MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Bölüm Görevlisi
    IMLEGEND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    6547
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  116
    R. Hali
    IMLEGEND's: Karizma

Sanalika Sanil ve Diamond Kazanmanın Yolları Rehberi

Alışveriş yapacak Sanil veya Diamond'un yokmu? Nasıl kazanacağını bilmiyormusun? O zaman haydi bu konuyu hep beraber dikkatlice inceleyelim.

1) Güncel Görevleri Yapmak

Sanalika'da olan görevleri adım adım yaparak görev sonu o göreve özel Diamond veya Sanil kazanabilirsiniz. Görevleri nasıl yapacağınızı, nerede olduklarını öğrenmek için Sanalika'nın resmi sitelerini takip edebilirsiniz.

Güncel Sanalika Görevleri: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Sanalika Resmi Facebook Sayfası: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Sanalika Resmi Blogu: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Sanalika Resmi Forumu: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

2) Sanil / Diamond Satın Almak

Amaan! Kim görevlerle uğraşacak diyorsanız Sanil veya Diamond almak çok kolay. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.' dan veya Facebook'dan hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Hesabınıza girdikden sonra üst tarafda bulunan Sanil / Diamond Al sepetine tıklayıp, istediğiniz Sanil, Diamond miktarını ve ödeme şeklini seçtikden sonra dilediğiniz Sanil veya Diamond miktarına ulaşabileceksiniz.

3) Arkadaşlarınızdan Diamond İstemek

Diamond'a gerek duydunuz anda arkadaşlarınızdan Diamond isteyebilirsiniz. Diamond gönderecek kişi alt tarafda bulunan ''Arkadaşlarım'' bölümüne girerek, Diamond göndermek istediği kişiyi seçip tıklıyacak ve çıkan ekrandan ''Diamond Gönder'' seçeneğini kullanacaktır.

4) Eşyalarınızı Satmak

''Napacağım ben bu eşyaları?'' Dediğiniz eşyalar var ise, Cadde 12'de bulunan İkinci El Dükkanı'ndan el eşyalarınızı yada mekan eşyalarınızı satabilirsiniz.

5) Sanalika Etkinliklerine Katılmak

Sanalika'da yapılan etkinliklere katılarak avantajlı bir şekilde etkinlikden ayrılabilirsiniz. Parti, güzellik yarışması vb. etkinliklerde adminlerin dediklerini uygulayarak sanil, diamond ve pin kazanabilirsiniz.

PİN Nedir? Nasıl Kullanılır: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

6) Pepsi Şifresi Kullanmak

6. Cadde'de bulunan makineye, 12. Cadde'de bulunan Çevir Kazan'a jetonunuzu atarak sanil/diamond kazanabilirsiniz. Sadece demir (330 ml.) kapaklarındaki kodlar geçerlidir. Plastik(2,5L, 3L'lik) kapaklar geçersizdir.

Pepsi makineleri tanıtma: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Merhaba sevgili ziyaretçi, bu forumda yeni misin?

Hadi sen de hemen forumumuza
    üye ol ve bize bir merhaba diyip bu sıcak ailenin bir parçası ol.

Forumumuzda
    yeni arkadaşlıklar kurabilir, sorunlarına çözüm bulabilir, sıcak ve keyifli sohbetler ve çok daha fazlasına sahip olabilirsin.

İstersen forumumuzun gönüllü
    yönetici ekibine katılabilir ve sen de benim gibi insanlara yardımcı olup onları mutlu edebilirsin.

Eğer hiç birşey istemiyorsan sorun değil, sadece üye olup bana bir
    teşekkür etmen yeterlidir.

Bu baktığın ve faydasını gördüğün konu ve daha fazlası için tek desteğimiz sizin
    teşekkürlerinizdir.

Umarım bunu bize çok görmezsiniz. Şimdiden teşekkürler.

MaxiGamer
    ayberkkocak3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Mayıs 2020
    Oyun
    sanalika
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

çok iyi beğendim

MaxiGamer
    melankolya52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Haziran 2020
    Oyun
    Sanalika
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

teşekkürler