MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Atlas Evren
    CottonCandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2009
    Oyun
    SilkroadR Online
    Konular 
    300
    Edilen Teşekkür 
     456
     Alınan Teşekkür  :  662
    R. Hali
    CottonCandy's: Mashed

SilkroadR Palmyra Oynayan Varsa Beklerim

Merhaba SilkroadR takılan arkadaşlar var ise benle irtibata geçsin takılalım beraber
    Guild Kuruyorum Gelmek İsteyen Herkesi Beklerim

SARI BAR : 8 Saat Boyunca EXP,SP %100

KIRMIZI BAR : 4 SAAT Boyunca EXP,SP %50

GRİ BAR : %0 EXP,SP ( Kasamazsınız )

NOT : KIRMIZI BAR OLDUĞU ZAMAN GÖREV TESLİM ETMEYİN ÖDÜLLERİN %50 Sİ VERİR SARI BARI BEKLEYİN
    1-70 LV ARASI CHARLAR GRİ BAR DA POT VERMİYOR OYUN BU YÜZDEN BOT AYARLARINDA GRİ BARDAYKEN BOTU DURDURMAYI AYARLASIN

Şarj Sistemi Başlama Saatleri
    TR Kış Saatine Göre : 17:00'dan Sonra Sarı Bar Gelir
    TR Yaz Saatine Göre : 18:00'dan Sonra Sarı Bar Gelir

VİP BUF HAKKINDA KONUYA GÖZ ATIN : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Mesaj CottonCandy tarafından (08 Ocak 2020 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    CorleonMAFIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Formula1
    Konular 
    31
    Edilen Teşekkür 
     297
     Alınan Teşekkür  :  92
    R. Hali
    CorleonMAFIA's: Drunk

Adam seni kasmak için elinden geleni yapmış anlamamışsın ulan kerim ddd
    if you have god on our side everything becomes clear

MaxiGamer
    Nartive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     117
     Alınan Teşekkür  :  62

Abi serverin genel durumu nasıl ? Aktiflik anlamında, pt filan bulunuyor mu ? Oyun uzaktan ölü duruyor ama birde senin yorumunu almak isterim. Oyuna girişler nasıl kaç dakikada giriyor ? Char satışları filanda pek yok gördüğüm kadarıyla 0'dan başlamak zulüm olur . Daha önce seninle oynamıştık yine sro-r'ydi galiba ama sanırım 3-4 sene oldu .
    Mesaj Nartive tarafından (07 Ocak 2020 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

Atlas Evren

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2009
    Oyun
    SilkroadR Online
    Konular 
    300
    Edilen Teşekkür 
     456
    R. Hali

Alıntı CorleonMAFIA Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Adam seni kasmak için elinden geleni yapmış anlamamışsın ulan kerim ddd
    ya anladım da hacı kendim kasıyorum daha iyi mis gibi

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Nartive Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Abi serverin genel durumu nasıl ? Aktiflik anlamında, pt filan bulunuyor mu ? Oyun uzaktan ölü duruyor ama birde senin yorumunu almak isterim. Oyuna girişler nasıl kaç dakikada giriyor ? Char satışları filanda pek yok gördüğüm kadarıyla 0'dan başlamak zulüm olur . Daha önce seninle oynamıştık yine sro-r'ydi galiba ama sanırım 3-4 sene oldu .
    oyunun durumu genel olarak iyi aktif bir çok kişi var satışlar mevcut sıfırdan biraz zorlanırsın ama görevler ile rahat kasarsın

walla ben unuttum hatırlamıyorum seni :(

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     117

Alıntı CottonCandy Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    ya anladım da hacı kendim kasıyorum daha iyi mis gibi

- - - Güncellendi - - -

oyunun durumu genel olarak iyi aktif bir çok kişi var satışlar mevcut sıfırdan biraz zorlanırsın ama görevler ile rahat kasarsın

walla ben unuttum hatırlamıyorum seni :(
    Abi bir süre İsro Kali'de oynadım baştan kastımda çok zaman alıyor. Hep görevle gidip 7/24 bota koyulsa zaten çok çabuk 100 lv seviyesine gelirde gün içinde o kadar saat girmem imkansız. Server'ı incelemeye çalışacağım. Bu arada hatırlamaman normal uzun zaman oldu .

Atlas Evren

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2009
    Oyun
    SilkroadR Online
    Konular 
    300
    Edilen Teşekkür 
     456
    R. Hali

Alıntı Nartive Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Abi bir süre İsro Kali'de oynadım baştan kastımda çok zaman alıyor. Hep görevle gidip 7/24 bota koyulsa zaten çok çabuk 100 lv seviyesine gelirde gün içinde o kadar saat girmem imkansız. Server'ı incelemeye çalışacağım. Bu arada hatırlamaman normal uzun zaman oldu .
    gelirsen yardımcı oluruz sana cihanla birlikte

MaxiGamer

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Formula1
    Konular 
    31
    Edilen Teşekkür 
     297
    R. Hali

Bagdad pt çok, mirror var iyiysen alıyorlar. 100-110 zor bıraz. Oyuna giriş şuanki kış eventinden sonra 3 saatten önce girilmiyor. VIP var bende ama olmayan zor. 300 liraya sana 131 char buluruz. Mevzu ztaen item almak D

- - - Updated - - -

Alıntı CottonCandy Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    gelirsen yardımcı oluruz sana cihanla birlikte
    bak cihanla diyor ben 131 kasıyorum işim var

- - - Updated - - -

EDIT: Böyle globalden parti arayanları görüyorum arada hahah

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

8. Aşağıdaki üyeler CorleonMAFIA isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Mart 2013
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     45
     Alınan Teşekkür  :  41

@Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. usta sarj sistemi var mı varsa nasıl çalışıyor.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     117

Alıntı CorleonMAFIA Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bagdad pt çok, mirror var iyiysen alıyorlar. 100-110 zor bıraz. Oyuna giriş şuanki kış eventinden sonra 3 saatten önce girilmiyor. VIP var bende ama olmayan zor. 300 liraya sana 131 char buluruz. Mevzu ztaen item almak D

- - - Updated - - -

bak cihanla diyor ben 131 kasıyorum işim var

- - - Updated - - -

EDIT: Böyle globalden parti arayanları görüyorum arada hahah

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Anladım teşekkür ederim . Şu sıralar biraz yoğunum. Server'a girme fırsatım olursa inceleyeceğim. Char konusunda da hazır almak en mantıklısı . Dediğiniz gibi 110 pt si de zor bulunuyorsa baştan char kasmak çok zaman alacaktır.

MaxiGamer
    WaNHeLSiNG35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  15
    R. Hali
    WaNHeLSiNG35's: Fine

Merhaba. Bende Palmyra serverinde oynuyorum. Malesef bu event gelmeden önce giriş süresi maximum 30 - 40 dakika idi. Event'ten sonra 3 saat hatta bazen 4 saat bekletmekte. 97 levelim şuan free taksilerle 101 olmaya çalışıyorum. 101 olduktan sonra pt bulurum umarım. Herkese iyi oyunlar.

Necromancer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    ArcheAge Unchained
    Konular 
    47
    Edilen Teşekkür 
     38
     Alınan Teşekkür  :  78
    R. Hali
    jWAiN's: Dead

Yüksek levellere kasarak kendinizi yıpratıyorsunuz, düşük 100 leveller içerisinde bir levelde durup takılmak daha makul olacaktır Diğer türlü size bulaşan mikrop gibi peşinizi bırakmaz bu oyun, süründürür, sömürür sizi
    Lord of Burzum

signaturepics/sigpic159952_3.gif

" Ash nazg durbatuluk

Ash nazg gimbatul

Ash nazg thrakatuluk

Agh burzum-ishi krimpatul "

Middle Earth is our home, Morgoth is our father.

13. Aşağıdaki üyeler jWAiN isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Formula1
    Konular 
    31
    Edilen Teşekkür 
     297
    R. Hali

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Yüksek levellere kasarak kendinizi yıpratıyorsunuz, düşük 100 leveller içerisinde bir levelde durup takılmak daha makul olacaktır Diğer türlü size bulaşan mikrop gibi peşinizi bırakmaz bu oyun, süründürür, sömürür sizi
    Keşke haksızsın desem. Valla bağımlıyım.

MaxiGamer
    WaNHeLSiNG35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  15
    R. Hali
    WaNHeLSiNG35's: Fine

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Haklısınız. Benim çok yükseklerde gözüm yok öyle 130 olayım derdinde değilim. 101 olayım yeter. Sonrası yavaş yavaş gittiği yere kadar artık. 101'den aşağıya pek pt bulunmuyo tek şansımız free taksiler oluyo bu yüzden 101 olmaya çalışıyorum.

Atlas Evren

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2009
    Oyun
    SilkroadR Online
    Konular 
    300
    Edilen Teşekkür 
     456
    R. Hali

Gelecek Arkadaşlar pm atsın guilde alırım sizi tek takılıyorum bazı satıcı arkadaşlar var @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

MaxiGamer
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Mart 2013
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     45
     Alınan Teşekkür  :  41

Gelecek Arkadaşlar pm atsın guilde alırım sizi tek takılıyorum bazı satıcı arkadaşlar var @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Sarj sistemi nasıl işliyor.

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu