MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    WickedWitch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ocak 2015
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    135
    Edilen Teşekkür 
     146
     Alınan Teşekkür  :  43
    R. Hali
    WickedWitch's: Wicked

Vsro skill edit sorun

BEYLER DAMAGE VE LW IYLE OYNANIYOR 51 LW FIRLATMA 9 DA MAX OLUYORDU ONU 3 E CEKTIM UP YAZISI GELDI SUAN AMA ACILMIYOR

----------

Çözdüm ...

MaxiGamer
    Icewalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
     Alınan Teşekkür  :  52
    R. Hali
    Icewalk's: Brrrrrrr

Alıntı WickedWitch Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    BEYLER DAMAGE VE LW IYLE OYNANIYOR 51 LW FIRLATMA 9 DA MAX OLUYORDU ONU 3 E CEKTIM UP YAZISI GELDI SUAN AMA ACILMIYOR

----------

Çözdüm ...
    Ayni seyi datada yapmak zorundasin sadece skilldata ise yaramaz. Data'da yaptim diyorsan kontrol etmelisin

MaxiGamer
    WickedWitch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ocak 2015
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    135
    Edilen Teşekkür 
     146
     Alınan Teşekkür  :  43
    R. Hali
    WickedWitch's: Wicked

DATADA NERESİNDE YAPICAZ BILGIM YOKTU VALLA DUN GECEDEN BERI UGRASIYORUM MESELE BEN 3 TANE SIKILI 80 E INDIRICEM AMA BEN SIMDI 3 SIKILI 80 + MP AYARINI + DAMAGE AYARINI YAPIYORUM AYNI SEYI TXT DE YAPIYORUM AMA OYUN ACILMIO TEK TEK YAPINCA OLUYOR :s YANI SADECE LW DUSURUCEKSIN ONDNA SONRA MP ONDANSONRA BASKA BISE ISTE TEK TEK ZTN SUAN SADECE GLAIVENIN PHY ATAGIYLA OYNADIGIM ZAMAN OYUNA GIRMIYOR