MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  618
  Mesajlar  
  21,150
  Edilen Teşekkür 
   5,361
   Alınan Teşekkür  :  10,880
  R. Hali
  Deepblue's: Cool

  MaxiGame Tanıtım Konusu Açma ve Reklamlar Hakkında

  Merhabalar,

  Sitemize reklam vermek isteyen bazı müşteriler reklam kurallarımız konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığı için bir takım sıkıntılar ile karşılaşmaktadırlar.

  Öncelikle şunu açık bir şekilde belirtmek istiyorum, sitemize reklam verebilmek için gerekli olan en önemli ve en öncelikli kural:

  Türk serverlar için sadece ödeme sistemi MaxiGame tarafından sağlanan serverlar sitemize reklam verebilirler. Yabancı serverlar için böyle bir zorunluluk yok. Ödeme sistemini kendi hesapları veya imkanları ile yapmak isteyen veya farklı Türk firmalardan ödeme sistemi hizmeti alan serverlar ne yazık ki sitemize reklam veremezler.

  Maxigame ödeme sisteminin yanında başka bir Türk ödeme sistemi kullanılmasına izin verilmemektedir. Yani Türkiye için sadece Maxigame ödeme sistemi kullanmalısınız. Eğer yabancı oyuncularınız var ise ve onlara da hizmet vermek istiyorsanız Maxigame yanına Payop, Superrewards Stripe, Paypal gibi yabancı bir ödeme sistemi firması ekleyebilirsiniz. Ama Başka bir Türk firması ekleyemezsiniz.

  Eğer ödeme sistemi için bizimle çalışmaya karar verdiyseniz bunu bize bildirmeniz gerekiyor, bilgimiz olmadan size reklam konusunda izin veremeyiz. Yani kendi kendinize karar alıp bize bilgi vermeden foruma tanıtım konusu açmaya veya başka reklamlar vermeye çalışmayın. Öncelikle bu kararınızı bizzat bana bildirmeniz gerekiyor ki ona göre size tanıtım konusu açma ve diğer reklamlar konusunda izin verip yardımcı olabileyim.

  Yani kısaca sitemize reklam vermek için Türkiye'de ve Türk müşteriler için sadece Maxigame ödeme sistemi kullanacağınıza ve başka bir yerli firma kullanmayacağınıza kesin ve net bir şekilde karar verip bu kararınızı bana bildirmelisiniz. Bu konuda kesin varar vermeden, emin olmadan lütfen reklam vermeye çalışmayınız kabul edilmeyecektir.

  Bazı müşterilerimiz sitelerine logo koyarak foruma reklam verip tanıtım konusu açabilecekleri gibi yanlış bir bilgiye sahipler, sitenize logo koymanız size sitemizde reklam verme ve tanıtım konusu açma hakkı vermiyor, lütfen buna dikkat ediniz. Yukarda da açıkladığım gibi size bu imkanı sunan tek şey ödeme sistemi olarak bizimle çalışmanızdır.

  Bazı müşterilerimiz ise bizimle çalışacanlarına kendi kendilerine varar verip ancak bu konuda bize bilgi vermeden siteye tanıtım konusu açmaya çalışıyorlar ve konuları onaylanmadığı için şikayetlerde bulunuyorlar. Sizin kendi kendinize aldığınız kararın bir önemi yoktur, bu kararı bize bildirmeniz yani konu hakkında bilgimiz olmalı ki ona göre konunuza onay verelim veya size tanıtım konusu açma izni verebilelim.

  Tüm reklam işlemleri ve bilgi verme işlemleri için lütfen bana skype üzerinden ulaşın, skype adresimi nerdeyse bu işi yapan tüm müşterilerimiz biliyorlar bilmeyenler de forumdan bana özel mesaj atarak isteyebilirler kendilerine en kısa sürede geri dönüş yaparım.

  Bilginize.
  Mesaj BlackStyle tarafından (29 Mayıs 2017 Saat 19:22 ) değiştirilmiştir.
  Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

  Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

  Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

  signaturepics/sigpic1_9.gif

  - Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
  ...

  Kapsamlı Donanım ve Yazılım Bilgi Kaynağınız : www.hardwaren.com

  Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

  Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

  Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

 2. Aşağıdaki 6 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.Benzer Konular

 1. [since 1453] guildi tanitim konusu
  Konuyu Açan: ExcaIibur, Forum: Silkroad Guild Tanıtımları.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 14 Temmuz 2018, 15:09
 2. Fun Sro - 100Cap Ch/Eu Tanıtım Konusu
  Konuyu Açan: GoneFish, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 15 Mart 2018, 17:03
 3. Chinese Yapılandırma Konusu Açma Rehberi
  Konuyu Açan: Shi-Gin, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 9
  Son Mesaj : 27 Ağustos 2013, 15:52
 4. Bad Company 2 Tanıtım Konusu
  Konuyu Açan: SprouT, Forum: Battlefield Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 04 Ağustos 2012, 04:54
 5. Heroes Tanıtım Konusu
  Konuyu Açan: SprouT, Forum: Battlefield Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 04 Ağustos 2012, 02:55

Bu Konu İçin Etiketler