MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    Saw1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2013
    Oyun
    vSRO Files v1.188
    Konular 
    28
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  118
    R. Hali
    Saw1337's: Hacker

New Launcher + Link Saw1337 [ 8 Adet ]

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. SpeedyShare

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Files.FM

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. SpeedyShare

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Files.FM

2. Aşağıdaki 4 üye Saw1337 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    CrawL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Eylül 2013
    Oyun
    Vietnam Silkroad
    Konular 
    37
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    CrawL's: Cheerful

Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş

MaxiGamer
    Physnx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Eylül 2014
    Oyun
    PC Gaming
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    Physnx's: Ho?nut

Eline emeğine sağlık ama yanlış anlama amatörsün belli ki ama fazla amatörce olmuş.

MaxiGamer
    CaptainJack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    16
    Edilen Teşekkür 
     41
     Alınan Teşekkür  :  38
    R. Hali
    CaptainJack's: Crappy

Alıntı Physnx Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Eline emeğine sağlık ama yanlış anlama amatörsün belli ki ama fazla amatörce olmuş.
    Yanlış anlama ama bu söylediğine katılmıyorum.Launcher çok güzel ve hoş arkadaşımız emek etmiş ve paylaşmış bize de tebrik etmek düşer. Daha iyisini yapabiliyorsanız forumda herkes paylaşımda bulunabilir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    13 Eylül 2014
    Oyun
    PC Gaming
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     1
    R. Hali

Alıntı CaptainJack Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Yanlış anlama ama bu söylediğine katılmıyorum.Launcher çok güzel ve hoş arkadaşımız emek etmiş ve paylaşmış bize de tebrik etmek düşer. Daha iyisini yapabiliyorsanız forumda herkes paylaşımda bulunabilir.
    Katıl katılma senin dediğin gibi burası bir forum sitesi ve burda herkes paylaşımda bulunabilir Ben düşüncemi de söyledim saygımıda gösterdim.

Daha iyisi olmayabilir belkide fakat yinede paylaşımda bulunuyorum.Uzun süre önceki çalışmalırım.

MaxiGamer
    Saw1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2013
    Oyun
    vSRO Files v1.188
    Konular 
    28
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  118
    R. Hali
    Saw1337's: Hacker

Alıntı serkan1172 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş

Teşekkür Ederim

----------

Alıntı Physnx Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Beğenip beğenmemen hakkında yorumlara açığım ama amatörsün demen banada biraz saçma geldi neden diye sorarsan Paylaşılcak Launcher Olur Paylaşılmıycak Launcher olur Bu launcherleri yapmak 5 dkk mı aldı hepsini kendime ait özel launcherim var ama paylaşmayı düşünmüyorum bu işi en Prof. yapandan daha iyi yapabileceğime eminim böyle yorumlarada aldırmıyorum gereksiz üye listeme başarıyla giriş yaptın

----------

Alıntı CaptainJack Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Yorumunuz için teşekkür ediyorum böylelerine laf anlatmak zorunda değiliz hiç bir zaman beğendiysen kullan beğenmediysen yağlama yapma ama anlamıyor bunlar bu kelimeyi sen daha iyisini yap paylaş o zaman ancak gülüyorum ben böylelerine

MaxiGamer
    Stuxnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ağustos 2011
    Oyun
    -,-
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     9
     Alınan Teşekkür  :  15

Alıntı Saw1337 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Teşekkür Ederim

----------

Beğenip beğenmemen hakkında yorumlara açığım ama amatörsün demen banada biraz saçma geldi neden diye sorarsan Paylaşılcak Launcher Olur Paylaşılmıycak Launcher olur Bu launcherleri yapmak 5 dkk mı aldı hepsini kendime ait özel launcherim var ama paylaşmayı düşünmüyorum bu işi en Prof. yapandan daha iyi yapabileceğime eminim böyle yorumlarada aldırmıyorum gereksiz üye listeme başarıyla giriş yaptın

----------

Yorumunuz için teşekkür ediyorum böylelerine laf anlatmak zorunda değiliz hiç bir zaman beğendiysen kullan beğenmediysen yağlama yapma ama anlamıyor bunlar bu kelimeyi sen daha iyisini yap paylaş o zaman ancak gülüyorum ben böylelerine
    En prof yapandan da prof yapabilirim diyosan sana rakip getiririm ? Benide al hadi gereksiz üye listene

MaxiGamer

K. Tarihi 
    13 Eylül 2014
    Oyun
    PC Gaming
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     1
    R. Hali

Alıntı Stuxnet Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    En prof yapandan da prof yapabilirim diyosan sana rakip getiririm ? Benide al hadi gereksiz üye listene
    Takma dostum arkadaşın egosu sağlam baya

MaxiGamer
    ByDesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ekim 2013
    Konular 
    11
    Edilen Teşekkür 
     54
     Alınan Teşekkür  :  203
    R. Hali
    ByDesto's: Breezy

forumda emek verilen bir şey paylaşılıyorsa amatörsün yada değilsin demeye gerek yok. güzel olmuş yada olmamış deyip geçin yada yorum atmayın. tartışma başlatmanın anlamı yok.
    Bir Çin Atasözü Derki: Çalışıyorsa Kurcalama!

MaxiGamer
    -FastLane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Haziran 2009
    Konular 
    72
    Edilen Teşekkür 
     475
     Alınan Teşekkür  :  279
    R. Hali
    -FastLane's: Relaxed

Launcherlar güzel fakat lol temasının olması çok alakasız olmuş,evet görseller güzel fakat bu Silkroad'da char açıp Metin2 diye nickli karakter açmak gibi birşey
    hatta bu günlerde Ryze,Yasuo gibi nickler de açıyorlar.Bu eleştirim sadece sana değil,bir oyunda başka bir oyunun öğesinin kullanılmasını veya nick olarak kullanılmasını hiç sevmiyorum.Bunlar yerine farklı görseller kullanarak daha güzel launcherlar yapabilirsin

kaptanhulk > -FastLane

MaxiGamer
    GHOST55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  8

Teşekkürler

MaxiGamer
    purity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Aralık 2018
    Oyun
    Privite Server
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Good Job

MaxiGamer
    remamakiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Mayıs 2020
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  0

Thanks

MaxiGamer
    alkomnda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Eylül 2020