AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Odin34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Ekim 2018
    Oyun
    sro
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Job exp Eksiye düşmesi sorunu

Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben bu durum yüzünden aşırı sıkıntı içerisindeyim, job exp maksimum değeri aşınca eksiye doğru sayıyor. Ref level de int veri tipi için maksimum değer bana yetmiyor. Bigint tipine dönüştürdüğümde ise game server hata veriyor oyun açılmıyor. Oyunuma haftalık job rank ekleyeceğim bu yüzden benim için büyük bir sorun bu. Nasıl bu durumun üstesinden gelebilirim. Yardımcı olabilir misiniz. Jobtan kazanılan goldu değiştirmeden verilen expi nasıl azaltırım yada verilen expi nasıl /1000 olarak falan gösterebilirm. Yada max değeri nasıl artırabilirim. Şimdiden teşekkürler

MaxiGamer
    NonGrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Ocak 2016
    Oyun
    Vsro Edit
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  16

Alıntı Odin34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben bu durum yüzünden aşırı sıkıntı içerisindeyim, job exp maksimum değeri aşınca eksiye doğru sayıyor. Ref level de int veri tipi için maksimum değer bana yetmiyor. Bigint tipine dönüştürdüğümde ise game server hata veriyor oyun açılmıyor. Oyunuma haftalık job rank ekleyeceğim bu yüzden benim için büyük bir sorun bu. Nasıl bu durumun üstesinden gelebilirim. Yardımcı olabilir misiniz. Jobtan kazanılan goldu değiştirmeden verilen expi nasıl azaltırım yada verilen expi nasıl /1000 olarak falan gösterebilirm. Yada max değeri nasıl artırabilirim. Şimdiden teşekkürler
    Rank için düşünüyorsan job levelini artırabilirsin. Gameserverı ollydbg ile açıp 0060DE69 opcode'nu arat çıkan sonucun 7 rakamını istediğin level ile değiştir. ( tavsiyem 20lv ). DBdende ayarladığın yeni levele göre exp miktarlarını düzenlemeyi unutma. Haftalık ödülleri dağıttıktan sonrada rankı sıfırlar 1 levelden başlatırsın