AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    semssun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Nisan 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Lightbulb Pvp Server arıyorum lütfen yardımcı olun

Herkese iyi günler ve saygılar
    Şu anki orjinal silkroad'a sistem olarak (fellow pet, job...) çok yakın bir pvp server arıyorum ve yaklaşık 1 haftadır bulduğum tek server Black Rogue Online. O serverda da benden başka oyuncu yok
    Lütfen bilidiğiniz bu şekilde bir pvp server varsa söyler misiniz?

MaxiGamer
    Nartive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102
     Alınan Teşekkür  :  58

Hocam konunun 37 kez görüntülenip 1 yorum bile almamasından anlamalısın ki silkroad pvp serverleri bitik durumda. Zaten istediğin özellikleri bulsan bile 2-3 ftw'yi göremeyeceğinden dolayı aramasan daha iyi . Artık nadir bulunuyor kapanmayan server. Umarım bulabilirsin ben artık bıktım aramıyorum server filan . Silkroad oynamak istiyorum fakat ne isro oynanıyor ne pvp . Vazgeçtim artık . Bizi bu duruma düşürenler utansın diyecemde onlar sadece cebini düşünsün. Bir gün benim gibi herkes bırakmaya başlayınca cepleri neyle dolacak bakalım ?

3. Aşağıdaki üyeler Nartive isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    30 Nisan 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

cevap yeterli geldi kardeşim teşekkürler

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102

Alıntı semssun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap yeterli geldi kardeşim teşekkürler
    Rica ederim dostum durum bundan ibaret.

MaxiGamer
    WaNHeLSiNG35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    WaNHeLSiNG35's: Fine

Aslında sağlam pvp serverler var ama aradığın özelliklerde serverler değil. 80 cap bi private oynuyordum 2015'te başlamıştım ve server hala açık. Ama tabi player sayısı az ve herkes item olarak en üst düzeye eriştiği için yeni playerler başlamıyo servere. Nartive isimli arkadaşın yorumunada katılıyorum. Privatelerde şöyle bi durum oluştu. Server ilk açıldığında maksimum doluluk oranına ulaşan serverler oluyo ve 3 4 ftw'den sonra oyunda kimse kalmıyo. Oynamak isteyen insanlarında oynama hevesi kaçıyo. Orjinal sro oynanacak gibi değil her ay para yatırman lazım. İki arada bi derede kaldı yanii Silkroad oynamak isteyen insanlar. Bunu bizlere yaşatan joymax'ın Allah belasını versin. Eski sistem bi emek sw açsa joymax sw dolar taşar ama açmıyolar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102

Alıntı WaNHeLSiNG35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında sağlam pvp serverler var ama aradığın özelliklerde serverler değil. 80 cap bi private oynuyordum 2015'te başlamıştım ve server hala açık. Ama tabi player sayısı az ve herkes item olarak en üst düzeye eriştiği için yeni playerler başlamıyo servere. Nartive isimli arkadaşın yorumunada katılıyorum. Privatelerde şöyle bi durum oluştu. Server ilk açıldığında maksimum doluluk oranına ulaşan serverler oluyo ve 3 4 ftw'den sonra oyunda kimse kalmıyo. Oynamak isteyen insanlarında oynama hevesi kaçıyo. Orjinal sro oynanacak gibi değil her ay para yatırman lazım. İki arada bi derede kaldı yanii Silkroad oynamak isteyen insanlar. Bunu bizlere yaşatan joymax'ın Allah belasını versin. Eski sistem bi emek sw açsa joymax sw dolar taşar ama açmıyolar.
    Hocam şuan isro'da Kali serveri var . Lv sınırı 100 ve girmeside en fazla yarım saat sürüyor . 2-3 gündür server'da takılıyorum fakat daha devam edip etmemek konusunda karar veremedim. Server biraz tuhaf bazen çok fazla party bulabilirken bazen hiç bulamıyorsun . Lv sınırı 100 fakat 11 dg itemler düşürülüyor
    Mesaj Nartive tarafından (04 Mayıs 2019 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    30 Nisan 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

yorumlarınıza katılıyorum. isro artık tamamen öde ve oyna sistemine geçmiş. benim isteğim isro'da bulunan yeni skilleri, fellow sistemini ve daha bir çok özelliği deneyimlemek ama araştırdığım kadarıyla neredeyse bütün pvp serverlar vsro tabanlı. tamamen emek server olan sunucular var aslında ama içine eklenlen saçma sapan "pikachu, charmender, spider man" gibi öğeler bence oyunun doğasını bozuyor.

MaxiGamer
    isoufo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ağustos 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  23

Herkese iyi günler ve saygılar
    Şu anki orjinal silkroad'a sistem olarak (fellow pet, job...) çok yakın bir pvp server arıyorum ve yaklaşık 1 haftadır bulduğum tek server Black Rogue Online. O serverda da benden başka oyuncu yok
    Lütfen bilidiğiniz bu şekilde bir pvp server varsa söyler misiniz?
    http://109.230.196.36/ 110 cap 6aydır hala açık başlangıç itemler jangandaki npcde direk kuşanıyon pwp ye kalelerin hepsi açıktı uniq 10dkda bir atıyordu en son

bu indirme linki
    https://mega.nz/#!PgNDnIyY!QFvJWcsgC...IoQZY-9HSH9UOw
    Mesaj isoufo tarafından (05 Mayıs 2019 Saat 07:59 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    30 Nisan 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı isoufo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://109.230.196.36/ 110 cap 6aydır hala açık başlangıç itemler jangandaki npcde direk kuşanıyon pwp ye kalelerin hepsi açıktı uniq 10dkda bir atıyordu en son

bu indirme linki
    https://mega.nz/#!PgNDnIyY!QFvJWcsgC...IoQZY-9HSH9UOw
    işte bunlar vsro tabanlı. bu şekilde zibilyon tane server var. yine de teşekkürler

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
    R. Hali

Alıntı Nartive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şuan isro'da Kali serveri var . Lv sınırı 100 ve girmeside en fazla yarım saat sürüyor . 2-3 gündür server'da takılıyorum fakat daha devam edip etmemek konusunda karar veremedim. Server biraz tuhaf bazen çok fazla party bulabilirken bazen hiç bulamıyorsun . Lv sınırı 100 fakat 11 dg itemler düşürülüyor
    Hocam Kali'de bende çar açtım ilk açıldığında. Zar zor 36 levele kadar kasabildim hemde elle kastım görev yaptım. Kasamıyor olmamın sebebi ise 10 15 dakikada bir dc veriyordu. Dc yememek için silk çekip harcamak gerekiyormuş ilk etaplarda. Dc olayı yüzünden epeydir açmıyordum çarı. Bi girip bakayım dc sorunu düzeldiyse oynarım. Girerim çara elle görev yapa yapa kasarım. Maksat oynamak olsun. Şuan 100 cap ama ilerleyen zamanlarda 110'a yükseltecekler sonra 120 sonra 130 derken böyle böyle gider. Tıpkı sonradan gelen aeolus - xian ve hestia gibi. İyi oyunlar dilerim.

- - - Güncellendi - - -

işte bunlar vsro tabanlı. bu şekilde zibilyon tane server var. yine de teşekkürler
    Hocam seni anlıyorum. Pvp server olsun ama isro'nun yeni getirdiği sistemleri içeriyor olsun istiyorsun (fellow pet - job sistemi gibi). Ama bu tarz server bulmak zor oluyor ve zaman ayırıp kapsamlı bir araştırma yapmanı gerektiriyor. Genelde açılan serverler yeni sistemleri içermiyor maalesef. İstediğin özelliklerde pvp server bulursam burdan link atarım. Umarım bulursun. İyi günler.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102

Hocam Kali'de bende çar açtım ilk açıldığında. Zar zor 36 levele kadar kasabildim hemde elle kastım görev yaptım. Kasamıyor olmamın sebebi ise 10 15 dakikada bir dc veriyordu. Dc yememek için silk çekip harcamak gerekiyormuş ilk etaplarda. Dc olayı yüzünden epeydir açmıyordum çarı. Bi girip bakayım dc sorunu düzeldiyse oynarım. Girerim çara elle görev yapa yapa kasarım. Maksat oynamak olsun. Şuan 100 cap ama ilerleyen zamanlarda 110'a yükseltecekler sonra 120 sonra 130 derken böyle böyle gider. Tıpkı sonradan gelen aeolus - xian ve hestia gibi. İyi oyunlar dilerim.

- - - Güncellendi - - -

Hocam seni anlıyorum. Pvp server olsun ama isro'nun yeni getirdiği sistemleri içeriyor olsun istiyorsun (fellow pet - job sistemi gibi). Ama bu tarz server bulmak zor oluyor ve zaman ayırıp kapsamlı bir araştırma yapmanı gerektiriyor. Genelde açılan serverler yeni sistemleri içermiyor maalesef. İstediğin özelliklerde pvp server bulursam burdan link atarım. Umarım bulursun. İyi günler.
    Hocam şuanda dc gibi bir problem yok . Sanırsam perşembe yada cumadan beridir oynuyorum dc problemi yaşamadım şuanda 32 lv . Arada free ong, penon filan bulup giriyorum bulamassam elle kasıyorum . Şimdilik iyi gibi bakalım . Private'lerde sürünmektense isro oynamayı tercih ediyorum . 2 hafta oyna başka server'a geç olayında bıktım artık . En azından isro'nun kapanmayacağını biliyorum . Yeri geldimi private'lerede para yatırıyorum çok gerekirse isro'ya da yatırırım fakat şimdilik ihtiyaç yok gibi .
    Mesaj Nartive tarafından (05 Mayıs 2019 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.

Necromancer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    ArcheAge & ArcheRage
    Konular 
    37
    Edilen Teşekkür 
     33
     Alınan Teşekkür  :  67
    R. Hali
    jWAiN's: Dead

Silkroad bilmem kaç atmosfer basınçta, bilmem kaç kilo joule lük enerji ile bir karadelik oluştursa da içinde yutulup gitse. Paranoyak, küfürbaz, oynadığı oyuna hıyanet eden insanlarda kurtulur, kendisi de kurtulur.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102

- - - Güncellendi - - -

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silkroad bilmem kaç atmosfer basınçta, bilmem kaç kilo joule lük enerji ile bir karadelik oluştursa da içinde yutulup gitse. Paranoyak, küfürbaz, oynadığı oyuna hıyanet eden insanlarda kurtulur, kendisi de kurtulur.
    Keşke zamanında joymax ın elinden kurtulsaydı.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
    R. Hali

Alıntı Nartive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - - - Güncellendi - - -

Keşke zamanında joymax ın elinden kurtulsaydı.
    Hocam nick neydi Kali'de friende ekleyeyim.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     102

Hocam nick neydi Kali'de friende ekleyeyim.
    Nartive hocam . Genelde akşamları oyuna giriyorum .

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu