MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 24 Sayfadan 1. Sayfa 1231121 Sonuncu

I Robot
    MaxiGame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Kasım 2010
    Konular 
    276
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  59

pHBot - Download ve Dosyalar

Güncel phBot İndirme Linkleri:
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

veya: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Mesaj BlackStyle tarafından (29 Mayıs 2017 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 10 üye MaxiGame isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

~Tesir Altında~
    Eternity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Nisan 2009
    Oyun
    iSRO Bellona&Flora /[R]Mycenae
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     232
     Alınan Teşekkür  :  323
    R. Hali
    Eternity's: Happy

s.a phbot için "Direct: http://cdn.phbot.org/stable/14.3.8.zip" yerine en güncel sürüm için Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. linkinden Full Download zip arşiv dosyasını indiriliebilir.
    http://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic272_26.gif
    Eski Nickname xbox360 & xbox720

4. Aşağıdaki 4 üye Eternity isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    sytgkdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Mayıs 2012
    Oyun
    World of Tanks
    Konular 
    52
    Edilen Teşekkür 
     134
     Alınan Teşekkür  :  83
    R. Hali
    sytgkdmr's: Busy

Alıntı Eternity Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    s.a phbot için "Direct: http://cdn.phbot.org/stable/14.3.8.zip" yerine en güncel sürüm için Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. linkinden Full Download zip arşiv dosyasını indiriliebilir.
    Adam haklı
    .

MaxiGamer
    CorleonMAFIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Formula1
    Konular 
    32
    Edilen Teşekkür 
     327
     Alınan Teşekkür  :  101
    R. Hali
    CorleonMAFIA's: Drunk

Arkadaşlar phbotu pvp için bir türlü indiremedim acaba yardımcı olur musunuz ?
    if you have god on our side everything becomes clear

MaxiGamer
    Dword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad Pravite Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     11
     Alınan Teşekkür  :  4

Ellerinize sağlık Güzel Paylaşım

MaxiGamer
    Civan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  6

Bot hala çalışıyormu acaba ve private serverlarda çalışırmı ? Bir aralar İbot vardı ne oldu ?

I Robot

K. Tarihi 
    29 Kasım 2010
    Konular 
    276
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Civan34 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bot hala çalışıyormu acaba ve private serverlarda çalışırmı ? Bir aralar İbot vardı ne oldu ?
    Evet bot hem iSRO hemde Private serverlarda çalışmaktadır. Private serverlarda genellikle oyun yetkilileri pHBot'u kapalı tutuyorlar. iBot devri kapanalı çok oluyor.

MaxiGamer
    Civan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  6

Alıntı BlackStyle Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Evet bot hem iSRO hemde Private serverlarda çalışmaktadır. Private serverlarda genellikle oyun yetkilileri pHBot'u kapalı tutuyorlar. iBot devri kapanalı çok oluyor.
    Cevap için teşekkür ederim peki private serverlarda kulanılabilen tavsiye edeceğiniz bir bot varmı ? hiç private oynamadım oyuna bayada ara vermiştim yeni açılacak private serverın birinde oynamak istiyorum o yüzden sordum ?

I Robot

K. Tarihi 
    29 Kasım 2010
    Konular 
    276
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Civan34 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Cevap için teşekkür ederim peki private serverlarda kulanılabilen tavsiye edeceğiniz bir bot varmı ? hiç private oynamadım oyuna bayada ara vermiştim yeni açılacak private serverın birinde oynamak istiyorum o yüzden sordum ?
    Ücretli olarak sBot, pHBot
    Ücretsiz olarak ise mBot kullanılmakta.

Ücretsiz bot için ise buradan ulaşabilirsiniz. > Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Private serverlara buradan ulaşabilirsiniz. > Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

MaxiGamer
    forestkng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Ocak 2010
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

3 kisi ortak almayi dusunuyoruz. Kardesim ben ve arkadasim. Kardesimle ben ayni internette, farkli pclerde oynucaz. Arkadasimda kendi internetiyle giris yapicak. Merak ettigm 3 umuzde phbotu alirsak kullanabikirmiyiz. Limiti kac ve limit siniri internet ip'sine goremi yoksa pc ip'sine goremi. Yardimci olursaniz sevinirim

MaxiGamer
    ahocamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Şubat 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     70
     Alınan Teşekkür  :  38
    R. Hali
    ahocamli's: Horny

teşekkürler

MaxiGamer
    kanarya117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Nisan 2017
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

S.a beyler Ph botu nasıl indirebilirim

MaxiGamer
    by_spunky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    by_spunky's: Ho?nut

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. sine girdikten sonra "Download"a tıklıyoruz. Gelen sayfada giriş yapıyoruz. Tekrar Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. sayfasına gel ve tekrar "Download"a tıkladıktan sonra Latest Release konusu açılacak biraz aşağı inersen indirme linklerini görebilirsin.
    daha başka indirme yöntemi vardırsa onu bilmiyorum.

Alıntı kanarya117 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    - - - Güncellendi - - -

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. burada tüm güncel versiyonlar varmış bende şimdi buldum.

Alıntı kanarya117 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

MaxiGamer
    RevoLutioNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Nisan 2017
    Oyun
    SİLKROAD
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

phbot nerden satın alıcaz bilen varmı

MaxiGamer
    koray2703 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Mayıs 2017
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

biri bana yardım edebilir mi ph bot aldım giriş yapıorum çara giriyorum başlata tıklayınca otomatik olarak client gizleniyor ve o client acılmıyor fakat başka bi çardan mesaj atıyorum oyunda ama ben göremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Toplam 24 Sayfadan 1. Sayfa 1231121 Sonuncu