AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Konu: 80 cap istek

Bölüm Görevlisi
    xAyKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
     Alınan Teşekkür  :  152
    R. Hali
    xAyKo's: Sneaky

Smile 80 cap istek

@Deepblue şuan piyasada saglam güvenilir 80cap yok sizden ricam Blackpearl 80 cap inin sisteminde isro sistemde zor droplu bi 80cap açmanız.

Beklemedeyiz guildce

Teşekkürler

İyi Forumlar,

2. Aşağıdaki üyeler xAyKo isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Temmuz 2009
    Konular 
    10
    Edilen Teşekkür 
     39
     Alınan Teşekkür  :  14
    R. Hali
    dante's: Happy

onu da açtılar zamanında ama sanırım artık daha da çoook uzun bi süre açmazlar server :/

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
    R. Hali

Alıntı dante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu da açtılar zamanında ama sanırım artık daha da çoook uzun bi süre açmazlar server :/

aynen açtılar ama uzun bi süre geçti bence yine açılabilir sonucta maxigame kapatmadı üyeler kendi bıraktı açması için engel yok

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    546
    Edilen Teşekkür 
     4,805
     Alınan Teşekkür  :  10,318
    R. Hali
    Deepblue's: Stressed

Maalesef uzun bir süre server açmayı düşünmüyorum, açıklama yapmıştım şurada:

https://www.maxigame.org/forum/t/256...1#post35735835

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
    R. Hali

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    546
    Edilen Teşekkür 
     4,805
    R. Hali

Kesinlikle olmaz demiyorum sadece uzun bir süre düşünmüyoruz diyorum. Yoruldum gerçekten.

8. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
    R. Hali

Kesinlikle olmaz demiyorum sadece uzun bir süre düşünmüyoruz diyorum. Yoruldum gerçekten.
    We expect

IMDb Top 250
    IMDb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Kasım 2009
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     200
     Alınan Teşekkür  :  82
    R. Hali
    IMDb's: Thommobroon

Şahsen ben şu öneride bulunmak isterim. Benim için Sro denilince ilk aklıma ve her zaman gelen veya gelecek olan B.P Sunshine dir. Ondan sonra açılan iki server benim gözümde onun yerini tutmadı. İlerleyen tarihlerde sonradan açılan iki serverın kapatılması ve sadece B.P Sunshine her şeyi aynı kalıp sadece sıfırlanıp tekrar piyasaya sürülmesi gerektiği düşüncesindeyim. @Deepblue

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    546
    Edilen Teşekkür 
     4,805
    R. Hali

Alıntı IMDb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben şu öneride bulunmak isterim. Benim için Sro denilince ilk aklıma ve her zaman gelen veya gelecek olan B.P Sunshine dir. Ondan sonra açılan iki server benim gözümde onun yerini tutmadı. İlerleyen tarihlerde sonradan açılan iki serverın kapatılması ve sadece B.P Sunshine her şeyi aynı kalıp sadece sıfırlanıp tekrar piyasaya sürülmesi gerektiği düşüncesindeyim. @Deepblue
    Biraz dinlenmemiz ve doğru bir zaman yakalamamız lazım. Mental olarak çok yıprandık ekip olarak bir de bazı şeyleri tam zamanına uyduramadık bu da etkiledi bizi. Her zaman için dinç bir kafa ve doğru bir zamanlama gerekli başarı için.

12. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Necromancer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    Black Desert & PUBG
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     30
     Alınan Teşekkür  :  58
    R. Hali
    jWAiN's: Dead

Düşünsünler halimizi sayın ADMIN, hem siz server yapımcıları yoruldu, hem biz oyuncular yorulduk. ( Tabi benim gibi akıllı başlı insanlar ) Bu oyuncu kitleleri, şuan ki ler o kadar gereksiz ve saygısız ki hiçbir serverı hak etmiyorlar. Kusura bakmayın ama Silkroad Online bir bataklık haline dönüştü. Öyle bir katman oluşturdular ki hem ucuz server yapımcıları hem oynadığı oyuna değer vermeyen kesim, oyun oynamak isteyen ve sonuna kadar değil, güzel güzel, eğlene eğlene oynayacak kesimin emeğini, hevesini, aklını yıpratıyorlar, söküp alıyorlar. Ne yazık ki bu private server bataklığından herkes kendini kurtarması gerekiyor. Bu imkansız gibi görünüyor, Silkroad Online orjinal serverlarını kapatırsa ancak bu olacak gibi görünüyor. Çünkü hiç kimse zevk alamıyor şu oyundan, samimi söylüyorum. Güzel hatıralarımızı hatırlayıp "Hadi Silkroad Online oynayayım" dediğimizde bu zararlı kitleler bizi bu oyundan soğutuyor ( Hem server yapımcıları hem oyuncular ) Hakkıyla yapıyor olabilirsiniz serverlarınızı, tabi ki öyle fakat servera gelen oyuncular muazzam derecede can sıkıcı, tiksindirici. Nasıl bu konuşmanın devamını getireceğimi bilmiyorum ama siz beni anlıyorsunuz değil mi, yahut diğer insanlar ? Bu bir bataklık, koca bir bataklık..

14. Aşağıdaki 3 üye jWAiN isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
    R. Hali

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünsünler halimizi sayın ADMIN, hem siz server yapımcıları yoruldu, hem biz oyuncular yorulduk. ( Tabi benim gibi akıllı başlı insanlar ) Bu oyuncu kitleleri, şuan ki ler o kadar gereksiz ve saygısız ki hiçbir serverı hak etmiyorlar. Kusura bakmayın ama Silkroad Online bir bataklık haline dönüştü. Öyle bir katman oluşturdular ki hem ucuz server yapımcıları hem oynadığı oyuna değer vermeyen kesim, oyun oynamak isteyen ve sonuna kadar değil, güzel güzel, eğlene eğlene oynayacak kesimin emeğini, hevesini, aklını yıpratıyorlar, söküp alıyorlar. Ne yazık ki bu private server bataklığından herkes kendini kurtarması gerekiyor. Bu imkansız gibi görünüyor, Silkroad Online orjinal serverlarını kapatırsa ancak bu olacak gibi görünüyor. Çünkü hiç kimse zevk alamıyor şu oyundan, samimi söylüyorum. Güzel hatıralarımızı hatırlayıp "Hadi Silkroad Online oynayayım" dediğimizde bu zararlı kitleler bizi bu oyundan soğutuyor ( Hem server yapımcıları hem oyuncular ) Hakkıyla yapıyor olabilirsiniz serverlarınızı, tabi ki öyle fakat servera gelen oyuncular muazzam derecede can sıkıcı, tiksindirici. Nasıl bu konuşmanın devamını getireceğimi bilmiyorum ama siz beni anlıyorsunuz değil mi, yahut diğer insanlar ? Bu bir bataklık, koca bir bataklık..
    https://www.maxigame.org/forum/t/251...cellenicek-hep

https://www.youtube.com/watch?v=Ypb-ppvQc8k

Benim için pvpler bp 80capin kapanmasıyla bitti hatta sro bitti gece 6 ya kadar kervan çekip işe gitmemek nedir bilemez kimse bu konuyu açmamın nedenide o KEŞKE aynı ortam yine geri gelse

O SWYİ BATIRAN PARAGÖZ GUİLDLERİN A.. S.. diyom her aklıma gelince zaten

- - - Güncellendi - - -

kanka işten gelince zaman geçirebileceğimiz oyunmu var srodan başka zevk veren bataklıktan kurtulamıyoz istesekte @[COLOR=#000000 !important]jWAiN [/COLOR]

MaxiGamer
    N1 Kyuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Mayıs 2009
    Konular 
    13
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  132
    R. Hali
    N1 Kyuza's: Cool

Burada amacım reklam yapmak değil aslında ama forum yöneticileri eğer yasak ise mesajımı silebilirler.Bende aynı şekilde son 1-2 aydır herhangi bir edit yapılamayan,80 cap bir server arıyordum.Artık gerçekten abuk sabuk editlerden gına geldi.Orjinal sistemli bir server bulmak gerçekten zordu.Rastgele rusların yaptığı bir 80 cap servera denk geldim,herşey 1x ve abuk sabuk editler yok.Bir kaç tane yeni şeyler eklemişler o kadar.Kendim 0 dan karakter açıp kasıyorum ve gerçekten çok zevk alıyorum.2k ya yakın da oyuncusu var lakin tek sıkıntısı bu arkadaşların hepsi rus,ingilizce de bilmiyorlar o yüzden oyun için de iletişim kurmak biraz zor oluyor.Zaten server sahipleri arkadaşlar rus siteler dışında da hiç bir yere reklam vermemişler,o yüzden international oyuncu sayısı da az.İsmi menikon.Göz atmak isteyen olursa aklınız da bulunsun.

17. Aşağıdaki üyeler N1 Kyuza isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD-PUBG
    Konular 
    562
    Edilen Teşekkür 
     203
    R. Hali

Alıntı N1 Kyuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada amacım reklam yapmak değil aslında ama forum yöneticileri eğer yasak ise mesajımı silebilirler.Bende aynı şekilde son 1-2 aydır herhangi bir edit yapılamayan,80 cap bir server arıyordum.Artık gerçekten abuk sabuk editlerden gına geldi.Orjinal sistemli bir server bulmak gerçekten zordu.Rastgele rusların yaptığı bir 80 cap servera denk geldim,herşey 1x ve abuk sabuk editler yok.Bir kaç tane yeni şeyler eklemişler o kadar.Kendim 0 dan karakter açıp kasıyorum ve gerçekten çok zevk alıyorum.2k ya yakın da oyuncusu var lakin tek sıkıntısı bu arkadaşların hepsi rus,ingilizce de bilmiyorlar o yüzden oyun için de iletişim kurmak biraz zor oluyor.Zaten server sahipleri arkadaşlar rus siteler dışında da hiç bir yere reklam vermemişler,o yüzden international oyuncu sayısı da az.İsmi menikon.Göz atmak isteyen olursa aklınız da bulunsun.
    Türk oynanmaz zaten

MaxiGamer
    Resurrection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Kasım 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  10

Açmama kararı bana kalırsa yanlış.Neden açmıyorsunuz sizden iyisinimi bulacaklar.En azından güvenilir sağlam açıyorsunuz başladığımıza değer.

~More Than Blue~

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    546
    Edilen Teşekkür 
     4,805
    R. Hali

Alıntı Resurrection Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açmama kararı bana kalırsa yanlış.Neden açmıyorsunuz sizden iyisinimi bulacaklar.En azından güvenilir sağlam açıyorsunuz başladığımıza değer.
    Gereken değer verilmiyor bizim de emeklerimiz çöp oluyor üstüne üstlük yemediğimiz küfür ve hakaret kalmıyor.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu