AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Huffle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2015
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  22

(vSro) AGN Otobot v23 // Silkroadda bir ilkti ve bitmedi.

AGN OTOBOT

Silkroad Online , yıllardır severek oynadığımız kimimiz için çocukluğunun vazgeçilmezi kimimiz için bir tutkuya dönüşen bırakamadığımız , ara versekte kopamayıp aylar sonra tekrar güzel server varmı diye araştırdığımız efsane oyun ,anlatmak ne mümkün bu sevgiyi.

AGN OTOBOT , Silkroad için bir devrim sunuyor siz silkroad severlere.

Nasıl mı ?
    Silkroad Online eskiden çok fazla sistem isteyen bir oyundu sahip olduğumuz pcler yeterli gelmiyordu, bir çok karakter açmaya o yüzden çok karakter açmanın keyfini yeni yeni son model pc ler alarak tadmaya başladı çoğumuz.Bu noktada açtığımız yan karakterleri yönetmenin en kolay ve eğlenceli yoludur AGN OTOBOT !. Komutlar vererek yan karakterinizi yönettiğinnizi hayal edin.Gel dersiniz gelir, reverse dersiniz istediğiniz yere reverse atar.Sizi korur , sizle saldırır. Uniq sürelerini kaydeder, bildirir.Kervan çeker, Kasar , Gezer , Animasyonlar yapar,dilediğiniz gibi dizilim talimatı vererek Silkroad Online oyununu küçük çapta rts oyununa çevirebilirsiniz kurduğunuz orduyla !

Bu ve bunun gibi daha bir çok özelliği bulunan AGN OTOBOT size Silkroad Online oyun deneyiminde devrim sunuyor !
    Üstelik cliente bile ihtiyaç duymadan çalışabiliyor ! Sadece 60 mb ram tüketiyor CPU kullanımı %1-6 arasını geçmiyor!

Botun full lisansı sadece 100 TL emeklerim için küçük bir bedel ödeyerek sizde bu güzel programa sahip olabilirsiniz.
    iletişim :
    https://www.facebook.com/AtlantisGameNetwork

Bölüm Görevlisi
    OVE čovjek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2015
    Oyun
    Silkroad Online,CS : GO,Zula
    Konular 
    51
    Edilen Teşekkür 
     38
     Alınan Teşekkür  :  157
    R. Hali
    OVE čovjek's: Doh

#KonuOnaylandı

sizi uzaktan sürekli takip ediyorum yapmış oldugun bot gerçekten taktire şayen(kullanma fırsatım olmadı ama inşallah yakın zamanda test,kullanma fırsatım olur ) mbot,sbot,phbot var iken neden bizden çıkmasın hemde daha gelişmiş özellikler ile ! bi çok şey mükemmel ama bazı eksikleriniz var mı var bunlar pazar alanın botu daha iyi tanıtım ile sosyal medya ve şahsen kendinizin zaman zaman açılan private serverlerde kullanıp bunu oyun içerisinde dile getirmeniz private server piyasasında olaylar hızlı yayılıyor kullanılmış agn bot az buçuk duyulduktan sonra en az phbot ve sbot gibi hızlı yayılacağından şüphem yok umarım kodlamadı başarınızı pazarda da gerçekleştirirsiniz

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2015
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı OVE čovjek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    #KonuOnaylandı

sizi uzaktan sürekli takip ediyorum yapmış oldugun bot gerçekten taktire şayen(kullanma fırsatım olmadı ama inşallah yakın zamanda test,kullanma fırsatım olur ) mbot,sbot,phbot var iken neden bizden çıkmasın hemde daha gelişmiş özellikler ile ! bi çok şey mükemmel ama bazı eksikleriniz var mı var bunlar pazar alanın botu daha iyi tanıtım ile sosyal medya ve şahsen kendinizin zaman zaman açılan private serverlerde kullanıp bunu oyun içerisinde dile getirmeniz private server piyasasında olaylar hızlı yayılıyor kullanılmış agn bot az buçuk duyulduktan sonra en az phbot ve sbot gibi hızlı yayılacağından şüphem yok umarım kodlamadı başarınızı pazarda da gerçekleştirirsiniz

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz ve eleştiriniz için. Silkroad ile tanıştığım yıllardan beridir maxigame üyesiyim bir çok paylaşımda bulundum bir çok arkadaş edindim .Çok sevdiğim nezih ortamından hiç kopmadım o yüzdendir ki tanıtım dahi yapacak olsam ilk maxigame de konu açarım. Reklam konusunda açıkçası bilerek öne çıkmak istemiyorum çünkü bu yazılım benim oyuncağım gibi hobim oldu bir nevi. Bu botu alacak kişilerinde benim hissettiklerimi hissetmelerini istiyorum. Sırf oyunlarda güç sağlayacak diye yahut rekabeti kendi lehine çevirecek diye alsınlar istemiyorum.Gerçek anlamda söylüyorum bu bot silkroad oyun deneyiminizi kat be kat artırıyor.Söylediğinizi zaten yapıyorum potansiyeli olan private serverlere girerek deniyor geliştiriyorum sürekli ama tamamiyle zevk aldiğim için yapıyorum bunu reklam yahut tanıtım olmadı derdim hiç bir zaman.Yinede çok fazla darbe aldım çok fazla emeklerim sömürülmek istendi bu nedenle deneme sürümü vermek yerine full lisans veriyorum her ay takibiyle uğraşmamak için.

4. Aşağıdaki üyeler Huffle isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    ryu753 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Şubat 2018
    Oyun
    sro
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  3

Hayırlı satışlar utku.

2 yılı aşkın süredir utkuyla beraber çalışırız,her problemde yardımcı olur ve onu mutlaka çözer

6. Aşağıdaki üyeler ryu753 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2015
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     4

v23 sürümüne eklediğim bir kaç özellikten bahsetmek istiyorum sizlere,

Parti sistemi ekledim. Komple tüm parti fonksiyonları ve parti üyelerini koruma fonksiyonu ekledim.
    Kervan sistemini geliştirdim algoritmalarını yeniden düzenledim yakında opsiyonel kervan rotalarını kendiniz kaydedebilir hale getirmeyi planlıyorum. (phbot gibi)
    Kervan koruma sistemleri için sorulan sorulara otomatik cevap verme sistemi geliştirdim.
    Kervan petinizin envanterini okuttum.

Gelelim SS lere ;

MaxiGamer
    ajan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Eylül 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     9
     Alınan Teşekkür  :  12
    R. Hali
    ajan05's: Agresif

c# da program guvenlıgını nasıl saglayabılırım kardes sunucu bılgılerını exe decompile edilerek acılıyor ve sunucu ip ve portlar gorulebılıyor bunu nasıl engelleyebılırım.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2015
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı ajan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c# da program guvenlıgını nasıl saglayabılırım kardes sunucu bılgılerını exe decompile edilerek acılıyor ve sunucu ip ve portlar gorulebılıyor bunu nasıl engelleyebılırım.
    .Net Reactor 'u biraz araştırmanı öneririm.

MaxiGamer
    DarkHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     43
     Alınan Teşekkür  :  48
    R. Hali
    DarkHero's: Vefakar

Desteklenmesi gereken bir proje. Destekleyelim ki yeni başka projeler de gelsin. Emeğine sağlık.

MaxiGamer
    XecutioNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     70
     Alınan Teşekkür  :  36
    R. Hali
    XecutioNR's: Agresif

Yaptıkların takdire şayan . tebrikler ama keşke uzatmaları oynayan bir oyuna bu kadar uğraş vermeseydin.(şahsi düşüncem bu )
    Başarılarının devamını dilerim. iyi günler.

MaxiGamer
    GeNeRaL54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Aralık 2015
    Oyun
    10 Yıldır Hala SİLKROAD
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  3

şöyle birşey süşündüm şimdi bot tamma harika da
    diyelimki biri geldi öğrendi bunu adam ona pm atıp gel git kas cart curt derse de yapacakmı onun dedıklerını bana item ver der falan allah muhafaza
    hmm resımlere bakınca komut karakterı secılıyomus tmm