SoulWorker'da yeni operasyon başladı ve 4 aşamadan oluşuyor.


Başarılı MMORPG oyunu SoulWorker Online, yüksek seviyedeki oyuncuları formda tutmaya devam edecek gibi gözüküyor .Şimdi de Dimension Trip adlı yeni PvP odaklı operasyon oyuna eklendi. Yeni operasyonda oyuncular hem yaratıklara, hem de birbirlerine karşı savaşacak. Maçlar 10 dakika kadar sürecek ve herkes tek olacak.

Dimension Trip operasyonuna günde 3 kere katılabileceksiniz. 55 level seviyesine gelmiş her oyuncuya açık olan Dimension Trip, 4-8 oyuncu arasında geçecek. Oyuncular bireysel bölgelerde oyuna başlayacak ve önce yaratıklara karşı mücadele edecekler. Yaratıklar yenildikçe de puan kazanmaya başlayacaksınız.
Bölgedeki tüm yaratıkları yendikten sonra, oyuncular bir sonraki bölgeye geçerek daha çok yaratıkla savaşacak ve diğer oyuncularla karşılaşma fırsatı yakalayacak. Gerçek bir oyuncuyu yenmek ekstra 20 puan bonus getirecek.
Oyuncular Dimension Trip’te toplamda 4 farklı bölgeye geçiş yapacak, toplamda 3000 puana ulaşmaya çalışacaklar. Operasyon tamamlandığında rütbesine göre her oyuncuya çeşitli ödüller verilecek. Bu ödüller de operasyon sırasında kazandığınız puanla orantılı olacak.
Anime MMORPG türündeki SoulWorker Online, bu yılın Şubat ayında ücretsiz olarak sunulmuştu.