AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    GeneRaLc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mayıs 2011
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  30
    R. Hali
    GeneRaLc2's: Ho?nut

Lightbulb CS Go Duvar Arkası - Hack

Merhaba arkadaşlar. Sizlere rus yapımı olan ve eğlence veya rekabetçi maçlarında karşı takımın nerede olduğunu ve duvar arkası görebilmenizi sağlayan bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Bu programı cs go klosörünüze atmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

-Rar'dan dosya olarak çıkarıyoruz. Hell-Hack klasörüne giriyorsunuz. Ardından Glow esp 1.6.2018 programını açıyorsunuz. Program pencere olarak sorunsuz şekilde açılacaktır.

NOT:Programı açmadan önce istediğiniz bir maça giriş yapmanız gerekmektedir. Bu Eğlence Maçı olabilir,Rekabetçi maçı veya botlarla çevrım dışı bir maç olabilir.Bu maçlardan birine giriş yaptık'dan sonra F9' a basarak aktif ediyorsunuz. Bilgisayarınızda kurulu virüs programı var ise otomatikmen programı silmektedir arkadaşlar. Programda bilgisayarınıza zarar verecek virüs bulmamaktadır. Vac-Ban yeme riski'de bulunmaktadır.Ancak bu programı ben 1 aydır kullanıyorum. Oda karşı takımdan birisinin wall-hack olduğunu anladığımda açıyorum. İyi oyunlar.

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/48lh57le37lnd17/%D0%A7%D0%B8%D1%82_%D0%BD%D0%B0_CSGO_GlowEsp__06.01.2018%283%29.rar

VİRÜS TARAMA SONUCU:
    https://www.virustotal.com/tr/file/70bd3349e7f32f4cdf50af920f344448b0bba0bc14be60b7e11d389f7ed01a2e/analysis/

Mesaj GeneRaLc2 tarafından (11 Ocak 2018 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Genel Yönetici
    Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Nisan 2009
    Oyun
    BlackPearl
    Konular 
    126
    Edilen Teşekkür 
     767
     Alınan Teşekkür  :  1,396

Alıntı GeneRaLc2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Sizlere rus yapımı olan ve eğlence veya rekabetçi maçlarında karşı takımın nerede olduğunu ve duvar arkası görebilmenizi sağlayan bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Bu programı cs go klosörünüze atmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

-Rar'dan dosya olarak çıkarıyoruz. Hell-Hack klasörüne giriyorsunuz. Ardından Glow esp 1.6.2018 programını açıyorsunuz. Program pencere olarak sorunsuz şekilde açılacaktır.

NOT:Programı açmadan önce istediğiniz bir maça giriş yapmanız gerekmektedir. Bu Eğlence Maçı olabilir,Rekabetçi maçı veya botlarla çevrım dışı bir maç olabilir.Bu maçlardan birine giriş yaptık'dan sonra F9' a basarak aktif ediyorsunuz. Bilgisayarınızda kurulu virüs programı var ise otomatikmen programı silmektedir arkadaşlar. Programda bilgisayarınıza zarar verecek virüs bulmamaktadır. Vac-Ban yeme riski'de bulunmaktadır.Ancak bu programı ben 1 aydır kullanıyorum. Oda karşı takımdan birisinin wall-hack olduğunu anladığımda açıyorum. İyi oyunlar.

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/zx9f2mojjeh8jcg/%D0%A7%D0%B8%D1%82_%D0%BD%D0%B0_CSGO_GlowEsp__06.01.2018.rar

VİRÜS TARAMA SONUCU:
    https://www.virustotal.com/tr/file/70bd3349e7f32f4cdf50af920f344448b0bba0bc14be60b7e11d389f7ed01a2e/analysis/

Tekrar upload etmeniz gerekicek,malesef link kaldırılmış.

MaxiGamer
    GeneRaLc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mayıs 2011
    Konular 
    21
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  30
    R. Hali
    GeneRaLc2's: Ho?nut

linkler yenilendi

Genel Görevli
    Kürşad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Ocak 2011
    Konular 
    104
    Edilen Teşekkür 
     96
     Alınan Teşekkür  :  190
    R. Hali
    Kürşad's: Tolerant

Hiçbir garantisi olmadığını bilmeniz gerekir, ayrıca kısa süre içerisinde sonu yüksek ihtimalle vac yasaklanması olacaktır. (vac/valve anti cheat)

5. Aşağıdaki üyeler Kürşad isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Atıldı
    Kompedan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Şubat 2016
    Oyun
    Blade and Soul
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  65

Alıntı Kürşad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir garantisi olmadığını bilmeniz gerekir, ayrıca kısa süre içerisinde sonu yüksek ihtimalle vac yasaklanması olacaktır. (vac/valve anti cheat)
    Eklemek isterim ki belki bugün veya yarın banlanmayabilirsiniz fakat illa ki bir gün vac yersiniz.

Örnek vermek gerekirse hayatım boyunca cs oynamayı beceremeyen biri olarak arkadaşlarımla csgo başladığımda ayak uydurmak için ücretli vip bir hile kullanmıştım yaklaşık 3 hafta süre kullandım ve oyuna hakim olduktan sonra yenilemedim hileyi.
    Yaklaşık 7 aydan fazla bir süre geçmiş hesabıma yüzlerce liralık itemler alıp ve hile kullandığımı bile unutmuşken valve bana bir sürpriz yaptı. Fire Serpent mw aldıktan 10 saat sonra vac yedim ))
    http://steamcommunity.com/id/k0mpedan

Buda böyle bir anımdı ^^

Genel Görevli

K. Tarihi 
    13 Ocak 2011
    Konular 
    104
    Edilen Teşekkür 
     96
    R. Hali

Alıntı Kompedan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklemek isterim ki belki bugün veya yarın banlanmayabilirsiniz fakat illa ki bir gün vac yersiniz.

Örnek vermek gerekirse hayatım boyunca cs oynamayı beceremeyen biri olarak arkadaşlarımla csgo başladığımda ayak uydurmak için ücretli vip bir hile kullanmıştım yaklaşık 3 hafta süre kullandım ve oyuna hakim olduktan sonra yenilemedim hileyi.
    Yaklaşık 7 aydan fazla bir süre geçmiş hesabıma yüzlerce liralık itemler alıp ve hile kullandığımı bile unutmuşken valve bana bir sürpriz yaptı. Fire Serpent mw aldıktan 10 saat sonra vac yedim ))
    http://steamcommunity.com/id/k0mpedan

Buda böyle bir anımdı ^^
    Bu tür yazılımlar hem kullanıcıyı, hem de rakibi üzüyor. Bir kaç rütbe yükselmek için emek verenlerin keyfini kaçırıyor, hem de yasaklandıktan sonra kendi keyfinizi kaçırmış oluyorsunuz. Üzüldüm hesabınıza, güzel de skinler varmış, sanırım yasaklandıktan sonra onları da kullanamıyorsunuz.

Atıldı
    Kompedan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Şubat 2016
    Oyun
    Blade and Soul
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  65

Benim amacım rütbe yükselmek değildi aslında oyunu hiç oynayamadığım yeni başladığım dönem, öğrenme aşamasında (silahlarla spraydir vsvs) zevk almaktı hile kullandığım dönemde özel serverlerde oynuyordum sürekli ranked maçım bile yoktu.. Banlandıktan sonra silver olan yan hesabımı 1-2 hafta sürede DMG yaptım.

Dediğin gibi vac yedikten sonra itemler çöp oluyor ne takas edilebiliyor ne de o hesapla oyuna girilebiliyor. Sadece korumasız serverlere falan girilebiliyor sanırım.

Hile kullanmayı kesinlikle önermiyorum fakat işin üzücü tarafı şu fps oyunlarda çok fazla hile kullanan var ve oyunu normal oynarken fark edemediğin yada belli etmeyen hileleri kullandığın zaman çok rahat tespit edebiliyorsun.

V.i.P
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Oyun
    Agartha Online
    Konular 
    22
    Edilen Teşekkür 
     215
     Alınan Teşekkür  :  385
    R. Hali
    sarkolata's: Horny

CSyi neden bıraktığımı hatırladım ^^ İnşallah vac yersiniz.

Genel Görevli

K. Tarihi 
    13 Ocak 2011
    Konular 
    104
    Edilen Teşekkür 
     96
    R. Hali

Kesinlikle sayısız oyuncu bu şekilde bıraktı CS-GO'yu. Hiçbir şekilde önermiyorum, kullanımına da son derece karşıyım. Şu sıralar uzun zamandır pek oynama şansı bulamasam da, benim gibi keyif almak için oynayanların bir hayli çok olduğunu düşündükçe, bu tarz hile yapımcılarının kulaklarını çınlatıyorum.