AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa Birinci 123

MaxiGamer
    forbidden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Ocak 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    14
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  4

2.server için başlattıgımız kampanyadan sonra onur kardeşimle iletişime geçtim 2.sunucuyuda aldık 2.server için gereken ilgi ve alakayı gösterdiği için teşekkür ediyorum

Genel Görevli
    onurgs59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95
     Alınan Teşekkür  :  532

Alıntı forbidden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.server için başlattıgımız kampanyadan sonra onur kardeşimle iletişime geçtim 2.sunucuyuda aldık 2.server için gereken ilgi ve alakayı gösterdiği için teşekkür ediyorum
    Öncelikle yeni serverınız hayırlı olsun diyorum. İkinci sunucuda sorunsuz bir şekilde kurulup teslim edildi. Allah utandırmasın inşallah. Ben de teşekkür ediyorum.

MaxiGamer
    fearlesturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Mart 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    fearlesturk's: Cool

Ödeme yapıldı server kurulumu bekleniyor güncel olarak aktaracağım buraya..

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı fearlesturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ödeme yapıldı server kurulumu bekleniyor güncel olarak aktaracağım buraya..
    İşlemleriniz tamamlanmış olup bilgiler tarafınıza iletilmiştir. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımla

5. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    fearlesturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Mart 2011
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    fearlesturk's: Cool

İşlem sorunsuz halledildi ödemeyi yaptıktan yaklaşık 5 saat sonra sunucuyu herşey hazır halde aldım arkadaştan gayet güvenilir ve hızlıdır Ayrıca acayip ilgili bir arkadaş serveri aldığım halde ilk günki gibi ilgili çok teşekkürler herşey iyin onur bey.

7. Aşağıdaki üyeler fearlesturk isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

GRAFİKER
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    119
    Edilen Teşekkür 
     847
     Alınan Teşekkür  :  454
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Gözüm kapalı arkama yaslandım sadece izledim ve istediğim herşeyi yapıp teslim ettiler bu işin üstadını arayan ve gerçekten server açmayı ciddi düşünen kişilere tavsiye ederim oyun firmalarından sadece cinbaz hostingde açıcaksanız açın..

9. Aşağıdaki üyeler nevfell isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı fearlesturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşlem sorunsuz halledildi ödemeyi yaptıktan yaklaşık 5 saat sonra sunucuyu herşey hazır halde aldım arkadaştan gayet güvenilir ve hızlıdır Ayrıca acayip ilgili bir arkadaş serveri aldığım halde ilk günki gibi ilgili çok teşekkürler herşey iyin onur bey.
    Ne demek, ben üstüme düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Başta nasılsak sonrasında da öyleyiz. Ödemeyi al iletişimi kes mevzusu olmaz. Ben de teşekkür ederim.
    Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözüm kapalı arkama yaslandım sadece izledim ve istediğim herşeyi yapıp teslim ettiler bu işin üstadını arayan ve gerçekten server açmayı ciddi düşünen kişilere tavsiye ederim oyun firmalarından sadece cinbaz hostingde açıcaksanız açın..
    Güzel yorumun için teşekkür ederim, böyle yorumları görmek beni sevindiriyor.
    Mesaj onurgs59 tarafından (05 Nisan 2017 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

11. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    OttoMaNSrO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Eylül 2011
    Konular 
    25
    Edilen Teşekkür 
     9
     Alınan Teşekkür  :  3

pvp serverler içerisinde en eskilerden birisiyim ve arkadaşla yaklaşık 4 senelik beraberliğimiz vardır.. Gerek sunucu firmalar gerekse "edit yaparım abi" diyenlerden bir çoğunu tanırım.. Doğru kişiyi bulmak zaman alır ve tecrübe kazandırır..
    Ücretler hakkında yorum yapamam ama düzgün iş yaptırmak, sorusuz çalışmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.. Her işte ara sıra istenmeyen aksaklıklar çıkabilir. Bugün sıfır bir araba aldığınızda bile arızalı çıkabiliyor.. Ben çok HD yaktım ama hiç firmayı suçlamadım çünkü üreticisi değil.. Üreticisi olsa bile garantisi yok.. Bilgisayarınızı düşünün akşam yatarken kapatırsınız sabah açılmaz
    Not : Yedekli çalışmayı ihmal etmeyin

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı OttoMaNSrO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp serverler içerisinde en eskilerden birisiyim ve arkadaşla yaklaşık 4 senelik beraberliğimiz vardır.. Gerek sunucu firmalar gerekse "edit yaparım abi" diyenlerden bir çoğunu tanırım.. Doğru kişiyi bulmak zaman alır ve tecrübe kazandırır..
    Ücretler hakkında yorum yapamam ama düzgün iş yaptırmak, sorusuz çalışmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.. Her işte ara sıra istenmeyen aksaklıklar çıkabilir. Bugün sıfır bir araba aldığınızda bile arızalı çıkabiliyor.. Ben çok HD yaktım ama hiç firmayı suçlamadım çünkü üreticisi değil.. Üreticisi olsa bile garantisi yok.. Bilgisayarınızı düşünün akşam yatarken kapatırsınız sabah açılmaz
    Not : Yedekli çalışmayı ihmal etmeyin
    Güzel ve samimi yorumunuz için teşekkür ederiz. Senelerdir kendileriyle iş yapmaktayız daha uzun süre çalışmayı umuyoruz. Şimdiye kadar bir aksaklık söz konusu olmadı çok şükür. Her müşteri sizin gibi olsa diyoruz gerçekten

MaxiGamer
    enwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  3
    R. Hali
    enwar's: Flirty

Ettiği yardım sunucunun parasının kaç katı eder. Çok ilgili gösterdi bize , hiç yardımını esirgemedi. Bir kere sunucuyu deneyin görün derim

15. Aşağıdaki üyeler enwar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı enwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ettiği yardım sunucunun parasının kaç katı eder. Çok ilgili gösterdi bize , hiç yardımını esirgemedi. Bir kere sunucuyu deneyin görün derim
    Aldığınız hizmeti beğenmiş olmanız bizi çok mutlu etti. Çalışanlar bilir elimizden geldiğince yardımı esirgemeyiz. Uzun süre çalışmak dileğiyle

- - - Güncellendi - - -

- Paket ayrıntıları güncelleneceği için konudan kaldırılmıştır.
    - Güncelleme yapılana kadar paketler ve bilgi için
    Mesaj onurgs59 tarafından (15 Mart 2018 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

17. Aşağıdaki üyeler onurgs59 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    sayong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Temmuz 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     9
     Alınan Teşekkür  :  4

Görüşmemiz biteli beş dakika geçmedi sıcağı sıcağına Cinbaz Hosting hakkında oluşan düşüncelerimi yazıyorum.Arkadaş ben ilk defa private server açmak maksadıyla eski bir oyuncu olarak böyle bir girişimde bulunmak istedim ve Cinbaz Hosting'den öncede bir çok sunucu satan şahıs ve şirketlerle de görüştüm aynı şekilde Skype'dan. Gene aynı şekilde Cinbaz Hosting ile Skype üzerinden görüştüğümüzü belirteyim.Skype üzerinde ilk beş ile yedi dakika arası sorduğum sorulara seri cevaplar alamadım biraz bekledim nitekim o esnada işi olduğunu düşünüyorum. Daha sonrasında gerek konu ile alakalı gerekse konunun dışında olan samimi bir görüşme gerçekleştirdik. Ben kendi fikirlerimi kafamda ki sistemi anlattım ve tabi bütçemin sınırlarını da tabi. Onlar ise ''tabi efendim olur'' ''yaparız'' ''ederiz'' ''hallederiz'' vs gibi diğer sunucu şirketleri gibi demeden direk piyasanın durumunu bana aktardılar. Server'ın geleceği hakkında konuşmak hoşuma gittiğini söyleyebilirim.Bir çok kişi ''hele bir açalım da server'ı'' derken onlar bana açtıktan sonraki senaryoyu aktardı.Ben ilerisini herzaman düşünen bir kişi olarak benimle aynı şeyi düşünen ve bu konuyu birlikte tartışabildiğim birisini görünce açıkcası hem şaşırdım hem mutlu oldum.
    Konuşmanın sonlarına doğru benim aynı sektörde fakat farklı işlerde ki sorularımıda ellerinden geldiğince hem cevapladılar hemde yardımcı olmaya çalıştılar.Bakınız burda dikkat edin ''yardım etmeye çalıştılar''diyorum çünkü günümüzde bilgide araştırmada neredeyse herşey parayla satılan bir hale gelmiş durumda.Sırf bunun için danışmanlık şirketleri kuruluyor.Fakat bu kişi veya kişiler hiçbir beklenti içinde olmadan bana böyle bir jest yaptılar.Konuşma sonunda ben bu işi yapmayacağımı direk olmasada dolaylı olarak ilettim.Konuşmayı sonlandırmadan önede bu jestlerine karşılık bende jest olarak buraya bu konuşmayı aktaracağımı belirtmiştim netice olarak yaşadığım bu tecrübeyi sizlere aktarmış bulunuyorum.Hiçbir tafsiyede bulunmayacağım benim yaşadığım bu ben server açtırmadım hiçbir şekilde para göndermedim yazıdan da anlayacağınız gibi.Ama göstermiş oldukları ticari ahlakın herkese örnek olmasını temenni ederim.

19. Aşağıdaki üyeler sayong isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı sayong Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmemiz biteli beş dakika geçmedi sıcağı sıcağına Cinbaz Hosting hakkında oluşan düşüncelerimi yazıyorum.Arkadaş ben ilk defa private server açmak maksadıyla eski bir oyuncu olarak böyle bir girişimde bulunmak istedim ve Cinbaz Hosting'den öncede bir çok sunucu satan şahıs ve şirketlerle de görüştüm aynı şekilde Skype'dan. Gene aynı şekilde Cinbaz Hosting ile Skype üzerinden görüştüğümüzü belirteyim.Skype üzerinde ilk beş ile yedi dakika arası sorduğum sorulara seri cevaplar alamadım biraz bekledim nitekim o esnada işi olduğunu düşünüyorum. Daha sonrasında gerek konu ile alakalı gerekse konunun dışında olan samimi bir görüşme gerçekleştirdik. Ben kendi fikirlerimi kafamda ki sistemi anlattım ve tabi bütçemin sınırlarını da tabi. Onlar ise ''tabi efendim olur'' ''yaparız'' ''ederiz'' ''hallederiz'' vs gibi diğer sunucu şirketleri gibi demeden direk piyasanın durumunu bana aktardılar. Server'ın geleceği hakkında konuşmak hoşuma gittiğini söyleyebilirim.Bir çok kişi ''hele bir açalım da server'ı'' derken onlar bana açtıktan sonraki senaryoyu aktardı.Ben ilerisini herzaman düşünen bir kişi olarak benimle aynı şeyi düşünen ve bu konuyu birlikte tartışabildiğim birisini görünce açıkcası hem şaşırdım hem mutlu oldum.
    Konuşmanın sonlarına doğru benim aynı sektörde fakat farklı işlerde ki sorularımıda ellerinden geldiğince hem cevapladılar hemde yardımcı olmaya çalıştılar.Bakınız burda dikkat edin ''yardım etmeye çalıştılar''diyorum çünkü günümüzde bilgide araştırmada neredeyse herşey parayla satılan bir hale gelmiş durumda.Sırf bunun için danışmanlık şirketleri kuruluyor.Fakat bu kişi veya kişiler hiçbir beklenti içinde olmadan bana böyle bir jest yaptılar.Konuşma sonunda ben bu işi yapmayacağımı direk olmasada dolaylı olarak ilettim.Konuşmayı sonlandırmadan önede bu jestlerine karşılık bende jest olarak buraya bu konuşmayı aktaracağımı belirtmiştim netice olarak yaşadığım bu tecrübeyi sizlere aktarmış bulunuyorum.Hiçbir tafsiyede bulunmayacağım benim yaşadığım bu ben server açtırmadım hiçbir şekilde para göndermedim yazıdan da anlayacağınız gibi.Ama göstermiş oldukları ticari ahlakın herkese örnek olmasını temenni ederim.
    Merhabalar mesajınızı yeni gördüm diğer konulardan gözükmediği için ve bildirim olmadığı için.
    Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum. Önceliğimiz hiçbir zaman para olmadı, her zaman müşteri memnuniyeti ve insancıl ilişkiler konusunda faydalı işler yapmayı hedefledik. Skype sohbetiniz için de teşekkür ederim anlayışlı güzel bir konuşma geçirdik. Sizin de memnun kaldığınızı görmek beni onurlandırdı.
    Tekrar teşekkürler, böyle yorumları görmek beni sevindiriyor.

- - - Güncellendi - - -

"TEK STOK SUNUCU KAMPANYASI!"

32 GB RAM
    Intel Xeon E3-1220 V2 @ 3.10GHz İşlemci
    2x240 GB SSD Disk
    Türkiye Lokasyon

İlk Ay Sadece 400 ₺

V.i.P
    ShuJaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Haziran 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  2

Merhaba Maxigame Onur Abi hakkında biraz kendime yaptığı yardımlar ve gördüğüm davranışları hakkında biraz bilgi vereyim arkadaşlar skypeden ekledim farklı bir editör arkadaş ile anlaşmıştım adı da ( onur kaplan) bu dolandırıcıdan kimse almasın uyarım beni engelledi onur abiden sunucu destek hiçbirşey almadığım halde geldi sunucuma yardım etti kolay çözülmiyen sorunları çözdü gerçekten bir oyun açıçaksanız eğerki ileri bir görüşünüz varsa tavsiyem gerçekten onur abi ilerde server açarsam onur abi tercihim.
    Mesaj ShuJaira tarafından (10 Temmuz 2018 Saat 04:55 ) değiştirilmiştir.

22. Aşağıdaki üyeler ShuJaira isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Genel Görevli

K. Tarihi 
    19 Haziran 2009
    Konular 
    91
    Edilen Teşekkür 
     95

Alıntı ShuJaira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Maxigame Onur Abi hakkında biraz kendime yaptığı yardımlar ve gördüğüm davranışları hakkında biraz bilgi vereyim arkadaşlar skypeden ekledim farklı bir editör arkadaş ile anlaşmıştım adı da ( onur kaplan) bu dolandırıcıdan kimse almasın uyarım beni engelledi onur abiden sunucu destek hiçbirşey almadığım halde geldi sunucuma yardım etti kolay çözülmiyen sorunları çözdü gerçekten bir oyun açıçaksanız eğerki ileri bir görüşünüz varsa tavsiyem gerçekten onur abi ilerde server açarsam onur abi tercihim.
    Güzel yorumun için teşekkürler kardeşim

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa Birinci 123