MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    muratdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Eylül 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  0

Job Cave ekleme

merhabalar oyuna job cave eklemek ıstıyorum 90 cap jangandan teleport olabılsınler ve gırısı 90 yapmak ıstıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olur musunuz

MaxiGamer
    doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2011
    Konular 
    62
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  182
    R. Hali
    doncarlone41's: Talkative

Alıntı muratdeniz Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    merhabalar oyuna job cave eklemek ıstıyorum 90 cap jangandan teleport olabılsınler ve gırısı 90 yapmak ıstıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olur musunuz
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    http://i.epvpimg.com/glM1dab.jpg

MaxiGamer
    muratdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Eylül 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  0

Alıntı doncarlone41 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    tablolarımız
    RefGame_World burada temple araştır sonunda bulunan confınggrupcodename128 olanı not al
    RefGame_World_Config not aldığını buradan bul
    RefInstance_World_Region normalde o bolgenın ıd 60 olması gerek 2 yıldır eklemiyorum o yüzden dedim
    RefTeleport daha sonra teple teleportuna burdan bak
    RefTeleLink lınk kısmınıda burdan kontrol et
    alttakide sana ornek verecegım temple bolgesı
    1 771 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_LEVEL_MINIMUM_NUM 105 INT32
    1 772 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_JOB_CLOTHES_PUT_ON ON STRING
    1 773 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_NOT_RIDING ON STRING
    1 774 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_TRADE_COS_NOT_RIDING ON STRING
    1 775 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_FRPVP_VOUCHER_TAKE_OFF ON STRING

bunu yaptım diyelim peki janganamı eklı olucak bu bide maptete gozukmesını ıstıyorum job cavenın nerde oldugunu

MaxiGamer
    doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2011
    Konular 
    62
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  182
    R. Hali
    doncarlone41's: Talkative

Alıntı muratdeniz Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    tablolarımız
    RefGame_World burada temple araştır sonunda bulunan confınggrupcodename128 olanı not al
    RefGame_World_Config not aldığını buradan bul
    RefInstance_World_Region normalde o bolgenın ıd 60 olması gerek 2 yıldır eklemiyorum o yüzden dedim
    RefTeleport daha sonra teple teleportuna burdan bak
    RefTeleLink lınk kısmınıda burdan kontrol et
    alttakide sana ornek verecegım temple bolgesı
    1 771 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_LEVEL_MINIMUM_NUM 105 INT32
    1 772 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_JOB_CLOTHES_PUT_ON ON STRING
    1 773 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_NOT_RIDING ON STRING
    1 774 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_TRADE_COS_NOT_RIDING ON STRING
    1 775 GROUP_TEMPLE_DEFAULT ENTER_LIMIT_CONDITION_FRPVP_VOUCHER_TAKE_OFF ON STRING

bunu yaptım diyelim peki janganamı eklı olucak bu bide maptete gozukmesını ıstıyorum job cavenın nerde oldugunu
    Misal bu konudaki gibi uniq spawn noktalarını ekleme örnek alarak eklediğin yere böyle bi resim koyabilirsin ayriyetten o koyduğun yere teleport taşı koymayı unutma veya teleport npc farketmez
    http://i.epvpimg.com/glM1dab.jpg

Atıldı
    sunblaster7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Kasım 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  2

sdasdqeqwe

MaxiGamer
    smt081 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)