AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    kems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Kasım 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  0

Phbot Nasıl Engellenir?

Phbot Güncell Olarak Nasıl Engellerim?

MaxiGamer
    Coded By Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     141
     Alınan Teşekkür  :  116
    R. Hali
    Coded By Promaker's: Happy

Phbotu komple oyununuzda kapatmak istiyorsanız bir dll yazarak cliente entergre etmeniz gerek. Hayır buna gerek yok sadece kervan çekmelerini engellemek istiyorum derseniz bana özelden ulaşabilirsiniz.

MaxiGamer
    kems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Kasım 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  0

özelden mesaj gönderildi.

MaxiGamer
    Icewalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
     Alınan Teşekkür  :  52
    R. Hali
    Icewalk's: Brrrrrrr

Alıntı Coded By Promaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Phbotu komple oyununuzda kapatmak istiyorsanız bir dll yazarak cliente entergre etmeniz gerek. Hayır buna gerek yok sadece kervan çekmelerini engellemek istiyorum derseniz bana özelden ulaşabilirsiniz.
    Firsatcilik yapip 100 tl karsiliginda neden yardimci olmaya calisiyorsun. Acik olarak yorumda belirtmek yerine ozelden firsatcilk yapayim isim donsun diye. Yardim konusu yardim almak icin yazmis bu durumu tamamen firsata cevirmekte guzel bir kisilik meselesi. Hadi kolay gelsin

MaxiGamer

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     141
    R. Hali

Alıntı Icewalk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firsatcilik yapip 100 tl karsiliginda neden yardimci olmaya calisiyorsun. Acik olarak yorumda belirtmek yerine ozelden firsatcilk yapayim isim donsun diye. Yardim konusu yardim almak icin yazmis bu durumu tamamen firsata cevirmekte guzel bir kisilik meselesi. Hadi kolay gelsin
    Adam ben ücretsiz yardım istiyorum yazmamış konu başlığına ve benim işim bu, kimi ücretiyle yapar kimi ücretsiz.
    Sonuç olarak sen yardımcı olabiliyo musun ?
    -Hayır
    O zaman boş yapma.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Adam ben ücretsiz yardım istiyorum yazmamış konu başlığına ve benim işim bu, kimi ücretiyle yapar kimi ücretsiz.
    Sonuç olarak sen yardımcı olabiliyo musun ?
    -Hayır
    O zaman boş yapma.
    Ucretli yaptiracagim diye bir yazida var mi ?
    Yok
    Gelelim yardimci olmana bir sekilde soru soruluyor gelen soruyu cevapliyor insanlar kirilacak bir sistemdir buyuk ihtimal onu gecelim
    Burada yorum yaparak farkli insanlarin senin bu sistemini engelledigini gorerek sana mesaj atacaklar bu nasil bir kendini pazarlama taktigidir bilader
    Ucretli yardim ediceksen direk belir eger ucretsiz yardim ediceksen direk adama yorumda belirt adam senden bana soyle bana gel bunu yap diyede belirtmemis
    Ozelden oyle ucretli yaparim bilmem ne ayagi yapipta insanlar zor durumlarindan yararlanmayin firsatciliginizi kenara cekin bu kadar ac isen isini iyi yapiyorsan bir ozel firmada calis eger calisiyorsa isinde basarilar.

Adamin dip notunde bilgi,paylastikca cogalan hazinedir yaziyor firsatcilik yapmak icin ozelden parayla yaparim ayagi cekiyor.
    Kisiliginizi koruyun neyseniz o olarak gorunun iki yuzlulukle cok sey kaybedeceksiniz ilerleyen zamanlarda hadi eyvallah.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     141
    R. Hali

Yok
    Gelelim yardimci olmana bir sekilde soru soruluyor gelen soruyu cevapliyor insanlar kirilacak bir sistemdir buyuk ihtimal onu gecelim
    Burada yorum yaparak farkli insanlarin senin bu sistemini engelledigini gorerek sana mesaj atacaklar bu nasil bir kendini pazarlama taktigidir bilader
    Ucretli yardim ediceksen direk belir eger ucretsiz yardim ediceksen direk adama yorumda belirt adam senden bana soyle bana gel bunu yap diyede belirtmemis
    Ozelden oyle ucretli yaparim bilmem ne ayagi yapipta insanlar zor durumlarindan yararlanmayin firsatciliginizi kenara cekin bu kadar ac isen isini iyi yapiyorsan bir ozel firmada calis eger calisiyorsa isinde basarilar.

Adamin dip notunde bilgi,paylastikca cogalan hazinedir yaziyor firsatcilik yapmak icin ozelden parayla yaparim ayagi cekiyor.
    Kisiliginizi koruyun neyseniz o olarak gorunun iki yuzlulukle cok sey kaybedeceksiniz ilerleyen zamanlarda hadi eyvallah.
    Zamanında ne kadar çok şey paylaştıgımı herkes bilir kimsede yokken benim paylaştığım sistemler sayesinde, bir sürü copy,paste ci editor ekmeğini yedi.
    Artık benim paylaşma tarzım sadece TL üzerinden
    Bunun karakterle bir alakası yok. Burada bana TAKILACAGINA hadi adamın sorununu çözsene BOŞ HERİF.
    Ha bu arada söylemeden geçmiyim bendeki sistemler kırılmıyor demiyorum fakat anlık güncellemeler ile yardımcı oluyoruz müşterilerimize.
    Sıkışırsan sana da yardımcı olurum TL üzerinden.

MaxiGamer
    Cristal Box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     36
     Alınan Teşekkür  :  14
    R. Hali
    Cristal Box's: Agresif

Yok

Bir iş yapılıyor ve bu emeğin karşılığını almasından normal bişey yok sen neyin etiketini yapıyorsun anlamadım

Bu arada banada mesaj atarsa konu sahibi yardımcı olabilirim

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Zamanında ne kadar çok şey paylaştıgımı herkes bilir kimsede yokken benim paylaştığım sistemler sayesinde, bir sürü copy,paste ci editor ekmeğini yedi.
    Artık benim paylaşma tarzım sadece TL üzerinden
    Bunun karakterle bir alakası yok. Burada bana TAKILACAGINA hadi adamın sorununu çözsene BOŞ HERİF.
    Ha bu arada söylemeden geçmiyim bendeki sistemler kırılmıyor demiyorum fakat anlık güncellemeler ile yardımcı oluyoruz müşterilerimize.
    Sıkışırsan sana da yardımcı olurum TL üzerinden.
    Cok zor sistem ya npc tiklandiginda gelen bir pm bu soruyu cevaplayin su kadar saniye boyunca cevaplayamazsa dc at 3 hak ver her seferinde yanlis cevap ise bilmem kac dakika ban at adam afk mi degil mi coz phbotda cozemiyorlar ya bu sistemi anlik bilen cozuyor. Gelen paketleri okumak ne kadar zor acaba. Dunya uzerinde tek siz c# biliyorsunuz tek siz sql biliyorsunuz tek siz c++ biliyorsunuz.

Mukemellsiniz sizler firsatciligini gizli yapmak yerine bangir bangir bagirman daha guzel olur insanlar umut dolu duygular ile mesaj atmazlar.

3 4 kisi ile birlikte cozdugunuz su guard ile soru sordurma sistemini yada gelelim sql ile eventid uzerinden soru sordurdugunuza cok mukemmel sistem akil almaz seyler bunlar vallahi hayranlikla bakiyorum bu yaptiklariniza

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Cristal Box Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir iş yapılıyor ve bu emeğin karşılığını almasından normal bişey yok sen neyin etiketini yapıyorsun anlamadım

Bu arada banada mesaj atarsa konu sahibi yardımcı olabilirim
    Kuyruguna basan olmadi agam firsatciligin ne duzeye geldigini gostermeye calisiyorum. Aciyorsa kuyrugun bana satasma benden ekmek cikmaz sana

MaxiGamer

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     141
    R. Hali

Cok zor sistem ya npc tiklandiginda gelen bir pm bu soruyu cevaplayin su kadar saniye boyunca cevaplayamazsa dc at 3 hak ver her seferinde yanlis cevap ise bilmem kac dakika ban at adam afk mi degil mi coz phbotda cozemiyorlar ya bu sistemi anlik bilen cozuyor. Gelen paketleri okumak ne kadar zor acaba. Dunya uzerinde tek siz c# biliyorsunuz tek siz sql biliyorsunuz tek siz c++ biliyorsunuz.

Mukemellsiniz sizler firsatciligini gizli yapmak yerine bangir bangir bagirman daha guzel olur insanlar umut dolu duygular ile mesaj atmazlar.

3 4 kisi ile birlikte cozdugunuz su guard ile soru sordurma sistemini yada gelelim sql ile eventid uzerinden soru sordurdugunuza cok mukemmel sistem akil almaz seyler bunlar vallahi hayranlikla bakiyorum bu yaptiklariniza

- - - Güncellendi - - -

Kuyruguna basan olmadi agam firsatciligin ne duzeye geldigini gostermeye calisiyorum. Aciyorsa kuyrugun bana satasma benden ekmek cikmaz sana
    Aga beee senin hatrına bu arkadaşın sorununu ücretsiz çözücem, attıgım ÖZEL mesajları gördüğüne göre büyük ihtimal sensin.
    Yaz bana özelden, promosyon olarak sana hediye
    Ben maxigame ile monsterbilişim olarak zaten çalışıyorum, https://www.maxigame.com/k/400-monster-bilisim.html
    Şuan cok yogun oldugum için müsteri kovalamıyorum, bu ve buna benzeyen basit sorunları olan kişilerlede iletişime geçip, zorlayarak değil böyle bir alternatif var, uyarsa gelin çalışalım diyorum.
    Bu arada ciddi olarak, bu sistemi konu sahibine hediye etmek istiyorum, Buradan boş yapanlara gelsin.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     36
    R. Hali

- - - Güncellendi - - -

IIIIII

-Düşünmeden yorumda bulunduğun için tek seferlik sana cevap vereceğim.

1. Ben fare değilim bir kuyruğum yok
    2. Sana sataşmadım sadece eleştiride bulundum
    3. Fırıncı olduğunu düşünmüyorum ekmek falan bunlar klasik laflar biraz daha yaratıcı olalım

Lütfen buna burda cevap vermek için zaman harcama benimde değerli vaktim'den çalma buna hakkın yok !
    Mesaj Cristal Box tarafından (11 Ocak 2019 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Aga beee senin hatrına bu arkadaşın sorununu ücretsiz çözücem, attıgım ÖZEL mesajları gördüğüne göre büyük ihtimal sensin.
    Yaz bana özelden, promosyon olarak sana hediye
    Ben maxigame ile monsterbilişim olarak zaten çalışıyorum, https://www.maxigame.com/k/400-monster-bilisim.html
    Şuan cok yogun oldugum için müsteri kovalamıyorum, bu ve buna benzeyen basit sorunları olan kişilerlede iletişime geçip, zorlayarak değil böyle bir alternatif var, uyarsa gelin çalışalım diyorum.
    Bu arada ciddi olarak, bu sistemi konu sahibine hediye etmek istiyorum, Buradan boş yapanlara gelsin.
    Ben degilim tanidigim birisi mesajlarida soyledi boyle boyle diye.
    Yogunum alternatif olsun diye olaylar olmaz oyle degerlendireyim felanda hikaye gececeksiniz boyle ayaklari pazarlayin kendinizi gizliden gizliye daha sonrada yok soyle calisiyorum yok boyle ister yardim et ister etme illa sensin diyorsan sorarsin calistigin insanlara farkli kisiler oldugumuzuda sana gosterirler. On yargi ile kafada olaylar ile gerek yok.
    Kendi nickim ile bilmedigim konulari aciyorum bundan utanacagim felanda yok bilmiyorsam acarim konuyu yardimci olmak isteyenler yardim eder sizin gibi firsatcilarda ozelden iletisime gec yardimci olayim der. Isin ucu TL baska birsey degil.
    Boyle firsatciligi gizli yapmanizada gerek yok. Direk aciklayin insanlar niyetinizi basta ogrensin birde pesinizde kosturmayin yardim edecegim diye tamam mi pasam fazla uzatmayada gerek yok.
    Sen beni anlamiyorsun ben seni anlamiyorum boyle uzayip gidecegine son noktayida burada koyayim. Hadi isin rastgele

- - - Güncellendi - - -

IIIIII

-Düşünmeden yorumda bulunduğun için tek seferlik sana cevap vereceğim.

1. Ben fare değilim bir kuyruğum yok
    2. Sana sataşmadım sadece eleştiride bulundum
    3. Fırıncı olduğunu düşünmüyorum ekmek falan bunlar klasik laflar biraz daha yaratıcı olalım

Lütfen buna burda cevap vermek için zaman harcama benimde değerli vaktim'den çalma buna hakkın yok !
    Yav bilader git ekemginle oyna 19'dan 20 yasina yeni basmis bebeler gibi bana su degilim bu degilimde felan konusmaya gerek yok benzetme yapiyorum kuyruk fareden kastim İT idi itin kuyruguna basarsan saldirir sana istiyorsan git dene bunu fareye basarsan kacmaya calisir arada birazda fark var belki farede saldirir artik bilmiyorum hayvanlarin o anki piskoloji ile ne yapacagini.

Kalkip sana yaratici bir kac soylemek isterdim ki dusundumde siradan cumleleri anlaman daha kolay olur diye bu sekilde yazdim demek ki seviyeyi biraz daha dusureyim oyle yazayim.

Bilader aksam aksam seninlede dalasmayayim buda uzayip gideceginden burada keseyim konusmayi.

Sende beni anlamayacaksin bende seni anlamayacagim hadi pasam seninde isin rastgelsin

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     36
    R. Hali

Ben degilim tanidigim birisi mesajlarida soyledi boyle boyle diye.
    Yogunum alternatif olsun diye olaylar olmaz oyle degerlendireyim felanda hikaye gececeksiniz boyle ayaklari pazarlayin kendinizi gizliden gizliye daha sonrada yok soyle calisiyorum yok boyle ister yardim et ister etme illa sensin diyorsan sorarsin calistigin insanlara farkli kisiler oldugumuzuda sana gosterirler. On yargi ile kafada olaylar ile gerek yok.
    Kendi nickim ile bilmedigim konulari aciyorum bundan utanacagim felanda yok bilmiyorsam acarim konuyu yardimci olmak isteyenler yardim eder sizin gibi firsatcilarda ozelden iletisime gec yardimci olayim der. Isin ucu TL baska birsey degil.
    Boyle firsatciligi gizli yapmanizada gerek yok. Direk aciklayin insanlar niyetinizi basta ogrensin birde pesinizde kosturmayin yardim edecegim diye tamam mi pasam fazla uzatmayada gerek yok.
    Sen beni anlamiyorsun ben seni anlamiyorum boyle uzayip gidecegine son noktayida burada koyayim. Hadi isin rastgele

- - - Güncellendi - - -

Yav bilader git ekemginle oyna 19'dan 20 yasina yeni basmis bebeler gibi bana su degilim bu degilimde felan konusmaya gerek yok benzetme yapiyorum kuyruk fareden kastim İT idi itin kuyruguna basarsan saldirir sana istiyorsan git dene bunu fareye basarsan kacmaya calisir arada birazda fark var belki farede saldirir artik bilmiyorum hayvanlarin o anki piskoloji ile ne yapacagini.

Kalkip sana yaratici bir kac soylemek isterdim ki dusundumde siradan cumleleri anlaman daha kolay olur diye bu sekilde yazdim demek ki seviyeyi biraz daha dusureyim oyle yazayim.

Bilader aksam aksam seninlede dalasmayayim buda uzayip gideceginden burada keseyim konusmayi.

Sende beni anlamayacaksin bende seni anlamayacagim hadi pasam seninde isin rastgelsin
    İyi dileklerin için teşekkür ederim

İt değil Köpek bu arada biraz hayvanlara saygılı olun kuyruğuna basmalar vs bunlar çok çirkin hareketler ve kelimeler

Yaşadığın gezegene ve içerisindeki yaşıyanlara saygın olsun bu düşünce yapısıyla nasıl yaşıyorsun merak ediyorum üzücü bir durum :(

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

İyi dileklerin için teşekkür ederim

İt değil Köpek bu arada biraz hayvanlara saygılı olun kuyruğuna basmalar vs bunlar çok çirkin hareketler ve kelimeler

Yaşadığın gezegene ve içerisindeki yaşıyanlara saygın olsun bu düşünce yapısıyla nasıl yaşıyorsun merak ediyorum üzücü bir durum :(
    Ya yazmayayım yazmayayım diyorum dayanamıyorum böyle görünce :d

İt ile köpek arasındaki 5 farkı söylersen bana 100 lira hesabına atayım hemen :d

Böcek öldürüyorsan çicek koparıyorsan düşünmeden çimlere basıyor otobüse veya farklı bir toplu taşıma aracında insanların sıralarını yerlerini haklarını çalıyorsan
    Kendine zarar verecek şeyler kullanıyorsan bana neyin saygısından bahsediyorsun bunların hepsini hayatının bir yerinde yapmışsındır yani bebe bebe yazılar ya uğraştırma beni Allah aşkına bak Allahın adını veriyorum :d gülüyorum öyle ekrana bakarak buna vesile oluyorsun en azından cevap yazmak için bulaşma bana ya :d

MaxiGamer
    jamesbond07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Nisan 2017
    Oyun
    Silkroad Online,BF3Zlo
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     68
     Alınan Teşekkür  :  31

Sakin beyler!
    Waitfor delay
    Tarafsız ve dostça soruyorum @Coded By Promaker paylastigin sistemler neler ?

vSROForum'da Wanted Hero,Like Unlike sistemlerine raslamistim fakat bunlar yabancı yerlerde paylaşılan sistemler.

IceWalk yardım konularına konu kilit cevap verip kitlemen yardımlaşmanın onu geciyor.

Bu arada Phbot Anti-Verification System elinde olan ulasabilirmi.
    Mesaj jamesbond07 tarafından (12 Ocak 2019 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu