MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  Özel Üye
  The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2010
  Nerden
  Mezopotamya
  Konular 
  33
  Mesajlar  
  408
  Edilen Teşekkür 
   131
   Alınan Teşekkür  :  343
  R. Hali
  The Predator's: Topofthewalk

  Keon Online | Cap 100 | 2020 Database


  ​Database=Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Database Alternatif Link=Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Database Alternatif Link=Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Database Alternatif Link=Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Client Link=Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. - Dosya Upload
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Dikkat eski tarihli paylaşımdır, 2021 yılında açılacak olan server ile ilgisi yoktur bu databaseye ait olan server 2020 yılı 31 ocak tarihinde açılmıştır.


  KEON YENİ SPLENDORDA PARLAYACAK!
  KEON-Online'ın geniş ve derin koyulmuş dünyasını keşfedin, Karakterinizi oluşturun, terk edilmiş bölgeleri yağmalayın, vahşi yaratıkları avlayın, hayatta kalmaya çalışın ve kendinizi inanılmaz bir macera fantezi dünyasına bırakın. Bu fantastik macera karışımında Guildinin onurunu geri kazanmak ve insanları kurtarmak için destansı bir yolculuğa katıl.


  Heyecan, Adalet oyunu mu arıyorsunuz?
  Doğru yerdesiniz. KEON-Online'ın sürekli büyümesini ve büyümesini sağlayan yeni oyun özellikleri sunan Günlük Etkinlikler, Zorluklar ve haftalık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.
  Giriş


  SELAMLAR!!!! Keon GERİ DÖNDÜ! Bir bumerang gibi geri döneceğimize söz verdik, Ve işte beklediğiniz yeni bir Keon Sezonuna gidiyoruz. Bazılarınız zaten biliyorsunuz ki Ağustos 2019'dan bu yana Keon Sezon iki üzerinde çalışıyoruz. Sonunda harika tasarımımızı sunmak için buradayız. Keon'u sadece bir oyundan başka bir şey olmaya teşvik ettik, bu şey açıklanamaz, ancak hissedebilirsiniz. Keon sizi dünyaya götürecek ve sanal bir gerçekliğe girecek. Sistem faaliyetlere yoğunlaştı, TBH bir bot sunucusu değil. Ancak, botla yapılacak birkaç şey var. Bir fantezi masa oyunu arıyorsanız bu en iyisidir.  Bizim geçmişimiz


  Uzun zamandır SRO Sahnesindeyiz Birbirimizle tanışmadan önce her birimiz birçok sunucu üzerinde çalıştık, 2018'deki Resmi projemize Başladık. Edson'a çok basit bir sunucu dedik ve sorunsuz geçti. Sonra Blitz'i başlattık, harikaydı ve oyuncular sevdi, ayrıca ilk kez iyi miktarda oyuncuya ulaştık. Daha sonra Keon'u başlattık ve bu bizim en büyük projemizdi, çok sayıda oyuncuya ulaştık ve önceki projelerin hepsinden daha iyiydi. Ekibimiz memnuniyetle herhangi bir soruna karşı durabilir, ve her zaman becerilerimizi geliştiriyoruz, SRO'da bilinen en büyük ekip olmayı hedefliyoruz.


  Geri Bildirim


  Önceki projelerimizin geri bildirimleri, bizi her zaman destekleyen ve arkamızda duran bir hayran kitlemize sahip olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Onlara çok teşekkür ediyoruz, Güven duydukları ve bize başarılı bir proje oluşturabileceğimizi kanıtlama şansı verdikleri için. Oyuncular bize inandılar ve Edson'dan(ilk projemiz) bu yana projelerimizi beğendiler, onları gerçekten önemsediğimizi kanıtladıktan sonra sunucuyu en uzun süre hayatta tutmak için çok çalışıyoruz.


  Planımız


  Bir Plan yapmak en önemli şeydir, bizim geçmişimizde takip etme planımızın olmaması bir hataydı. Bu sefer her şey iyi planlanmış. Planımız: Keon'u kalıcı bir hale getirmek için, belirli bir süre sonra yeni projeler başlatabiliriz ancak oyuncularımız olmasa bile serveri kapatmayı düşünmüyoruz ve mümkün olan en uzun süre hayatta kalması için çok çaba göstereceğiz. Bunu neden yapıyoruz ? Saygı ve güven kazanmak için. Silkroad Developer'ın hiçbirinin projelerini bitirmekten hoşlanmadığını aklınızda bulundurun. Ama açıkçası hepsi bir sunucudan diğerine atlamayı seviyorlar. Sunucuyu haftalık olarak güncel tutarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışarak onları en uzun süre tutmaya çalışacağız. Ayrıca buradan başlamak istemediğimiz projelerimiz için bir Ağ kurmayı planlıyoruz.


  Teknik Bilgiler


  Server'ımız çok katıdır ve Orta Avrupa'da tüm ulusların üstesinden gelmek için bulunmaktadır. Ayrıca DDos saldırıları için endişelenmenize gerek yok. Çünkü DDos korumamız Hyper-Filter tarafından desteklenmektedir. Hyper-Filter'ın sizin için ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Sadece sunucumuzun donanıma ait herhangi bir sorunla karşılaşmayacağını garanti ediyoruz.....


  Takım


  Bu makale, ekipleri başarılı olmak ve başarılı olmak için takım yöneticilerinin yapması gereken bazı önemli şeylere bakar. Bunlar doğru insanları seçmek ve kimin ne yapacağına karar vermek, insanlarla iletişim kurmak, insanları geliştirmek ve motive etmek arasında değişir. Ekibimiz Sro sahnesindeki yetenekli üyelerden oluşmaktadır, Ekibi yüksek nitelikli ve dikkatlice seçtik , İsteklerinizi mümkün olan her şekilde karşılamak için. Sorunları ele almak bir numaralı görevdir. Mürettebatımızın her biri işini nasıl yapacağını biliyor ve destekçilerinden geliştiricilere kadar size yardımcı olmaya istekli. İsteklerinizi karşılamak için gece / gündüz çalıştığımızdan emin olun.


  Kurallar
  • Hizmetlerimizi kullanarak, bu şartları kabul etmiş olursunuz. Herkes için esneklik katmak ve takip edilecek net bir yol oluşturmak için tasarlanmış düzenlemeler. Lütfen bunları dikkatlice okuyun.
  • Ekibe saygılı davranılmalıdır!
  • Hataları kötüye kullanmak tamamen yasaktır, bunu rapor etmelisiniz.(Oyun içerisinde bug ile karşılaşırsanız)
  • Diğer sunucuların reklamının yapılması yasaktır.
  • Resmi bağlantılarımızdan başka bağlantıları takip etmeyin, Bu durumda ekipmanınızın çalınmasından sorumlu değiliz.
  • Eşya ve ücretsiz Silk istemek yasadışı.
  • Gerçek parayla ürün satmak yasalara aykırıdır.
  • Irkçılık ve aşağılayıcı dini küfürler yasaktır, saygıdeğer olun.
  • Lütfen globallerde İngilizce dilini kullanmaya çalışın.
  • Kurallara uyun, aksi takdirde kuralları ihlal ettiğiniz için cezalandırılırsınız.  Topluluk


  Sunucuyu uzun süre canlı kılan önemli bir rol oynar, nüfus ana kaynaktır. Bahsettiğimiz gibi Keon her seferinde büyüyor ve büyüyor.... devasa bir oyuncu dalgası bekliyoruz, ama söylemeliyiz. Sunucunun nüfusu varoluş sebebidir. Yani, arkadaşlarını getir ve dünyayı kurtarmaya hazır ol! Siz ve arkadaşlarınız her zamankinden daha güçlü düşman ve patronların dalgalarına dayanabilir misiniz?  Oyuncular bir süre sonra neden sunuculardan ayrılıyor?


  • Bu bölümde, oyuncuların başka bir sunucuya atlamasını sağlayan birçok neden var.
  • Genellikle sunucu hatalarla dolu ve kararsız olduğunda ayrılırlar (Bu bariyeri kolaylıkla aşabileceğimizden %100 eminiz)
  • Kötü yönetim (Ekibimiz kalifiye ve çok profesyonel olarak karşılaşılan problemlerle başa çıkma yeteneğine sahiptir)
  • Düşük aktiviteler (Keon'un Sistemi aktiviteler üzerine kurulmuş, Günlük yapacak çok işiniz var zevkli ve muhteşem)  Neden Keon oynamalısın?


  • Basitçe, Çünkü denemeye değer bir proje inşa ettik.Ayrıca, aradığınız tek şey istikrarlı, hatasız, profesyonel bir ekip ve iyi bir oyun sistemidir. Bütün bunlar var.  Kaç oyuncu bekliyoruz?


  • İtibarımız ve önceki başarımız nedeniyle çok sayıda oyuncu bekliyoruz. 1.5k +  Botlar mevcut mu (Sbot / Mbot / Phbot)?


  • Evet Tüm botlar mevcuttur ve mükemmel çalışır.  Sizce Keon ne kadar süre hayatta kalıyor?


  • Keon'u en uzun süre hayatta tutmak için mümkün olduğunca çok çalışacağız, 2 ~ 3 ay içinde kapatmayı düşünmüyoruz, üzerinde çok çalışacağız ve güncel tutacağız.  Supporter tutuyor musunuz?


  • Evet, Koşullar yerine getirilirse.


  ihmal edemeyeceğimiz önemli bir kısım, iyi bir sunucu kurmanın temelidir. bu nedenle aşamaları her zamanki gibi üçe ayırdık.


  I. Aşama Başlıyor (24 Ocak) (Beta phase 1)
  Yeni Dungeon da dahil olmak üzere becerileri, yapıların dengesini, balance Oranını ve Yeni Özelliklerimizi test edeceğiz.


  Aşama I Olayı
  Bu aşamada bir PvP Etkinliği başlatacağız, İlk 1 Büyük Açılışta Silk kazanır.


  II. Aşama Başlıyor (27 Ocak)
  İkinci aşama, tüm sistemi test etmek ve her şeyin mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmak için yarattıldı.Ayrıca, Beta bir modifikasyonları ve Kale Savaşı'nı test edeceğiz. Bu kadar? Cevap HAYIR, Büyük Açılışta Silkler için de Benzersiz Bir Etkinlik Var.


  Beta II Olayı
  Şehri işgal eden Guild ödüllendirilecek, Benzersiz Etkinliğin Kazananları Büyük Açılışta da ödüllendirilecek, Ödül Silk (detaylı bilgi facebook sayfasında)
  III. Aşama Başlıyor (29 Ocak)
  EXP & Drop oranlarını test edeceğiz.


  Aşama III Olayı
  En yüksek seviyeye ulaşan ilk 3 oyuncu Büyük Açılışta Silk ile ödüllendirilecek.  Her şeyin mükemmel şekilde çalışmasını sağlamak için ödülleri kaçırmayın ve Beta Aşamalarında bize katılın.  AÇILIŞIMIZ (Grand Opening)
  Beklenen gün 31 Ocak! Silahınızı Kuşanın ! düşmanlarınızı yok etmek için takımınızı toplayın ve önünüzde toza karışan ortamları izleyin. Düşmanlarınız sizi durdurmak için her şeyi yapar. en kötü kabuslarından korkunç ve güçlü canavarlarla yüzleşmeye hazırlan. Güçlü yaratıklarımızla yüzleşmeden önce Buildinizi akıllıca seçin, kararlarınız, cesaretiniz ve dayanıklılığınız zaferin anahtarıdır.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Race
  Sadece Chinese her zaman gerçek savaşçılar için en iyi seçim oldu.Bu yüzden Keon Chinese'i başlatmaya karar verdik. Sadece gerçek savaşçılar hüküm sürecek.


  CAP


  • Bu sefer Keon, Cap 100 olarak geliyor, Cap'ı birçok nedenden dolayı seçtik
  • Cap 100, kalplere ve onunla süslenmiş birçok oyuncuya en yakın olanıdır.
  • Eski değil ve yeni değil, yani eski okulu seven oyuncular ve yeni okulu seven oyuncular buna adapte olabiliyor.
  Aklını kullan güç değil kurnazlık bazen yararlıdır.


  Mastery
  Mastery sınırı 330, herkese özel olarak nukerler için daha fazla seçenekle kendi karakterini oluşturma şansı vermek için 330'dur. Çünkü mastery sınırını 300 olarak ayarlarsak, INT Karakteri STR karakterlerine karşı kazanma şansı olmaz Bu nedenle, Adil oyun için mastery sınırını 330 olarak belirleriz.


  Guild & Union
  Beklenen oyuncu sayısına göre, büyük yarışmalar ve mücadeleler için union sınırını 2 guild oyuncu 32 olarak belirlemeye karar verdik. Ancak, bu son karar değil. Sınırları sunucunun nüfusuna bağlı olarak değiştirebiliriz.
  Guild seviyesi Oluşturduğunuzda hemen 5 level başlatır, Takımınızı daha hızlı toparlamanıza ve etkinliklerinizi birlikte başlatmanıza yardımcı olur.
  Herkes için Union Sohbeti, Union arkadaşlarınızla iyi iletişim kurun.


  Rates
  Oranlarımız gerçek savaşçılar, sonsuz bir savaş arayan bir savaşçı için uygun olarak yaratıldı. Mütevazi başlangıçtan gerçek zafere kadar gerçek bir macera arayanlar. Oranlarımızın o kadar kolay olmayacağı anlamına gelir, Sunucuyu olabildiğince uzun süre canlı tutmak için sabırsızlanıyoruz, Ve kolay oranlar yaparsak bu yapılamaz.
  • EXP / SP: Medium (maksimum seviyeye ulaşmak için 1 ~ 2 Gün)
  • Party EXP/SP : Medium
  • Gold Drop : Hard
  • Equipment Drop : Hard
  • Elixirs Drop : Hard
  • Stones Drop : Medium
  • Mobs Spawn Rate : High
  • Alchemy Rate : Hard
  • Max Plus : 12 (ADV Used)
  • Devil Max Plus : 8
  • Players Capacity : 2000 (Gerekirse arttırılabilir)
  • IP Limit : 4
  • PC Limit : 2
  • Auto Equipment : Available until 9 Degree ( 9 Dg ye kadar oto kıyafet )
  • Guild Limit : 32
  • Union Limit : 2
  • Fortress : Hotan (Duruma göre Jangan da Açılabilir)
  • Forgotten World : Enabled
  • Permanent Buffs : Available

  Başlangıç ​​Öğeleri
  Size biraz yardımcı olacak küçük bir ivme vermek istedik, dikkatli kullanın.
  Oto Ekipmanları

  İhmal edemeyeceğimiz bir şey, Savaşçılarımıza yolculuk sırasında onlara yardımcı olacak öğeleri veriyoruz, Onları daha güçlü hale getiriyor ve yol daha kolay hale geliyor. Bu sistemi neden uyguladık? İlgi çekmekten kaçınmak ve gelecekte değerli olmayacak işe yaramaz öğeleri aramak için zaman kaybetmeden ana sisteme odaklanmanıza izin vermek. Otomatik ekipman dg.1'den dg.9'a kadar mevcut, bundan sonra kendi dg.10 koruyucunuzu ve silahlarınızı kendiniz oluşturmanız gerekir.
  Permanent Buffs

  Buff'larınızı kullandıktan sonra kalıcı hale geldi, yeniden giriş yapın, ışınlanın veya ölün, buffları karakterinizden kaldırmayacak. Zamanınızı önemsiyoruz, işe yaramaz şeylerde kaybetmenizi istemiyoruz.
  Honor System
  Gerçek bir savaşçı olmak için olabildiğince sert dövüşmelisin.

  Honor Point kazanma yolu


  • Survival Arena  Gereksinimler


  • Akademi sistemine herhangi bir storageden kayıt olmanız gerekmektedir  Beta aşamasında daha fazla yol ekleyebiliriz


  Filtre özelliklerinin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz, aynı şekilde oyunu daha keyifli hale getiriyor.
  • PC LİMİT (2) ve IP LİMİT (4)
  • PK devre dışı
  • JOB LİMİT 1
  • Fortress war limit 1
  • Battle Arena / CTF / Survival Arena'da PC başına sadece 1 karakter olabilir.
  • Reverse 2 Dakika Delaylı (job modunda)
  • Çıkış / Exchange/ Stall delaylı
  Bu şekilde hile yapmanın imkansız olduğunu ve adil bir oyuna sahip olacağınızı garanti edebiliriz.

  Title Storage
  Daha önce satın aldığınız ürünleri bilmenin kolay bir yolu ve bunları geri kullanabileceksiniz. Tek yapman gereken


  KEON-BOT'a @TS yazman yeterli.
  Bu komutu kullandıktan sonra tüm başlıklarınızı alacaksınız kodlar halinde (Bot size title ların kodlarını verecek)

  KEON-BOT 'a @ST,KOD Örmek @ST,144
  Daha öncesinden satın aldığınız title ları yukarıda gözüktüğü gibi bota yazarsanız KOD yerinde kullanmak istediğiniz (daha önce satın aldığınız tittle) kodunu yazarak olduğunuz yerde ışınlandırılıp title i alıyorsunuz.( kodlar için KEON-BOT'a @TS
  yazdığınızda bot size kodları gönderecek.(Sadece daha öncesinden satın almış olduğunuz kodlar gözükür ve onları kullanabilirsiniz )


  My Limits
  bu komut günlük limitlerinizi gösterir trades/kills. KEON-BOT 'a @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.s yazdığınızda gözükür.

  My Points
  Bu komut puanlarınızı görmenizi sağlar KEON BOT a @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.s yazdığınızda gelir. (Honor , Unique , Job Activity).


  2 ÇEŞİT SİLK SYSTEMİMİZ VAR HİLELERDEN KAÇINMAK İÇİN BÖYLE BİR YOL SEÇTİK


  Keon Silk(s)
  f10 daki itemleri almak için kullanabiliyorsunuz Takas edilebilir.


  Free Silk(s)
  Dw deki özel Npclerden free silkleriniz ile f10 daki eşyaların aynısından alabilrsiniz fakat Takas EDİLEMEZ ( Free silk günlük görevlerden Muhan Solo - Dungeon 'ında Kazanabilirsiniz)  İlk 300 savaşçı - Free Silk Kazanacak
  ilk 100 level a ulaşan oyuncularımızın moralini yüksek tutmak için onlara aşağıdaki gibi ödüller hazırladık. (100 olduğunuzda ekranda isminiz yazacaktır..)
  • 1~100 = 300 Silks
  • 101~200 = 200 Silks
  • 201~300 = 100 Silks
  Muhan Solo-Dungeon Free Silk Kazanmak
  Bu sistem, oynamak için fazla zamanı olmayan oyuncular için özel olarak oluşturulmuştur. Ayrıca, ilginç olmak için mükemmel bir şekilde yapıyoruz. Her gün girebileceğiniz bir Solo-Zindan yarattık. Tek yapmanız gereken oraya katılmak ve zindanın içindeki Tedarik Asistanı Maadu'dan görevi almak ve sonra güçlü bir Uniqueyi yok etmek. Görevi yerine getirip Uniqueyi yendikten sonra 25 silk alacaksınız

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  Silk/Hour - Keon Silk(s)
  100 lvl a ulaştıktan sonra saatte açık olduğunuz her saat 1 silk kazanacaksınız.  Facebook Etkinliklerinden - Keon Silk(s)
  Kazananmak için Aşağıdakileri yapmanız gerekmektedir.  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Auto Events (Otomatik Etkinlikler) geliştirildi Birçok etkinliğimiz var ve mükemmel çalışıyor, programı aşağı doğru bulabilirsiniz.Saatlerini Facebook dan duyuracağız.


  önemsiz şeyler
  Bilginizi gösterin ve soruları olabildiğince çabuk cevaplayın, botunuzu soruları cevaplayacak şekilde ayarlayarak zamanınızı boşa harcamayın çünkü biz düzelttik. BOTLAR AUTO EVENTSLARA CEVAP VEREMEZLER...
  Alchemy Event
  Ekranda satın alacağınız Npc den bir item ve basmanız gereken + miktarı gösterilir.ilk o + ya ulaşan kazanır ...
  GM Katili
  Bir GM sizi onun yeri hakkında bilgilendirecek, GM'yi bulup öldürecek ve işiniz bittiğinde otomatik olarak ödüllendirileceksiniz.
  Şanslı Party Match
  İstediğiniz numaraya ulaşacak kadar şanslı mısınız? Parti Eşleştirme Etkinliği sizden gerekli bir numara ister ve ona ulaştığınızda otomatik olarak ödüllendirilirsiniz. ( E den bir party rakamı istenir ve o rakamı kurabilirseniz kazanırsınız)
  Survival Arena
  Kim sevmez ki? Survival Arena, savaşçıların gerçek güçlerini kanıtlamak için birbirleriyle savaşabileceği ve birbirleriyle savaşabileceği günlük belirli bir zamanda başlar. Honor Puanları elde etmenin bir yolu olacak. honor puanları her saat yenilenir ve her Perşembe sıfırlanır. Zirvedeki 3 Slayer daha fazla ödül alacak
  • ilk 1 30 Honor Puanı kazanır
  • ilk 2 20 Honor Puanı kazanır
  • ilk 3 10 Honor Puanı kazanır
  • Gerisi 5 Honor Puanı kazanıyor
  ödüllendirilmek için en az 1 kişiyi öldürmelisin.
  Uniques Events
  Herkes onları sever, bazı güçlü Uniqulerle savaşmak çok ilginçtir ve herkes onları sevdiği için manuel Etkinliğin yanında otomatik bir etkinlik yapmaya karar verdik. Değerli bazı ödüller için her gün benzersiz bir alan var ve ayrıca STR oyuncularının ödülleri alma şansı var çünkü STR & INT Uniques'e sahibiz. (bu alana gitmek için Dw den Işınlanacaksınız Facebook sayfasından duyurulacak )  Gambling Events
  ***** Etkinliğine katılmak için Gold Scrool/Silk Scrool satın almanız gerekir. Ne kadar çok bilet alırsanız o kadar çok kazanma şansınız olur, ancak en iyi alıcı olsanız bile Silklerinizi/ Altınlarınızı kaybedebilirsiniz.  Top Ranking Players ( En iyi Sıralama Oyuncuları)
  Zirveye ulaşmak için bir motivasyon mu arıyorsunuz, Keon-Crew Size istediğinizi veriyor, Unique & Jobbers sıralamasında zirveye ulaşmak için değerli bir ödül var. Sıfırlamadan sonra haftalık olarak verilen ödüller. (ödül miktarları facebook'tan duyurulacak)
  Başlamadan önce size 3 çeşit SOX olduğunu söylemek isteriz.

  Seal of Star (SOS) = Last Tier +1.5
  Seal of Moon (SOM) = Last Tier +3
  Seal of Sun Weapons/Shield Only (SUN)= Last Tier +5 (SUN sadece silah ve shield için açık durumda. setiniz moon dan oluşabilir)


  Seal of Star
  SOS artık canavarlardan bir Drop olarak alınamıyor, SOS öğeleri için eğlenceli bir sistem oluşturduk. Görevler yaparak elde edilebilen SOS, SOS öğelerini alma şansına sahip olmak için bazı görevleri birkaç kez bitirmeniz gerektiği anlamına gelir. Açıklamama izin verin, Diamonds toplamak için günlük 3 Solo-Quest yapmak zorundasınız. Bu Elmaslar SOS'nuzu almak için yararlıdır. Alınan Elmaslar takas edilemez Ancak, SOS eşyaları takas edilebilir. Bunu yaparak, oyuncular arasındaki işlemleri kaybetmeden SOS eşyalarını alma süresini uzatacağız.


  Nasıl çalışır?
  Günlük görevler ile Diamond topluyorsunuz. Topladığınız dimondları özel npcler ile Sos box ları dönüştürüyorsunuz. Sos boxlar %50 ihtimal ile size random sos verir. DW Şehrindeki Commander Dustun NPC. 3 ÇEŞİT BOX var silah,acc,protector
  %50 ihtimal gelmedi ve sos alamadığınız durumlarda ise size özelliği olan +5 den fazla yararlı eşyalar düşebilir.


  DIAMOND TOPLAMA GÖREVLERİNE GELELİM
  Styria Clash Solo-Dungeon Diamondları toplayacağınız zindanımız. içerisinde 3 Unique ve 3 görev var. Günlük olarak 3 farklı uniqueyi kesip diamondlarınızı toplayabilirsiniz.Herhangi bir dc durumunda veya kişisel bir problemden dolayı çıkmanız gerekirse görevi yapabileceğiniz 6 saatiniz var. Eğer günlük görevi bitirdiyseniz bir daha girmeniz bir şeyi ifade etmeyecektir. 24 saatte 1 kere yapabilirsiniz.
  GÜNLÜK GÖREVLERİ Dungeon un içerisindeki NPC DEN alabilirsiniz.


  DUNGEON'a Nasıl gidilir ?
  DW Şehrindeki Gold Exchanger NPC den dungeon taşı alabilirsiniz.


  Neden bu sistemi yarattık ve amacı nedir?
  Bazı nedenlerimiz var
  Sunucudaki SOS öğelerinin miktarını kontrol etmek için
  Eşyaları faydalı ve değerli kılmak
  Her zaman botları önlemek için


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  SOS Eşyalarını almanın tek yolu bu mu?
  THE FOREST DUNGEON sizin hem eğleneceğiniz hem de sos düşürebileceğiniz bir yer
  Samarkand Bölgesine Jurassic Park, Dark Island adı verdiğimiz bölgeler oluşturduk ve günün belirli ÖZEL SAATLERİNDE açık olacak. içerlerinde 1 er adet özel droplara sahip uniqueler olacak.
  Karkadann & KingKong drops
  • 1x Random SOS Crate 50%
  • 15x Silk Items
  • 3x Immortal / Astral (Rate 50%)  Biri Weapon Chest, diğeri Protector Chest ve diğeri Accessories Chest için 3 çeşit görev vardır. Donwhang'daki Worshiper Commander Dustun NPC'de bulabilirsiniz. Böyle koşullarda hayatta kalacak mısınız? öyleyse, hangi fiyatı ödemeye hazırsınız?
  Forest Quest I (Weapon Chest)
  Hell Guard and King Kong Salve canavarlarını keserek yapılır.


  Forest Quest II (Protector Chest)
  Hell Guard canavarlarını öldürerek yapılabilir


  Forest Quest III (Accessory Chest)
  King Kong Salve canavarlarını öldürerek yapılabilir  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Seal of Moon


  Weapons
  Forgetten world systemi ile alınır


  Shield
  Zor bir görev yapılarak %100 ihtimal ile verilir Görev Worshipper Commander Dustun NPC Donwhang Şehrinden alınır.


  Protector
  Job system ile alınır.  Seal of Sun
  Uzun soluklu bir sunucu aradığımız için suanlık devre dışı bırakıldı.Açılıştan 2-3 ay sonra aktif etmeyi düşünüyoruz.
  Botting Areas
  KASABİLECEĞİNİZ ALANLARI DERLEDİK AŞAĞIDAKİ GİBİ


  Constantinople
  Lv 91 ~ 95 Monsters.


  Mirror Dimension
  Lv 96 ~ 99 Monsters.


  Storm and Cloud Desert
  Lv 100 Monsters


  Kings Valley
  Lv 100 Monsters.


  Kirk
  Lv 100 Monsters.


  Phantom Desert
  Lv 100 Monsters too.


  Arabia Coast
  Lv 100 Monsters also.


  Bu sayede daha rahat ve özgür kasabileceksiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  Spartans System (SOM ACC SYSTEMİ)
  Büyük bir alan Spartalılarla çevrili ve tamamen güçlendirilmiş bir kasabaya benziyor. Günlük Belirli Zamanlarda açılır DW Şehrinden Teleport olarak gidilir.Arena Coins Kazanırsınız. Bunlarla da Moon acc Box alabilirsiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  Unique target
  Unique en fazla hasarı vurana döner.  Keon NPC(s)
  Vitesinizi yükseltmenize yardımcı olan ve sizi daha da benzersiz kılan çeşitli npc'ler de var. Her biri bir şeyden sorumlu, Aşağıda okuyun!
  Bütün NPCLER DW ŞEHRİNDE


  Titles Vendor
  Avatars Vendor
  Gold Merchant
  Medic Footco (JP Exchnager)
  Investigator Natal (Free Silk)
  Investigator Avrill (CoinExchanger)
  Worshipper Commander Dustun (Quest NPC)
  Supply Assistant Charles (Styria Clash Solo Dungeon Quest)
  Supply Assistant Maadu (Muhan Dungeon - Quest)  Keon Teleport(s)
  2 Farklı Işınlanmamız var


  İlk
  Donwhang South'da bulunan tesis, sizi Yeni Dungeon ve Etkinlik Alanına iletir.  İkinci
  Donwhang'da Giryeon Dağı'nın yanında yer alıyor. Ve sizi Botting Arenas (Kasılma alanlarına götürüyor)
  İşe Yarar Scroll'lar

  Scroll Remover
  Magic Remover
  Model Switcher (Weapons)
  Character Effect
  Trading
  Herkes jobun ne kadar önemli olduğunu ve sunucunun ömrünü etkilediğini biliyor. Job point ve gold kazanmak artık o kadar kolay değil. Eğer job pointiniz yoksa kervan satın alamazsınız. Kervan alım maaliyeti 5 Job point ve 10m dir. Eğer malı çaldırırsanız job pointinizi ve goldunuzu kaybedeceksiniz. Job point kaybetme sistemi çeşitli hilelere başvurma durumunun önüne geçecektir. Kervanı teslim ettiğinizde karşılığını ve harcadığınız job puanları kazanacaksınız. Sadece 1* alabilirsiniz ancak 1* ile 5* aynı ödülleri vermektedir. Tüccar olmanın riskleri olmasına karşın her zaman en karlı meslek tüccarlık olmuştur. Jg-Dw , Dw-Ht veya tam tersi yönlü her ticaret için 15 job point + 45m gold kazanılmaktadır. Thieflikte ise her kervan için 5 job point ve 10m gold kazanılmaktadır.
  Job limiti günde 10kere olarak sınırlanmıştır. Günlük limie ulaştığınızda daha fazla puan kazanamayacaksınız. Ancak parti üyelerinize ve iş türünüze bağlı 1-25m arası gold kazanabilirsiniz. Gold ödülü ışınlandığınızda çantanıza gelmektedir.
  Düşmanlarınızda job point yoksa eğer job kill sisteminde geçerli olmayacaktır amaç hile yapımının önüne geçmek, Keon olarak buna önem vermekteyiz.
  Job Killing
  Job kill sistemimiz tamamen adil ve zorlu. Job point kazanmak için rakiplerini öldürmeye hazırlıklı ol. Günlük job kill sınırı 15tir ve bu sayıya ulaştığınızda ertesi güne kadar puan kazanamayacaksınız. Aynı karakteri en fazla 3 kere öldürebilirsiniz ve sonrasında bu karakterden puan kazanamazsınız.


  Job Quest(s) ( JOB GÖREVLERİ )
  Jobları adil ve dengeli hale getirmek için her job için görevler yaptık ve onlara bazı avantajlar sağladık.

  Traders
  Traderler için günlük 3 görev var, her biri ödül olarak 5 job point veriyor, bir ticareti kaybetmeniz ve başka bir tane satın almak için job point olmaması durumunda, sizin için yararlı olacaktır(Trade çekmek için 5 job pointe ihtiyacınız olucak bunları da günlük görevlerden elde edebiliyorsunuz. Tanesinden 5 job point alarak yapabileceksiniz.5 job pointe aldığınız kervanları da teslim ettiğiniz de 10 job point alıyorsunuz)

  Thieves
  Thiefler için Yeni bir görevimiz var ve günlük 100m Gold kazandırıyor

  Hunters
  Hunterlar için günlük görev 50m gold veriyor, çünkü hunterlar traderlere kıyasla düşük miktarda altın alıyor ve aralarında büyük bir fark vardı, bu yüzden bu görevi yarattık.


  Jobbing BattleField

  Jobbing Battlefield ( JOBLAR SAVAŞIYOR ), güçlü iş adamlarının zafer için birbirleriyle savaştığı günlük belirli zamanlarda açılan bir alandır. Bölgenin ortasında bir kule var. Jobların (Thief,hunter,trade) karşılaşabileceği ve birbirlerine karşı zaferli saldırılarına başlayabileceği yerler. Amacınız diğer tarafı yok etmeden kuleyi yok etmektir. Hedefinizi bitirmek için 30 dakikanız var. Düşmanınızı hayatta kalmak için tek bir şans bile bırakmayın ve onlardan önce yeri ele geçirin. Düşmanlarınızı öldürmek size garantili Job Point kazandırır. bir kişiden en fazla 3 kere point alabilirsiniz ve maksimum 30 öldürme sayısına ulaşabilirsiniz. rakipleriniz tarafından öldürüldüğünüz de bir şey kaybetmezsiniz.
  (Bu dungeonun dışında job savaşlarında her öldürüldüğünüzde job point kaybedersiniz)


  KAZANÇLAR ( Reward )
  Savaş alanına katılan tüm Joblar, savaş sırasında karakteri kapatmadığınız sürece ödüllendirilecekler. Kazananlar 10 Job point ve Kaybedenler 3 job point kazanır.

  Mesaj The Predator tarafından (08 Nisan 2021 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

  I'm a b*tch, I'm a boss

 2. #2
  MaxiGamer
  uqroztrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  11 Mayıs 2020
  Oyun
  SRO
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  bu nedir?

 3. #3
  Özel Üye
  The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2010
  Nerden
  Mezopotamya
  Konular 
  33
  Mesajlar  
  408
  Edilen Teşekkür 
   131
   Alınan Teşekkür  :  343
  R. Hali
  The Predator's: Topofthewalk

  Alıntı uqroztrk Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  bu nedir?
  Client database kardeşim

  I'm a b*tch, I'm a boss

 4. #4
  MaxiGamer
  haciabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Nisan 2021
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  3
  R. Hali
  haciabe's: Doh

  Teşekkürler dostum

 5. #5
  MaxiGamer
  NakTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Eylül 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  31
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  0

  Teşekkürler.

 6. #6
  MaxiGamer
  199369 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Temmuz 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  81
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  2

  [QUOTE = The Predator; 35802097] Database = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Database Alternative Link = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Database Alternative Link = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Database Alternative Link = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Client Link = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. - File Upload Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Attention is the old share, it has nothing to do with the server to be opened in 2021, the server belonging to this database was opened on January 31, 2020.  [video = youtube; sDlLae9qOcw] Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. [/ video]  KEON WILL SHINE IN THE NEW SPLENDOR!
  Explore the vast and deeply laid world of KEON-Online, Build your character, loot abandoned territories, hunt wild creatures, try to survive and immerse yourself in an incredible fantasy world of adventure. Join an epic journey to restore the honor of your Guild and save people in this fantasy adventure mix.


  Excitement, Looking for a Justice game?
  You are in the right place. Daily Events, Challenges and weekly updates that provide new game features that keep KEON-Online constantly growing and growing. Our strong and serious anti-cheat mechanisms ensure a fair and balanced gaming environment where everyone plays by the rules.
  INTRODUCTION


  GREATS !!!! Keon is BACK! We promised we'll be back like a boomerang, and here we go to a new Keon Season you've been waiting for. Some of you already know that we have been working on Keon Season two since August 2019. We are finally here to present our awesome design. We encouraged Keon to be something more than just a game, this thing can't be explained, but you can feel it. Keon will take you into the world and enter a virtual reality. System focused on activities, TBH is not a bot server. However, there are a few things to do with boating. This is best if you are looking for a fantasy board game.  Our history


  We have been on the SRO Stage for a long time. Before meeting each other, each of us worked on many servers, We started our Official project in 2018. We called Edson a very simple server and it went smoothly. Then we started Blitz, it was great and the players loved it, also we reached a good amount of players for the first time. Then we started Keon and this was our biggest project, we reached a lot of players and it was better than any previous project. Our team gladly can stand against any problem, and we are always improving our skills, aiming to be the biggest known team in SRO.


  Feedback


  Feedback from our previous projects, we are happy to say that we have a fan base that always supports and stands behind us. We thank them very much, for their trust and giving us the chance to prove that we can create a successful project. The players believed in us and have liked our projects since Edson (our first project), we work hard to keep the server alive for the longest time after we've proven that we really care about them.


  Our plan


  Making a Plan is the most important thing, it was a mistake that we didn't have plans to follow in our past. This time everything is well planned. Our plan: In order to make Keon permanent, we can start new projects after a certain period of time, but we do not intend to shut down the server even if we do not have players, and we will work hard to keep it alive as long as possible. Why are we doing this? To gain respect and trust. Keep in mind that none of Silkroad Developer likes finishing their projects. But obviously they all like to jump from one server to another. By keeping the server updated weekly, we will try to keep them the longest, trying to best meet their needs. We are also planning to establish a Network for our projects that we do not want to start from here.


  Technical information


  Our Server is very rigid and exists to tackle all nations in Central Europe. Also, you don't have to worry about DDos attacks. Because our DDos protection is supported by Hyper-Filter. Do you know what Hyper-Filter means to you? We only guarantee that our server will not encounter any hardware problems .....


  Team


  This article looks at some of the important things team managers must do in order for their teams to be successful. These range from choosing the right people and deciding who does what, communicating with people, developing and motivating people. Our team consists of talented members in the Sro stage, We have selected the team highly qualified and carefully, To meet your requests in every possible way. Addressing problems is the number one task. Each of our crews know how to do their job and are willing to assist you, from supporters to developers. Make sure we work day / night to meet your requests.


  Rules
  • By using our services, you agree to these terms. Arrangements designed to add flexibility for all and create a clear path to follow. Please read them carefully.
  • The team must be treated with respect!
  • It is completely forbidden to abuse bugs, you should report it. (If you encounter bugs in the game)
  • Advertising of other servers is prohibited.
  • Do not follow links other than our official links, In this case we are not responsible for theft of your equipment.
  • It is illegal to ask for items and free Silks.
  • Selling items for real money is against the law.
  • Racism and insulting religious curses are prohibited, be respectful.
  • Please try to use English language in globals.
  • Follow the rules or you will be punished for breaking the rules.  Community


  plays an important role in keeping the server alive for a long time, population is the main resource. As we mentioned, Keon is growing and growing every time .... we expect a huge wave of players, but we have to say. The population of the server is its raison d'être. So, bring your friends and be ready to save the world! Can you and your friends withstand waves of enemies and bosses stronger than ever?  Why are the players leaving the servers after a while?


  • There are many reasons in this section that make players jump to another server.
  • Usually they leave when the server is full of errors and unstable (We are 100% sure that we can easily overcome this barrier)
  • Poor management (Our team is highly qualified and very professionally capable of dealing with problems)
  • Low activities (Keon's System is based on activities, you have a lot of daily work to do, enjoyable and wonderful)  Why should you play Keon?


  • Simply because we built a project that is worth trying. Besides, all you are looking for is a stable, error-free, professional team and a good game system. There is all this.  How many players are we waiting for?


  • We expect a lot of players because of our reputation and previous success. 1.5k +  Are bots available (Sbot / Mbot / Phbot)?


  • Yes All bots are available and work perfectly.  How long do you think Keon survives?


  • We will work as hard as possible to keep Keon alive for the longest time, we do not intend to close it in 2 ~ 3 months, we will work hard on it and keep it updated.  Are you hiring a supporter?


  • Yes, if the Conditions are met.


  An important part that we cannot neglect is the foundation of building a good server. Therefore, we divided the stages into three as usual.


  Phase I Starts (January 24) (Beta phase 1)
  We will test the skills, balance of structures, balance ratio and our New Features, including the New Dungeon.


  Phase I Event
  At this stage we will start a PvP Event, the First 1 Grand Opening will earn Silk.


  II. Phase Begins (January 27) The
  second phase was created to test the entire system and make sure everything works perfectly. We will also test Beta one modifications and Fortress War. So much? The answer is NO, There is also a Unique Event for Silks in the Grand Opening.


  The Beta II Event
  The Guild that occupies the city will be rewarded, the Winners of the Unique Event will also be rewarded at the Grand Opening, Reward Silk (detailed information on facebook page)
  III. Phase Begins (Jan 29)
  We will test EXP & Drop rates.


  Stage III Event
  The top 3 players who reach the highest level will be rewarded with Silk at the Grand Opening.  To keep everything working perfectly, don't miss the rewards and join us in the Beta Phases.  OPENING (Grand Opening) The
  expected day is January 31! Equip Your Gun! Gather your team to destroy your enemies and watch the dust mingling in front of you. Your enemies will do anything to stop you. Get ready to face fearsome and powerful monsters from your worst nightmares. Choose your Build wisely before facing our mighty creatures, your decisions, courage and stamina are the keys to victory.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Race
  Only Chinese has always been the top choice for true warriors, so we decided to launch Keon Chinese. Only true warriors will rule.


  DIAMETER


  • This time Keon comes as Cap 100, we chose Cap for many reasons
  • The Cap 100 is the closest to hearts and many players adorned with it.
  • It is not old and not new, so players who like the old school and players who love the new school can adapt to it.
  Use your mind, not power, cunning is sometimes useful.


  The Mastery
  Mastery limit is 330 to give everyone a chance to create their own character with more options specially for nukers. Because if we set the mastery limit to 300, the INT Character has no chance of winning against STR characters.Therefore, we set the mastery limit to 330 for Fair play.


  Guild & Union
  Based on the expected number of players, we decided to set the union limit as 2 guild players 32 for major competitions and challenges. However, this is not the final verdict. We can change the limits depending on the population of the server.
  Guild level Starts 5 level immediately when you create it, It helps you gather your team faster and start your events together.
  Union Chat for everyone, communicate well with your Union friends.


  Our
  rates have been created to suit true warriors, a warrior looking for an endless war. Those looking for a true adventure from humble beginnings to true glory. It means our rates will not be that easy, We look forward to keeping the Server alive as long as possible, And that can't be done if we make easy odds.
  • EXP / SP: Medium (1 ~ 2 Days to reach the maximum level)
  • Party EXP / SP: Medium
  • Gold Drop: Hard
  • Equipment Drop: Hard
  • Elixirs Drop: Hard
  • Stones Drop: Medium
  • Mobs Spawn Rate: High
  • Alchemy Rate: Hard
  • Max Plus: 12 (ADV Used)
  • Devil Max Plus: 8
  • Players Capacity: 2000 (Can be increased if necessary)
  • IP Limit: 4
  • PC Limit: 2
  • Auto Equipment: Available until 9 Degree (auto suit up to 9 Dg)
  • Guild Limit: 32
  • Union Limit: 2
  • Fortress: Hotan.
  • Forgotten World: Enabled
  • Permanent Buffs: Available

  Starter Items
  We wanted to give you a little bit of momentum to help, so use it carefully.
  Auto Equipment

  One thing we can not neglect, we give our Warriors items to assist them during the journey, It makes them stronger and the road gets easier. Why did we implement this system? Allowing you to focus on the main system without wasting time looking for useless items that will not be worthwhile in the future, avoiding interest and attention. Automatic equipment is available from dg.1 to dg.9, after that you have to create your own dg.10 protector and weapons yourself.
  Permanent Buffs

  It became permanent after using your buffs, re-login, teleport or die, it won't remove the buffs from your character. We care about your time, we don't want you to waste your time on useless things.
  Honor System
  You have to fight as hard as possible to become a true warrior.

  Way to earn Honor Points


  • Survival Arena  Requirements


  • You must register to the academy system from any storage.  We can add more paths in beta phase


  We all know that the filter features are very important, they also make the game more enjoyable.
  • PC LIMIT (2) and IP LIMIT (4)
  • PK is disabled
  • JOB LIMIT 1
  • Fortress war limit 1
  • There can only be 1 character per PC in Battle Arena / CTF / Survival Arena.
  • Reverse 2 Minutes Delayed (job mode)
  • With Exit / Exchange / Stall delay
  This way we can guarantee that cheating is impossible and you will have a fair game.

  Title Storage
  is an easy way to know what you have bought before and you will be able to use them back. All you have to do is write @TS to


  KEON-BOT.
  After using this command, you will get all your titles in codes (Bot will give you the codes of the titles) to

  KEON-BOT @ ST, KOD Knitting @ ST, 144
  If you write the titles you have bought before to the boot as shown above, the code you want to use in place By typing the code you received), you will be teleported where you are and receive the title. (For codes,
  when you type @TS on KEON-BOT , the bot will send you the codes. (Only the codes you have purchased before will appear and you can use them)


  My Limits
  This command shows your daily limits trades / kills. It appears when you type @ Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. s in KEON-BOT . My Points This command allows you to see your points. KEON BOT comes when you type a @ Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. s. (Honor, Unique, Job Activity).

  WE HAVE 2 KINDS OF SILK SYSTEMS WE CHOSE SUCH A WAY TO AVOID CHEATS


  Keon Silk (s)
  You can use it to buy items in f10.


  Free Silk (s) You can
  get free silks from special Npc in Dw with the same items as in f10, but CANNOT be exchanged (You can win free silk daily in Muhan Solo - Dungeon)  First 300 warriors - Free Silk
  To keep the morale of our players who reach the first 100 level We prepared awards for them as follows. (Your name will be written on the screen when you reach 100.)
  • 1 ~ 100 = 300 Silks
  • 101 ~ 200 = 200 Silks
  • 201 ~ 300 = 100 Silks
  Muhan Solo-Dungeon Earning Free Silk
  This system has been specially created for players who do not have much time to play. Also, we do it perfectly to be interesting. We created a Solo-Dungeon that you can enter every day. All you have to do is join there and take the task from Supply Assistant Maadu inside the dungeon and then destroy a powerful Uniqué. After completing the task and defeating the Uniques, you will receive 25 silks

  . Click to view the hidden content

  Silk / Hour - Keon Silk (s)
  After reaching 100 TL, you will earn 1 silk every hour you are open per hour. To Win From  Facebook Events - Keon Silk (s)
  You need to  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Auto Events has been improved We have many events and it works perfectly, you can find the schedule down. We will announce the times on Facebook.


  trivia
  show your knowledge and answer questions as quickly as possible, don't waste your time by setting up your bot to answer questions because we fixed it. BOT AUTO EVENTS to not answer ...
  Alchemy Event
  you buy the screen NPC also will win an item and amount + you have to press gösterilir.ilk o + or reached ...
  GM killer of
  a GM that informs you of its location, to find and kill the GM and your business When finished, you will be rewarded automatically.
  Lucky Party Match
  Are you lucky enough to reach the number you want? The Party Match Event asks you for a required number and you will be automatically rewarded for reaching it. (You are asked for a party number from E and you will win if you can set that number)
  Survival Arena
  Who doesn't love it? Survival Arena starts at a specific time daily where warriors can fight and fight each other to prove their true strength. It will be a way to earn Honor Points. Honor points are refreshed every hour and reset every Thursday. Top 3 Slayers will get more rewards
  • first 1 30 Honor Points wins
  • first 2 gains 20 Honor Points
  • top 3 earns 10 Honor Points
  • The rest gain 5 Honor Points
  You must kill at least 1 person to be rewarded.
  Uniques Events
  Everyone loves them, it is very interesting to fight some powerful Uniques and everyone loves them so we decided to do an automatic event next to the manual Event. There is a unique area every day for some valuable prizes and also STR players have a chance to get rewards because we have STR & INT Uniques. (To go to this area, you will be Teleported from Dw to be announced on the Facebook page)  Gambling Events
  ***** You need to buy Gold Scrool / Silk Scrool to participate in the event. The more tickets you buy, the more chances you have to win, but even if you are the top buyer you may lose your Silks / Gold  Top Ranking Players
  Are you looking for a motivation to reach the top, Keon-Crew Gives you what you want, there is a valuable reward for reaching the top of the Unique & Jobbers rankings. Weekly rewards awarded after reset. (reward amounts will be announced on Facebook)
  Before we start, we would like to tell you that there are 3 types of SOX.

  Seal of Star (SOS) = Last Tier +1.5
  Seal of Moon (SOM) = Last Tier +3
  Seal of Sun Weapons / Shield Only (SUN) = Last Tier +5 (SUN is only open for weapon and shield. may occur)


  Seal of Star
  SOS can no longer be received from monsters as a Drop, we created a fun system for SOS items. SOS, which can be obtained by doing quests, means you have to complete certain quests several times to have a chance to get SOS items. Let me explain, you have to do 3 Solo-Quests daily to collect Diamonds. These Diamonds are useful for getting your SOS. The received Diamonds cannot be traded. However, SOS items can be traded. By doing this, we will extend the time to get SOS items without losing transactions between players.


  How does it work?
  You collect Diamonds with daily missions. You transform the dimonds you collect into special npc boxes and Sos boxes. Sauce boxes give you a random sauce with a 50% probability. Commander Dustun NPC in DW City. We have 3 KINDS OF BOX gun, acc, protector
  50% chance did not come, and in cases where you cannot get sauce, more than +5 useful items that are special to you may drop.


  LET'S COME TO DIAMOND COLLECTING MISSIONS
  Styria Clash Solo-Dungeon is our dungeon where you will collect Diamonds. There are 3 Uniques and 3 missions in it. You can cut 3 different uniques on a daily basis and collect your diamonds. You have 6 hours to do the task if you need to quit due to any dc situation or personal problem. If you have finished the daily task, it will not mean anything to enter it again. You can do it 1 time in 24 hours.
  DAILY MISSIONS You can get it from NPC in Dungeon.


  How to get to DUNGEON?
  You can buy dungeon stones from the Gold Exchanger NPC in DW City.


  Why did we create this system and what is its purpose?
  We have some reasons
  To control the amount of SOS items on the server To make the
  items useful and valuable
  Always To avoid bots


  Click to view the hidden content  Is this the only way to get SOS Items?
  THE FOREST DUNGEON is a place where you can both have fun and drop the sauce. We
  have created areas called Jurassic Park, Dark Island in the Samarkand Region and will be open at certain SPECIAL HOURS of the day. There will be 1 uniques with special drops inside.
  Karkadann & KingKong drops
  • 1x Random SOS Crate 50%
  • 15x Silk Items
  • 3x Immortal / Astral (Rate 50%)  There are 3 types of missions, one for the Weapon Chest, the other for the Protector Chest and the other for the Accessories Chest. You can find it at Worshiper Commander Dustun NPC in Donwhang. Will you survive in such conditions? if so, what price are you ready to pay?
  Forest Quest I (Weapon Chest)
  is made by slaughtering Hell Guard and King Kong Salve monsters.


  Forest Quest II (Protector Chest) Can
  be made by killing Hell Guard monsters


  Forest Quest III (Accessory Chest)
  can be made by killing King Kong Salve monsters  Click to view the hidden content
  Seal of Moon


  Weapons
  purchased with Forgetten world system


  Shield
  is given with 100% chance after a difficult quest Quest Worshipper Commander Dustun NPC is taken from Donwhang City.


  Available
  with Protector Job system.  Seal of Sun We are
  looking for a long-term server and we are currently deactivated. We are planning to activate it 2-3 months after opening.
  Botting Areas
  WE HAVE COLLECTED AREAS THAT YOU CAN TRUST


  Constantinople
  Lv 91 ~ 95 MonstersAS BELOW.


  Mirror Dimension
  Lv 96 ~ 99 Monsters.


  Storm and Cloud Desert
  Lv 100 Monsters


  Kings Valley
  Lv 100 Monsters.


  Kirk
  Lv 100 Monsters.


  Phantom Desert
  Lv 100 Monsters too.


  Arabia Coast
  Lv 100 Monsters also.


  In this way, you will be able to contract more comfortably and freely.

  Click to view the hidden content

  Spartans System (SOM ACC SYSTEM)
  A large area looks like a town surrounded by Spartans and fully fortified. Open at certain times daily. Teleport from DW City. You will earn Arena Coins. You can also buy Moon acc Box with these.


  Click to view the hidden content

  Unique target
  Unique turns to the one that hits the most damage.  Keon NPC (s)
  There are also a variety of npc's that help you upgrade your gear and make you even more unique. Each one is responsible for one thing, Read below!
  All NPCs IN DW CITY


  Titles Vendor
  Avatars Vendor
  Gold Merchant
  Medic Footco (JP Exchnager)
  Investigator Natal (Free Silk)
  Investigator Avrill (CoinExchanger)
  Worshipper Commander Dustun (Quest NPC)
  Supply Assistant Charles (Styria Clash Solo Dungeon Quest)
  Supply Assistant Maadu (Muhan Dungeon - Quest)  Keon Teleport (s) We have
  2 Different Teleport Thefacility located in the


  first
  Donwhang South transmits you to the New Dungeon and Event Area.
  It is located next to Giryeon Mountain in the second Donwhang. And Botting Arenas (taking you to the contraction areas)
  Useful Scrolls

  Scroll Remover
  Magic Remover
  Model Switcher (Weapons)
  Character Effect
  Trading
  Everyone knows how important job is and affects the life of the server. Earning job points and gold is not that easy anymore. If you do not have job points, you cannot buy caravans. The cost of the caravan purchase is 5 job points and 10 meters. If you steal the item, you will lose your job point and gold. Job point losing system will prevent the situation of resorting to various tricks. When you deliver the caravan, you will earn money and the job points you spent. You can only get 1 *, but 1 * and 5 * give the same rewards. Despite the risks of being a trader, it has always been the most profitable profession. For every trade in Jg-Dw, Dw-Ht or vice versa, 15 job points + 45m gold is earned. In thief, 5 job points and 10m gold are earned for each caravan.
  Job limit is limited to 10 times a day. Once you reach the daily limit you will not be able to earn any more points. However, you can earn gold between 1-25m depending on your party members and your business type. Gold reward comes to your bag when you teleport.
  If your enemies do not have a job point, it will not be valid in the job kill system, the aim is to prevent cheating, as Keon we attach importance to this.
  Our Job Killing
  Job kill system is completely fair and challenging. Be prepared to kill your opponents to earn job points. The daily job kill limit is 15 and when you reach this number you will not be able to earn points until the next day. You can kill the same character up to 3 times and then you cannot earn points from this character.


  Job Quest (s) (JOB TASKS)
  In order to make the jobs fair and balanced, we did tasks for each job and gave them some advantages. There are 3 daily tasks for

  Traders Traders
  , each one gives 5 job points as a reward, it will be useful for you in case you lose one trade and there is no job point to buy another (You will need 5 job points to withdraw the trade and get them from daily tasks You will get 5 job points from each of them. 5 job points are also given to the caravans you buy and you get 10 job points.)

  Thieves
  We have a new mission for Thiefs and earns 100m Gold per day

  Hunters
  The daily quest for hunters gives 50m gold because hunters receive a low amount of gold compared to traders and there was a big difference between them, so we created this quest.


  Jobbing BattleField

  Jobbing Battlefield is an area that opens up at certain daily times where powerful businessmen fight each other for victory. There is a tower in the middle of the area. Places where jobs (Thief, hunter, trade) can encounter and start their victorious attacks against each other. Your goal is to destroy the tower without destroying the other side. You have 30 minutes to finish your goal. Don't leave your enemy a single chance to survive and take the place before them. Killing your enemies gives you guaranteed Job Points. You can get a maximum of 3 points from a person and reach a maximum of 30 kills. You will not lose anything if you are killed by your opponents.
  (Except for this dungeon, you will lose job point every time you are killed in job battles)


  WINNINGS (Reward)
  All Jobs participating in the battlefield will be rewarded unless you turn off the character during the battle. 10 Job Winners and Losers 3 pointer pointer job gains.

  [/ QUOTE]


Benzer Konular

 1. Keon Online | Cap 100 | Only Chin | Global Sunucu | 16 Nisan (Ramazan'da)
  Konuyu Açan: cihadkiris, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 17 Nisan 2021, 06:56
 2. vSRO Keon Online | Cap 100 | CH Only | Play2Win | Decent System | Long Term
  Konuyu Açan: silverrains46, Forum: SRO Hazır DB'ler.
  Cevaplar: 20
  Son Mesaj : 28 Mart 2021, 18:50
 3. vSRO Uzman online 100 cap database
  Konuyu Açan: AdoCoders, Forum: SRO Hazır DB'ler.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 26 Şubat 2021, 01:12
 4. Keon Online | Cap 100 | CH Only | Play2Win | Decent System | 31 Ocak
  Konuyu Açan: cihadkiris, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj : 01 Şubat 2020, 23:16
 5. Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 23 Haziran 2019, 00:24