 7.5480$ USD
  • 8.9456€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Silkroad Online Silk Oyun Tanıtımı

Silkroad Hakkında Bilgi: Silkroad Online oyuncuyu İpek Yolu ticaret yolu boyunca yer alan Çin ve Avrupa medeniyetlerini bir araya getiren, tarihi bir fantazinin derinliklerine dalmasını sağlayan çok oyunculu çevrimiçi bir RPG oyunudur. China'nın Jangan şehrinden Constantinople'a kadar seyahat eden oyuncular tacir olarak servet kazanabilirler, hırsız olarak zenginleri avlayabilirler ya da avcı olarak kiralık muhafızlık yapabilirler.

Silkroad Online, oyuncuyu eski Çin, İslam ve Avrupa medeniyetlerinin derinlerine götüren bir MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online RPG – Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu). İpek Yolu kısaca belirtecek olursak önemli bir kültürel ve ekonomik ticaret geçidiydi. Zafer ve maceranın unutulmuş tarihine gömülen Eski Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan yollardı.


Silkroad Online, sabit içeriğe bağlı diğer MMORPG’lerin aksine sürekli aktif bir dünya sunmaktadır. Tüccarlar, geniş yollar üzerinde maceraya atılırken Hırsızlar bunların mallarını soymayı planlamaktadır. Bunun yanı sıra, ticaret büyük risk taşırken Avcılar tacirleri korumak ve hırsızların yaptıklarına son vermek için meydana çıkacaktır. Silkroad’ın günlük hayatını Silkroad'daki ticaret ve zorluklar şekillendirirken bunlar çeşitli ilişki, hedef ve hayaller yoluyla Silkroad’u yaşam dolu bir dünya kılmaktadır. Silkroad Online Kayıt Ol || Silkroad Online İndir


MaxiGame farkı ile Silkroad Online Silk Satışları hizmetinizde. Siz de sitemizden Silkroad Online Silk Satın Alarak oyunda rakiplerinizin önüne geçip birçok ayrıcalığın sahibi olun. Sitemiz Silkroad Online Silk Satışı Yapan Sitelerin başında gelmektedir. Aynı zamanda size her zaman en uygun en ucuz Silkroad Online Silk ürünlerini temin etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Nasıl Silkroad Online Silk Alırım veya Nereden Silkroad Online Silk Alırım diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizden Silkroad Online Silk Almak oldukça basittir. Aşağıdaki listeden Silkroad Online Silk Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş sonucunda sistem size otomatikmen Silkroad Online Silk E Pin Kodu verecektir. Bu kodu Joymax hesabınıza giriş yapıp ilgili alana girerek anında Silkroad Online Silk Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.