MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  VictoriaSRO Vigorous 120 Cap ! 14 DG - Coin Sistem! 6. Yılında !
  TRAILER


  Guard ve yazılım tarafında MaxiGuard ekibinin eşsiz desteği mevcut. MaxiGuard'ın çığır açan özelliklerinin yanında sürekli bir yenilik döngüsüyle Silkroad'ın sınırlarını zorlayacağız !  Server Özellikleri


  Cap 120
  Race Ch/Eu
  Mastery 240/480
  Exp/Sp 250x
  Gold 50x
  Drop 50x
  Stone/Elixir NPC
  Akademi Açık
  Phbot Kervan Kapalı
  Job Reverse Kapalı
  Job Berserk Kapalı
  Guard MaxiGuard
  Silk 1M Free
  GameServer Desteği Multi Game Server Sistem sayesinde çok akıcı ve lagsız bir deneyim kaçınılmaz.
  Pill Bugu Açık
  Guild Limit 50
  Union Limit 2
  Union Chat Limit 50
  PC/IP Limit 15/15 [PC Limit her ne kadar kırılabilir olsa da Maxiguard ekibiyle anlık çalışmamız doğrultusunda anında dll yenilemesi yapılacak ve haksız rekabet önlenecek.]
  Job PC/IP Limit 1
  FTW PC/IP Limit 1
  CTF PC/IP Limit 1
  Battle Arena PC/IP Limit 1
  Ne, nereden elde edilir ?
  Silk
  1M Free
  Magic Pop
  Capture The Flag [Kill Başına Magic Pop Verir]
  Arena Coin
  Batte Arena
  Iron Coin
  Jupiter, Arabian Uniqueleri, Medusa, Tai Sui, Uruchi, Isyutarı vb. Uniqueler
  Victoria Coin 120+ moblardan ve Magic Pop'tan
  Silver Coin 120+ moblardan
  12 Dg Sun İtemler
  NPC'lerde Sun ve Full Blue olarak yer alır.
  14 Dg Sun İtemler FGW'den elde edilir.
  Victoria's Gift Box White Knight, Princess Miyene  • Oyuna başladığınızda kasılmak için iki seçeneğiniz bulunuyor. İsterseniz 1-120 Level arası moblarda kendiniz kasılabilirsiniz. Ya da Jangan sağ kapıdan çıkınca Qin-Shi Tomb'a dönülen yol ayrımında çıkan Geenie uniquesinde diğer playerların kasmasını isteyebilirsiniz.
  • 120 Level olduktan sonra Jangan orta kısımda yer alan NPC'lerden 12 Dg Sun+5 itemlerinizi alıp FGW'ye gidebilir ve ordan 14 DG düşürebilirsiniz. Bu aşamadan sonra Samarkand, Alex ve Jupiter temple bögelerinde yer alan 120 Level moblardan Cry Elixir, Silver Coin, Victoria Coin vb. düşürebilirsiniz. Cry Elixirler ve Lucky Elite Powderlar normal Elixirlerden daha fazla şans verir.

  • Kervan Jangan-Jangan Su Altı veya Jangan-Dongwhang-Hotan arasında aktiftir.

  • Forgotten World'de Sereness ve kutulardan 14 DG item elde edilir. Ek olarak Iron Coin ve Gold Bar elde edilir.  • Haritanın belirli bölgelerinde ortalama 2.5 saatte bir spawn olan uniquelerden Iron Coin düşer. Bunlardan Jupiter uniqueleri Jupiter odalarında spawn olur ve slot serbesttir. Ek olarak Uruchi, Isyutarı v.b uniqulerde düşük oranda Iron Coin içerir. Bunun yanında White Knight ve Princess Miyene uniqueleri Gift Box içerir.  • Capture The Flag Magic Pop içerir. Magic Pop'lardan ise Gold Dragon Flag düşürebilirsiniz. Battle Arena normalde olduğu gibi Arena Coin verir. Arena Coinler oldukça değerlidir.
  • Bütün bunların yanında Pazartesi-Cuma 21:00'da Donwhang önünde etkinlikler yapılır. Bu eventlerden çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.


  Özel Maxiguard butonu sayesinde Guild masterınız oyunda olmasa dahi Grant Name değiştirebilirsiniz.


  ✯ Title Manager kısmında elde ettiğiniz yahut satın aldığınız bütün rütbeleri görebilir anlık olarak rütbenizi ve rütbenizin rengini değiştirebilirsiniz.


  ✯ Dynamic Ranking sekmesinden oyun içinde bulunan tüm ranklara erişim sağlayabilirsiniz.


  ✯ Unique History kısmından hangi unique hala hayatta, hangi unique kim tarafından kaç dakika-saat önce kesilmiş takip edebilirsiniz.


  ✯ Event Schedule sekmesinden hangi etkinliğe ne kadar kaldığını anlık olarak takip edebilirsiniz.


  ✯ Changelog kısmından ise yapılan yeniliklerin/düzenlemelerin listesine ulaşabilirsiniz.


  ✯ Devil's Garden sizler için özel tasarladığımız oldukça özel bir alandır. Holy Water Temple mantığıyla aynı mantıkta her party için ayrı giriş açılır. Bir PC ve IP'den günde 1


  hakkınız bulunur. Yaratıkları temizledikçe uniqueler doğar ve bütün yaratıkları öldürdüğünüzde Iron Coin ve Gold elde edersiniz.


  Event So-Ok'tan giriş sağlayabilirsiniz. Hakkınız her gece 00.00'da sıfırlanır.

  ✯ Last Man Standing ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


  Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


  ✯ Etkinlik detayları :


  -Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


  -İsimler ve Guildler görünmez.


  -All Chat kapalıdır.


  -Zerk kapalıdır.


  -Ölen kişi elenmiş sayılır ve şehre teleport edilir, son ayakta kalan servera duyurulur ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.

  [IMG width="802px"]https://i.imgyukle.com/2020/01/03/VaIDV8.png[/IMG]
  ✯ Survival Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


  Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


  ✯ Etkinlik detayları :


  -Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


  -İsimler ve Guildler görünmez.


  -All Chat kapalıdır.


  -Zerk kapalıdır.


  -Etkinlik sonunda en çok kill alan servera duyurulur ve
  1) 15 Iron Coin
  2) 10 Iron Coin
  3) 5 Iron Coin
  ödülünün sahibi olur.
  ✯ Madness Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


  Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


  ✯ Etkinlik detayları :


  -Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


  -İsimler ve Guildler görünmez.


  -All Chat kapalıdır.


  -Zerk kapalıdır.


  -Bu etkinlikte kişiler Lord Yarkan (Strong) uniquesini kesmeye çalışırken saldırıya açık durumdadır. Yani kişiler taktiksel davranıp birbirlerini keserek ks ihtimalini yok


  edebilirler. Etkinlik sonunda uniqueyi kesen kişi servera duyurulur ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.  ✯ Maze Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


  Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve 4 farklı kapıdan giriş yapılabilir.


  ✯ Etkinlik detayları :


  -Etkinlikte sadece Maze Skilleri ile hareket edilir.


  -İsimler ve Guildler görünmez.


  -All Chat kapalıdır.


  -Zerk kapalıdır.


  -Bu etkinlikte Maze haritası içinde rastgele bir scroll drop olur. Bu scroll konumu tamamen rastgele olduğu için 4 kapıdan birinden giriş yapmanız scrolla yakınlık konusunda


  şansınızı etkileyebilir. Maze skilleri ile ilerleyerek scrollu alan kişi servera duyurulur ve scrolla sağ tıkladığında Iron Coin ödülünün sahibi olur.
  Etkinlik başlamadan önce nasıl cevap vermeniz gerektiği duyurulur.


  Cevap şekli şudur :


  Sorumuz : "Cumhuriyet'in ilan tarihi nedir?" Olsun.  Cevabı All Chat kısmından "!cevap 29 ekim" şeklinde ilk veren kazanır ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.  ✯Birçok ek özellik sayesinde oyun deneyiminizi en üst noktaya çıkarmayı hedefledik. ✯  ✯ Battle Royale çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalar bittiği an Battle Royale Etkinliğini sizlere sunacağız.


  ✯ Stall Network Silkroad'ın ilk zamanlarında bütün stalları tek tek gezmek yerine "F" tuşu ya da "Action" sekmesinden ulaşılabilen oldukça kullanışlı bir item arama yöntemi idi. Bizde bu sistemi oyun deneyimine harika bir katkı yaptığı için aktif ettik.
  ✯DPS Meter Özelliği unique kesildikten hemen sonra unique bölgesinde olan kişilere açılan ve kimin o uniqueye ne kadar hasar verdiğini gösteren harika bir özellik.  ✯ Unique Target Silkroad'a sonradan eklenen ve unique hazzını daha da yukarılara taşıyan ince detaylardan biri. Oyunumuzda bu deneyimi sizde yaşayacaksınız !  ✯ Old Side Bar
  Inventory sekmesinin solunda bütün kullanışlı menülerin yer aldığı bir özellik idi. Bu özelliği sizde oyunumuzda tekrar deneyimleyebilirsiniz !
  ✯ Afk Bubble Karakteriniz 10 dakika bir aktivitede bulunmaz ise üzerinde Afk olduğunuzu belirten baloncuklar çıkacaktır. PM vb. aktiviteler Afk durumunuzu bozacaktır.
  Character Lock ile hesabınızı güvende tutabilirsiniz !
  ✯ Plus Notice
  sistemi ile +10 ve üzeri notice geçer !  ✯ Alt tuşuna basıp iki item arasında git gel yaparak itemleri birbiriyle karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz.
  ✯ Canlı Title Sistemi sayesinde anlık olarak Title'lar arası geçiş yapabilir veya Title rengi değiştirebilirsiniz.

  VictoriaSro Oyun Kuralları

  Serverimizin kuralları aşağıdaki gibidir, kural ihlali durumunda insiyatife göre süreli veya süresiz chat ban veya hesap ban uygulaması yapılacaktır.

  1. Server'ın korunması ve "Donate" serverı olmasını önlemek adına TL veya oyun dışında kullanılan herhangi bir değer karşılığı satış yasaktır.

  2.
  Serverda ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. Ayrıca küfürlü nick, grand kullanımı yasaktır. S.alak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir.

  3. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverın düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provokasyona teşvik edecek, insanları galeyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverın geleceğini etkileyecek vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  4. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb. serverın geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.

  5. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

  6. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  7. Oyun içerisinde farklı serverların isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veya bahsedilmesi yasaktır.

  8. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

  9. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

  10. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. VictoriaSro yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir.

  11. Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.

  12. Oyun içinde item mall veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali/iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.

  13. Oyuna yatırılan ödemeler serverın gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.

  14. Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.

  15. VictoriaSro Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.

  16. Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu facebook üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.

  17. Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin/uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb. söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.


  18. Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.

  21. VictoriaSro yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.

  Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen facebook sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.  NOT : Konu detaylarla güncellenmeye devam edecek.

  Mesaj albayim tarafından (02 Haziran 2020 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler albayim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  MadLyFire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2016
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  1

  Ben sizi çoktan kapanır zannediyodum dişli çıktınız hala açıksınız çok iyi başarılarınız daim olsun

 4. #3
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  Alıntı MadLyFire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben sizi çoktan kapanır zannediyodum dişli çıktınız hala açıksınız çok iyi başarılarınız daim olsun
  1.5 Yıldır Gururla Kapatmaya hiç niyetimiz yok !

 5. #4
  MaxiGamer
  MadLyFire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2016
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  1

  o zaman ekiple tekrar geliyoruz

 6. #5
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  Alıntı MadLyFire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  o zaman ekiple tekrar geliyoruz
  buyrun gelin keyifli oyunlar

 7. #6
  MaxiGamer
  xxqtspxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Eylül 2014
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  10
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Maşallah hocam sistem güzel. Hayırlısı olsun inşallah DEVAM DEVAM

 8. #7
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  haha Teşekkürler 2. senemize doğru gidiyoruz devam dediğiniz gibi
  Alıntı xxqtspxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Maşallah hocam sistem güzel. Hayırlısı olsun inşallah DEVAM DEVAM

 9. #8
  MaxiGamer
  MadLyFire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2016
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  1

  Gelenlere her konuda yardımcı olrum. PM= Tefcon_

 10. #9
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  2 yıldır kesintisiz hizmetimize devam ! Harika eventler ve sürekli geliştirmeler yapılmakta ! 14 Dg Awaken sistemi ile geç kalmış sayılmazsınız üstelik

 11. #10
  MaxiGamer
  oguzz22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ekim 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Oyunun başından beri oynayan biri olarak söylüyorum 2 yıldır aktif sıfır lag olarak devam ediyor server. Unique eventleri pvp eventleri bol bol etkinlik mevcut. GM kadrosu mükemmel full online gmler ve sürekli playerlarla ilgileniyorlar. Yeni başlıcak arkadaşları bekliyoruz her türlü sun item yardımı yapılır guilde gelmek isteyen arkadaşlarımıza da kapımız açık pm _MaviS_

 12. Aşağıdaki üyeler oguzz22 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 13. #11
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  Duyarlılığınız için teşekkür ederiz

  Alıntı oguzz22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Oyunun başından beri oynayan biri olarak söylüyorum 2 yıldır aktif sıfır lag olarak devam ediyor server. Unique eventleri pvp eventleri bol bol etkinlik mevcut. GM kadrosu mükemmel full online gmler ve sürekli playerlarla ilgileniyorlar. Yeni başlıcak arkadaşları bekliyoruz her türlü sun item yardımı yapılır guilde gelmek isteyen arkadaşlarımıza da kapımız açık pm _MaviS_

 14. #12
  MaxiGamer
  oguzz22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ekim 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Alıntı albayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Duyarlılığınız için teşekkür ederiz
  Ne demek her zaman sonuçta bu zamanda böyle kaliteli server bulmak çok zor hele ki 2 senedir kapanmayan ve kapanma riski olmayan

 15. Aşağıdaki üyeler oguzz22 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 16. #13
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  Bu gururu sizinle paylaşıyoruz Nice yıllara hep beraber inşallah
  Alıntı oguzz22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ne demek her zaman sonuçta bu zamanda böyle kaliteli server bulmak çok zor hele ki 2 senedir kapanmayan ve kapanma riski olmayan
  - - - Güncellendi - - -

  Son güncelleme ile ;
  -Battle Arena aktif edildi.
  -Hotan Kalesi aktif edildi.

 17. #14
  MaxiGamer
  Sensizlik2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Temmuz 2017
  Oyun
  LOL
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  28
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  5

  Abi 120 cap emek sisteme gitmiyorki :/ yine de başarılar kardeşim

 18. #15
  MaxiGamer
  albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mayıs 2009
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  14

  Alıntı Sensizlik2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Abi 120 cap emek sisteme gitmiyorki :/ yine de başarılar kardeşim
  çok şükür 2 senedir aktifiz gayet güzel gidiyor aslında


Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 15 Temmuz 2018, 11:35
 2. Cevaplar: 12
  Son Mesaj : 04 Nisan 2018, 18:29
 3. BroSro - 100Cap - New Sistem - Coin Sistem - Beklenen Sistem Sizlerle!
  Konuyu Açan: necip9277, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 10 Eylül 2017, 10:44
 4. Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 12 Temmuz 2017, 22:39
 5. TurKSROad 110 Cap/ Free Silk/Coin Sistem/Yarı Emek Server/FGW Sistem
  Konuyu Açan: oqzhan4141, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 13 Ocak 2017, 12:07

Bu Konu İçin Etiketler