MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 17 Sayfadan 1. Sayfa 12311 Sonuncu

MaxiGamer
    Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     67
     Alınan Teşekkür  :  109

Orjinal cSRO ve cSRO-R Files ! iSRO'ya en yakın files!

Hiç laf söz etmeyeceğim, ben Spare - Miraç.
    Paylaşamazsın edemezsin diyorlardı, paylaşmamam için eski ekibimden bir ton hakaret, bir ton tehdit yedim.
    Hiç birisi karşıma çıkmaya cesaret edemedi.

Beni zSunucu ile tanıdınız. Bu ekiple bu işi yapıcağız dedik, 3-4 tane sunucu aldım 32 GB'lik ilk etapta 3-4 server yaptık
    Paralar bana gönderildi ben gönderilen paraları ekip içinde sürekli dağıttım kendim sunucu paralarını bir yakınımın kartından çektirdim,
    hepsinin parasını cebimden ödedim. İş yapıyoruz dediler, vergilendirmemiz lazım dediler. Dükkan açalım dediler, tamam dedik
    gittim kredi çektim dükkan açtım. Dükkanı açtıktan 1-2 hafta sonra kimse çalışmamaya başladı, serverler yapılmadı milletten
    server paralarını almış olduk. Ben Sezer'e Emre'ye Boğaçhan'a , Alper'e , Ozan'a paraları göndermiş oldum.
    Baskı kurmaya çalıştım defalarca ama nafile. Sonra açtığım dükkan aldığım malzemeler boşuna gitmesin dedim dükkanı bilişim dükkanına çevirdim. Vergi levhamı dahil gösterebilirim geçen sene ocak ayında açıldı. Dükkanıda kapattım.

Maliyeyede şikayet edilmişim maliyedende ceza yedim.
    Hesaplar bana ait olduğu için benim adım dolandırıcıya çıktı.

Ardından defalarca bu filesi satmaya karar verdim, youtubede
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. yayınlanan şu video bana ait.

Ama kimseye satmadım, içim el vermedi. Eski ekibim dediki Mehmet Günaydın senin dayındır bilmem neyindir.
    Benim ne dayım ne başka birşeyim. Soy ağacımı çıkartırım gerekirse onlar sattığımı iddia ediyorlar çünkü.

Sonra öğrendim ki bu kansızlar Ahmed diye bir arap'a 3000$ filesi satmış fakat filesi göndermemişler dolandırmışlar.

Aslında anlatılacak çok şey var fakat uzatmıyorum. Elbet benimde hatalarım olmuştur, kabulumdur.
    Burada bu konuyu okuyan o ekip dışındaki arkadaşlara yanlışımız olduysa affola.

Buyrun
    link 1; Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Client hariç herşey içinde farklı filesler vs. var
    link 2; Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Sadece DB + Files + SMC
    link 3; Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Client link + Ivalice clienti başka uyumlu client bulunca paylaşacağım.

ilerleyen zamanlarda clientler, farklı filesler dblerde paylaşıcağım.

Gerisi sizin yeteğinize kalmış hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun, bu fileste yayınlandı.

Bilgi : Dosyalarda virüs güzekebilir kullanmadan önce taratabilir veya temizlemeye çalışabilirsiniz. Biz bu hali ile kullandık ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık.
    Mesaj Spare tarafından (02 Ocak 2015 Saat 18:53 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 21 üye Spare isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    617
    Edilen Teşekkür 
     5,296
     Alınan Teşekkür  :  10,764
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Konu benden izin alınarak açılmıştır yönetimden kimse konuya müdahale etmesin.

Dosyalarda virüsler gözüküyor kendinizde taratıp temizlemeye çalışabilirsiniz. Lütfen dosyaları indirip aaa bunda virüs varmış şeklinde saçma sapan mesajlarla konuyu çöpe çevirmeyiniz. Virüs gözüktüğünü tarayabileceğinizi veya temizlemeye çalışabileceğinizi zaten söylüyoruz. İsteyen kullansın istemeyen kullanmasın. Mal budur.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

signaturepics/sigpic1_9.gif

- Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
    ...

Kapsamlı Android Bilgi Kaynağınız : www.androidevim.com

Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

MaxiGamer

K. Tarihi 
    28 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     67

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Konu benden izin alınarak açılmıştır yönetimden kimse konuya müdahale etmesin.

Dosyalarda virüsler gözüküyor kendinizde taratıp temizlemeye çalışabilirsiniz. Lütfen dosyaları indirip aaa bunda virüs varmış şeklinde saçma sapan mesajlarla konuyu çöpe çevirmeyiniz. Virüs gözüktüğünü tarayabileceğinizi veya temizlemeye çalışabileceğinizi zaten söylüyoruz. İsteyen kullansın istemeyen kullanmasın. Mal budur.
    Teşekkürler abi sağolasın.

MaxiGamer
    Xoops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Mayıs 2014
    Oyun
    Silkroad-R
    Konular 
    13
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  15

Az önce yabancı forumlarda da paylaşıldı ama sizinkiler farklı sanırım.

MaxiGamer
    bbttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Kasım 2011
    Oyun
    Silkroad/Metin2
    Konular 
    17
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  9
    R. Hali
    bbttbb's: Ho?nut

Alıntı Defearius Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Teşekkürler abi sağolasın.
    server files database vb icindemi hamachi kurcamda ? client icindemi

MaxiGamer

K. Tarihi 
    28 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     67

Alıntı Xoops Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Yok benim files ile aynı, fark yok almış çekmiş upload etmiş sağolsun birisi. Onaylanma aşamasındayken.

----------

Alıntı bbttbb Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

server files database vb icindemi hamachi kurcamda ? client icindemi
    Client yok hocam, onu ayrıca upload edicem.

MaxiGamer
    bbttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Kasım 2011
    Oyun
    Silkroad/Metin2
    Konular 
    17
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  9
    R. Hali
    bbttbb's: Ho?nut

Alıntı Defearius Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Yok benim files ile aynı, fark yok almış çekmiş upload etmiş sağolsun birisi. Onaylanma aşamasındayken.

----------

Client yok hocam, onu ayrıca upload edicem.

Tamam Ne Zaman Upload Edersin ben hamaci kurcamda server files felan icindemi hocam ona göre indirem

MaxiGamer

K. Tarihi 
    28 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     67

Client linki eklenmiştir, linkler derlenmiş toplanmıştır.

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    617
    Edilen Teşekkür 
     5,296
     Alınan Teşekkür  :  10,764
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Alıntı Xoops Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Burdaki bazı yetkililer görevlerine kötüye kullandıkları için böyle bir durum oluştu. Burdaki konuyu onyalamadan linki alıp yabancı forumlarda paylaşmışlar. Bunu yapan kişinin görevine son verildi. Gitsin yabancılara yalakalık yapsın bizden uzak dursun.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

signaturepics/sigpic1_9.gif

- Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
    ...

Kapsamlı Android Bilgi Kaynağınız : www.androidevim.com

Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

Bölüm Görevlisi
    TheGlory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2013
    Konular 
    65
    Edilen Teşekkür 
     741
     Alınan Teşekkür  :  616

Alıntı Spare Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Client linki eklenmiştir, linkler derlenmiş toplanmıştır.
    Link 2 yi güncelliyebilirmisiniz ?

MaxiGamer
    Kajinds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Ocak 2014
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  3
    R. Hali
    Kajinds's: Busy

Link 2 kırılmış, lütfen güncellermisiniz.

MaxiGamer
    Sector1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Eylül 2014
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  121
    R. Hali
    Sector1337's: Agresif

2. Link tarafımdan temizlenip upload edilmişti, madem görevimi kötüye kullanıyorum iptal olarak kalır tabii ki.
    “Ben yanlışlarımın bile arkasındayken; Siz doğrularınızdan dahi tereddüt edenlerdensiniz.”

MaxiGamer

K. Tarihi 
    28 Nisan 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     67

Yükleniyor.

Kimsin sen? Şüphesiz sen, sen değilsin!

MaxiGamer
    Captain Meta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Nisan 2009
    Oyun
    CoD:Ghost
    Konular 
    39
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  953
    R. Hali
    Captain Meta's: Melted

Ne zaman birine güvensek kaybediyoruz üzüldüm durumuna.
    Are you ready?

look.

MaxiGamer
    zorbeyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2014
    Oyun
    OwnKhan Online
    Konular 
    8
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    zorbeyx's: Uyuşuk

çok yazık olmuş üzüldüm durumuna @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Toplam 17 Sayfadan 1. Sayfa 12311 Sonuncu

Bu Konu İçin Etiketler