AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    esatceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     20
     Alınan Teşekkür  :  22
    R. Hali
    esatceza's: Cool

HWID/PC Limit Bypass Aşma Yöntemi

Arkadaşlar ip limit aşmak kolay da pc limit aşmak biraz zor.İP limit için proxy yöntemi mevcut fakat PC/hwıd limit için durum farklı. dll dosyası ile korunuyor.
    Bununda farklı yöntem olarak wmvare ve virtualbox ile sanal pc olusturuyoruz. Fakat bu extradan ram yedıgı için düşük makinalar pek tercih edilmiyor.

Asıl sorun bu .dll dosyasını değiştirerek yada editleyerek nasıl pc limit aşılır ? Daha basit bir yöntem var mıdır ? Yetkili büyüklerden uzmanlardan konuya cevap bekliyorum... Herkese iyi forumlar

örnek olarak enemysro nun dll vs sro client dosyasını ekledim. ilgilenen uzman arkadaşlar için bi örnek olabilir.
    http://s2.dosya.tc/server2/rnezh5/Enemy.zip.html
    Mesaj esatceza tarafından (24 Temmuz 2016 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Genel Görevli
    Dentrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Şubat 2011
    Oyun
    Warframe
    Konular 
    257
    Edilen Teşekkür 
     1,652
     Alınan Teşekkür  :  1,033
    R. Hali
    Dentrax's: Sunshine

Alıntı esatceza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ip limit aşmak kolay da pc limit aşmak biraz zor.İP limit için proxy yöntemi mevcut fakat PC/hwıd limit için durum farklı. dll dosyası ile korunuyor.
    Bununda farklı yöntem olarak wmvare ve virtualbox ile sanal pc olusturuyoruz. Fakat bu extradan ram yedıgı için düşük makinalar pek tercih edilmiyor.

Asıl sorun bu .dll dosyasını değiştirerek yada editleyerek nasıl pc limit aşılır ? Daha basit bir yöntem var mıdır ? Yetkili büyüklerden uzmanlardan konuya cevap bekliyorum... Herkese iyi forumlar
    Özelden atarmısın .DLL dosyasını ?

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     20
    R. Hali

Alıntı Dentrax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelden atarmısın .DLL dosyasını ?
    peki atıyorum

Genel Görevli
    Dentrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Şubat 2011
    Oyun
    Warframe
    Konular 
    257
    Edilen Teşekkür 
     1,652
     Alınan Teşekkür  :  1,033
    R. Hali
    Dentrax's: Sunshine

C++ ile yazılmış ve şifrelenmiş. Yani Ollydbg gibi yazılımlarla düzenleyemezsin. Assembly bilen biri belki yardımcı olabilir. Multi yapmayıver ne olacak.

5. Aşağıdaki üyeler Dentrax isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     20
    R. Hali

Alıntı Dentrax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C++ ile yazılmış ve şifrelenmiş. Yani Ollydbg gibi yazılımlarla düzenleyemezsin. Assembly bilen biri belki yardımcı olabilir. Multi yapmayıver ne olacak.
    teşekkür ederim azimli sıcan duvarı delermiş derler delecem kararlıyım

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     20
    R. Hali

hayır sanal pc ile aşıyorum da pc yı zorluyoruz... bi daha pc limit olan sw oynamam pre felan aldık

- - - Güncellendi - - -

Alıntı BlackStyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .dll editleyerek PC Limit aşılıyor evet ama packeti yazılıysa serverda server sahibi database'den otomatik taratma yaparak hangi çara nerden girdiğini görebiliyor. Ban riskini göze alıyorsan kodları ileteyim.
    kardeşim kodları atarmısın ? ban yersek yiyelim.Ama bunu ögrenirsem daha iyi olur kendimi geliştirmiş olurum en azından...Mesajını bekliyorum

MaxiGamer
    gkhants - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Ekim 2014
    Oyun
    Silkroad Aquaris
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

kardeş bana ulaşırmısın. sana bir dll atsam onun limitide kaldırabilirmisin ? bu konu ile ilgilenen olumlu yada olumsuz bi cevap yazsın lütfen

MaxiGamer
    efesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Kasım 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  5

bahsedilen kodları alabilir miyim ?

MaxiGamer
    Coded By Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Edilen Teşekkür 
     178
     Alınan Teşekkür  :  143
    R. Hali
    Coded By Promaker's: Happy

İnsanlar oyununa pc limit getirmek için binlerce lira harcıyor. Emekleri neden böyle hiç etmeye çalısıyorsunuz ?

11. Aşağıdaki 2 üye Coded By Promaker isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    DontAsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Haziran 2014
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     51
     Alınan Teşekkür  :  66
    R. Hali
    DontAsk's: Roflol

Alıntı Coded By Promaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlar oyununa pc limit getirmek için binlerce lira harcıyor. Emekleri neden böyle hiç etmeye çalısıyorsunuz ?
    binlerce lira harcayacaklarına server yönetmesini bilmeyen hiç bulaşmasın server işlerine.300 Tl verenin serveri olmayıversin. Kendilerini bütün alanlarda geliştirip kaliteli işler koysunlar ortaya

13. Aşağıdaki 2 üye DontAsk isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Edilen Teşekkür 
     178
    R. Hali

---------
    Mesaj Coded By Promaker tarafından (21 Aralık 2018 Saat 04:44 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    01 Haziran 2014
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     51
    R. Hali

Söylediğin şeyin anlamını bilmiyosun ki. 300 Tl ile kişiselleştrime olayı zaten 300 TL veren adamda pc limit olmaz. Bize iş çıkartıyosunuz başka bişey değil. Şahsen ben benimlei, ugrasanla 10 kat daha fazla ugrasırım.
    Bence sende okuduğunu anlamama problemi var. Buradaki asıl olay 300 500 tl meselesi değil. Bu işi beceremiyorsan para ile yaptıracağın şeyden hayır gelmez. Anlatmaya çalıştığım durum bu. Ayrıca sana kişisel olarak bir laf söylemedim ama kişisel almak istiyorsan da yapacak bir şey yok. Bize iş çıkartıyorsunuz demektense gidip kendini bu alanda daha fazla geliştirip daha zor bir sistem yaparak kırılmasını zorlaştırabilirsin. Sadece opcode değiştirerek millete pc limit bypassını fixlediğini sanan *****lara bu sözüm.

16. Aşağıdaki üyeler DontAsk isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Edilen Teşekkür 
     178
    R. Hali

-------
    Mesaj Coded By Promaker tarafından (21 Aralık 2018 Saat 04:45 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    01 Haziran 2014
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     51
    R. Hali

Tartışmıcam seninle sana guard nedir içeriği de nedir de demicem. Sağdan soldan 3 5 bişey duyup toplayıp yapboz gibi eleştiri yapmaya çalısıyorsunuz. Benim fikrim dll'leri kırmaya çalışanlardı. Sen olayı ciddi olarak kişiselleştirmişsin. Artık forumda o kadar cok tartışma cıkıyor ki şu cümleleri yazarken bile yazası gelmiyor insanın. Tamam kardeş haklısın ok.
    Hala olayı üzerine alınıyorsun. Sana okuduğunu analamama problemin olduğunu söylemiştim. @Maddeninq ne demek istediğimi anlamış. Burada amacım tartışma çıkarmak değil. Ama bunu da yanlış anlayacağın için açıklama yapmayacağım. Her sistemi illa ki aşmak isteyen insanlar olacaktır. Bunun önüne geçemezsin. Benim demeye çalıştığım olay başkasının şeyi ile gerdeğe gireceğine bu işi bilmeden hiç kalkışmamak. Sonrasında olan oyuncuya oluyor. Buna defalarca kez şahit olduk. Günümüzde insanlar silkroad private serverlarına sadece parasal olarak bakıyorlar. 300 tl versem serverime 500 kişi çeksem 10 bin kaldırır çıkarım oh mis gibi düşünceler içinde atılıyorlar ve bu olayların öyle gerçekleşmediğini görüp ayrılıyor bir çoğu piyasadan. Kalan kesim ise ayakta kalabilme açısından her dakika daha fazla etrafa parasını saçarak ayakta tutmaya çalışıyor oyununu ki onun da sonu değişmiyor. Ben sadece öneri yaptım yukarıda "her alanda kendilerini geliştirmeden bu işe adım atmasınlar." diyerek. Bu geliştirmeden kastım ise az da olsa yaptıkları işe dair bilgileri olmalarıdır. Ha bu demek değildir ki bu işleri bilmeyen hiç kimse bulaşmasın diyorum, elbette uğraşsınlar ama bu işi gerçekten öğrenmeye başladıkları zaman açsınlar serverlarını. Gelelim sağdan soldan duyma 3 5 bilgi ile eleştri yapma meselesine, inan ne düşündüğün umurumda bile değil. Konuştuğum zaman egoist oluyorum o yüzden susmayı tercih ediyorum bu konuda.

19. Aşağıdaki üyeler DontAsk isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    adil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Mayıs 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

o insanlar bu kadar playeri bir kalemde siliyor sw açıyor max 1 ay sonra swnin kapanması için ellerinden geleni yapıyorlar ve milletin parasını bi şekilde çalıp kaçıyorlar öyle ********lere böylesi revadır zaten

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu