PUBG Mobile yeni güncelleme aldı.

Tencent Games tarafından Android platformuna sunulan PUBG, konsol ve bilgisayar platformunda deli gibi oynanmaya devam ediyor.
40 milyondan fazla oyuncuya sahip olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, mobil platforma çıktığı günden bu yana hızla yükselmeye devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım öğle saatlerinde yeni bir güncelleme aldı. 709 MBdosya büyüklüğüne sahip olan güncelleme ile oyunculara Miramar haritası sunuluyor. Bilgisayar ve konsol platformunda oyuncuların beğenisi fazlasıyla kazanan Miramar, nihayet mobil platform oyuncularına da sunulmuş oldu.
Mobil oyunculara Çöl haritasının yanı sıra yeni araç ve yeni silahlar da sunuldu. Yerel olarak hızlı takım kurma seçeneğini de aktif eden geliştirici ekip, oyunculara 6 haneli kodu girerek yakınındaki arkadaşlarla takım kurma fırsatı veriyor. Buna ek olarak oyuncular gelen güncelleme ile artık bulundukları bölgeyi ve bayraklarını seçebilecekler. 0.5.0 sürüm numaralı güncelleme tam 709 MB dosya boyutuna sahip olarak mobil platform oyuncularına sunuldu.
Güncelleme ile oyun içi görseller de daha iyi bir hal alırken, oyunculara daha iyi bir oynanış mekanikleri de sunuldu.