AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    Kara Muro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  6

BelenuS Reborn 100 Cap I CH I PC Limit 2 I Free Silk I Drop + Coin Sistem 03.08.2018

GRAND OPEN :
    03/08/2018
    SAAT : 20:00

Herkese tekrar merhaba...

BelenuS Online olarak daha önce güzel bir proje sunduğumuzu düşünüyoruz. Herşey çok güzeldi fakat finallere denk gelmesi sebebiyle istediğimiz kitleyi yakalayamadık. Ancak oyunumuza gelen herkese son dakikaya kadar güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Hiç kimse ve hiçbir oyun dört dörtlük değildir. Mutlaka kendimizde eksik gördüğümüz yanlarımız olmuştur. Belki hatalarımızda olmuştur ama biz oyunumuza gelen insanların büyük bir çoğunluğundan olumlu yorumlar aldık. Biz oyunumuzun daha büyük kitlelere hitap etmesi gerektiğini ve daha büyük rekabetlerin yaşanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple açmayı planladığımız Reborn projemizi sizlere sunmak isteriz. Aynı heyecanımızla, aynı kararlılıkla ve daha güzel olacağına olan inancımızla tekrar karşınızdayız.

LEVEL CAP 100 CAP
    IRK CHIN
    START LEVEL 64 lv
    ANA ŞEHİR DONWHANG
    MASTERY 300
    PC LIMIT 2
    GUILD LIMIT 24
    UNION LIMIT 3
    EXP RATE 40x
    PLUS RATE +10 (+12 ADV)
    GUILD/JOB CEZA 3- 7 gün
    FORTRESS WAR HOTAN
    VIGOR %10
    ADV (+1) & (+2)
    ACADEMY KAPALI
    CTF KAPALI
    FGW KAPALI
    PH BOT KAPALI

Oyuna 64 lv olarak Donwhang'ta başlarsınız. Hotan'da bulunan Npc'lerde 9 dg'ye kadar itemleriniz Moon +5 olarak eklenmiştir. Ayrıca başlangıç olarak 500k SP ve 40m gold ile hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Açılan yan charlarda gold olmayacaktır bilginize...
    Oyunumuzda Captain ve General görevi aktiftir. Npc'lerdeki rütbelere para vermek istemiyorsanız bu görevleri yaparak rütbenizi alabilirsiniz.
    Ayrıca rütbe görevide yapmak istemiyorsanız, 95 lv olunca, teleport olduktan sonra çantanıza *BelenuS Online* rütbesi gelir.

Dengeleri korumak adına Ressurection scroll, Zerk scroll ve Zerk tüpleri oyundan kaldırılmıştır.

HWID LIMIT
    Battle Arena 1
    JOB 1
    FTW 1

BAŞLANGIÇ İTEMLERİ

INVENTORY STACK

PREMIUM PLUS

STONE FİYATLARI

Immortal 250m
    Astral 5m
    Lucky 5m
    Stady 5m
    Magic Stones 1m
    Attribute Stones 500k

PLUS RATE

+1 %100
    +2 %100
    +3 %80
    +4 %50
    +5 %30
    +6 %15
    +7 %5
    +8 %1
    +9 %1
    +10 %1

SLOT BÖLGELERİ

Geniş slot bölgeleri sayesinde çok rahat bir kasılma alanı bulabilirsiniz.

SAMARKAND CENTRAL ASIA 90-91 lv
    SAMARKAND ASIA MINOR 92-93 lv
    CONSTANTINOPLE 94-95 lv
    ALEXANDRIA 96-97 lv
    SALT DESERT 98 lv
    ECHO VALLEY 99 lv

Oyunumuzda 10 dg SOS dropları ve 96 lv üzeri düz item dropları kapalıdır.
    Sox item olarak MOON ve SUN item elde edebilirisiniz. Ayrıca 2 farklı Coin ile Npc'lerde bulunan değerli itemleri alabileceksiniz.
    Peki Sox itemler ve Coinler nasıl elde edilir?

10 dg MOON itemleriniz (Tüm itemler) 90 lv ve üzeri moblardan (Job Temple dahil) drop yoluyla elde edilir. Drop rate 10x olarak ayarlandı.
    MOON setlerin değerli olması için aşağıda yazdığımız tarihlere kadar SUN itemler kapalı olacaktır.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 dg SUN itemler ise (Weapon ve Shield hariç) farklı item tiplerine göre ayrı bölgelere eklendi.

10 dg SUN KIYAFETLER, Medusa'dan ve 94 lv ve üzeri moblardan (Job Temple hariç) drop yoluyla elde edilir.
    !!! 26.08.2018 (2. FTW'ye) kadar kapalı olacak !!!

10 dg SUN TAKILAR, Job Temple Unique'lerinden ve Job Temple moblarından drop yoluyla elde edilir.
    !!! 26.08.2018 (2. FTW'ye) kadar kapalı olacak !!!

10 dg SUN SİLAHLAR ve KALKAN ise Npc'den belirli miktarda Arena Coin ve Silver Coin karşılığında alabilirisiniz.
    !!! 02.09.2018 (3. FTW'ye)
    kadar kapalı olacak !!!

Oyunumuzda Arena Coin ve Silver Coin olmak üzere 2 farklı Coin bulunur.

Silver Coin, 90 lv ve üzeri tüm moblardan ve Uniquelerden drop yoluyla elde edilir. (Takasa açıktır).

Arena Coin ise Battle Arena'dan, Job Temple Uniquelerinden ve Medusa'dan elde edilir. (Takasa açıktır)

10 dg SUN Weapons 10 dg SUN Shield
    500 Arena Coin 250 Arena Coin
    1000 Silver Coin 500 Silver Coin
    1b Gold 500m Gold

Kervan güzergahımız klasik Jangan - Donwhang - Hotan arasıdır. Special kervan olarak sadece Roc mt. aktiftir. Special kervan saatlerini panelimizden de takip edebilirsiniz. Oyunumuzda kervan peti olarak Buffalo ve Donkey eklidir. Buffalo hızı 5m, Donkey hızı ise 6m olarak ayarlandı. Ayrıca petleriniz için gerekli olan pot ve pilleri F10'a ekledik. Böylece kervana başladıktan sonra pot veya pill almayı unutmanız artık sorun olmayacak.

SPECIAL KERVAN
    13:00
    16:00
    19:00
    02:00
    05:00

Kervan peti 200m karşılığında fullenir.
    Thiefler ise kaçırdıkları malı Thief Town'a 200m civarı golda satar. Thief'ler mal kaçırırken klasik Banditden Scroll kullanırlar. Farklı bir bölgeye teleport eklemedik.

NERDEN NEREYE SATIŞ

Jangan Donwhang 400m
    Jangan Hotan 700m
    Jangan Roc mt. 800m
    Donwhang Jangan 400m
    Donwhang Hotan 400m
    Donwhang Roc mt. 500m
    Hotan Jangan 700m
    Hotan Donwhang 400m
    Hotan Roc mt. 300m
    Roc mt. Hotan 400m
    Roc mt. Donwhang 700m
    Roc mt. Jangan 1.2b

NOT: Kervan için mal alırken veya mal taşırken Belenus isimli char size belli zaman aralıklarında sorular soracaktır. Bu sorulara doğru cevap vermeniz durumunda yolunuza devam edebilirsiniz. Belli bir süre içinde doğru cevap verilmezse ceza bölgesine ışınlanırsınız. Bu bölgeden kervan peti ile çıkmanız imkansız. Malı yıkıp teleport olmanız gerekiyor.

GodBless ile charınıza extra güç katabilirsiniz. GodBless Job lv 7 olup sıfırlanınca elde edilir ve kullanım süresi 3 günlüktür.
    NOT: Job leveli 3 günde 1 sıfırlanır

Job Temple, 10 dg SUN Takıları elde edceğiniz bölgedir. İçeride bulunan mobların ve Uniquelerin tamamı 100 levele uygun hale getirildi. Giriş için Donwhang'ta bulunan teleportu kullanabilirisiniz. Uniqueler günde 2'şer defa spawn olur. Odaların açık kalma süresi 2 saattir.
    Job Temple'ye giriş min. 100 lv dir.

SELKET / NEITH ANUBIS / ISIS
    14:00 - 16:00 17:00 - 19:00
    20:00 - 22:00 03:00 - 05:00

DROP

10 dg MOON (tüm itemler) %100 şans
    Arena Coin (5 adet)
    10 dg SUN Acc (%10 şans)
    Gift Box (1 adet)
    ADV elixir B Class (%20 şans)

Battle Arena'ya giriş min. 100 lv dir. Günün belli saatlerinde Random, Party ve Guild War olarak sizleri bekliyor olacak. Giriş saatlerini panelimizden de takip edebilirisiniz. Random ve Party girişlerde kazananlara 5 Arena Coin, kaybedenlere ise 1 Arena Coin verilir.

Battle Arena HWID Limit 1 olarak ayarlandı. AFK kalma süresi 2 dk.

MATCH TIME
    Random (Point) 12:00
    Party (Flag) 15:00
    Random (Point) 18:00

Guild (Flag) 21:00

Party (Flag) 22:00
    Random (Point) 01:00
    Party (Flag) 04:00

Özellikle Unique sevenler için oyunda ekli olan binek petlerden sadece Pegasus'un hızını biraz arttırdık. Normal binek petler 15m hızındayken Pegasus'un hızı 17m olarak ayarlandı. Pegasus'u Npc'den Coin karşılığında alabilirisiniz. Tiger Girl, Cerberus, Captain Ivy, Uruchi ve Isyutaru 30-45 dk arasında; Lord Yarkan ve Demon Shaitan 60-90 dk arasında spawn olur. Oyundaki tüm Uniqueler'in Elite'leri kapatılmıştır. Unique Rank her hafta Cuma günü saat 23:59'da sıfırlanır ve kazanan kişiler Facebook sayfamızdan yayınlanır.

Tiger Girl, Cerberus ve Captain Ivy'den 3-5 arası Silver Coin
    Uruchi ve Isyutaru'dan 8-10 civarı Silver Coin
    Lord Yarkan ve Demon Shaitan'dan 15-20 civarı Silver Coin düşer.

UNIQUE RANK
    1. 30 TL
    2. 20 TL
    3. 10 TL

Beak Yung The White Viper (Medusa)

Medusa hergün saat 23:00'de kendi bölgesinde spawn olur. Medusa teleportu orjinal yerindedir. Kapısının açık kalma süresi 10 dakikadır. Medusa öncesi çıkan Unique'lerin HP'leri %1'e düşürüldü. Sadece ShinMoo'nun ve Soso'nun HP'si %5 olarak ayarlandı.
    Medusa'nın Petrify (taş yapma) özelliği 20 sn olarak güncellendi.

NOT: Oyunda Medusa'yı ilk kesen kişiye 20 TL Coin, aynı partyde bulunanlara ise kişi başı 5 TL Coin verilecektir

DROP

10 dg MOON (tüm itemler) %100 şans
    Arena Coin (10 adet)
    10 dg SUN Pro (%20 şans)
    Gift Box (1 adet)
    ADV elixir B Class (%100 şans)

El yakmalar 15 sn
    Snow Shield 250 INT stat
    Lightining Piercing Force %22
    Lightining Moving Speed %110
    Fire Flame Body %12
    Force Vital Probability %50
    Heuksal Ghost Spear Critical 5 inc.
    Bicheon Asura Cut Blade Critical 5 inc.

NOT: Fire shield skillindeki kalkan kullanma zorunluluğu kaldırldı.

Oyunumuzda şimdilik tek kale Hotan'dır. İlk savaş 19.08.2018 tarihinde yapılacaktır.
    FTW her Pazar saat 21:00 - 22:30 arası olacaktır. Kayıtlar Cumartesi tüm gün ve Pazar savaş saatine kadar yapılır.
    Tüm şehirlerdeki Npc'ler Hotan Kalesine bağlıdır. Tax %10'a sabitlenmiştir. Kaleyi alan Guild Master'ına "Hotan Fortress King" rütbesi verilir.

Fortres War HWID Limit 1 olarak ayarlandı.

Oyunumuzda hem A Class (+1) ADV Elixir, hemde B Class (+2) ADV Elixir eklidir.
    A Class ADV Elixir Gift Box ve Npc'den Coin karşılığında elde edilir.
    B Class ADV Elixir Medusa, Job Temple Uniqueleri, Gift Box ve Npc'den TL karşılığında elde edilir.
    Bir itemde basılı olan ADV Elixir'i kaldırmak için, Npc'den "ADV Remover Scroll" alabilirisiniz. Bu scroll kullanıldığında iteminizde basılı olan ADV Elixir geri verilir. Scroll yanlış kullanılsa bile kaybolmaz, çantanıza geri gelir.

Oyunda ekli olan Atack petlerden hem daha heybetli duran, hemde farklı özellikleri ile bize avantaj sağlayan Fellow Petler'i bizde oyunumuza eklemek istedik. Bu petlere binme özelliği kapatılmıştır.
    Oyunumuzda ekli olan tüm atak petleri 1 lv olarak alınır, ilk kestiğiniz mobtan sonra direk 64 lv olur.
    Böylelikle siz oyuna 64 lv olarak başlarken extra pet kasmak ile uğraşmayacaksınız.

Mesaj Kara Muro tarafından (12 Ağustos 2018 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    dotalove35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Donate Atılan paralar iade edilcekmi ?

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Alıntı dotalove35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Donate Atılan paralar iade edilcekmi ?
    Hayır maalesef

MaxiGamer
    TeksasArmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  11

2 ay öncekı serverında oynamıstım server 1k player cekmıstı hatırlıyorum. yaklaşık 20 gun oynadım guıldler yardım oluyor dıye bıraktı turkısmafıa guıldıne yardım oluyor dıye bıraktılar. setımı sılahımı herseyımı yaptım premıumsuz +7y dı hepsı 20 gunde 45 oyun tl sı yaptım oyunda ıtemlerı tl ye cevıremedıgım ıcın bırakırken global alıp ıtemlerı dagıtırken huzur bozuyorum dıye ban atıldı yaklasık 20 kısıye yakın bı ekıbım vardı öncekı serverındakı hataların devam edıcegıne ıhtımal verıyorum başlamıyacagım bunu yazmamın nedenı playerlara eşitsizlık yapma kolay gelsın bol şans

5. Aşağıdaki üyeler TeksasArmy isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Alıntı TeksasArmy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay öncekı serverında oynamıstım server 1k player cekmıstı hatırlıyorum. yaklaşık 20 gun oynadım guıldler yardım oluyor dıye bıraktı turkısmafıa guıldıne yardım oluyor dıye bıraktılar. setımı sılahımı herseyımı yaptım premıumsuz +7y dı hepsı 20 gunde 45 oyun tl sı yaptım oyunda ıtemlerı tl ye cevıremedıgım ıcın bırakırken global alıp ıtemlerı dagıtırken huzur bozuyorum dıye ban atıldı yaklasık 20 kısıye yakın bı ekıbım vardı öncekı serverındakı hataların devam edıcegıne ıhtımal verıyorum başlamıyacagım bunu yazmamın nedenı playerlara eşitsizlık yapma kolay gelsın bol şans
    Oyun başladığı andan itibaren bahsettiğin guild başka guilde yardım ettiğimi öne sürdü. Onların bahsettiği guildde senin söylediğin guilde yardım ettiğimi düşündü. Yani senin anlayacağın size yetişmek imkansız. Bak hocam o zamanda söyledim, şimdi yine tekrar ediyorum. Oynadığınız veya oynayacağınız her oyunda bu tarz laflar hep oluyor. Siz elinde kanıt olmayan insanlara inanacaksanız private oynamayın. Kim olduğunu bilmiyorum ama eğer ban yemişsen haketmişsindir. Zaten bu kafayla sen oyun da oynama, insanların huzurunu da kaçırma.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Kara Muro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun başladığı andan itibaren bahsettiğin guild başka guilde yardım ettiğimi öne sürdü. Onların bahsettiği guildde senin söylediğin guilde yardım ettiğimi düşündü. Yani senin anlayacağın size yetişmek imkansız. Bak hocam o zamanda söyledim, şimdi yine tekrar ediyorum. Oynadığınız veya oynayacağınız her oyunda bu tarz laflar hep oluyor. Siz elinde kanıt olmayan insanlara inanacaksanız private oynamayın. Kim olduğunu bilmiyorum ama eğer ban yemişsen haketmişsindir. Zaten bu kafayla sen oyun da oynama, insanların huzurunu da kaçırma.
    aynı tas aynı hamam yani biliyordum benım bı gram sucum yokken durup dururken ban yedım hoş zaten oyunu bırakıyordum sadece globaldan event yapıp yer soyledım gelene ıtem verdıgım ıcın ban yedım ama goruyorum kı degısen hıc bısey yok benım sana bahsettıgım yardım konusu oyunun basında olmstu sadece guıldlerın bıraktıgını soyledım yardım var demedım ve 20 gun devam ettıgımı dıle getırdım bende o zaman bıraktım demedım sen olayı terse çekmişssin dostum ama bakıyorum da hiç değişen bişey yok kararım dogruymus haketmişssindir diyorsun boyle yapa yapa onune gelen herkes server aça aça sılkroadı bıtırıyorsunuz yapmayın benden sana tavsıye bu kafayla gıdersen o serverdanda bı cacık olmayacak

8. Aşağıdaki üyeler TeksasArmy isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    HyperionS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Mayıs 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     42
     Alınan Teşekkür  :  35
    R. Hali
    HyperionS's: Daring

Adam dolandırıcı olsa veya farklı bir niyeti olsa
    Aynı isimle aynı oyunu açar mı ? - Neden emeğini çöpe atsın ?
    Yardımlaşma konusunda hemfikirim, İnsanlar bırakırken geride kalanları da götürmek, dağıtmak. '' Ben oynamıyorsam kimse oynamayacak lan '' kafasında olduğu için.
    Yıl olmuş 2018 ve hâlâ aynı şeylere inanmaları insanların bana saçma geliyor,
    Yabancı serverlerda seslerini kimseye duyuramayan insanlar içindeki nefreti Türkiyede serverlara kusabiliyor.

( Konuyu farklı bir yere çekmek değil niyetim,her şekilde konuyu baltalayan arkadaşlar olacaktır. Bunların dışında oyuna başlayacak arkadaşların bunu da bilmesini isterim. )
    İyi forumlar...

10. Aşağıdaki 2 üye HyperionS isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Alıntı HyperionS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımlaşma konusunda hemfikirim, İnsanlar bırakırken geride kalanları da götürmek, dağıtmak. '' Ben oynamıyorsam kimse oynamayacak lan '' kafasında olduğu için.
    Yabancı serverlerda seslerini kimseye duyuramayan insanlar içindeki nefreti Türkiyede serverlara kusabiliyor.

( Konuyu farklı bir yere çekmek değil niyetim,her şekilde konuyu baltalayan arkadaşlar olacaktır. Bunların dışında oyuna başlayacak arkadaşların bunu da bilmesini isterim. )
    İyi forumlar...
    Olgun bir bakış açısına sahip olmak herkes nasip olmaz hocam seni tebrik ediyorum. Ben arkadaşa bir defa cevap yazdım. Onun benim cevabıma yapmış olduğu geri dönüşe bakınca, ne amaçla yazdığı belliydi zaten. Uzatmak istemedim

MaxiGamer
    dotalove35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Serverin sistemin hersey Guzel bundan onceki serverinda bulundum bundada buluncam guildlere bagli bir oyun olmucagi icinde sevindim

13. Aşağıdaki üyeler dotalove35 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı HyperionS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İyi forumlar...
    Zen sro bgun server açsa yıne gıdersınız lagtan gecılmeyen her actıgı serverda en az 50 bın tl ındıren zen sro bugun acılsın yıne gıdersınız ben oraya yalan yanlış hiç bişey yazmadım adam durumu ört bas etmeye çalısıyor işte senın yaptıgın yorumda çok sacma başlayın gorun kardesım cok meraklısınız zaten paranızı herkese yedırmeye herkes server açmaya meraklı yıyın mılletın parasını devam

15. Aşağıdaki üyeler TeksasArmy isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    CleanBandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     28

Zen sro bgun server açsa yıne gıdersınız lagtan gecılmeyen her actıgı serverda en az 50 bın tl ındıren zen sro bugun acılsın yıne gıdersınız ben oraya yalan yanlış hiç bişey yazmadım adam durumu ört bas etmeye çalısıyor işte senın yaptıgın yorumda çok sacma başlayın gorun kardesım cok meraklısınız zaten paranızı herkese yedırmeye herkes server açmaya meraklı yıyın mılletın parasını devam
    Zensro veya bu oyun farketmez. Burası oyun tanıtım bölümü. Burda oyun kötüleme veya baltalama yapamazsınız. Forum kurallarına aykırı. Tanıtıma bakarsın. Hoşuna giderse oynarsın, gitmezse başka oyun seçersin. Kimseyi kışkırtmaya gerek yok. Bu oyunu beğenmediysen, gideceğin oyunun nasıl olacağını da önceden kestiremezsin. Zensro dediğin oyun bugün açılsa belki yine ilgi yoğun olacak. Veya bu oyun da belki kalabalık olacak. Bu seni bağlamaz. Herkes kendi tercihinden sorumludur. Siz alışmışsınız sürekli isim değişen oyunlardan. Reborn yapacak adam zaten eleştiriye açıktır. Hem diyosun para vermeden solo olarak şunları kazandım, hemde sana bu imkanı sağlayan oyunu kötülüyorsun. Senin kendinle ilgili sorumların var belli. Bence sen önce kendinle tartış bazı şeyleri. İnsanları da yönlendirme. Bırak herkes kendi kararını kendisi versin.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Açılış ertelenmiştir. Yeterli rekabet ortamı oluşunca açılış tarihi belirlenecektir...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı CleanBandit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zensro veya bu oyun farketmez. Burası oyun tanıtım bölümü. Burda oyun kötüleme veya baltalama yapamazsınız. Forum kurallarına aykırı. Tanıtıma bakarsın. Hoşuna giderse oynarsın, gitmezse başka oyun seçersin. Kimseyi kışkırtmaya gerek yok. Bu oyunu beğenmediysen, gideceğin oyunun nasıl olacağını da önceden kestiremezsin. Zensro dediğin oyun bugün açılsa belki yine ilgi yoğun olacak. Veya bu oyun da belki kalabalık olacak. Bu seni bağlamaz. Herkes kendi tercihinden sorumludur. Siz alışmışsınız sürekli isim değişen oyunlardan. Reborn yapacak adam zaten eleştiriye açıktır. Hem diyosun para vermeden solo olarak şunları kazandım, hemde sana bu imkanı sağlayan oyunu kötülüyorsun. Senin kendinle ilgili sorumların var belli. Bence sen önce kendinle tartış bazı şeyleri. İnsanları da yönlendirme. Bırak herkes kendi kararını kendisi versin.
    Benım oyunu kotuleme gıbı girişmim olmadı sadece yaşadıklarımı dile getirdim adamın verdiği tepkıde ortada zaten sen ve senın gıbı player oldugu ıcın sılkroad şuan bu durumda bunun en mantıklı açıklamasıda bu galiba benım attıgım yorumları oku derım oncelıkle tamam bellı gm ya arkadaşın yada herneyse ama laga luga boş laf yapma sımdı bekle açılış tarıhını oyna

MaxiGamer
    HyperionS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Mayıs 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     42
     Alınan Teşekkür  :  35
    R. Hali
    HyperionS's: Daring

Sayın TeksasArmy kardeşim,
    Kendini neden bu kadar çok kasıyorsun, Neden şu güzel forumları kadın programına çeviriyorsunuz.
    Bırakın da herkes işini yapsın oynayan oynar.
    Eleşirin , yönlendirin ama kutuplaştırmayın artık kişileri.
    ( Lütfen cevap yazacaksan özelden yaz )

20. Aşağıdaki üyeler HyperionS isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Brahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    Brahim's: Dead

Konu harici yorumları görünce anlam veremiyorum.

Hayırlısı olsun, umarım istediğin kitleyi elde edersin ve sistemin gayet güzel gözüküyor.

22. Aşağıdaki üyeler Brahim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu