MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 9 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  MYKO Darkko.net | New World 'Atlantis' | xACS v.1098 MYKO | 16 Nisan 2021 - Saat 22:0


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Merhaba Sevgili DARKKO Sevenleri Hoşgeldiniz, Yeni Konsept , Database , Oyun Yönetimi Ve Anlayışı İle hizmet vereceğimiz ATLANTIMIS Sunucumuzdan az da olsa bahsetmek istiyorum. Hayatımızın zaman zaman dönüm noktalarında geçmişi andığımız güzel günlerimiz olmuştur bana göre bunların başında gelen en güzel geçmiş bence eski knight empire dönemidir.
  Sizleri Eskiye Götürecek , Nostaljiyi İliklerinize Kadar Yaşatacak Olan Platformu Sizlerle buluşturmanın sabırsızlığını heyecanı bizleri her geçen gün daha da heyecanlandırıyor Bizim için ilk oyuncumuz da çok değerli son oyuncumuz da o yüzden sizlere olabildiğince sorunsuz herşeyi düşünülmüş bir oyun sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
  Knight Online sektörüne yeni bir anlayış kazandıracağımız bu projemiz ile siz değerli #xACS Oyuncularımızı aramızda görmekten oldukca keyif ve memnun kalacağımızı bildirmek istiyoruz.
  Knight Online Oyununu ''REVOLUTION'' Sunucumuzda en iyi şekilde sizlere sunmayı hedeflemiştik ve bunu başardık. Sizlere O eski Anılarınızı Maceralarınızı Yaşadığınız Heyecanı Tekrar Yaşatacağız.. Daha önce oynadığınız , destek alamadığınız , sorunlarla karşılaştığınız Günleri Geride Bırakacaksınız.
  Her zaman olduğu gibi 3 Dil Yabancı Destekli Gamemaster Ekibi İle Profesyonel Olarak Sizlere Hizmet Vereceğiz.
  Amacımız 2004 2005 Yıllarındaki Knight Empire Havasını sizlere yaşatmak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte siz değerli oyuncularımızı muazzam ve yenilen bir server bekliyor olacak.
  Kaliteli Sponsorlarımız Ve Reklam Politikalarımız, ve Siz Değerli Kullanıcılarımız Sayesinde Büyük Bir Kitleye Ulaşmış Bulunmaktayız. Kaliteli Bir Oyun Konsepti Türkiye ve Global Knight Oyuncularının Beğenilerini Kazandık.
  Unutmayın Krallar xACS oynar. Hepimiz kendimize yabancıyız, kim olduğumuzla ilgili algılarımız ise yalnızca başkalarının gözlerinin içinde yaşadığımız kadarıyla vardır işte o yüzden DARKKO- ATLANTIS sunucusu seni başkalarıyla özleştirmeyi başaracak tek platformdur
  Her zaman ki gibi ilkleri bizde yaşayacaksınız, bir çok craft sistemi olacaktır. Farklı haritalarda farklı eğlenceli, mihzaçlar dolu dolu etkinlikler ile zaman geçirebileceksiniz kısacası DARKKO sizleri bambaşka bir dünyaya götürecek.. Yapmanız gereken sadece beklemek sabırsızlandığınızın farkındayız birçok geri dönüş ve bir çok mesaj alıyoruz ama oyun konseptimizin kopyalanmaması ve her zamanki gibi taklit edilmemesi için bazı şeyleri duyuramıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz Ayrıca ATLANTIS Sunucumuzda Siz Değerli Oyuncularımızı 100.000 TL Ödül Havuzu Sizleri Bekliyor Olacak.
  [MEDIA=youtube]61FB9bGatAE[/MEDIA]


  [MEDIA=youtube]I-4gE2KUyI0[/MEDIA]


  [MEDIA=youtube]YOsuY1vwx30[/MEDIA]


  Merhaba; Yeni sunucumuz ATLANTIS Ve Yeni AntiCheat sistemi XACS ile birlikte Database üzerinde çeşitli yenilikler yapıyoruz. Serverimiz ile ilgili ufak bilgi başlıkları aşağıdaki şekildedir. Daha ayrıntılı bilgilere Forum sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


  Veritabanı Bilgileri
  v.1098 MYKO
  Level Cap 65 %100 ( İlerleyen Günlerde 70 Cap )
  Exp Orta, ITEM Zor
  Master Görevi Aktif.
  Savaş Haritası ' Colony Zone '
  Trade Ve Merchant Level Sınırı 1
  Elmorad Castle , Luferson Castle Geçiş Leveli 10
  Colony Zone Geçiş Leveli 35 ,
  Eslant 60
  Magic Sheller Eklendi. Drop Olarak Giant Golem ( Farklılık Görülebilir.)
  Anti Kalkanlar Harpy Ailesine Eklendi.
  Merchant Knight Cash ile item satış sınırı minimum 5000 Knight Cash
  Oyuncu Limiti 25.000 Kişi
  HP - MP Recovery İtemler Eklendi
  Monster Stone'ye Master Açma Materyalleri , PUS İtemleri , Anti Defans İtemleri Eklendi.
  Iron Necklace , Iron Belt ve Chitin Shield dropları kapalı. [Oylamaya Açılacak]
  J Tuşuna Kısayol Olarak Görev Seçeneği Eklendi.

  ATLANTIS Sunucusu için Yapılan Yeni Güncellemeler
  Desen Kilidi Özelliği Eklendi. Ayrıntılı bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  PM VE Notice URL Özelliği Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Yeni Berserking Warrior Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  PM Genişletme Özelliği Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mage TP Açma Kapatma Özelliği Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Eslant Artık Tek-Tip Oldu Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Anti A-F-K Mobları Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Pazar Arama Sistemi [Merchant's Eye ] Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Oyun İçerisinden Video Çekme Özelliği Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Fun Class Event Aktif Edildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Kışla Savaşı Eventi Aktif Edildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Lottery Event Aktif Edildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Rank Reward Event Aktif Edildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Otomatik Pazar Kurma Sistemi Aktif Edildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Exp Itemler ( Crafting ) Eklendi. Ayrıntılı bilgi için Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Voucher Sistemi Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  J Tuşuna Kısayol Olarak Görev Seçeneği Eklendi.
  [ Kaçınılmaz 1vs1 ] Sistemi Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Item Kiralama Sistemi Eklendi. Ayrıntılı bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Military Camp Sistemi Eklendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Oyun İçi Ticket özelliği eklendi. Ayrıntılı bilgi içinDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Karakter Kimlik(ID) Sistemi Eklendi. Ayrıntı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Death Notice Sistemi Eklendi, Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Sağ National Point Sembol Sistemi Değiştirildi. Ayrıntılı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Bunlar Şuanlık Sadece Paylaştığımız Özellikler. Yeniliklerimizin Ve Oyun konseptimizin kopyalanmaması ve her zamanki gibi taklit edilmemesi için bazı şeyleri duyurmuyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Daha Fazla Detaylar İçin Forum Sayfamızı Kontrol Etmeyi Unutmayın !


  Genel Olarak Oyun Rehberi


  Blessed Upgrade Scroll Kasabileceğiniz Farm Slotları, Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Takı Görev Sistemi Nedir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Remnant Kill Nedir Dropları Nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Exp Kasacağım Tekrarlanabilir Görevler Nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Red Chitin , Black Chitin Dropları Ve Özellikleri Nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Delosdan Ne Kasabilirim ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Fragmentlerin Dropları nelerdir kaç çeşit Fragment vardır ?Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Clan Bankası Nedir Nasıl Kullanırım ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Oyuna yeni başlayacağım başlangıç item'leri nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Upgrade Oranlarını Merak Ediyorum ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Yeniliklerimiz Nelerdir Neler Yaptık? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Güncel Pus Eşyaları Nelerdir ? Fiyatları Nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Atilla Kordinatları Neler ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Boss Saatlerinin Süreleri Neler ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  50 Level Anahtar Görevi Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Goblin Nasıl Yapılır ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mage - Priest Black Paper Özellikleri Neler ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Skill Stat Ücretleri Neler ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Colony Zone Bahçe Farmı Dropları Neler ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  TL Almak İstiyorum Hangi Siteden Alacağım ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  PREMIUM Özellikleri ve Hediyeleri nelerdir ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  MASTER Ve SKILL açmak istiyorum ne yapmam gerek ? Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Tamamen Oyun Rehberine Bakmak İstiyorsanızDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Sıkça Sorulan Sorular


  1-) Server Ne zaman Açılacak?
  Cevap : 16 Nisan 2021 Saat 22.00
  2-) Oyuna Girebilmek İçin Kayıt Olmam Gereklimi? Nereden Üye Olacağım?
  Cevap : İlk Girişinizde Zamandan Tasarruf Edebilmeniz Adına Gelişmiş Oto Üyelik Sistemi İle Giriş Yapabilirsiniz , Ayrıca Dilerseniz Panel Üzerindende Kayıt Olabilirsiniz. Detaylar : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  3-) Türkiye Ve Yabancı Bölgelerden Sunucuya Giriş Sağlanabilecek mi?
  Cevap : Evet, Global Bir Myko Server Olduğumuz İçin Sorunsuz Bir Şekilde Giriş Yapabileceksiniz.
  4-) Client İndirmek İstiyorum Nereden İndirebilirim ?
  Cevap : İndirme Linkleri Paylaşıldığında Güncellenecek.
  5-)TL Bakiye İle KC Arasındaki Olay Nedir ?
  Cevap : TL Bakiye Bazı Önemli PUS İtemleri İçin Kullanılır.Sadece Resmi Satış Bayimiz KLASGAME Üzerinden Satın Alınabilir.
  Knight Cash'i Oyun İçerisinde Eventlerden Veya Oyuncularımızdan Coins İle Alabilirsiniz.
  6-) Premium Hediyeleri Ve Özellikleri Nelerdir ?
  Cevap : Premium Özelliklerine Ve Hediyelerine Bakmak İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız..
  7-) Serverinize Hangi İşletim Sistemleri Giriş Yapabilir ?
  Cevap : XP Dahi Tüm İşlerim Sistemleri İle Sorunsuz Bir Şekilde Giriş Yapabileceksiniz.
  8- ) Power Up Store İtemleri Olarak Neler Satıyorsunuz ?
  Cevap : Power Up Store İtemlerinin Fiyatlarına Ve Satılan Power Up Store Eşyaları İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız..
  9-) Premium Veya Herhangi Bir Power Up Store İtemi Satın Aldım Kırdırmam Gerekiyor ?
  Cevap : Power UP Store'den Aldığınız Extra İnvertory , Genie , Premium Gibi İtemleri Kırdırmak İçin Moradonda Bulunan Hemes NPC'sini Kullanmanız Gerekmektedir.
  10-) Saymalı Ve Tekrarlanabilir Görevleriniz Nelerdir ?
  Cevap : Bir Çok Tekrarlanabilir&Saymalı Görevlerimiz Mevcutdur Ulaşmak İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  11-) Serverinizde Level Cap Nedir?
  Cevap : Maksimum Ulaşabileceğiniz Level Limiti 70'dir.
  12-) Official Sunucunuzda Master Açmak Zormu Kolaymı ?
  Cevap : Bir Çok Master Materyalli Görevlerimiz Mevcutdur. Ne Çok Kolay Nede Çok Zor Olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız..
  13-) Official Sunucunuzda Başlamayı Düşünüyorum Başlangıç İtemleriniz Nelerdir ?
  Cevap : Başlangıç İtemlerimiz MYKO Servere Uygun Şekilde Ayarlanmıştır Detaylı Bakmak İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız..
  14-) Gold Bar Satışı , Alışı Yapabilecekmiyim ?
  Cevap : Evet Kasmış Olduğunuz İtemlerinizi , Gold Barlarınızı Oyunculara Satabileceksiniz.
  15-) Gold Bar , İtem Satışında , Alışında Herhangi Bir Alt Taban Uygulunacakmı ?
  Cevap : Oyuncularımızın İstekleri Doğrultusunda Sadece GB Fiyatına Alt Taban Uygulamaktayız , İtem Satışında Herhangi Bir AltTaban Fiyatı Bulunmamakta.
  16-) Sunucunuzda Kasmış Olduğum KC'ler Diğer Sunucunuza Aktarılırmı ?
  Cevap : Oyun İçerisinde Bir Çok KC Elde Edebileceğiniz İçin Sadece TL Bakiyeleriniz Aktarılmakta.
  17-) Oyun İçi Etkinlikler Neler ?
  Cevap : Piana Sunucumuzda Bir Çok Yeni Eventler Olacaktır Detaylı Bakmak İçin Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  18 - ) CARNAC Sunucusunda Kullanmış Olduğum Üyelik İle Giriş Yapabilirmiyim ?
  Cevap : Evet Giriş Yapabilirsiniz.
  19-) DARKKO Paralımı ?
  Cevap : Hayır. DARKKO'yu İndirmeniz Ve Oynamaniz Tamamen Ücretsizdir. Oyun İçerisinde Eğer Fazla Vakit Geçirebiliyor İseniz Herseyi Ücretsiz Yapabilirsiniz.
  20-) ATLANTIS Sunucusunda Camp Sistemi Aktifmi ?
  Cevap : Evet, Yoğunluğa Bağlı Olarak Eslant bölgesinde 5 Channel Moradon bölgesinde 3 Channel yapmayı planlamaktayız.
  21-) ATLANTIS Sunucusunda Farklar olacakmı ?
  Cevap : Evet, Olacak Myko Konseptini Bozmadan Bir çok Yenilik ve Craft Sistemi Getirmeyi amaçlıyoruz.
  22-) Serverinizde Level Cap Nedir?
  Cevap : Maksimum Ulaşabileceğiniz Level Limiti 70'dir.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  ATLANTIS sunucumuza başlayacak 10 Clan Liderine 100 DB (DarkkoBakiye) Ve Sürpriz Hediyeler Verilecektir.
  ATLANTIS sunucumuza başlayacak 20 Şanslı oyuncumuza 50 DB (DarkkoBakiye) Ve Sürpriz Hediyeler Verilecektir.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  REVOLUTION SUNUCUMUZDAN KARELER


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  "Cesaret için savaşırsınız, onur için savaşırsınız... Peki gerçekten kim için savaşırsınız?"


  Savaşımızı ve şovalyelerimizin neden savaştığını anlamak için, bir çokları tarafından unutulmaya yüz tutmuş daha derinlerde saklanmış bilgiler için arayışa çıkmamız gerekiyor. Dünya her zaman bugün olduğu gibi değildi... Logos kendi yansımasına sahip, kendisi gibi bir varlık yaratma dürtüsü olan bir Tanrıydı. Uzun sıra dağları , derin vadileri ve mavi gökyüzüyle Carnac dünyasını şekillendiren oydu. Moradon topraklarından Colony Zone vadisine uzanan yolculuğumuzu başlatan da Logos idi. Şimdi Logos'un yarattığı ve hepimizin sevdiği bu dünyayı yıllardan beridir sadık bir şekilde Knight Online evreninde oynayan oyuncular için daha iyi bir hale getirerek, onun yaratılışını onurlandırma şansına sahibiz. Logos gibi tanrısal güçlere sahip olmasak da tek amacı oyunu daha iyi bir konuma getirmek olan bir takıma sahibiz.


  El morad ve Karus ırkı bitmek bilmeyen bir savaş halinde ve bu savaş birbirlerinin topraklarını ele geçirmek için değil, hayatta kalmak için! Bu savaşta bizimle birlikte yer almanız için sabırsızlanıyoruz.
  "You fight with courage, you fight with honor... But why do you truly fight?"


  To understand our war, and why our Knights battle, we must seek the knowledge of things forgotten by most. The roots of our conflict go as deep as the very nature of the universe. The World was not always as it is today. Logos was this being, and his impulse was to crate a reflection of himself. It was he who shaped what would become the world of Carnac with its tall mountains, deep valleys and blue skies. It was he who started our wonderful journey through lands of Moradon and Colony Zone. Now we have a chance to honor his creation and make Knight Online a better place for all of the players who have been loyal to the game. We might not have the power of a God like Logos but we have a a passionate team whose only goal is to create a better environment for players. These two nations are at war, not to acquire each other's territory, but for their own survival. But why you should chose Euro Knight Online to participate in this great war between Karus and El Morad nations.

  EKİBİMİZ


  Her sektörde olduğu gibi Knight Online söz konusu olduğunda da projenin arkasında kimlerin olduğu en az projenin kendisi kadar önemlidir. Uygun , yetenekli ve işini severek yapan insanlardan oluşan bir takıma sahip olmak gerekir. Hedeflediğimiz kaliteye ulaşabilmek için kendi alanında profesyonel insanlarla ortaklıklar kurarak bir takım oluşturduk. Yıllar boyunca Knight Online Private Server sektörü oldukça yol katetti ve iyi bir gelişim gösterdi. Knight online çok eski bir oyun olsa da , çocukluğumuzdan beri oynadığımız için hepimizin kalplerinde ayrı bir yere sahip. Bu oyunu oynayan herkes bugün birer yetişkin olsa da bu oyuna hala değer veriyor. Takım olarak biz de aynı düşünüyoruz. İşte buyüzdendir ki bir araya getirdiğimiz takım ile birlikte bu oyunu daha iyi, daha güvenli, daha güçlü ve daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Takımımız tüm oyuncularımız için hem İngilizce hem Türkçe destek verebilecek yeterliliktedir.


  ----


  "Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" der.


  M.Ö 535-475 yılları arasında Efes'de yaşamış olan filozof Herakleitos. Biz de bu yaklaşımı benimseyerek serverimizi daha iyiye götürmek için çabalıyoruz.


  Geliştirici takımımızla birlikte koordineli olarak çalışan Grafik ekibimiz Knight Online'ı daha iyi bir konuma getirmek için canla başla çalışıyorlar. Oyunu yalnızca teknik açıdan değil görsel açıdan da geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Knight online 2002'den kalma grafikleriyle eski bir oyun olabilir, ama bu bizi KO'yu grafik anlamında geliştirmekten alıkoymuyor. Bu serverda yeni kaplamalar, yeni armorlar ve yeni yaratıklar , bosslar görebilirsiniz. Ekip olarak oyunu düzenli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Official açılışımızdan sonra periodik olarak görsel iyileştirmeler görebilirsiniz.
  TEAM BEHIND THIS PROJECT


  In every industry where the people behind the project are as important as the project itself. Having a proper team for Knight Online server development is no different. We gather a professional team to reach our desired goals. Over the years Knight Online Private server industry has come long way and certainly improved. Although Knight Online is a very old game, it has a special place in our hearts. Its a game from our childhood. Now all of us are grown men and women and still find value in this old game. We are feeling the same way as a team. Our goal was to make this game even better, stronger, safer and more enjoyable for the players.


  El morad and Karus ! These two nations are at war, not to acquire each other's territory, but for their own survival. We are inviting you to join our new myko journey in world of PIANA with its tall mountains, deep valleys and blue skies. Send word to the Knights, gather your army, gather your clan, prepare your armor and sharpen your weapon, the great war is upon us ! Join us in the battle!  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  ▶ Bi-Frost
  ▶ Border Defance War
  ▶ Collection Race Event
  ▶ Chaos WAR
  ▶ Ardream Zone
  ▶ Juraid Mountain
  ▶ CSW - Lunar War
  ▶ Forgetten Temple Event
  ▶ Santa Event
  ▶ GM KİLL Event
  ▶ Merchant EXP Event
  ▶ Knight Royal
  ▶ Ekstra Medal Event
  ▶ Mini Ronark Land
  Mesaj Dreads tarafından (21 Mart 2021 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  çok güzel etkinlikler ödüller var süpersiniz.

 3. #3
  GRAFİKER
  nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Ağustos 2010
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Grafiker - Cinema3d
  Konular 
  143
  Mesajlar  
  2,390
  Edilen Teşekkür 
   1,061
   Alınan Teşekkür  :  590
  R. Hali
  nevfell's: Cool

  Gbleri kcye çevirme varmı peki
  Youtube Kanalımıza Abone Olun : www.youtube.com/iMaxiGame

  Facebook Sayfamızı Beğenin :
  www.facebook.com/MaxiGame

  Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

  Silkroad Afiş Logo Grafik Tasarım: www.maxigame.com

  Ne Mutlu Türküm Diyene...[M.Kemal Atatürk]

 4. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #4
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Gbleri kcye çevirme varmı peki
  GB'leri KC ye çevirme olayı yoktur ancak GB ile pazardan KC satın alabiliyorsunuz.

 6. Aşağıdaki üyeler Dreads isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #5
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Konu Güncellendi.

 8. #6
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Güncellendi.

 9. #7
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Konu Güncel..

 10. #8
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Konumuz Günceldir.

 11. #9
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güncellendi konu.

 12. #10
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Konu Güncellendi.

 13. #11
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Konu Güncellendi.

 14. #12
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Konu Güncellendi.

 15. #13
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güncel.

 16. #14
  MaxiGamer
  Dreads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Kasım 2020
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  67
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Güncel

 17. #15
  MaxiGamer
  yasaryasamaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2021
  Oyun
  Knight Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  ++++ up


Toplam 9 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Darkko.net | New World 'Titan' | xACS v.1098 MYKO | Official: 29 Mart 2019
  Konuyu Açan: TankWarrior, Forum: Knight Online Private Server Tanıtım.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 09 Nisan 2021, 23:19
 2. OldSchoolKO | New World 'Abaddon' | xACS v.1098 MYKO | Official: 21 Haziran 2019
  Konuyu Açan: king000, Forum: Knight Online Private Server Tanıtım.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 12 Ağustos 2020, 21:23
 3. YataganOnline.Org ( 26 Nisan Cuma 21.00 ) ÖDÜLLÜ Beta (1980 MYKO )
  Konuyu Açan: karacoban, Forum: Knight Online Private Server Tanıtım.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 22 Nisan 2019, 14:55
 4. 1299 myko - knidos gaming -[offical açiliş] - 25 ekim perşembe - saat 21'de
  Konuyu Açan: knidos1, Forum: Knight Online Private Server Tanıtım.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 19 Nisan 2019, 15:30
 5. MyKO KO1-KNİGHTONLİNE1 1453Version NewServer
  Konuyu Açan: yakuli17, Forum: Knight Online Private Server Tanıtım.
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 24 Kasım 2017, 22:24