AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    BlueAegean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Nisan 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     35
     Alınan Teşekkür  :  33
    R. Hali
    BlueAegean's: Hoşnut

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur güzel kardeşim canımın içi lütfen konumuzun içine etmeyin rica ediyorum.
    Başarılar diledim?

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    546
    Edilen Teşekkür 
     4,796
     Alınan Teşekkür  :  10,315
    R. Hali
    Deepblue's: Stressed

Alıntı BlueAegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar diledim?
    O kısmı değil diğer kısımlar. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    19 Nisan 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     35
    R. Hali

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kısmı değil diğer kısımlar. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.
    Rica ederim, umarım dilediğin kitleye ulaşırsın.

4. Aşağıdaki üyeler BlueAegean isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    MrVice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Şubat 2011
    Oyun
    PUBG
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     127
     Alınan Teşekkür  :  195
    R. Hali
    MrVice's: Fine

Cok hos server sonunda character bound itemleri eklendi ya bekliyodum bu sistemi bayadir
    sun upgrade somdan yapiliyor degil mi ? Yazida goremedim tam ayrintili bir de bu startet pack male female versiyonu olacak mi yoksa sirf rasgele mi , onun disinda guzel hayirli olsun

MaxiGamer
    owenshaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Şubat 2016
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     44
     Alınan Teşekkür  :  48
    R. Hali
    owenshaw's: Crappy

Herkese merhabalar, iyi forumlar. Tanıtım konusu gelmiş bende fikirlerimi paylaşayım dedim

-Akademi aktif olduğunu gördüm güzel düşünmüşsünüz ancak her gün mü sıfırlanıyor honor pointler yoksa haftada 1 kere falan mı ?
    -Plus limiti olması gerektiğini düşünüyorum çünkü +15 +16 gibi itemleri oyunda görmek can sıkıyor, insan sanki PvP server oynuyormuş gibi oluyor. 100 cap bir oyun için +11~+12 uygun bana göre.
    -Vigor grain %5 az buldum. %5 grain genelde 80 cap oyunlar için yapılır. 90 capta %8-9 civarlarında bir oran görünür. 100 cap için minimum olması gereken %10'dur. Yine de karar sizin.
    -Kervanlar şehirler arası olsa daha mantıklı bence. Tek yol insanları 1 hafta - 10 gün içinde sıkabiliyor. Caravanın sürekli aynı yoldan gidip gelmesi thieflerin işini çok zorlaştırıyor. Ayrıca thieflerin kazancı da traderlere göre çok az. Bunları yapmak yerine job hwid limit '1' yapabilirdiniz.
    -Her uniquenin 2 saatte bir spawn olması bana garip geldi. Demon - Lord gibi uniqueler özel kılınabilirdi. Ayrıca uniquelere ait özel droplar var mı acaba ya da normal uniquelerden elde edebileceğimiz ekstra point vs?
    -Günde 4 defa medusa spawn olmasını fazla buldum. Günde 2 defa bence uygun olur. Medusa sanki normal unique gibi görünüyor benim gözümde.
    -Sun itemlerin takasa kapalı olması gerektiğini düşünüyorum. Oyuna maddi gücünü kullanıp bi anda 1 aylık emektar bi oyuncunun hayalindeki seti silahı kimse yapmamalı. Sonuçta Play2Win bir server oynamak için burdayız. En azından sun silah ve accler takasa kapalı olmalı.

Bölüm Görevlisi
    TheGlory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2013
    Konular 
    172
    Edilen Teşekkür 
     740
     Alınan Teşekkür  :  609

Alıntı MrVice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazida goremedim tam ayrintili bir de bu startet pack male female versiyonu olacak mi yoksa sirf rasgele mi
    Kutu içerisindeki ekipmanlar, karakterinizin cinsiyetine göre otomatik olarak envanterinize gönderilecektir.

Atıldı
    Kompedan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Şubat 2016
    Oyun
    Blade and Soul
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  65

Hem okul hem iş, yoğunluktan dolayı bu sefer maalesef oynayamayacağım :( Ama güzel proje olmuş başarılar
    Eklemek istediğim şeyler var naçizane fikirlerim;
    -90 capta ki dungeon gibi bir dungeonu buraya da eklerseniz hoş olur(Uniqlerin seviyesi daha zorlu bir şekilde).
    -Oyunda ki sun itemler üzerine giyildiğinde hiç bir şekilde account boundu bozulmasa çok daha isabetli bir sistem olurmuş(moon seviyesi zorluğunu kestiremediğimden sun yazdım yoksa moon içinde geçerli olabilir)
    -Bir open world pvp gider he ^^
    - Medusa paketinde ki +3 option biraz op olmuş sanki ( Pakette çantada 9 yer olması gerek yazıyor eğer elde etme oranı varsa sözüm yok)

Medusa saatleri gayet iyi bu arada isroda da böyleydi ve çokta isabetliydi @owenshaw

MaxiGamer
    Sprein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     109
     Alınan Teşekkür  :  112

Alıntı owenshaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, iyi forumlar. Tanıtım konusu gelmiş bende fikirlerimi paylaşayım dedim

-Akademi aktif olduğunu gördüm güzel düşünmüşsünüz ancak her gün mü sıfırlanıyor honor pointler yoksa haftada 1 kere falan mı ?
    -Plus limiti olması gerektiğini düşünüyorum çünkü +15 +16 gibi itemleri oyunda görmek can sıkıyor, insan sanki PvP server oynuyormuş gibi oluyor. 100 cap bir oyun için +11~+12 uygun bana göre.
    -Vigor grain %5 az buldum. %5 grain genelde 80 cap oyunlar için yapılır. 90 capta %8-9 civarlarında bir oran görünür. 100 cap için minimum olması gereken %10'dur. Yine de karar sizin.
    -Kervanlar şehirler arası olsa daha mantıklı bence. Tek yol insanları 1 hafta - 10 gün içinde sıkabiliyor. Caravanın sürekli aynı yoldan gidip gelmesi thieflerin işini çok zorlaştırıyor. Ayrıca thieflerin kazancı da traderlere göre çok az. Bunları yapmak yerine job hwid limit '1' yapabilirdiniz.
    -Her uniquenin 2 saatte bir spawn olması bana garip geldi. Demon - Lord gibi uniqueler özel kılınabilirdi. Ayrıca uniquelere ait özel droplar var mı acaba ya da normal uniquelerden elde edebileceğimiz ekstra point vs?
    -Günde 4 defa medusa spawn olmasını fazla buldum. Günde 2 defa bence uygun olur. Medusa sanki normal unique gibi görünüyor benim gözümde.
    -Sun itemlerin takasa kapalı olması gerektiğini düşünüyorum. Oyuna maddi gücünü kullanıp bi anda 1 aylık emektar bi oyuncunun hayalindeki seti silahı kimse yapmamalı. Sonuçta Play2Win bir server oynamak için burdayız. En azından sun silah ve accler takasa kapalı olmalı.
    - Akademy Rank her gün 00:00'da güncelleniyor.Honorların sıfırlanma gibi bir durumu yok.
    - Plus limitin olması oyunun sonunu belirlemek gibi geliyor ve rekabeti sınırlarını çiziyor.
    - Vigor için ciddi testler yaptık. %5 en ideal seviye olduğunu gördük. 80/90 cap bir oyunda da str buildleri çok ciddi güçlendirdiği için çoğu zaman koyulmuyor.
    - Oyunda Samarkand haritası da dahil olduğunda harita epey geniş bir alan demek oluyor. Kervanın tek düze olması thiefler açısından çok büyük avantaj ve sürekli kaynak bulup teslim edip job point ve gold elde etme imkanı var. Trader 90m'e dolduruyor. Thief parasını riske atmadan 70m kâr alıyor. Bundan fazlası zaten cheat ihtimalini doğurur.
    - Unique sistemi olarak aktivite açısından Medusa'yı düşündük. Diğer uniqueler için yazılmadığı gibi herhangi bir drop niteliği yoktur. Spawn süreleri sürekli sorulduğu için konuya ekleme gereği duyduk. Medusa'da orjinal spawn sürelerinde yani günde 4 kez
    - Sun itemlerin elde edilmesinin 2 yolu var. İster zaman harcar elde eder. İster drop bekler elde eder. Bunları takasa kapatırsak sizin gibi düşünmeyen insanlarda sitemde bulunacaktır.

Maalesef her zevke ve isteğe hitap etmek gerçekten güç ama bizim oyunumuzun buna en yaklaşan oyun olduğunu düşünüyorum

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Kompedan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem okul hem iş, yoğunluktan dolayı bu sefer maalesef oynayamayacağım :( Ama güzel proje olmuş başarılar
    Eklemek istediğim şeyler var naçizane fikirlerim;
    -90 capta ki dungeon gibi bir dungeonu buraya da eklerseniz hoş olur(Uniqlerin seviyesi daha zorlu bir şekilde).
    -Oyunda ki sun itemler üzerine giyildiğinde hiç bir şekilde account boundu bozulmasa çok daha isabetli bir sistem olurmuş(moon seviyesi zorluğunu kestiremediğimden sun yazdım yoksa moon içinde geçerli olabilir)
    -Bir open world pvp gider he ^^
    - Medusa paketinde ki +3 option biraz op olmuş sanki ( Pakette çantada 9 yer olması gerek yazıyor eğer elde etme oranı varsa sözüm yok)

Medusa saatleri gayet iyi bu arada isroda da böyleydi ve çokta isabetliydi @owenshaw
    BR Files olduğu için bir çok aktiviteyi ekleyemiyoruz. Ama emin olun ki ben oyunda koşturcam diyene yapcak bişey yok dedirtmiyor sistem

Ayrıca +3 option 30dk geçerli olup kutu içeriğinden çıkma oranı yanında yazmaktadır.
    Mesaj Pixiu tarafından (13 Şubat 2018 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

10. Aşağıdaki üyeler Sprein isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2012
    Konular 
    18
    Edilen Teşekkür 
     225
     Alınan Teşekkür  :  88
    R. Hali
    Tengri's: Drunk

Alıntı BlueAegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlarla nasıl konuşulması gerektiğini yıllardır çözemedin tahminimce yıllarca da çözmeyeceksin.
    Sprein Gibi insan gibi konuşsaydın tartışacak bir konu olurdu, fakat senin egon ile imkansız.
    Yaptığın yorumun bir eleştiri olmadığını 3 yaşındaki çocukda anlar ama neyse.

V.i.P
    pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mayıs 2009
    Konular 
    464
    Edilen Teşekkür 
     574
     Alınan Teşekkür  :  1,726
    R. Hali
    pureLove's: Cold

Tanıtım konusu harika olmuş. Gözüme güzel düşünülen global chat engeli ve dil seçenekleri çarptı. Ellerinize sağlık.

13. Aşağıdaki üyeler pureLove isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Kenopsiav1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Aralık 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    Kenopsiav1's: Brooding

Başarılar hocam harika gözüküyor

15. Aşağıdaki üyeler Kenopsiav1 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    gzmhrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Mayıs 2009
    Oyun
    SilkroadOnline
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  6
    R. Hali
    gzmhrm's: Cheerful

Bende yorum yapmadan geçmeyeceğim. Kendini bilmez 3-5 kişi yine yeniden karalamak ve bok (özür diliyorum) atmak için yerini yurdunu bilmeden yorum yazmış. Evet özgün bir tanıtım konusu olmuş ama aklımızdan geçenleri açıklayacak nitelikte ve sade olmuş bizlere yeterli oldu. Yeterli bulmayan arkadaşların daha nasıl bir tanıtım konusu beklediklerini merak ediyorum.

Ellerinize Sağlık, Başarılar.

17. Aşağıdaki üyeler gzmhrm isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    GodIsCoking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Mayıs 2009
    Konular 
    13
    Edilen Teşekkür 
     251
     Alınan Teşekkür  :  221
    R. Hali
    GodIsCoking's: Cool

Konu çok iştahlı gözüküyor umarım emeklerin karşılığını hem siz hemde biz oyuncular alırız.
    Tam zamanlı olmasa da kesinlikle uğrayacağım

19. Aşağıdaki üyeler GodIsCoking isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    lualua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2017
    Oyun
    Silkroad online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  7

Hayırlı olsun görseller falan şahane olmuş bp team iş başında

21. Aşağıdaki üyeler lualua isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    19 Nisan 2016
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     35
    R. Hali

Alıntı Tengri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığın yorumun bir eleştiri olmadığını 3 yaşındaki çocukda anlar ama neyse.
    Seni geren nedir?