MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    BurakYogun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2015
    Konular 
    127
    Edilen Teşekkür 
     421
     Alınan Teşekkür  :  322
    R. Hali
    BurakYogun's: Cool

Silkroad Online Çin Karakterleri

Selamun Aleyküm.
    Arkadaşlar bugün sizlere ipek yolunda ki çin ırkına ait karakterleri tanıtacağım.
    Çinli doğunun mistik enerjisini çağırabilir ve düşmanına karşı savaşmak için bunu birçok yolla kullanabilir.
    Aynı zamanda güçlü sınıflara sahiptir, dolayısıyla büyük sayılarda oynamamalıdır. 2 becerili uzmana kadar öğrendiklerine bağlı olarak birçok yolla eğitilebilirler.

Peki bu ırkta hangi karakterler bulunuyor bir de bunlara bakalım.

Video da kısaca karakterlerin görünümlerini ve Çin ırkının kısaca hangi zırhlar giyip hangi silahları kullanabileceğini kısaca sizlere tanıtmaya çalıştım.
    Gelelim bu karakterlerimizin isimlerine ve İpek Yoluna nasıl yollarının düştüklerine.

Erkek Karakterler

Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

Bayan Karakterler

Evet erkek ve bayan karakterimizin kısa hikayeleri bunlar.
    Video da karakterlerimizi gördüğümüz için hikayelerine kendi resimlerini koymak istemedim.
    Peki bu karakterlerimiz kendilerini İpek Yolunda bulunan canavarlara karşı hangi koruyucu zırhları seçmektedirler?
    Seçtikleri zırhlar da şunlardan ibarettir;

Ağır Zırh (Armor)

Ağır Zırhların çok yüksek fiziksel savunma gücü vardır. Bu yüksek savunma size yakın mesafeli dövüşlerde çok faydalı olacaktır.

Hafif Zırh (Protector)

Hafif Zırh sıradan bir savunma aleti değildir. Çevikliği arttırmakta ve MP tüketimini azaltmakta etkilidir.

Normal Kıyafetler (Garment)

Normal Kıyafetler, büyü saldırılarına karşı çok iyi bir koruma sağlar. Çevikliği arttırmakta ve MP tüketim oranını azaltmakta Hafif Zırh'tan daha etkilidir.

Peki kıyafet giyinmek canavarlara karşı tek başına işe yarar mı? Tabi ki hayır.
    Karakterlerimizin bu canavarları yenmesi için bir de silaha ihtiyaçları var.
    Peki nedir bu kullandıkları silahlar kısaca değinelim;

Kılıç (Sword)
    Benzer bir Kılıç (Blade)
    Mızrak (Spear)
    Benzer bir Mızrak (Glaive)
    Yay (Bow)
    Kalkan (Shield)

Peki bu kullandıkları silahların saldırı ve defans oranları nasıl acaba? Ve hangi karakterler için hangi silahlar uygundur?
    Birde buna bakalım.

Kılıç (Sword)

Özellikleri : Sihir Saldırılarında uzman bir karakter haline gelmesi için eğitilebilir.
    Koruma : Mükemmel Sihir Korumasına veya düşük MP tüketim oranına sahip bir zırh kullanır.

Benzer bir Kılıç (Blade)

Özellikler: Avrupalı Savaşçı Sınıfına benzer karakter eğitimi mümkündür.
    Koruma: Mükemmel fiziksel Koruma ile zırh kullanır.

Mızrak (Spear)

Özellikler: Kuvvet veya Şifa ustası gibi sihirli becerilerde uzmanlaşmış karakteri eğitebilir.
    Koruma: Mükkemmel Sihir Koruması veya düşük MP tüketim oranı ile birlikte zırh kullanır.

Özellikler: Aynı anda birçok düşmanına güçlü hasar verebilen saldırgan karakteri eğitebilir.
    Koruma: Hızlı hareket eder ve ortalama koruma ile zırh kullanır.

Yay (Bow)

Özellikler: Uzun mesafede Fiziksel Saldırılarda uzmanlaşan karakteri eğitebilir.

Kalkan (Shield)

Özellikler: Canavarların saldırılarına karşı çok etkili bir yardımcıdır.
    Koruma: Kullanan karakterin vahşi canavarlardan az zarar almasını sağlamaktadır. Ve Kılıç (Sword) ile kullanılabilir.

Mesaj BurakYogun tarafından (05 Mart 2020 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Aralık 2019
    Oyun
    Pubg & Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    3rk4n's: Agresif

Paylaşım için teşekkürler...

MaxiGamer
    WaNHeLSiNG35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  10
    R. Hali
    WaNHeLSiNG35's: Fine

Tamda içimden karakterlerin hikayelerini okumak geçiyorduki paylaşımı gördüm. Celeus serverine başladım yıllar sonra isro oynayacağım. Keşke oyun birazda karakterlerin hikayelerine göre ilerleseydi. Paylaşım için teşekkürler.

MaxiGamer
    Muhabbetkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Guzel bir bigilendirme olmus. Tebrikler.

MaxiGamer
    travel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Mart 2020
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Alıntı BurakYogun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selamun Aleyküm.
    Arkadaşlar bugün sizlere ipek yolunda ki çin ırkına ait karakterleri tanıtacağım.
    Çinli doğunun mistik enerjisini çağırabilir ve düşmanına karşı savaşmak için bunu birçok yolla kullanabilir.
    Aynı zamanda güçlü sınıflara sahiptir, dolayısıyla büyük sayılarda oynamamalıdır. 2 becerili uzmana kadar öğrendiklerine bağlı olarak birçok yolla eğitilebilirler.

Peki bu ırkta hangi karakterler bulunuyor bir de bunlara bakalım.

Video da kısaca karakterlerin görünümlerini ve Çin ırkının kısaca hangi zırhlar giyip hangi silahları kullanabileceğini kısaca sizlere tanıtmaya çalıştım.
    Gelelim bu karakterlerimizin isimlerine ve İpek Yoluna nasıl yollarının düştüklerine.

Erkek Karakterler

Bayan Karakterler

Evet erkek ve bayan karakterimizin kısa hikayeleri bunlar.
    Video da karakterlerimizi gördüğümüz için hikayelerine kendi resimlerini koymak istemedim.
    Peki bu karakterlerimiz kendilerini İpek Yolunda bulunan canavarlara karşı hangi koruyucu zırhları seçmektedirler?
    Seçtikleri zırhlar da şunlardan ibarettir;

Ağır Zırh (Armor)

Ağır Zırhların çok yüksek fiziksel savunma gücü vardır. Bu yüksek savunma size yakın mesafeli dövüşlerde çok faydalı olacaktır.

Hafif Zırh (Protector)

Hafif Zırh sıradan bir savunma aleti değildir. Çevikliği arttırmakta ve MP tüketimini azaltmakta etkilidir.

Normal Kıyafetler (Garment)

Normal Kıyafetler, büyü saldırılarına karşı çok iyi bir koruma sağlar. Çevikliği arttırmakta ve MP tüketim oranını azaltmakta Hafif Zırh'tan daha etkilidir.

Peki kıyafet giyinmek canavarlara karşı tek başına işe yarar mı? Tabi ki hayır.
    Karakterlerimizin bu canavarları yenmesi için bir de silaha ihtiyaçları var.
    Peki nedir bu kullandıkları silahlar kısaca değinelim;

Kılıç (Sword)
    Benzer bir Kılıç (Blade)
    Mızrak (Spear)
    Yay (Bow)
    Kalkan (Shield)

Peki bu kullandıkları silahların saldırı ve defans oranları nasıl acaba? Ve hangi karakterler için hangi silahlar uygundur?
    Birde buna bakalım.

Kılıç (Sword)

Özellikleri : Sihir Saldırılarında uzman bir karakter haline gelmesi için eğitilebilir.
    Koruma : Mükemmel Sihir Korumasına veya düşük MP tüketim oranına sahip bir zırh kullanır.

Benzer bir Kılıç (Blade)

Özellikler: Avrupalı Savaşçı Sınıfına benzer karakter eğitimi mümkündür.
    Koruma: Mükemmel fiziksel Koruma ile zırh kullanır.

Mızrak (Spear)

Özellikler: Kuvvet veya Şifa ustası gibi sihirli becerilerde uzmanlaşmış karakteri eğitebilir.
    Koruma: Mükkemmel Sihir Koruması veya düşük MP tüketim oranı ile birlikte zırh kullanır.

Özellikler: Aynı anda birçok düşmanına güçlü hasar verebilen saldırgan karakteri eğitebilir.

Yay (Bow)

Özellikler: Uzun mesafede Fiziksel Saldırılarda uzmanlaşan karakteri eğitebilir.

Kalkan (Shield)

Özellikler: Canavarların saldırılarına karşı çok etkili bir yardımcıdır.
    Koruma: Kullanan karakterin vahşi canavarlardan az zarar almasını sağlamaktadır. Ve Kılıç (Sword) ile kullanılabilir.

Anlatım güzel ve ayrıntılı
    Tebrikler

V.i.P
    Likeit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Çok güzel ve detaylı paylaşım olmuş, teşekkürler.

Bu Konu İçin Etiketler