MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  Atıldı
  MeGaMaX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Eylül 2018
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  9

  Sailor Online | ISRO-R Dosyaları | CAP 130 | Tri-Job | CH&EU | Yeni Zindanlar

  Sailor Online Geldi...... pSRO sahnesindeki en gelişmiş ve en güncel dosyalı ISRO-R için hazırlanın!
  Sailor Online Hakkında
  ISRO-R'ı denemenizin zamanı! Sailor Online kimse tarafından bulunamayan en güncel ve en yeni Silkroad-R dosyalarını kullanıyor. Sanki bu tek başına yeterince büyük bir başarı değilmiş gibi Sailor Online sevilen Tri-Job sistemini de kullanıyor. İnanıyoruz ki bu hevesinizi gidermek için yeterinden fazladır... Ama orada durmadık! Sailor Online'da onu sahada açık ara en gelişmiş private server yapması için daha birçok özel yenilik bulunuyor.

  Sailor Online Takımı Hakkında.
  Merhaba arkadaşlar ben MeGaMaX! Çoğunuz beni zaten SRO aleminden tanıyorsunuz; Sertifikalı bir bilgisayar bilimi mühendisiyim, ve siber güvenlik konusunda uzman bir ağ güvenliği yöneticisiyim. Geçmişte büyük şirketlerle profesyonel olarak çalıştım. Takım çalışmasına inanıyorum, ayrıca şuna inanıyorum ki " 2 kaptanı olan gemi batar"." Bu tek başıma çalışmamın ana nedenidir.. Eğer birşey yanlış giderse, Suçlanan tek insan olmak istiyorum. Tüm proje için sorumluluk almayı tercih ediyorum; başarılı olsun olmasın. Aslında bir daha asla Silkroad private sunucularıyla uğraşmak istememiştim... fakat bissürü insan en gelişmiş silkroad dosyalarıyla bir sunucu kurmamı tekrar denemem için bana ulaştı.Hepiniz benim yaratıcı olup Silkroad alemine geri dönmemi istediniz. Eğer geri dönecek olsaydım toplumu şok edecek ve sürprizlerle dolu yeni bir sunucu yapacağımı söz verirdim... ve şimdi yine bu toplumun öncüsü olarak burdayım ve size Sailor Online'yi sunuyorum.

  Tecrübenizi geliştirin!
  Aynı sunucuları aynı sistemlerle ve aynı özelliklerle tekrar tekrar oynamaktan sıkılmadınız mı? Sürekli aynı şeyleri yapmak,sürekli aynı sunucuların kendilerini tekrarlaması mı ? Bu Sailor Online'da verdiğimiz sözden çok uzak ! Değişiklik zamanı,büyük değişiklik. VSRO sunucuları gömme ve birdaha arkaya bakmama zamanı! ISRO-R dosyaları çok stabil olup aynı zamanda oyuncularına yeni ve ilgi çekici bir evren sağlar. Biz çok daha dengelenmiş oyuna sahibiz,benzeri görülmemiş ve eksantrik olup hiçbir vSRO sunucuda daha önce kullanılmamış özellikler...

  Neden Değişme Zahmeti Duyuyoruz?
  Bu doğrudur ki vSRO sunucuları hiçbir zaman 2-3 aydan daha fazla aktif oyuncu tabanına sahip olamamıştır.Daha kötüsü - karşılığında ne alıyorsun? Sadece "rebirth" ya da "phase" adı altında yeniden açılan sunucuda aşırı az değişikliklerle daha fazla para harcamaya hak kazanıyorsun.Sailor online sadece sürükleyici yeni bir evren getirmiyor,aynı zamanda tüm oyuncuları için adil bir oynayış sunuyor.Sailor Online'da sağlanan özellikler benzersizdir ve gelmiş geçmiş vSRO sunucularındaki özelliklere benzememektedir.

  En güncel Silkroad-R Dosyaları.
  Yıllardır vSRO tabanlı sunucuları oynuyorsunuz. Neden yeni birşey denemiyorsunuz? Başta karışık gözükebilir,ama iSROR sistemlerine yakından bakarsanız hiçte karışık değiller.Gayet iyi,gelişmiş,özellikle Sailor Online'in yaptığı değişiklikler.SRO-R çoğu vSRO oyuncuları tarafından tecrübe edilmediği için bu başlıkda her bir özelliği sizlere iyice anlamanız için ayrıntılı şekilde anlatacağım.Aktif yada aktif olmayan tüm oyuncuların sunucuda adil bir başarı ve refah şansına sahip olduklarından emin olmak için kendi değişikliklerimi ayrıntılı olarak açıklayacağım,Hiç Silkroad-R Sistemini denemediyseniz bile.Tüm konuyu okuduktan sonra,yeterli miktarda tecrübeye sahip olacağınızı düşünüyorum.Yeni sistemlerden korkmayın!Bu konudaki her şey ayrıntılı olarak açıklanacaktır.Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa Topluluk Destekçilerimiz her zaman yardım etmeye hazırdır.


  Neden Sailor Online Oynamalısınız?
  Sailor Online bugüne kadar kurulmuş pSRO alemindeki hem en gelişmiş,hem de en eğlenceli olanı.Eminim kendiniz denediğinizde benimle aynı fikirde olacaksınız! Sailor Online,bir yılı aşkın bir süredir tek başıma çalıştığım bir konsepte dayanıyor.Yayınlamak için hiç acele etmedim.Her şeyin doğasının mükemmel olduğundan emin olmak istedim ve diğer sunucuların aksine kullanıcı deneyimlerinden hiçbir zaman uzak durmadım.Sadece hatasız bir sunucu değil,aynı zamanda çok para yatıranlar ve para yatırmayanlar için adil bir oyun... Ne tür oyuncular olursa olsun, Sailor Online'da rekabet etme şansları olacak.Sistem,deneyiminizin tüm yaşamınız boyunca bir efsane olmasını sağlamak ve Private Silkroad Online sunucularındaki bakış açısını sonsuza dek değiştirmek için en küçük parçacıklarından uyarlanmıştır.
  Açık Beta: 20:00 GMT +2
  Büyük Açılış: 20:00 GMT +2

  Level Kapasitesi.
  Sailor Online'da Level kapasitesi130 olarak ayarlanmıştır.Bazılarınız bunun çok yüksek olduğunu düşünebilir,ancak gerçekten en uygun seçim böyle olmasıdır.Nedenini görmek için okumaya devam edin.

  Irklar
  Sailor Online'da European Ve Chinese ırkları bulunmaktadır.Böylece daha iyi bir rekabet için uygun ortam sağlanmış olur aynı zamanda tüm oyun içeriğinden faydalanabilirsiniz.

  Oranlar.
  Bu dosyalardaki oranların vSRO'dan çok daha doğru çalıştığını kabul etmek çok önemlidir.Bunları diğer pSRO deneyimleriyle karşılaştırmamalısınız.

  Experience Rate: 35x
  Party Experience: 35x
  Drop Rate: 2x
  Gold Rate: 2x
  Quests Rate: 3x (120-130)

  Botlar Yok.
  Bu dosyalarda bot bulunmayacak.Tüm oyunculara aynı kaynak sunulacak ve aynı kaynaklara göre rekabet edilecektir. Tabii ki,Sailor Online bir botun yaptığı aynı işi yapabilen SRO-R Macro'u hizmetinize sunuyor... Ama elbette daha iyi bir şekilde!

  SRO-R Makro.
  Sailor Online'ın kullandığı dosyalar için bot eksikliğini tamamen çözen çok kullanışlı bir özellik.Pratik olarak oyun istemcisine yerleşik bir Bota sahipsiniz ve bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye atabilecek herhangi bir üçünçü parti programa güvenmeniz gerekmiyor.Aşağıda oyun içi botun sunduğu tüm özellikleri bulacaksınız.

  Oto-Beceriler.
  Bu özellik, makro aktifken karakterinizin kullanmasını istediğiniz tüm becerileri otomatik kullanacaktır.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Otomatik İksir.
  Bu bölümde otomatik iksir seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.Otomatik olarak kullanmak istediğiniz ve ne zaman kullanılcağını seçebilirsiniz.Ayrıca pet hayvanlarınız için de otomatik iksir ayarlama bölümü var!

  Oto iksiri aktif etmek için,sadece off'tan on'a getirin. Detayları görsellerde bulabilirsiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Otomatik Av.
  Bu bölüm,karakterinizin otomatik olarak avlanabilmesi için size çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.Sadece "Bot'a bırakmak istediğiniz noktaya hareket edip ardırdan "otomatik av" için tercih ettiğiniz seçenekleri ayarlayıp kaydedersiniz.

  Ayrıca Otomatik avi etkinleştirmede bir bekleme süresi vardır.Botun aktiflik durumunu değiştirmeden önce 60 saniye beklemeniz gerekir.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Makro Oran Değişiklikleri.
  Bu yardımcı sistemden faydalanmanın da sonuçları olacaktır.Kullanım sırasında oranlar düşürülecek,bu da oyunu aktif olarak oynayarak uzun dönem hedefini desteklemektedir.

  1.Tecrübe Oranı: Gerçek oranın %70'i
  2.Altın Oranı: Gerçek oranın %40'i
  3.Drop Oranı:Gerçek oranın %20'si.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  İSRO'nun Pay2Win yönlerini Sınırlama.
  ISRO ile ilgili en korkunç şey, ne kadar delice bir pay2win olduğudur.Kendi topluluğunun büyük bir çoğunluğunu iterek onları isro zevkinden mahrum bırakıp,çok daha zayıf ve kolay içeriğe sahip sunucularda oynamaya zorlamaktadır.Ama bu durum Sailor Online'da böyle değil !

  1.Fatigue sistemi devre dışı bırakıldı.

  2.VIP Sistemi devre dışı bırakıldı

  3.Wheel Sistemi devre dışı bırakıldı.

  4.Genie Lamp Item Mall'dan kaldırıldı.(Sadece günlük görev ile elde edilebilir.)  Özel Kısıtlamalar.
  Bazı önemli kısıtlamalar eklenmiştir.Bu kısıtlamalar,iSRO'da gerçekten eksik olduğunu düşündüğümüz bir şey.Oyunda bu kısıtlamalar olmazsa bize göre oyunun bütünlüğü yok edilir.Sailor Online Silkroad'un nasıl oynanması gerektiği hakkında vizyonumuzu anlamanıza yardımcı olmak için bu kısıtlamaları sunmaktan gurur duyar.

  1. HWID Limit: 1

  • Job: 1
  • Oyun aktiviteleri:1
  • Dungeon of Frozen Tower: 1


  2. IP Limit: 2

  Zindanların Giriş Limitleri.
  1.Bağdat Zindanı: Günlük 1x
  2.Thief Boss Kalia Zindanı: Günlük 1x
  3.Dungeon of vicious Shadows: Günlük 1x
  4.Dungeon of Frozen Tower: Günlük 1x
  5.Forgetten World: Günlük 2x  Mysterious Priest.
  Bu NPC,yeni zindanlara ışınlayıcıdır.Bu NPC'yi kullanarak Dungeon of Vicious Shadows'a ve Dungeon of Frozen Tower'a ışınlanabilirsiniz!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Premium Service Manager Qing Yu.
  Bu NPC karakterinizin veya guildinizin adını değiştirmek için kullanılır.Tek yapmanız gereken Item Mall'dan karakter veya Guild adı değiştirme biletini satın almak ve ardından bu NPC'yi ziyaret etmektir.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Ranking Manager.
  Bu NPC, birçok kategoride en üst sıradaki oyuncuları kontrol edebileceğiniz farklı seçenekler sunar.Ayrıca kişisel sıralamanızı kontrol edebilirsiniz!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Survival Arena Manager.
  Bu NPC'de Survival Arena Etkinliğine katılabilirsiniz.Farklı Survival etkinliklerine katılabilirsiniz,örneğin 2vs2,4vs4 8vs8 vesaire. Ayrıca sunucunu tüm oyuncularının ayrıntılı savaş kayıtlarını burda bulabilirsiniz.Ve pek çok istatistiki görebilirsiniz Ölme/Öldürme gibi.
  Bu NPC'yi kullanarak Survival Arena ödüllerini de satın alabilirsiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Daily Quest Manager.
  Bu NPC, Sailor Online'da bulunan tüm günlük görevleri alabileceğiniz NPC'dir.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  China Medicine Supplier.
  Bu NPC tüm şehirlerde bulunur.Belirli seviyelere ulaşmanın ödülü olarak bazı nadir eşyalar sunar.Bu NPC seviye atlama aşamasında size çok yardımcı olacak ve size SoX Silahları tedarik etme yeteneğine sahip olacak!
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Europe Medicine Supplier.
  China Medicine Supplier ile aynı özelliklere sahip,tek farkı Avrupa Silahları için olması!

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  China Valuables Dealer.
  Burada,yukarıda belirtildiği gibi canavarlardan atılan tokenlerden 1-8 dereceye kadar Çin Seal OF Moon ekipmanları satın alabilirsiniz.Diğerleri bölümünden diğer NPC öğelerini de satın alabilirsiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Europe Valuables Dealer.
  China Medicine Supplier ile aynı özelliklere sahip, tek farkı Avrupa eşyaları için olması.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Evsiz Cin.
  Bu NPC,Genie'nin Lambası adlı bir görev sunuyor, bu görevi günde bir kez yapabilirsiniz.Bu görevi tamamlama süreci şöyledir;

  1.Görevi alın.(Görev tüm şehirlerde bulunan günlük görev yöneticisinden alınabilir)
  2.Kirli Lambayı elde edene kadar canavarları öldürün.(saddece +71 level sayılacaktır)
  3.Kirli lambayı topladıktan sonra şehre geri dönün ve görev eşyasını Günlük görev yöneticisine verin ve "Genie'nin lambası"ödülünü alın.

  4.Evsiz Genie NPC'sini ziyaret edin ve Lambayı teslim edin,Genie sizi ödülü verecektir.
  Ödül:13. dereceye kadar rastgele bir SoX eşya


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Hizmet Şartları Ekranı.
  Sailor Online'i başlattıktan sonra size sunulan bir Hizmet Şartları sözleşmesi vardır.Sailor Online'da oynayarak ve hizmetimizi kullanarak oyunu başlattığınızda size sunulan hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Gelişmiş Giriş Ekranı.
  Sailor Online'ın giriş ekranı çok gelişmiştir.Oturum açma ekranı,VSRO'da hiç bulamayacağınız,sizinle sunucu arasındaki pingi göstermek gibi özellikler sunar.Ayrıca karakter seçimi ekranında karakterinizin konumunu ve çıkış saatini görebilirsiniz.  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  İkincil Şifre Sistemi.
  Tüm sunucuların maruz kaldığı büyük bir sorun hack'tır.Sızan çok sayıda veritabanı ile hesabınız her zaman risk altında! Ancak şifreniz Sailor Online'da güvende! İkincil şifre sistemi tamamen işlevsel ve sizi korumaya hazır.

  Giriş yaptıktan sonra ve ilk karakterinizi oluşturmadan önce,6-8 rakam içeren ikincil bir şifre girmeniz istenecektir.Karakter seçimine gelmeden hesabınızdaki karakterlere erişmek için bu ikincil şifreyi girmeniz istenecektir!  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Öğe Kilit Sistemi.
  İkincil şifre sistemi hesabınızı güvende tutmak için fazlasıyla yeterli olsa da,her zaman kaybetme riskiniz olduğundan bazı eşyalarınızı kaybetme riskini almak istemezsiniz.Bu sistemin Sailor Online'da mevcut olmasının nedeni tam da budur!

  Etkinleştirme.
  1 Silk karşılığında Item Mall'dan bir Kilit almanız yeterlidir.Daha sonra kilit penceresinin görünme için öğeye tıklamalısınız.Kilitlemek istediğiniz öğeyi seçin ve oraya sürükleyin.Kilitlendikten sonra öğeniz sonsuza kadar güvende olacaktır.Bununla herhangi bir şey yapmak için hesapta kayıtlı e-posta adresi aracılığıyla tekrar kimlik doğrulamanız gerekir.

  Item Mall'dan Anahtar satın alarak kilitlenmiş bir öğenin kilidini kaldırabilirsiniz.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Çok Dilli İstemci.
  Sailor Online'ın gelişmiş oyun dosyaları size birçok farklı dil seçeneği sunar.Böylece kendinizi evdeymiş gibi hissedeceksiniz.Mevcut diller şunlardır:

  1.Türkçe
  2.İngilizce
  3.Arapça
  4.İspanyolca
  5.Almanca
  6.Japonca

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Geliştirilmiş Erken Seviye Deneyimi.
  Bu dosyaların çok büyük bir yönü tamamen değiştirilmiş olan erken oyun deneyimidir.Başlamadan önce bilmeniz gereken tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

  1.Altın artık seviye 70 ve altındaki canavarlardan düşmüyor.
  2.İlaç Tedarikçisi (Hp/MP İksir,Pills,Arrow,Bolt) gibi basit ihtiyaçlarınızı 70. seviyeye kadar size ücretsiz olarak sunacaktır.
  3.Tokenler canavarlardan seviye 80'e kadar düşecek.Bu jetonları değerli satıcı NPC'sinden ekipman satın almak için kullanıyorsunuz.Belirli bir derece aralığındaki ürünleri satın almanızı sağlayan 3 farklı token türü vardır:


  • Monk Token (1~3 Degree).
  • Soldier Token (4~5 Degree).
  • General Token (6~8 Degree).


  Tokenler diğer tokenler ile takas edilebilir.3 Monk token=1 Soldier Token.3 Soldier Token = 1 General Token olacak şekilde.

  4. Unfinished Elixir adlı yeni bir elixir türü canavarlardan düşmektedir.Bu elixir 1-8 Degree eşyalarda kullanılabilir.Normal elixir türleri, 70.ve üstü canavarlardan düşer.
  5. Simya tabletleri yerine canavarlar artık materyaller ve elementler düşürüyor.Böylece stone üretebileceksiniz.
  6. 6.Mal tedarikçisi NPC'si,seviye 70 olana kadar size normal ekipman sağlayacaktır.

  Battery Buffs Sistemi.
  Çok ilginç bir özellik.Bu sistem,uzun süredir çevrimiçi olmayan oyunculara arttırılmış tecrübe puanı kazanımı sunarak onların rekabete geri dönmesini hızlandırıyor!

  Yeşil Batarya Bufu.
  Eğer 13 saat veya daha uzun süre çevrimdışı olduysanız Yeşil Batarya Buffu alırsınız.Bu güçlendirme karakterinize 5 saat boyunca + %50 deneyim ve beceri deneyimi bonusu verir

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Kırmızı Batarya Buffu.
  1 Ay veya daha uzun süredir çevrimdışıysanız Kırmızı Batarya Buffu alırsınız.Bu buff karakterinize 7 gün boyunca (günde 2 saat) %100 Deneyim ve Beceri Deneyim bonusu verir.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  İtem Kıyaslama Özelliği.
  Çok kullanışlı ve vSRO'nun sahip olamadığı bir özellik.Sailor Online'ın dosyaları,herhangi bir öğeyi anlık giydiğiniz öğelerle karşılaştırmanıza olanak sağlar.Yapmanız gereken tek şey,giydiğiniz öğelerle karşılaştırmak istediğiniz öğenin üstüne gelmek ve CTRL tuşuna basmaktır.Daha sonra aralarında herhangi bir fark olduğunu gösteren bir pencere açılacaktır!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Eşya ve Title Linkleme.
  Sailor Online'ın dosyaları,mevcut tüm sohbetlerde öğelerinizi ve Titlelerinizi başkalarına link olarak göndermenize izin verir.Bu size zaman kazandırdığı için çok faydalıdır.Ayrıca,bu özellik arkadaşlarınıza öğelerinizi ve titlelerinizi göstermenizi de kolaylaştırır!

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Tamamen İşlevsel Konsinye.
  Bu dosyaların sunduğu en büyük özelliklerden biri de aktif çalışan Konsinye! Tezgahlar bazen bir kasabanın güzel görünmesini sağlayabilirken,gerçekten bir ürün satın almak veya satmak isteyen biri için pratik değildir.Artık baş ağrısı yok! İstediğiniz ürünleri satın almak veya satmak için Konsinye'yi ziyaret etmeniz yeterlidir.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Yeni Parti Seçenekleri.
  Sailor Online'in dosyaları ayrıca parti başkanına daha fazla özellik sağlayan yeni parti seçenekleri sunuyor.

  Partiye katılma isteğini bloklama.
  Belirli kişilerin parti eşleşmesinden gelen katılma istekleriyle partiniz spam altında mı? Artık onları engelleme seçeneğiniz var,böylece sizi bir daha rahatsız etmeyecekler!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Parti Başkanı Atama.
  Başka bir harika özellik,artık yeni bir parti oluşturmak yerine başka bir parti başkanı atayabilirsiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Yeni Union Partileri.
  Kale savaşlarında çok yardımcı olacak çok kullanışlı bir sistem.Bu sistem farklı partideki insanları tek bir parti altında toplama olanağını sağlar.Bu guildlerin çok daha organize olmasına yardımcı olacaktır,çünkü tüm partilerin üyelerinin nerede olduğunu yada ölmüş olup olmadığını görebileceksiniz.Bu sistem,birçok partinin bir partide birleşip exp paylaşabileceği için tecrübe kazanımı konusunda büyük payda yardımcı olur.
  Union partisi yapmak.
  Bir union partisi yapmak için,guild manager'den guild puanı karşılığında veya jewel NPC'sinden altın karşılığında union party ticketi almanız gerekir.Bileti kullanmak için 8/8 üyeli bir partinin üyesi olmanız gerekir ve sadece partinin başkanı bunu kullanabilir.Partilerini birleştirmek isteyen her iki parti başkanının da bu bileti alması gerekiyor.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Yeni Bloklama Seçenekleri.
  Bu çok kullanışlı ve pratik bir özelliktir. Artık belirli karakterlerden yada tüm karakterlerden gelen takas ve party istekerini teker teker reddetmek yerine sonsuza dek kapatabilirsiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Guildler Hakkında.
  Sailor Online'da guildler biraz farklı çalışır.Aşağıda yeni özelliklerle ilgili önemli bilgiler bulacaksınız.

  Artık 5 yerine maksimum 6 guild seviyesi var.Bununla birlikte her seviyeye özel maksimum üye sayısı var:

  Seviye 1: 10 Üye.
  Seviye 2: 15 Üye.
  Seviye 3: 20 Üye.
  Seviye 4: 25 Üye.
  Seviye 5: 32 Üye.
  Seviye 6: 40 Üye.
  Union limiti,union başına 4 guild olarak ayarlanmıştır.

  Guildiniz 6. seviyeye ulaştığında, 2 ekstra özelliğin kilidini açar:

  1. Tüm üyeler, guild başkanının çevrimiçi olması gerekmeden kendi grant namelerini değiştirebilirler.
  2. Deputy Commander pozisyonu ve Militiary Engineer pozisyonu 1 ekstra slot alır.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Yeni Reverse Return Scrolları.
  Reverse scrolları kullanırken yeni özellikler görüceksiniz.Bu seçenekler aşağıda listelenmiştir:
  1.Bir parti üyesinin yanına ışınlanma.Parti üyesini seçip onun yanına ışınlanıyorsunuz.
  2.Ayarladığınız konuma gidin.Belirli bir konum seçersiniz ve reverse scroll kullanırken oraya istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  İtem değişim Özelliği.
  Oyunun play2win tarafını gerçekten geliştiren bir özellik.Bu özelliği kullanarak başka bir item türüyle iteminizi değiştirebilirsiniz.Silahınızı diğer tüm silah türleriyle değiştirebilirsiniz.Bu özellik zırhlar için de geçerlidir.

  Sadece Magic PoP Guide Gori'yi ziyaret edin,ardından Item Exchange'e tıklayın ve değiştirmek istediğiniz itemi slota koyun.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Başarılar ve Unvanlar Sistemi.
  Başarı Sistemi Sailor Online'daki oyun aktiviteleriyle bağlantılıdır.Sailor Online gerçekten play2win ortamı vaat ediyor.Titleler silk karşılığı satılmaz,onun yerine oyun içi aktiviteler sayesinde kazanılır.Bir unvan elde etmenin tek yolu belirli başarıları tamamlamaktır.Onları tamamladığınızda,ilgili başlığın kilidini açarsınız.Kilidini açmak için birçok farklı başarı ve unvan var!

  Sailor Online'ın sunduğu ekstra bir özellik, Item Mall'da bulabileceğiniz Title renk değiştime scrollarıdır.Onları kullanarak titlelerinizin rengini değiştirebilirsiniz!

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  İtem Depolama Kutusu.
  Yeni alınan itemlerinizin taşınacağı ilk yer item depolama kutusudur.Bu depolama alanına erişmek için mini haritanın altındaki simgeye tıklayınız.Oradan,istediğiniz tüm öğeleri seçebilir ve alabilirsiniz.[Al]'a tıkladığınızda öğe envanterinize aktarılır.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Yeni İtem Mall.
  Çok daha kullanışlı birçok ürün sunan Sailor Online'da çekici ve çok daha organize edilmiş bir Item Mall bulunmaktadır.Ayrıca satın almadan önce her türlü görsel öğeyi önizleyebilirsiniz.Yeni item mall gerçekten çok kullanışlı. Bu sayede Silk'inizi harcamadan önce avatar itemleri önizleyebilirsiniz.

  Yeni Silk Türleri.
  Sailor Online'da 2 farklı silk türü vardır.

  Premium Silk.
  Premium Mall'dan eşya almak için kullanılır.Premium Silk ile alınmış eşyaların ticareti vardır ve Premium Silk diğer kullanıcılara hediye edilebilir.

  Silk.
  Silk Mall'dan eşya almak için kullanılır.Silk ile alınmış eşyaların ticareti yoktur,ayrıca Dungeon of Frozen Tower'dan Silk elde edebilirsiniz.

  Avatar ve Pet Mall Özelliği.
  1.Herhangi bir avatar,Pet,Fellow Pet ve devil eşyalarını satın almadan önce deneyebilirsiniz.
  2.Avatar eki veya şapka içeren bir avatar seçtiğinizde,seçilen avatarın setini görsel olarak önizlemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır.
  3."Tümünü Satın Al" seçeneğini işaretlerseniz,seçtiğiniz tüm parçaları satın alabileceğiniz Item Mall sayfasına aktarılacaksınız.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Fellow Pet Sistemi.
  Bu yeni dosyaların en iyi yönlerinden biri yeni evcil hayvan sistemidir.Ayrıca önemli ve kullanışlıdırlar. Saldırı,Savunma ve Buff tipinde fellowe petleri vardır.Zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

  Fellow Peti elde etmek.
  Fellow pet almanın 2 yolu vardır:
  1.İtem Mall'dan satın alabilirsiniz.
  2.Magic pop'dan kazanabilirsiniz.

  Fellow Petinizin ismini değiştirme.
  Fellow Petinize isim koymak çok basittir.Ancak yeniden adlandırma yapmak için İtem Mall'dan [Naming Scroll] itemini almanız gerekir.

  Fellow petinizi level atlatmak.
  Fellow petinizi level atlatmak için yapmanız gereken şey canavar kesmek ya da unique canavarları kesmektir.Fellow petinizin seviyesi sizin seviyenizi geçemez.

  Fellow Pet Skilleri.
  Sailor Online'da fellow petinizin gerçekten yararlı olabilecek bazı benzersiz becerileri vardır. Açıklamalarını ve bunları nasıl elde edeceğinizi Fellow pet penceresinin beceri sekmesinden kontrol edebilirsiniz.Fellow Pet'in yeteneği,Atak,Defans ya da Buff türünden hangisine aitse ona göre değişiklik gösterebilir.
  Fellow pet skilleri üç kategoriye ayrılır:bunlar unique,readied ve item skilleridir.Bir Fellow'un beceri kullanımı Fellowun AI'sı tarafından belirlenir ve oyuncu tüm fellow becerilerinin kullanımını kontrol edemez.Ancak aktif beceriler oyuncu tarafından kontrol edilebilir.Tüm becerilerin aktivasyon ve soğuma zamanlayıcıları vardır.
  Çoğu beceri,etkinleştirme şansına bğalı rastgele kullanılırken bazı beceriler fellow petin sahibinin durumuna bağlı olarak etkinleştirilir.

  Unique beceriler.
  Unique beceriler,bir fellow petiniz çağrıldığında gelir.Hemen kullanılamazlar,ancak fellow petiniz belirli seviyelere ulaştığında kullanılabilir hale gelirler.Aktif beceriler Tokluk tüketirler.Fellow pet seviyesi arttıkça Unique beceriler otomatik olarak gelişir.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Readied Beceriler.
  Bir fellow pet 4 beceri slotuyla gelir.Bu slotlar,fellow pet belirli seviyelere ulaştığında aktif olur.canavar avlayarak yada görevleri tamamlayarak kazandığınız skilleri slotlarına koyabilirsiniz.Okunan skillerin aralığı,fellow petlerin türüne göre belirlenir.Bir skill sadece "Removal Rondo" ile kaldırılabilir.Fellow pet yeni seviyelere ulaştıkça readied skiller otomatik olarak geliştirilmez.Becerileri geliştirmek için canavar öldürmeniz ve belirli görevleri tamamlamanız gerekir.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Eşya Becerileri.
  Bunlar otomatik olarak yuvalara atanır.Verilen beceriler,fellow petinizde bulunan eşyalara bağlıdır.Bu beceriler Fellow tarafından değil,fellow sahibi tarafından etkinleştirilir.Temel açıklamanın haricinde geliştirilemezler.Beceriler ile gelen iki tür item vardır:Amuletler ve chokerler.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Amulet'ler SP depolama ve eşya becerileri ile birlikte gelir.Choker'ler fellow petin sahibi bir berserker moduna girdiğinde kendisini berserker moduna sokar.

  Becerileri Kaldırma.
  Removal Rondo'yu kullanarak bir fellow petinizin becerisini kaldırabilirsiniz.Kaldırma işlemine başlamak için Stable NPC'si ile konuşmanız gerekir.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Fellow Pet eşyaları.
  Bu dosyalarda tüm fellow petler 8 farklı tür item giyebilir.Bu itemleri gold karşılığında Stable NPClerinden veya Item Mall'dan paket olarak alabilirsiniz.Paketler açıldığında 5 tane item verilir.30,60 ve 90 günlük paketler vardır.Fellow petiniz daha güçlü hale gelir ve hatta bazıları yeni beceriler sunar.

  Fellow Peti Sürmek.
  Evcil hayvanınızı sürmek için, Item Mall'da bulunan Fellow pet paketlerinden elde edilen Saddle itemine ihtiyacınız olacak.Bir saddle yerleştirildiğinde fellow pete binebilirsiniz.

  Tokluk Hakkında.
  Doygunluk Fellow petlerin belirli işleri yapmaları için tükettikleri enerjidir.Fellow'un HP'sinden farklıdır.Maksimum doygunluk her fellow pet için farklıdır.Zaman geçtikçe ve Fellow Petler skilleri kullandıkça doygunluk azalır.Fellow petinizin doygunluğu 0'a ulaşırsa,artık EXP kazanamayacağı anlamına gelir.Doygunluk potları kullanarak fellow petinizin doygunluğunu arttırabilirsiniz.Aşağıda Fellow petinizin farklı doygunluk seviyelerine nasıl tepki verdiğine dair bilgiler bulacaksınız.
  1.Doygunluk %70 veya daha yüksek olduğunda fellow petiniz normal durumundan 10 seviye daha yüksek bir fellow pet kadar güçlüdür.
  2.Doygunluk %30 veya daha düşük olduğunda,fellow petiniz normal durumundan 10 level daha düşük güce sahip bir fellow pet olucaktır.
  Seviye Transferi.
  Çok kullanışlı bir özellik.Artık bir Fellow petten diğer fellow pete level aktarabilirsiniz.Tek yapmanız gereken Stable NPC'e gidip [Level Transfer]'e basmanızdır.İşlemi tamamlamak için Fellow Level transfer denilen iteme ihtiyacınız olacaktır.

  Fellow petinizi iyileştirmek ve diriltmek.
  Fellow petinizin HP'si Water of Life ile yenilenebilir.Water of Life Stable NPC'den satın alınabilir.Enhanced Water of Life canavar öldürerek elde edilir.
  Ölü bir fellow peti stone of resurrection ile diriltebilirsiniz.Fellow petinizin seviyesi stone of resurrection'ın level aralığında olmalıdır.Stone of resurrection Stable NPC'den satın alınılabilir.
  Bir Trans pet kullanırken Fellow pet kullanamayacağınızı unutmayın.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Socket Stone Sitemi.

  Kategoriler.
  Socket Stone'lar aşağıda 6 kategoriye ayrılmıştır:

  1. Least [Degree 1~3]
  2. Lesser [Degree 4~6]
  3. Normal [Degree 7~9]
  4. Greater [Degree 10 & 11]
  5. Supreme [Degree 12~15]
  6. Reinforced [Degree 12~15]

  Socket Stoneleri.
  Socket Stone of Stamina
  Bir süre için maksimum HP'nizi arttırır.

  Socket Stone of Magic Power
  Bir süre için maksimum MP'nizi arttırır.

  Socket Stone of Rapidity
  Bir süre için Parry Ratenizi arttırır.

  Socket Stone of Concentration
  Bir süre için Attack Ratenizi arttırır

  Socket Stone of Mental Power
  Beceri kullanırken MP kullanmama özelliği verir.

  Socket Stone of Recovery
  Bir miktar HP yeniler.

  Socket Stone of Weakness
  Karaktere saldırana debufflar ve statuler verir.

  Socket Stone of Liberation
  Belirli oranda Stun azaltır.

  Socket Stone of Transformation
  Canavar Maskeleri üretmenizi sağlar.

  Socket Stone of Block
  Bir süre için bloke etme oranını arttırır.

  Socket Stone of Stealth
  Bir süre için sizi görünmez kılar.

  Socket Stone of Speed Walk
  Karakteri ışınlar.(CH kayma ve Wizardın ışınlanma becerisi ile aynıdır.)

  Craft yapma.
  Grocery NPC'sini ziyaret ederek ve aşağıdaki adımları takip ederek kendi Socket Stonenizi . (DG1-DG11) yapabilirsiniz:

  1.Learn Recipe'e tıklayın
  2.Öğrenmek istediğiniz tarifi Learn Recipe'e basarak öğrenebilirsiniz.
  3.(A) tuşuna basıp aksiyon menusunu açıp craft yapma ikonuna basın.
  4.Öğrendiğiniz Socket tarifini seçin ve Craft'a basın
  5.Gerekli olan tüm eşyaları yerleştirin ve Craft All'a basın
  6.Artık Socket Stoneniz kullanılmaya hazır.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Socket Stoneyi Bağlama.
  İtemlerinizde Socket Stoneyi kullanmak için üzerinde bir yuva olması gerekir.Grocery NPC veya Başlangıc Token NPC'den Magic Stone of Sockets adlı ürünü satın alın.Sonra,alchemy penceresini açın ve Socket alchemy bölümüne gidin.İteminizi bu pencereye yerleştirin ve Make Socket'e tıklayabilirsiniz,böylelikle İteminiz bir socket yuvasına sahip olucak.Artık iteminize Socket stone ekleyebilirsiniz!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Socket Stoneyi kaldırmak.
  Socket stoneler Item Mall'dan alınan "Destruction Rondo" ile kaldırılabilir.

  Aklınızda tutun ki bu item kullanıldığında rastgele bir Socket seviyesi verilir.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Forgotten World: Togui Village [Level 35~50, 51~60 & 61~70].
  Bu FGW'nin koleksiyonu Phantom of Blood olarak adlandırılmıştır.Bunu tamamlarsanız istediğiniz 8 Degree bir Seal of Sun silahı kazanırsınız.

  Grade 1.
  1.Her Koleksiyon kartı tüm Treasure Box'da ve Finall Bosslarından elde edilir.
  2.Tüm Unique Moblar Faded bead düşürür.
  3.Final Boss ayrıca Magic Pop kartları düşürür.
  Grade 2.
  1.Her Treasure Box ve Finall Bossu 2 adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm Unique Moblar Faded bead verir. (2 tane)
  3.Finall bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.

  Faded Beadsadece FGWlerden düşen 200 ila 20.000 arasında rastgele skillpoint veren yeni item.

  Forgotten World: Flame Mountain [Level 71~80 & 81~90].
  Bu FGW'nin koleksiyonu Burning Abyss olarak adlandırılmıştır..Bunu tamamlarsanız istediğiniz 9 Degree bir Seal of Sun silahı kazanırsınız.

  Grade 1.
  1.Her treasure box ve final boss bir adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm Unique Moblar faded bead verir.
  3.Final Boss ayrıca Magic pop kartları verir.
  4.Finall Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır

  Grade 2.
  1.Her treasure box ve final boss iki adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm Unique Moblar Faded bead verir. (2 tane)
  3.Finall bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Finall Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (2x)

  Grade 3.
  1.Her treasure box ve final boss üç adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm unique moblar faded bead verir (3x)
  3.Finall bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Finall Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (3x)

  Grade 4.
  1.Her treasure box ve final boss dört adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm unique moblar faded bead verir (4x)
  3.Finall bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Finall Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (4x)

  Forgotten World: Shipwreck [Level 91~100 & 101~110].
  Bu kart koleksiyonu 2 farklı koleksiyon ismine sahiptir bunlar Green Abyys ve Sea of Resentment'dir.Green Abyss koleksiyonunu tamamlarsanız 10. derece Seal of Moon silah kazanırsınız ve Sea of Resentmen koleksiyonunu tamamlarsanız 11. derece Power Seal Of Nova silah kazanırsınız.

  Grade 1.
  1.Her treasure box ve final boss koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm Unique Moblar faded bead verir.
  3.Final bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Final Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır.

  Grade 2.
  1.Her treasure box ve final boss iki koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm Unique Moblar faded bead verir.(2x)
  3.Final bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Final Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (2x)

  Grade 3.
  1.Her treasure box ve final boss üç adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm unique moblar faded bead verir (3x)
  3.Final bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Final Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (3x)

  Grade 4.
  1.Her treasure box ve final boss dört adet koleksiyon kartı verir.
  2.Tüm unique moblar faded bead verir (4x)
  3.Finall bossu ayrıca Magic pop ve Premium Magic pop kartları verir.
  4.Finall Bossun fellow pet skili yada fellow pet itemi atma şansı vardır (4x)

  Ayrıca 101-110 fgw zindanındaki Ghost Sereness Egy A veya B Silah-Kalkan atma şansına sahiptir!

  Holy Water Temple [Level 101+].
  Beginner, Intermediate ve Advanced seviyeleri olan Holy Water Temple aynı ödülleri verir (Iron,Copper ve Silver Coin)

  Bu bölgenin asıl amacı en yüksek title görevlerini tamamlamaktır (Baron,Count,Senior General ve Chief General).

  Hall of Workship.
  Beginner [Level 106+].
  Genel olarak belirli görevleri tamamlamak için kullanılır.Tek başınıza da katılabilirsiniz.

  Intermediate [Level 116+].
  The Earth uniquesi aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. Düşük şans ile Supreme Socket Stoneleri.
  3. Düşük şans ile Fellow Skill veya Fellow Ekipmanı.
  4.Orta-Yüksek şans ile 11 Derece Egy A item (aksesuarlar hariç).
  5. Düşük şans ile 12 Derece Magic, Rare item.

  Advanced [Level 113+].
  Yuno ve Jupiter Uniqueleri aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. Düşük şans ile Supreme Socket Stoneleri.
  3. Düşük şans ile Fellow Skill veya Fellow Ekipmanı.
  4.Orta-Yüksek şans ile 11 Derece Egy A item (aksesuarlar hariç).
  5. Düşük şans ile 12 Derece Magic, Rare item.

  Zealots Hideout.
  Beginner [Level 106+].
  Genel olarak belirli görevleri tamamlamak için kullanılır.Tek başınıza da katılabilirsiniz.

  Intermediate [Level 111+].
  Zielkiaxe Uniquesi aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. Düşük şans ile Supreme Socket Stoneleri.
  3. Düşük şans ile Fellow Skill veya Fellow Ekipmanı.
  4.Orta-Yüksek şans ile 11 Derece Egy A item (aksesuarlar hariç).
  5. Düşük şans ile 12 Derece Magic, Rare item.

  Advanced [Level 118+].
  Babilion ve Baal Uniqueleri aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. Düşük şans ile Supreme Socket Stoneleri.
  3. Düşük şans ile Fellow Skill veya Fellow Ekipmanı.
  4.Orta-Yüksek şans ile 11 Derece Egy A item (aksesuarlar hariç).
  5. Düşük şans ile 12 Derece Magic, Rare item.

  Baghdad [Level 121+].
  Giant Overlord ve Abshad High General Uniqueleri aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. %100 bir adet Reinforced Socket Stone
  3. Düşük şans ile Fellow Skill veya Fellow Ekipmanı.

  Kalia's Hideout [Level 123+].
  Thief Boss Kalia Uniquesi aşağıdaki itemleri atmaktadır:

  1. Magic PoP ve Premium magic PoP kartları.
  2. %100 bir adet Reinforced Socket Stone

  Dungeon of Vicious Shadows.
  Sailor Online'ın sunduğu yepyeni bir zindandır.Tüm şehirlerde bulunan Gizemli Rahip ile konuşarak bu zindana ışınlanabilirsiniz.Bu zindanın yapılış amacı parti halinde girmek olduğunu unutmayın.Partiniz olmadan giremezsiniz.Girmek için Magic Pop'tan Chamber of Vicious Shadows Entrance Ticket elde etmeniz gerekmektedir.

  Amaç.
  Bu zindana girdiğinizde bilinen tüm unique mobları (Tiger Girl, Cerberus vb.)Yerlerinde donmuş olarak göreceksiniz.1 Unique çağırmak için tek yapmanız gereken şey uniquenin üzerine tıklamak.Uniquelerin normal hallerinden çok daha güçlü olacağını sakın unutmayın!

  Ödüller.
  1.Bu hayalet uniquelerden 111-130 level arası fellow pet skili düşmektedir.

  Zindan sadece parti ile oynandığından dolayı zindana girdikten sonra partiyi dağıtamazsınız ve parti üyelerini atamazsınız.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Battlefield of Infinity.
  Battlefield Of İnfinity'e Arena NPC'sinden girebilirsiniz.Hem yalnız olarak hem de en fazla 8 kişilik bir partinin katılabileceği parti zindanı vardır.Savaşa sadece karakteriniz olarak değil,aynı zamanda bir canavar olarak da katılabilirsiniz. Savaş başlamadan önce "Morph Stone'a dönüşecek bir canavar seçiyorsunuz.Bu canavarların skilleri gerçekten aşırı güçlüdür.

  Başlangıç.
  Arenaya girdikten kısa süre sonra canavarlar görünmeye başlayacaktır.Zindanı tamamlamak için tamamlamanız gereken 20 aşama vardır.Aşamalar ilerledikçe daha güçlü canavarla ortaya çıkacaktır.Aşamayı geçmek için hem koruyucu taşı güvende tutmak hem de tüm canavarları öldürmeniz gerekmektedir.Koruyucu taş yok edilirse,kaybetmiş olursunuz.

  Ödüller.
  Ödüller Arena Coindir ve birkaç değerli item daha.

  İksirler.
  Aklınızda tutun ki bu zindandayken normal HP ve MP potlarını kullanamazsınız.Tüm şehirlerde bulunan potion merchant npcsinden özelleştirilmiş [Battle Nostrum] adlı potionları almanız gerekir.

  Önemli Bilgilendirme.
  1.Parti zindanına girmek için partinizin OTO EXP ve OTO İtem dağıtımlı olduğundan emin olun.
  2.Zindanı tamamlayamadan 2 saat geçerse zindan başarısız olur.
  3.Her zindana 24 saatte iki kere girebilirsiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Survival Arena.
  Çok daha organize çok daha ustaca.Sailor Online resmi olarak hazırlanmış Survival Arena Eventini gururla sunar.Aşağıda bilmeniz gerekenleri bulabilirsiniz.


  Survival Arena Eventleri.
  2 Farklı türk Survival Arena vardır:

  1.Hayatta Kalan Son kişi.
  Bu survival arenada tek başınıza katılabilirsiniz.Sistem sizi rastgele düşmanlarla eşleştiricektir.N sayısı kadar kişi kalana kadar savaş devam eder (N 1,2 veya 4 olabilir) Maçlar şöyle bölünmüştür:


  • Arena of Faith (4 vs 4)
  • Arena of Warriors (8 vs 8)
  • Arena of Heroes (16 vs 16).


  3 farklı raunt olacaktır.4v4 maçda kazanmak için,4 rakibi öldürmeniz gerekmektedir.Zaman sayacının bitimine kadar düşmanları öldüremezseniz maç berabere bitecektir
  2. Parti Eşleştirmesi.
  Bu sadece parti olarak oynanır.Bir parti kurduktan sonra oynayabilirsiniz ve sadece partinin yada union partisinin başkanı kayıt olabilir.Bu türdeki maçlarda HKS arenasındaki aynı gruplara bölünmüştür

  Kayıt Olma.
  Kayıtlar Survival Arena başlmadan 15 dakika önce açılır.Kayıtlar uygun olduğunda oyuncular arenaya ışınlanacaktır.Oyun oynanırken de giriş yapabilirsiniz.Sadece yapmanız gereken şey Jangan/Constantinople/Hotan Arena Manager NPC'sinden 10,000 gold karşılığında kaydolmaktır.

  Survival Arena Kuralları.
  1.Arena eşleştirmesi bittiğinde oyuncular girmek için 5 saniyeye sahiptirler ve savaş bölgesinde hazırlanmak için 60 saniye zamanları vardır.
  2.Eğer son kalan kişi ölürse oyun biter.
  3.Oyun oynanırken Survival Arenayı terkeden oyuncular otomatik olarak kaybedecektir.
  4.Parti Survival Eşleşmesi 5 dakika sürecektir.5 oyundan 3 ünü kazanan parti kazanacaktır.Eğer karşıt takımların çarları ölürse parti kazanır.Eğer 5 dakika içinde kazanan olmaz ise ödül olmaz.
  5.Bireysel Survival Eşleşmeleri 5 dakika sürecektir.Savaşın başlangıcında hayatta olan katılımcılar tüm katılımcılara gözükecektir.Survival eventi hayatta kalan kişi hedefi tamamlanıncaya kadar sürecektir.5 dakika içinde kazanan olmazsa tüm oyuncular kaybeder.

  Survival Arena Ödülleri.
  Oyuncular maçın bitiminden sonra coin kazanır.2 tür coin vardır:
  1.Coin of Combativeness (Individual): Individual maçlardan kazanılır.
  2.Coin of Combativeness (Parti): Parti maçlarından kazanılır.

  Bu coinler ile title satın alabilirsiniz.Bu titleler gerçekten özel etkiler vermektedir!

  Survival Arena Dengeleme Sistemi.
  Bireysel arenayı dengelemek için karakterin itemlerine göre karaktere özel bir buff eklenecektir.Eğer düşmanlarınızdan çok daha güçsüzseniz buff alırsınız.Bu buff katılımcılar arasındaki farkı azaltacak ve rekabeti yüksek tutacaktır.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Battle Arena.
  Sailor Online resmi olarak yapılmış Battle Arena Eventini sunar.Çok özelliklidir.Aşağıda bilmeniz gereken özellikleri bulabilirsiniz.

  Battle Arena Eventleri.
  4 farklı tip Battle Arena eventi vardır:

  1.Karışık Eşleşme.
  Her katılan oyuncu karışık olarak levele göre seçilir.Kendi takım arkadaşlarınızı seçemesiniz.
  2.Parti Katılımı
  Parti maçı için sadece partinin başkanı kayıt olabilir.Karşıdaki parti takımı karakter leveli aralığında karışık olarak seçilir.
  3.Guild Katılımı
  Guild başkanı bu arenada 16 üyeyi kayıt edebilir.Karşıdaki guild rastgele seçilir.
  4.Job Katılımı
  Tüm oyuncular job modundayken kayıt olabilir.Hunter ve traderler thieflere karşı savaşır.Kayıt olma rastgele yada parti modunda olabilir.

  Kayıt Olmak.
  Kayıtlar Battle Arena başlamadan 15 dakika önce başlar.Maçlar katılımcılar için uygun olduğunda oyuncular arenaya girecektir.Savaş 15 dakikalık kayıt olma periyodundan sonra başlayacaktır.

  Battle Arena Ödülleri.
  Kazanan 5x Arena Coin alır.
  Kaybeden 1x Arena Coin alır.

  Bu coinler ile Arena Manager NPCsinden itemler alabilirsiniz

  Styria Clash.
  Styria Clash oyuncuların Job modundayken birbirleriyle savaştıkları bir PVP sistemidir.Styria Clash oyuncuların büyük bir yerde savaşabilmesi için tasarlamıştır.Savaş maksimum 200 (100v100) oyuncuyu alabilir.Kazanmak için birçok taktik vardır.

  Kazanmak.
  En çok puanı kazanan takım maçın sonunda kazanır.Eğer iki takım da aynı puanı alırsa maç eşit biter.
  Puan Kazanma.
  Düşmanları öldürerek puan kazanabilirsiniz.

  Düşmanları öldürmek.
  Karşı takımdan birisi ölürse 20 puan alınır

  Event Canavarları.
  Thief,hunter ve trader oyuncular kendi özel canavar versiyonlarına sahiptirler.Düşük puanlı takımın alanında 6 dakikada bir belirir.Bu beliren canavarlar oyunculara saldırmaz.Öldürüldüklerinde takıma 2 dakikalık buff kazandırırlar.Eğer puan aynıysa event canavarı iki tarafta da belirir


  • Hasar artışı %30.
  • HP/MP 100 artma.
  • Accuracy rate %20 artma.
  • Evasion rate %20 artma.  Katılmak.
  1.Styria Clash'a girişler ve kayıtlar Arena Manager NPC'si tarafından yapılır.
  2.Katılım başvuruları maçtan 60-10 dakika önceye kadar aktif olur
  3.Giriş ve kayıtlar sadece job suiti giyili olduğunda yapılır.

  Ödül.

  • Win: 4x tüm derecelerden rastgele awaken stone
  • Lose: 1x tüm derecelerden rastgele awaken stone.
  • Draw: 2x tüm derecelerden rastgele awaken stone.


  Tüm awaken stoneler rastgele verilir.Örneğin aynı türden 4 tane awaken stone almazsınız.

  Günlük Görev:Genie'nin Lambası Görevi.

  Bu Sailor Online'daki en önemli görevlerden biridir.Aşağıda nasıl yapacağınızı bulabilirsiniz.
  1.Tüm şehirlerde bulunan(Alexandria ve Baghdad hariç) Daily Quest Manager NPC'si ile konuşun ve Genie Lamp Görevini alın.
  2.Görevin seviye aralığındaki tüm canavarları kesebilirsiniz."Dirty Lamp"ı bulduğunuzda onu Daily Quest NPC'e götürün ve karşılığında "Genie Lamp"ı alın.
  3.Lambayı tüm şehirlerde bulunan "Homeless Genie"e verin.Eğer şanslıysanız çok özel bir item kazanabilirsiniz.

  Ödüller.
  Ödüller levelinizle bağlantılıdır bunları aşağıda bulabilirsiniz.


  • 71-90: 9 derece veya 10 derece seal of star,seal of moon veya seal of sun item.
  • 91-100: 10 derece seal of star, seal of moon veya seal of sun item / 11 Derece nova, Egy A veya Egy B item.
  • 101-110: 11 Derece Nova, Egy A veya Egy B item / 12 Derece Magic,Rare veya Legend item.
  • 111-130: 12 Derece Magic,Rare veya Legend item / 13 Derece Magic,Rare veya Legend item.  Katılım Eventi.
  Katılım eventi Sailor Online'in play2win yönünü önemli ölçüde destekleyen bir eventtir.

  Katılımınızı kontrol etmek.
  1.Kullanıcı arayüzünde sağ üstte bulunan takvime tıklayın.
  2."Check the Attendance" butonuna tıklayarak katılımınızı onaylayın.
  3.Ödüller kısmına gelin ve"Receive" butonuna basıp ödüllerinizi alın.
  4."Receive" butonuna bastığınızda katılım eventi ödüllerini görebilirsiniz.Almak istediğiniz itemi onlaylayın ve "receive" butonuna basın.

  Her 24 saatte katılabilirsiniz..

  Ödüller.
  Bu ödüller her ay değişecektir.Sailor Online aşağıdakiler ile başlayacaktır:


  • 3.Gün: 5xBağlı Resurrection Scrolls
  • 7.Gün: 2xBağlı Repair Hammers
  • 10.Gün: 2xBağlı %20 Damage Absorption Scrolls ve 2x Bağlı %20 Damage Increase Scrolls.
  • 15.Gün: 1xBağlı Clock of Reincarnation (3gün)
  • 20.Gün: 1x Bağlı Premium Gold Time PLUS (1hafta)


  Unutmayın ki katılım sıranız bir gün katılmazsanız bile bozulmaz.Örneğin bir gün kaçırsanız bile 7.günün ödülünü alabilirsiniz (toplam gerekli gün sayısı kadar katılım olduğu takdirde).


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Her saat So-Ok NPC'si 10 dakikalığına Moon Pots verir.1 ila 10 arasında rastgele miktarda alırsınız.Bir sonraki adımınız "Moon Gems"i toplamaktır.10 Moon gemsleri canavarları öldürerek elde edebilirsiniz.1 pot ve 10 moon gems karşılığında ödül almak mümkündür.
  1.Her şehirde bulunan So-Ok NPC ile görüşün.
  2.Moon gemsleri elde etmek için canavarları öldürün.

  Ödüller.


  • Magic POP Card.
  • Intensifing Elixir (Weapon).
  • Intensifing Elixir (Shield).
  • Intensifing Elixir (Protector).
  • Intensifing Elixir (Accessory).
  • 13th Grade Enhancer (Weapon).
  • 13th Grade Enhancer (Protector).
  • 13th Grade Enhancer (Accessory).
  • 13th Grade Enhancer (Shield).
  • Berserker Regeneration Potion.
  • Instant Return Scroll.
  • Instant resurrection Scroll.
  • Monster Summon Scroll (Parti Kullanımı).
  • Skillpoint Scroll.
  • Pandora's Box.


  Alchemy Eventi.
  Alchemy oranı tüm ekipman türleri ve dereceleri için %10 artar.Bu etkinlik etkindir ekranınızın sol üstünde görebilirsiniz.

  Zamanlar.
  Burada Sailor Online'in etkinlikleri için olan tüm zamanları göreb ilirsiniz.Sailor Online'nin zaman dilimi GMT +2 dir.

  Fortress War Kayıtları:
  Her Pazartesi
  00:00 ~ 20:00

  Fortress War:
  Her Cumartesi
  19:30 ~ 21:30

  Jangan Cave:
  Her gün
  04:00 ~ 05:00
  10:00 ~ 11:00
  16:00 ~ 17:00

  Roc Gate:
  Her Cumartesi
  22:00 ~ 02:00

  Holy Water Temple:
  Selket & Neith Hergün
  09:30 ~ 11:30
  00:00 ~ 02:00
  Anubis & Isis Hergün
  11:00 ~ 13:00
  01:30 ~ 03:30
  Haroeris & Seth Hergün
  12:30 ~ 14:30
  03:00 ~ 05:00

  Günlük Görev Resetlenmesi:
  Her 24 Saat

  Three Moons Event:
  Her 60 Dakika

  Survival Arena Parti Kayıtları:
  Tüm Pazar, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma:
  01:00 ~ 01:15
  03:00 ~ 03:15
  07:00 ~ 07:15
  09:00 ~ 09:15
  13:00 ~ 13:15
  15:00 ~ 15:15
  19:00 ~ 19:15
  21:00 ~ 21:15

  Survival Arena Bireysel Kayıtlar:
  Her Salı,Perşembe ve Cumartesi:
  01:00 ~ 01:15
  03:00 ~ 03:15
  07:00 ~ 07:15
  09:00 ~ 09:15
  13:00 ~ 13:15
  15:00 ~ 15:15
  19:00 ~ 19:15
  21:00 ~ 21:15

  Styria Clash Kayıtları:
  Her Pazar ve Cumartesi:
  05:00 ~ 05:30
  11:00 ~ 11:30
  17:00 ~ 17:30
  23:00 ~ 23:30

  Battle Arena Rastgele katılımları:
  Her Pazartesi, Salı,Çarşamba, Perşembe, Cuma:
  05:00 ~ 05:10
  11:00 ~ 11:10
  17:00 ~ 17:10
  23:00 ~ 23:10

  Battle Arena Parti Katılımı:
  Hergün:
  00:00 ~ 00:10
  02:00 ~ 02:10
  06:00 ~ 06:10
  08:00 ~ 08:10
  12:00 ~ 12:10
  14:00 ~ 14:10
  18:00 ~ 18:10
  20:00 ~ 20:10

  Battle Arena Guild Katılımı:
  Hergün:
  04:00 ~ 04:10
  10:00 ~ 10:10
  16:00 ~ 16:10
  22:00 ~ 22:10

  Battle Arena Job War Katılımı:
  Her Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma:
  05:30 ~ 05:40
  11:30 ~ 11:40
  17:30 ~ 17:40
  22:00 ~ 22:10
  Yeni Fortress War Tecrübesi.
  Bu yeni dosyalar yeni fortress war itemleri sunmaktadır.Bu itemleri kullanmanın yararı çok fazladır.

  Trace Yok.
  Fortress War'da artık trace kullanamayacaksınız.Bu özellik tüm oyuncuların eşitliğini sağlamak için yapılmıştır.

  Yeni Fortress War İtemleri.
  Artık Fortress Warlarda Catapultarı ve Ramları kullanabileceksiniz.Ramler kapılara hem çok yüksek hasar verir hemde çok yüksek HPlere sahiptirler..

  Nasıl Elde Ederiz?
  Basitçe Crafting bölümünü açın ve [Siege] bölümüne gelin.Gerekli olan tüm malzemeleri Guild Managerlerde bulabilirsiniz.Onlarla konuştuktan sonra [Purchase/Sell guild item] bölümüne gelip oradan da [Goods]'a gelmeniz gerekmektedir.Tüm eşyalar guild point ve gold karşılığında satılmaktadır.

  Nasıl Kullanırız?
  Basitçe scrolla sağ tıklayın ve çağırdığınız savaş makinesine dönüşün.Örneğin Ram olup gatelere yüksek hasar verebilirsiniz.
  Özel Silah Skilleri.
  Silahınızın gücüne bağlı olarak bazı özel skilleri açabilirsiniz.Bunlar aktif skillerdir ve becerile leveline dayanır.Bunları aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz:

  Mirror Reflect.


  • 12 Degree [+1~+4] Weapon = Mirror Reflect Level 1.
  • 12 Degree [+5~+9] Weapon = Mirror Reflect Level 2.
  • 12 Degree [+10~+14] Weapon = Mirror Reflect Level 3.
  • 12 Degree [+15] Weapon = Mirror Reflect Level 4.
  • 13 Degree [+1~+4] Weapon = Mirror Reflect Level 3.
  • 13 Degree [+5~+9] Weapon = Mirror Reflect Level 4.
  • 13 Degree [+10~+14] Weapon = Mirror Reflect Level 5.
  • 13 Degree [+15] Weapon = Mirror Reflect Level 6.
  • 14 Degree [+1~+4] Weapon = Mirror Reflect Level 5.
  • 14 Degree [+5~+9] Weapon = Mirror Reflect Level 6.
  • 14 Degree [+10~+14] Weapon = Mirror Reflect Level 6.
  • 14 Degree [+15] Weapon = Mirror Reflect Level 6.
  • 15 Degree Weapon = Mirror Reflect Level 6.


  Transcendental.
  Silahınızın artı değerine bağlı olarak yeni bir skill açılır.

  • 12~15 Degree [+13] Weapon = Transcendental Ignore Monster's Defense Level 1.
  • 12~15 Degree [+14] Weapon = Transcendental Damage Absorb Level 1.
  • 12~15 Degree [+15] Weapon = Transcendental Damage Absorb Level 2.  Oyun Dosyasındaki Dengeleme Çalışmaları.
  Bu oyun dosyalarında Chinese ve European ırkının eşitlenmesi adına çok büyük adımlar atılmıştır.

  Chinese.

  1.Parti Exp bonusu arttırıldı.
  CH ırkının level kasma aşamasında geride kalması herzaman adaletsiz olmuştur.Bu adaletsizliği düzelttik ve CH çarlar için party Exp bonusu %20 arttırıldı.
  2.Yeni Chinese Masteries.
  Artık sadece 2 maksimum seviyede Masteriye sahip olabilirsiniz.Maksimum seviye ulaştığınızda 260 total masterye sahip olacaksınız.Ancak unutmayın ki force mastery'sini açtığınızda (fire,cold,lightning'den 1i)tüm masterilerinizin level atladığını göreceksiniz.Birine 1 level vermek diğerlerine de 1 level kazandıracaktır.
  3.Yeni Healing Mastery eklendi.
  Aslında bu eski force mastery'sidir.Ancak birçok yeni skill ile güncellenilmiştir.Yeni skiller aşağıda yazılmıştır:


  • Cure Therapy - Heaven:Bunu kullanan partisini ve kendisini Weakening,Limitation ve curse line debufflarından bir süre olarak kutsar.
  • Heal - True Hand:Yanınızdaki parti üyelerine devamlı olarak heal basar.Bu skilli uygulayan heal kazanmaz.
  • Heal - Calm Hand:Yanınızdaki parti üyelerinin MP miktarını yeniler.Bu skilli uyguyalan MP yenilemez.
  • Resurrection: Yakınınızdaki parti üyelerini resslersiniz.
  • Heavenly Vigor: Direk olarak büyük miktarda HP yeniler.Skilli direk uygular.Hem pari üyeleri hem de skilli uygulayan faydalanabilir.
  • Vital Flow - Strength:Çoklu olarak kullanabilen,uygulanan çarın phy.def.pwr miktarını arttırır.Kendi üstünüzde uygulayamazsınız.
  • Vital Flow - Circulate:Çoklu olarak kullanabilen,uygulanan çarın mag.def.pwr miktarını arttırır.Kendi üstünüzde uygulayamazsınız.


  4. Chinese skiller geliştirildi.


  • Cold Force,Thunder Force ve Fire Force serilerinin süreleri arttırıldı.
  • Cold Force,Thunder Force ve Fire Force serilerinin güçleri arttırıldı.
  • Thunderbolt Force serisinin geçişi maksimum 5 olarak arttırıldı.
  • Flame Wave series: Flame Wave- Burning,Flame Wave -Hellfire hedefi 3 olarak belirlendi.


  5.Belirli Chinese silahlarının ve skillerinin gücü arttırıldı:

  • Bicheon Swordsmanshipmashing Sword, Chain, Blade, Blade Force, Killing Heaven Blade, Petal Sword Dance.
  • Heuksal Spearmanship: Annihilating Blade, Heuksal Spear, Soul Spear, Ghost Spear, Chain Spear, Flying Dragon.
  • Heuksal Spearmanship ghost spear serisinin atış menzili 1.5 m arttırıldı.
  • 6. Chinese Weapon Masterilerine yeni skiller eklendi:
  • Bicheon - Celestial Protection:Uygulanan hedefe verilen hasar parti üyesi arasında bölünür.
  • Heuksal- Immortal Victor:Uygulanan hedefe verilen hasar parti üyesi arasında bölünür.
  • Pacheon - Dragon Scale:Uygulanan hedefe verilen hasar parti üyesi arasında bölünür.


  7. Chinese ekipmanların statları arttırıldı.
  Physical ve Magical attack %20 ve Chinese silahların statı %10 arttırıldı.

  Europeanlar.

  1.European ekipmanların statları arttırıldı.
  Physical ve Magical attack %10 olarak european silahların statları arttırıldı.

  2. Rogue.


  • Poison Serisi:Zehirli silahlar süresi 12 saniyeye arttırıldı.
  • Silent Expert serisi Dagger Desperate physical/magic defans düşüşü %70 olarak ayarlandı.
  • Dagger Charge serisinin Wounds,Mortal Wounds,Screw,Combo Blow/Butter fly Blow ve Prick skillerinin bekleme süresi düşürüldü.
  • Skill gereksinimleri arttırıldı.Skillin gücünü arttırmak Crossbow Expert ve Silent Expert serisinin seviyesini arttırarak yapılabilir.


  3. Warlock.


  • Blood series: Blood Flower, Death Flower hasar oranı %30 arttırıldı.
  • Dark Mentalist serisi hasar oranı ve debuff basma olasılığı arttırıldı:Blaze / Dark Blaze, Toxin / Toxin Invasion, Decayed / Dark Decayed, Curse Breath / Dark Breath.
  • Yeni Skiller Eklendi:Battle Chord:Minimum ve maksimum hasar %10 arttırıldı.


  4. Warrior.


  • Skill gereksinimleri arttırıldı:Arms türündeki silah türlerindeki gereksinimler One-handed Lord, Two-handed Lord and Dual Lord kaldırılmıştır


  5. Bard.


  • Düşük seviye atak skilleri geliştirildi.
  • Yeni skill eklendi:Battle Chord:Minimum ve maksimum hasar %10 arttırıldı.
  • Beatiful Life:Awesome World:Geçici süreliğine Dancing Concert serisi ve Music pleasure serilerinden (her birinden 1 tane olarak)aynı zamanda kullanmanıza olanak sağlar.


  6. Cleric.


  • Recovery serisi:Healing orbitin aynı seviyesinin HPsi %10 olarak arttırıldı.
  • Blessed Recovery serisi:Bless Spell serisi artık sadece cleric rod kuşanılmışken çalışacak.
  • Resurrection serisi:Reverse Oblation buffu otomatik olarak kaldırılacak.
  • Offering:Minimum ve maksimum hasar %10 olarak arttırıldı.


  Extra.
  1.Chinese pain skillerindeki silah kısıtlaması kaldırıldı.
  2.Bersek trap görev iteminin soğuma süresi 5 saniyeye indirildi.


  Grap Petler.
  Aynı zamanda 2 grap peti kullanmaya hazır olun.Sailor Online ile 2 pete aynı zamanda sahip olabileceksiniz.Çarınızı kurduğunuzda 2 tane grap petine sahip olacaksınız.Petinizin biri dolduğunda otomatik olarak diğer petiniz toplamaya başlayacaktır.Bu özellik SROR-Makro yu kolaylaştırmak için yapıldı.Eğer uzun süre AFK olacaksanız üzülmeyin bu 2 pet sayesinde itemleriniz ziyan olmayacak.

  Sailor Online'de grap petlerin envanter sayfası 2 olarak değiştirilmiştir unutmayın.

  Sailor Online vSRO pet filterini kullanmaktadır.Eğer pette goldu işaretlerseniz tokenleride toplayacaktır.!

  Proof Stoneler.
  Play2Win i geliştirmek için olan en büyük özelliklerden biri.Bunu unutmayın ki 12-15 degree arasındaki itemler +5 e kadar Proof stone gerektirmez.

  Item Mall Kısıtlamaları.
  Tüm oyuncular için eşit bir ortam sağlamak için Sailor Online bazi item mall itemlerine özel limit getirmiştir.Çok para yatıranların isrodaki gibi aşırı avantaja sahip olmasını engellemek için yapılan bir özelliktir.Limitlemeleri aşağıda bulabilirsiniz.
  1.Tüm Dungeon entrance ticketleri aylık olarak kısıtlanmıştır.
  2.Premium Magic Pop kartları aylık olarak 100 adet alınabilecektir.

  SoX İtemleri.
  Degree 1~10.
  İsroda olduğu gibi canavarlardan elde edebilirsiniz.Bu derecelerde SoX item almak için eklenmiş kolay yollar da bulunmaktadır:

  1.Phantom of Blood Forgotten World Koleksiyonu: 8. Derece Seal Of Sun Weapon.
  2.Burning Abyss Forgotten World Koleksiyonu: 9. Derece Seal of Sun Weapon.
  3.Green Abyss Forgetten World Koleksiyonu: 10. Derece Seal of Moon Weapon.
  4.ROC 10. derece Seal of Sun itemler atmaktadır.

  Degree 11.
  Seal of Nova:
  1.11. Derece Canavarlardan.

  Egypt A:
  1.Düşük olasılık ile Ghost Sereness Uniquesinden düşürme (101-110 zindanı).
  2.Düşük olasılık ile Hall of Worship den düşürme.
  3.Düşük olasılık ile Zealots Hideout dan düşürme.
  4.Düşük olasılık ile Baghdad dan düşürme.
  5.Sea of Resentment Koleksiyonundan alma.
  Egypt B:
  1.Düşük olasılık ile Ghost Sereness Uniquesinden düşürme (101-110 zindanı).

  Degree 12~15.
  11.Derece üstüne item geçirmek için en kolay yol upgrade yapmaktır.Bu derecelerde SoX isimleri değiştirilmiştir.Magic (Seal of Star),Rare (Seal of Moon)Legend (Seal of Sun).

  Özel Unique Dropları.
  Jupiter ve Baal uniquelerinden 12.derece Magic ve Rare itemler düşürebilirsiniz.
  Deathbone uniquesinden 13.derece itemler düşürebilirsiniz.

  Jupiter Temple.
  İçerisinden Magic ve Rare olarak 12.derece itemler düşürebilirsiniz.

  Upgrading Items.
  Upgrade sistemin nasıl çalıştığını aşağıda bulabilirsiniz.

  12.dereceye upgrade yapmak.
  11.derece [+7] Normal itemler 12.derece +0 Magic item olur.
  11.derece [+7] Seal of Nova itemler 12.derece +0 Rare item olur.
  11.derece [+7] Egypt itemleri 12.derece Legend itemlere dönüşür.(Egypt B itemlerin upgradesi +3 Legend item vermektedir)

  13-15.dereceye upgrade yapmak.
  Aynı upgrade sistemi 13-15.dereceler içinde çalışır.

  12.derece [+7] Magic itemler 13.derece +0 Magic item olur.
  12.derece [+7] Rare itemler 13.derece +0 Rare item olur.
  12.derece [+7] Legend itemler 13.derece +0 Legend item olur.

  ÖNEMLİ:İtem upgradesi yapıldığında,7 artı değeri kaybeder.Yani eğer item +12 ise upgrade olduğunda +5 olur.

  Upgrade yapma işlemi.
  Bir itemi upgrade yapmak için Upgrade stone itemine ihtiyacınız olacak.

  Upgrade Stone Nasıl elde edilir?
  1. Item Mall
  2.Styria Clash
  3.Rank-Up Gemstone.Premium Magic Pop bölümündedir.Upgrade stone ile aynı görevi yapmaktadır.Düşük olasılık ile Rare olan itemi Legend yapabilir.

  İtem Dropları.
  Bunu anlamak Sailor Online'de önemlidir.Canavarlar her zaman drop atmayabilir.Özellikle canavarın drop atması için canavar ile karakter arasındaki level farkı 7 olmalıdır.Aşağıda birkaç istisna vardır:

  1. Jupiter Temple.
  2. Job Temple Uniqueleri.
  3. Princess Icy Kaguya and Ancient Icy Bear.

  Eski Job Sistemi.
  Sailor Online'nin en büyük başarılarından biridir.En yeni Silkroad oyun dosyalarına eski Tri-Job sistemi başarıyla yerleştirilmiştir.Oyuncular favori job sistemlerini en güzel ve en sorunsuz oyun dosyalarında tecrübe edebilirler.Bu özellik sadece Sailor Online'ın sunduğu eşsiz bir özelliktir.

  Job Rankı
  Diğer serverlerdakinin aksine Sailor Online Job rankına sahiptir.  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  Job Savaşı
  Sailor Online'da herzaman Job savaşı olacaktır.Sadece Job suitinizi giyin ve Karakorama ışınlanın.Princess Icy Kaguyayı bulun ve Dungeon of Frozen Tower Ticketini alın.

  Temel Job değişiklikleri.
  1.Job modundayken Resurrect scroll kullanılmaz.
  2.Thiefler artık şehir içlerinde malları toplayamazlar.
  3.Trans pet sayfa limiti 5 olarak belirlenmiştir.
  4.Trans petleri Premium ve Normal İtem Mall'a eklenmiştir.
  5.Leveliniz ne kadar yüksek olursa olsun,Job cave yaratıkları coin ve item atmaya devam eder ve rekabetin bitmesine izin vermez.
  6. Job cezası 7 günden 1 güne indirildi.
  7. 80+ levelden itibaren joblara girebilirsiniz.
  8.Job modundayken guild isminiz çarınızın üstünde gözükür.

  Sailor Online Genel Geliştirmeler.
  Sailor Online'de yapılan genel geliştirmeleri ve küçük değişiklikleri bulabilirsiniz:
  1.Oto avlanma kullanıcıları için yeni bir özellik eklendi.Oto Avlanma aktifken çarınızın üstünde bir ikon belirecektir.
  2."Keep rendering the client when minimized" adlı bir yeni özellik eklendi.Bunu ayarlar menüsünde bulabilirsiniz.Yayıncılar için çok kullanışlıdır.
  3.Client ping sistemi aktif edildi.Artık sunucu ile aranızdaki pingin ne kadar iyi veya kötü olduğunu görebileceksiniz.Eğer yeşilse iyi,turuncuysa normal,kırmızıysa yüksektir.
  4.İteminizin artısını bir süre için arttıran bir scroll eklendi.Bu scrollu Item Mall [Scrolls]Kısmında bulabilirsiniz.
  5.Kadın European karakterleri etkileyen kalkan bugu artık düzeltildi !
  6.Avatarları gizleme özelliği eklendi.
  7.Yeni Job War bildirimleri eklendi.Her duruma uygun olacak şekilde belirir.
  8.Thief Town içerisinde Reverse scroll kullanımı kaldırıldı.
  9.Parti içerisindeyseniz tokenler bölüştürülmez.
  10.PK Hariciyeti eklendi.Eğer size saldıran ile sizin aranızda 20 seviye veya daha fazla seviye farkı varsa size saldıramaz.
  11.Fortress War,Battle Arena ve Survival Arena içerisinde Berserker potion kullanılamaz.
  12.Lucky Stone şansı %1den %5e yükseltildi.
  13.Job suiti giyiliyken job suiti olmayan birisi size trace atamaz nede siz ona atabilirsiniz.
  14.Hapisteyken global gönderemezsiniz.
  15.Grainler sadece blue ve Red capeler takılıyken kullanılabilir.Sadece PvP modu açıkken.
  16.Uniquelerin çıkış bildirimleri geliştirildi.Eğer Unique herhangi bir özel isimli bölgede çıktıysa o özel bölgenin ismi bildirimde gözükecektir.Aksi takdirde normal bildirim gözükecektir.
  17.Servera giriş sırası geliştirildi
  18.Premium Servisi artık sorunsuz çalışmaktadır.Premiumunuz varsa sunucu dolu olsa bile hiçbir oyuncu atılmadan oyuna giriş yapabilirsiniz.
  19.AFK sistemi getirildi.180 Saniyedir AFK iseniz AFK sembolu çarınızın üstünde belirir.
  20.120 saniye boyunca AFK olursanız oyun etkinliklerinden atılırsınız.
  21.Savaşırken yapılan Exchange ve Stall buglar düzeltildi.
  22.Trans petler için özel durum iksiri ve hp bölümlerine sahip oto pot sistemi getirildi.Sadece uygun olan itemleri koymanız gerekir.
  23.Tüm Femal Devil ve Angel modellerindeki siyah ve beyaz efekt bugu düzeltildi.Bu bug tüm Silkroad versiyonlarında vardır hem resmi hem resmi olmayanlarda.
  24.Alchemy de +5 e kadar koruma taşı kullanmanıza gerek yok.
  Yeni Zindan Dungeon of Frozen Tower.
  Sailor Online'ın sunduğu en yeni özellik,tamamen yeni ve çok özellikli yeni bölge.Bu zindan 10 farklı seviyeye sahiptir.Her 3 levelde canavarlar ve zorlukları değişir.Sonuncu seviye Boss uniquesidir.Bu zindanın asıl yapılma amacı oyunculara eğlenceli bir ortam sunarken onlara bedava Silk sağlamaktır.Oyun içi silkin elde edildiği tek yer burasıdır.
  Nasıl Girilir.
  Karakoramda bulunan Princess Icy Kaguya Uniquesini Job suitiniz takılıyken öldürürsünüz.Öldürüldüğünde Dungeon of Frozen Tower entrance ticketleri atar.Bir ticketi toplamak size 30 saniyelik özel bir efekt sağlar.Yanınızdaki insanlar bunu görür ve sizi öldürürler.Dikkatli olun eğer item sizdeyken öldürülürseniz item yere düşer.

  Not:Grab petler bu ticketleri toplamaz.Kenidinz toplamanız gerekir.

  Boss Dropları.
  1.Premium Magic PoP kartları.
  2.Silk Scrolları.Her scroll 1 ila 50 arasında rastgele silk vermektedir.

  Bossdan bunları kendiniz toplamanız gerekir.Petler toplamaz..

  Dungeon Soğuma Süresi.
  Her çar için Dungeon of Frozen Towerin bekleme süresi 24 saattir.Dungeona girişi başlattığınız sürece içeri girebileceksiniz.Giriş kağandığında 24 saat içinde tekrar girebileceksiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Magic PoP.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Sailor Online Magic pop Şemasını görüntüle

  Denge değişiklikleri.
  Bu dosyalar yeni job sistem ile dengelenmiştir.Yeni job sistemin kaldırılması normal olarak dengenin bozulmasını sağlardı.Birçok araştırmadan sonra Sailor Online alpha test topluluğunun yardımıyla Balance Flag adında statları dengeleyen bir dengeleyici getirildi.

  Arttırılmış İtem Statları.
  1.Derece 14 ve 15 itemlerin STR ve INT sayısı 8den 11e çıkarıldı.
  2.Derece 14 ve 15 itemlerin maksimum HP ve MP sayısı 1700den 2300e çıkarıldı.

  Balance Flagları.
  Bu flaglar çarınız kurulduğunda verilecektir.Onları 120 seviyeye ulaştığınızda giyebilirsiniz.Asıl amaç dediğimiz gibi yeni job setlerin kaldırılmasıyla ortaya çıkan denge sorununu ortadan kaldırmaktır.

  Magic Popda 5 STR ve 5 INTli 2 yeni Balance Flag bulunmaktadır.Total STR ve INT ile kombine edilerek eski flagların yerini almışlardır.

  Fortress War Geliştirmeleri.

  Yeni Ödül.
  Sailor Online'da yeni bir ödül sistemi mevcut.Bu ödülü kazanmak için artarda aynı kaleyi 2 defa kazanmanız gerekir.Bu ödülleri kazanmak için ikinci galibiyetinizden sonra kale ile aynı şehirde bulunmanız gerekir.Ödül değişkendir ve Sailor Online takımının istekleri doğrultusunda değişebilir.

  Kill Rank Buffları.
  Rank 1: 5 Öldürme
  Rank 2: 10 Öldürme
  Rank 3: 15 Öldürme
  Rank 4: 20 Öldürme
  Rank 5: 25 Öldürme
  Rank 6: 30 Öldürme

  Yeni Fellow Pet Figürü.
  Artık Fellow petler Cold,Fire veya Lightning skillerini kullanabilirler.Tercih ettiğiniz skill kategorisini Item Mall'dan almanız gerekir.Bu skiller aşağıdaki Fellow Pet Statlarını arttırır:

  Fire Skilli.
  1. Physical Damage 20% Artış.
  2. Magical Damage 20% Artış.
  3. Burn Probability 20% Artış.

  Cold Skilli.
  1. Physical Damage 20% Artış.
  2. Magical Damage 20% Artış.
  3.Freezing Probability 5% Artış.
  4.Frostbite Probability 20% Artış.

  Lightning Skilli.
  1. Physical Damage 20% Artış.
  2. Magical Damage 20% Artış.
  3.Transfer uzaklığı -> 3.5m
  4.Electric Shock Probability 20% Artış.  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  İtem Toplama Efekti.
  Sailor Online'in sunduğu yeni bir özellik.SoX bir itemi yerden topladığınızda ekranınızın üstünde bir özel efekt göreceksiniz  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Discord Sunucu Özellikleri.

  Globaller.
  Oyun içi tüm globaller bu bölümde gözükecektir.

  Alchemy.
  +8 veya üzeri basılmış itemler burada gözükecektir.

  Unique Spawn Bildirimi.
  Oyun içi spawnlanan tüm unique moblar burada gözükecektir.

  Unique Öldürme Bildirimi.
  Oyun içi öldürülen unique moblar bu kanalda gözükecektir.Öldüren kişinin ismi gözükecektir.

  Zamanlayıcılar.
  Zindanlar hakkındaki bildirimler,etkinlik katılım zamanları,kale savaşı durumu bu kanalda gözükecektir.

  Oyuncu Bilgisi.
  Spam kanalına -playerinfo Çarınızınİsmi yazıp gönderirseniz çarınız ile ilgili detayları göreceksiniz.

  Discord ve Facebook Etkinlikleri.

  [Etiketleme Eventi]
  En güncel ISRO dosyalı Sailor Online 8 Mayıs 2020de geliyor.Arkadaşlarınızı etiketleyin ve oyun içi %5 speed buff özellikli özel renkli "Facebook" titlesini kazanın!

  Link: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  2x Rastgele kazanan büyük açılıştan önce açıklanacaktır.

  [Açık Beta Eventi]
  Tüm oyuncular Alpha komutlara erişim sağlayabilirler.Discordda spam kanalına "commands" yazarak tüm komutları görebilirsiniz.Oyuna 130 level hazır ve nazır olarak başlıyacaksınız.Guild kurup evente katılabilirsiniz.Betanın 3.günü kale savaşı eventi olacaktır 3 Mayıs 2020 19:30.Kazanan guild oyuncuları büyük açılışda %5 speed buff ve "Beta Warrior" titlesi kazanacaktır,istediğiniz renkte seçebilirsiniz.Bu eventi kazanmak için tüm arkadaşlarınızı guilde almayı unutmayın,efsane olacak.Ayrıca bu Sailorun ve ISROnun birleşiminin nasıl olduğunuda gösterecek!

  Hangi Kale? Jangan Kalesi!

  [YORUM YAPMA,BEĞENME VE PAYLAŞMA EVENTİ]
  ISRO-R dosyalarını kullanan ve en güncel oyun dosyalarına sahip Sailor Online burda.

  Evente nasıl katılırız? Sailorun Facebook sayfanısı beğenin,bu posta yorum atın ve postu paylaşın.

  Facebook Postu: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Ödüller: 5x Rastgele kazananın her biri büyük açılışda 100 silk kazanacaktır.

  İmzası.
  İmzamızı kullanarak bizi destekleyin.10x rastgele kazanana "Signatur" titlesi verilecek.Ayrıca bu title 5% speed buffunada sahip.Yapmanız gereken tek şey Sailor Online İmzasını kullanmak ve karakter isminizi bu başlıkda yanıtlamakdır.Adınız alındıysa yorumunuzu güncellemeyi unutmayın.Ödüller büyük açılışdan 3 gün sonra verilecektir.


  Mesaj MeGaMaX tarafından (01 Mayıs 2020 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  MaxiGamer
  MrVice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Şubat 2011
  Nerden
  Deutschland
  Oyun
  PUBG
  Konular 
  39
  Mesajlar  
  299
  Edilen Teşekkür 
   132
   Alınan Teşekkür  :  209
  R. Hali
  MrVice's: Fine

  ilginc server , deniyecem

 3. Aşağıdaki üyeler MrVice isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 4. #3
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  123
  Edilen Teşekkür 
   36
   Alınan Teşekkür  :  71
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Good Luck
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 5. #4
  MaxiGamer
  WhyMach1ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Nisan 2020
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  türkçe threadını yazdığım server kesinlikle deneyin beyler

 6. Aşağıdaki üyeler WhyMach1ne isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #5
  MaxiGamer
  iamsaltuk3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Şubat 2018
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Zevkli görünüyor
  IGN: Saltuk

 8. #6
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  110
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  17

  2 eli ile 1 şeyi doğrultayamayan lol

 9. #7
  MaxiGamer
  battlealive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Ağustos 2019
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  2
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Buralar değerlencek rez.

 10. #8
  MaxiGamer
  Croesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Nerden
  Bursa
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  68
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  35
  R. Hali
  Croesus's: Cool

  Bu nasıl tanıtımdır , yaklaşık 15dk okudum sonunda bitti

 11. #9
  MaxiGuard Coder
  sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Mayıs 2009
  Nerden
  Los Angeles
  Konular 
  28
  Mesajlar  
  824
  Edilen Teşekkür 
   288
   Alınan Teşekkür  :  617
  R. Hali
  sarkolata's: Horny

  Best of luck noob
  Busy night, but there's always room for another!!!!

 12. #10
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  13
  Mesajlar  
  175
  Edilen Teşekkür 
   79
   Alınan Teşekkür  :  75
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Fazla söze gerek yok, best.

 13. #11
  MaxiGamer
  Seyfox52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  01 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Harika beklenilen gün geldi çattı en sonunda. aylar yıllar bekleyen oldu ama hepsi bu eğlenceli orijinal kokan server için hiç birşey
  Kısacası harika olucak....
  MiHReZ

 14. #12
  MaxiGamer
  hakan1722 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Temmuz 2009
  Nerden
  İstanbul
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   7
   Alınan Teşekkür  :  11
  R. Hali
  hakan1722's: Cynical

  Mesaj hakan1722 tarafından (01 Mayıs 2020 Saat 03:56 ) değiştirilmiştir.
  Nick: BlackSwan
  Lv: X
  Guild:X
  Build: Bow
  Server: Sailor Online

 15. #13
  MaxiGamer
  The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2010
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Zula
  Konular 
  35
  Mesajlar  
  434
  Edilen Teşekkür 
   133
   Alınan Teşekkür  :  372
  R. Hali
  The Predator's: Hallucinating

  müthiş özelliklere sahip fakat oynamayacağım server :P Türk oyuncular tarafından ilgi göreceğini de düşünmüyorum bizimkilere fazla.

  KIZILCAHAMAMLEE

 16. #14
  MaxiGamer
  N1 Kyuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Mayıs 2009
  Nerden
  Üsküdar
  Konular 
  24
  Mesajlar  
  172
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  139
  R. Hali
  N1 Kyuza's: Cool

  ee o zaman Trash VSRO serverlara güle güle demenin zamanı


 17. #15
  MaxiGamer
  SeCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  30 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Uzun zamandır bekliyordum.Sonunda be


Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. FrontieR | Isro Özellikleri | En Yeni Sistem | Yeni Job | ISRO-R Dosyaları | Cap 120
  Konuyu Açan: sezervesen, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj : 17 Mayıs 2021, 01:13
 2. Cevaplar: 13
  Son Mesaj : 19 Aralık 2020, 04:30
 3. ArgoMafya.Net Online Mafya Oyunu YENİ!!
  Konuyu Açan: argomafya, Forum: PC ve Konsol Oyunları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 25 Aralık 2015, 19:50
 4. ArgoMafya.Net Online Mafya Oyunu YENİ!! Mobil Uyumlu
  Konuyu Açan: argomafya, Forum: Diğer PC, Konsol ve Mobil Oyunlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 25 Aralık 2015, 14:02
 5. Online strateji mafya oyunu yeni!!
  Konuyu Açan: argomafya, Forum: Oyun Haberleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 24 Aralık 2015, 12:30