AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  Bölüm Görevlisi
  IMLEGEND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Nerden
  Damn Of Hell
  Konular 
  6470
  Mesajlar  
  9,364
  Edilen Teşekkür 
   27
   Alınan Teşekkür  :  86
  R. Hali
  IMLEGEND's: Karizma

  Heroes of The Storm Nasıl İndirilir ? Rehber  Heroes of the Storm oyunu tamamen ücretsizdir ve herkes için indirilebilir haldedir. Oyunu indirip, oynayabilmek için yazının devamındaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  1 - Battle.Net hesabı açmak.

  2 - Heroes of the Storm’u indirmek.

  3 - Oyunu ve Battle.Net Programını kurmak.


  ADIM 1 - BATTLE.NET HESABI AÇMAK:

  Heroes of the Storm’u indirmek için öncelikle battle.net hesabına ihtiyacınız vardır. Battle.net hesabı açmak için
  www.battle.net adresine gidin.  Üstte gördüğünüz resimdeki gibi üst sağda bulunan “Create an Account” butonuna basıyoruz.  Ardından kayıt sayfası gelecektir. Formu doldurun ve “Create Free Account” butonuna basın. Sonrasında E-posta adresinize gidin ve Gelen Kutusunda hesabınızı onaylayın.
  Böylelikle bir Battle.net hesabı açmış olacaksınız.


  ADIM 2 - HEROES OF THE STORM’U İNDİRMEK:

  Battle.net hesabımızı açtıktan sonra
  https://eu.battle.net/account/management/download/ adresine giderek Heroes of the Storm bölümünde işletim sisteminizi seçerek oyunu 3 MB az olan bir kurulum dosyasını indireceksiniz. Bu aynı zamanda Battle.net programıdır ve oyunu indirebilmek için gereklidir.


  ADIM 3 - OYUNU VE BATTLE.NET PROGRAMINI KURMAK:

  Önceki adımda indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Ekranınıza Heroes of the Storm’lu bir Battle.net kurulum ekranı gelecektir. Kuruluma başlayın ve kurulum internet hızınıza göre ilerleme kaydedecektir.  Kurulum bittikten sonra sizden üye girişi yapmanızı isteyecek, daha önceki adımda oluşturduğumuz hesabın E-mail adresini ve şifresini girerek Bölgemizi seçiyoruz, Önerdiğimiz bölge Europe (Avrupa) olduğu için Avrupayı seçiyoruz.  İlk defa üye girişi yaptığımız için sözleme gösterecektir. “ACCEPT” tuşuna bastıktan sonra sizden Battletag oluşturmanızı isteyecektir. Battletag: Sizin oyuna kullanacağınız Nickname (Takma Adı)’nızdır. Bu nicknamenizi daha sonrasında sadece 1 defa değiştirme hakkınız bulunmaktadır.  Nicknamenizi girdikten sonra program açılacaktır. Eğer bir hatayla karşılaşırsanız programa tekrar girmeyi deneyin. Bazen internet sorunundan dolayı kaynalanabilir.  Programa girdikten sonra sol köşeden Heroes of the Storm logouna basın ve Install diyin programı indirmeye başlayın. İndirme Optimum ve full seviyede derece gösterecektir. Oyun tam indirmeden PLAY tuşuna basmayın aksi taktirde oyun içinde yavaşlama yaşanabilir.

 2. #2
  MaxiGamer
  LGTUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Temmuz 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  emek verilmiş gayet güzel anlatim


Bu Konu İçin Etiketler