MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    620
    Edilen Teşekkür 
     5,379
     Alınan Teşekkür  :  10,902
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

HitPvP.Com | Private Server Tanıtım Sitemiz Açılmıştır

Merhaba arkadaşlar,

Ramazan ayından beridir üzerinde çalıştığımız Private server tanıtım sitemiz Beta olarak yayın hayatına başlamıştır. Beta diyorum çünkü sitede halen bazı eksiklikler ve ufak tefek hatalar mevcut ancak genel işleyişi etkileyecek şeyler olmadığı için önce siteyi yayına alıp daha sonra o eksiklikleri yavaş yavaş gidermeyi düşündük.

Aslında siteyi yaz aylarında açmak için çok çaba sarfetmiştik ancak bazı düşüncelerimiz bizi tahmin ettiğimizin çok daha ötesinde uğraştırdı o nedenle süreç bugüne kadar uzadı.

Kırıcı, yıkıcı, karalayıcı, baltalayıcı, nefret, kin ve kıskançlıkla yapılamayacak her türlü olumlu olumsuz görüş ve eleştiriye açığım.

Umarım sitemiz tüm MaxiGame ailesi için hayırlı olur, herkese iyi forumlar dilerim.

Site Adresi : www.hitpvp.com

Konuya Yorum yapmak isterseniz şöyle buyurun lütfen : www.maxigame.com/forum/f4/hitpvp-com-private-server-tanitim-sitemiz-acilmistir-232810
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

signaturepics/sigpic1_9.gif

- Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
    ...

Kapsamlı Donanım ve Yazılım Bilgi Kaynağınız : www.hardwaren.com

Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

2. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti: