AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Bölüm Görevlisi
    IMLEGEND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    6470
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  83
    R. Hali
    IMLEGEND's: Karizma

HearthStone Hakkında Bilinmeyen veya Az Bilinen 8 Bilgi

İşte Hearthstone ile ilgili muhtemelen bilmediğiniz 8 bilgi.

1. Eğer “Defender” kartı bir şekilde hayatta kalırsa (Sword of Justice, Stormwind Champion vb.), saldıracağı zaman “I LIVED!” repliğini kullanacaktır. Bu replik, “yaşıyorum”, “hayatta kaldım” anlamlarına gelebilir.

2. Eğer “Mindgames” kartını oynadığınız zaman, rakibiniz destesinde herhangi bir minion yoksa, “Shadow of Nothing” kartı sahada sizin tarafınızda yerini alacaktır.

3. Bir minyonun canı maksimum 2,147,483,647’dir. Eğer, 2,147,483,650’den daha az miktarda canını arttırmaya çalışırsanız minyon ölecektir. Bunun sebebi 2,147,483,647’den sonraki sayıların negatif sayılmasıdır.

4. Sacrificial Pact ve Repentance, Jaraxxus üzerinde çalışır.

5. Eğer bir Priest, altın Mind Vision’u oynayıp The Coin alırsa, gelen The Coin de altın olacaktır.

6. Eğer Mind Control Tech’i oynamadan önce sahada 6 kartınız varsa, Mind Control Tech rakibin rastgele bir kartını yok eder.

7. Eğer destenizde iki Demon yokken, “Sense Demons” oynarsaız, iki adet “Worthless Imp” elinize alırsınız.

8- Bir paketten 5 adet altın legendary kart çıkarabilme ihtimaliniz 3.2 milyarda birdir.

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  24

defenderin i lived dediğini bilmiyordum gerçi o kartı da çok oynayan kalmadı artık 2-2 murloctan gelmedikçe

Bu Konu İçin Etiketler