AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12

MaxiGamer
    PoleStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Ağustos 2009
    Konular 
    32
    Edilen Teşekkür 
     131
     Alınan Teşekkür  :  171
    R. Hali
    PoleStar's: Hacker

Alıntı QuietTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vize ve pasaport' u dert etmeyin bence zaten turist olarak gideceğiniz için siciliniz temiz ise sorunsuz sıkıntısız veriyorlar, Pasaport maksimum 3 gün içinde geliyor vizede de dediğim gibi eğer sağlık probleminiz yoksa sizi Türkiye de bağlayacak, sabıkanız temizse, dili pek problem etmiyorlar diye biliyorum rahatça alabilirsiniz. İki kere farklı vize almış birisi olarak zorlanacağınızı sanmıyorum.

Özellikle schengen vizesi daha çok turistlik olduğu için gerekli belgeler oldumu vermeme sebepleri yok denecek kadar azalıyor. Vizeye başvururken belirtirsiniz tomorrowland'e gideceğinizi ve eğer bir belge mail filan geliyorsa ön kayıttan sonra daha rahat olacağını düşünüyorum. Şuan belçika ile aramızda vize konusunda bir sıkıntı yok diye biliyorum
    Umarım dediğin gibi kolay olur. Kesinliği olsa bileti alıp öyle vize başvurusuna gidicem ama masraf yapıp vize alamadık mı çok sıkıntı olur. Bu hafta başkonsolosluğa gidicem. Orda türk bir muhattab bulabilirsem konuşucam işimden gücümden ne amaçla gideceğimden bütün konudan bahsedicem ne ihtimalle verirler vs. bilgi alıp ona göre hareket edicem.

Genel Görevli
    QuietTouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Nisan 2011
    Konular 
    176
    Edilen Teşekkür 
     800
     Alınan Teşekkür  :  648
    R. Hali
    QuietTouch's: Happy

Alıntı PoleStar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım dediğin gibi kolay olur. Kesinliği olsa bileti alıp öyle vize başvurusuna gidicem ama masraf yapıp vize alamadık mı çok sıkıntı olur. Bu hafta başkonsolosluğa gidicem. Orda türk bir muhattab bulabilirsem konuşucam işimden gücümden ne amaçla gideceğimden bütün konudan bahsedicem ne ihtimalle verirler vs. bilgi alıp ona göre hareket edicem.
    Bilet'ten dolayı belki bir şeyler diyebilirler UK vizesinde bileti istemişlerdi ama durumu anlatırsan belkide yardımcı olurlar birde dedğim gibi ön kayıttan sonra mail vb. şeyler gelirse onuda belge olarak göster yardımı olabilir belki. Vizeyi kesin almak istersen adamlar belge istiyorlar uçak bileti davetiye başka belgeler ama kesinlikle belge olucak İnşallah alırsın ve gidersin benim yaşım daha genç inşallah bir gün bende giderim.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Ağustos 2009
    Konular 
    32
    Edilen Teşekkür 
     131
    R. Hali

Alıntı QuietTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilet'ten dolayı belki bir şeyler diyebilirler UK vizesinde bileti istemişlerdi ama durumu anlatırsan belkide yardımcı olurlar birde dedğim gibi ön kayıttan sonra mail vb. şeyler gelirse onuda belge olarak göster yardımı olabilir belki. Vizeyi kesin almak istersen adamlar belge istiyorlar uçak bileti davetiye başka belgeler ama kesinlikle belge olucak İnşallah alırsın ve gidersin benim yaşım daha genç inşallah bir gün bende giderim.
    Bakalım ya inşallah alabiliriz de uğraşmayız 27 sinde pre sales başlıyor. Bilet kapmamız lazım bide o derdimiz var. Dertlerimiz bitmiyor R10dan DHden gelecekler var arkadaşlarada yardımcı olucam bakalım. Uğraşıyorum bu kadar inşallah problem çıkmayacak

4. Aşağıdaki üyeler PoleStar isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    kkddrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ocak 2018
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

polestar özelden yazdım

bu sene %100 katılmayı istiyorum, ciddi arkadaşlar varsa bende aranızda olmak isterim

6. Aşağıdaki üyeler kkddrr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Ağustos 2009
    Konular 
    32
    Edilen Teşekkür 
     131
    R. Hali

Alıntı kkddrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polestar özelden yazdım

bu sene %100 katılmayı istiyorum, ciddi arkadaşlar varsa bende aranızda olmak isterim
    Özelden yazdım.

MaxiGamer
    furkangarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Şubat 2018
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Mesaj silindi.
    Mesaj furkangarip tarafından (28 Şubat 2018 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12