Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye124.531
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi6
  • Bugün Ziyaretçi578

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 7.5087$ USD
  • 9.0620€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Knight Online GB Oyun Tanıtımı

Knight Online Hakkında Bilgi (Knight Online Nedir?):

"Knight Online" Parti sistemine dayalı, Kore'de başarılı olmuş ilk online oyundur. Bu oyunda Seviye atlama, eşya düşürme ve birinci sıraya çıkma gibi özellikler ön planda değildir. 'Knight Online'ı' başarılı ve özel kılan, parti kurarak oyuncuların birbirlerine yardım etmesi, beraber seviye atlaması , kendine has bir oyun tarzının olmasıdır. Knight Online'ın en büyük gücü muazzam savaşlarıdır.

Oyuncular insan ırkı olan El Morad ve Orc ırkı olan Karus milletlerinden birini seçmek durumundadır. Zafer için, her oyuncu kendi milleti ile birlikte hareket etmelidir.

Savaş sırasında kahraman olan oyuncu, kral tarafından bir ünvan ve ödül parası alacaktır. Ek olarak kahraman, bir kalenin lordu olur ve kaleyi yönetir.

Uygun Knight Online GB Fiyatları MaxiGame'de. Sitemiz Knight Online GB Satışını en hızlı ve en güvenli yapan sayılı sitelerden birisidir. Güncel Knight Online Gold Bar Fiyatlarına aşağıdan ulaşabilir hızlı ve kolay bir şekilde sitemizden Knight Online Gold Bar satın alabilirsinizKnight Online Gold Bar Nasıl Alınır diye sorular varsa aklınızda lütfen canlı destek hattımız ile iletişime geçiniz.