AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    blacklord009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  0

Joy Rea Online Tanıtım-100 Cap-OldSystem-Silk System-Job Cave-Old Eventler

HERKESE MERHABA 100 CAP EU-CHİNE JOYREA ONLİNE HOŞGELDİNİZ
    SERVERIMIZIN BAŞLICA BİLGİLERİ BURADA
    ...SEN DE KATIL ARAMIZA BU HEYECANA DAVETLİSİN UNUTMA...

AÇILIŞ TARİHİ = 05.08.2018 (PAZAR GÜNÜ) SAAT 20.00'DA
    Mesaj blacklord009 tarafından (28 Temmuz 2018 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Ocak 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    8
    Edilen Teşekkür 
     44
     Alınan Teşekkür  :  29

Hayırlı olsun. 60 cap biraz çok eskilere gitmedi mi ?

3. Aşağıdaki üyeler DragonSlayer isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    TeksasArmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  11

Eleştirilerimi dile getirmek istiyorum. Orjinalin çok dışına çıkılmış battle arena olmaması gerek 60 cap açıyorsanız eğer silkroad'ın ilk çıktıgı zaman gibi olması lazım private serverda açsan rateler zor olmalı en az 4-5 gün sürmeli 60 lv. olmak hele 60 cap'a switcher eklemek en anlamsızıda bu geldi kardeşim. Stacklarda öyle 10.000 çok fazla , max. 100 olması yeter çok bile şans kutuları falan bunlar çok garip geldi bana sağlam player kitlesi yakalamak istiyorsun eski playerlar buraya başlamasını istiyorsan gerçekten orjinal olarak açmalısın bu tanıtım 80 capta olur ama 60 cap çok eskıye gıttıgın için orjinalliğin dışına cok çıkmışssın. Kalp kırdıysam Affola.

5. Aşağıdaki 3 üye TeksasArmy isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    blacklord009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  0

Joy Rea Online

Alıntı TeksasArmy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştirilerimi dile getirmek istiyorum. Orjinalin çok dışına çıkılmış battle arena olmaması gerek 60 cap açıyorsanız eğer silkroad'ın ilk çıktıgı zaman gibi olması lazım private serverda açsan rateler zor olmalı en az 4-5 gün sürmeli 60 lv. olmak hele 60 cap'a switcher eklemek en anlamsızıda bu geldi kardeşim. Stacklarda öyle 10.000 çok fazla , max. 100 olması yeter çok bile şans kutuları falan bunlar çok garip geldi bana sağlam player kitlesi yakalamak istiyorsun eski playerlar buraya başlamasını istiyorsan gerçekten orjinal olarak açmalısın bu tanıtım 80 capta olur ama 60 cap çok eskıye gıttıgın için orjinalliğin dışına cok çıkmışssın. Kalp kırdıysam Affola.

Yorumun İçin Öncelikle Teşekkür Ederim Anlayış ile Karşılıyorum Ama Günümüz de Full Old Sisitemi Oynayacak Player Malesef Yok Dicek Kadar Az Bu Yüzden Böyle Bir Sistem İle Başlamak İstedim
    Eskiye Göre Bazı Sistemler Fazla Olabilir Ama Burda ki Amacım Playerların Sıkılmaması İçin Sürekli Etkinlik Olması
    Oyunun Açılışı Sonrasında Anketler Yapılacaktır Ve Playerların Görüşleri Alınacaktır Bu Oyun Sizin Çünkü... İyi Günler İyi Forumlar

*JOY REA ONLİNE 60 Cap*

- - - Updated - - -

Alıntı DragonSlayer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. 60 cap biraz çok eskilere gitmedi mi ?
    Öncelikle Yorumun İçin Teşekkür Ederim
    Evet 60 Cap En Eski Sistem Silkroad Online'da
    Sürekli Açılan 80-90-100-110 ve Daha Fazlası Olan Serverlar Biraz Sıkıcı Olmaya Başladı Gibi
    Old Sistemlerin Neredeyse Tümü Aktif Serverımız da Tabi Güncel Etkinliklerin de Bazıları Mevcut Playerlarımızı Sıkmamak Amaçlı Bu Şekilde Bir Sistem Hazırladık... İyi Günler İyi Forumlar

*JOY REA ONLİNE 60 Cap*

MaxiGamer
    ahmethan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Ekim 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

60 cap görmemiş adamlar 60 cap sunucu açıyor 60 cap sroda bile aylar sürdü ve o zamanlarda görüntüleri bu şekilde bile değildi. Yahoo nun ilk zamanları. :P

MaxiGamer
    Lykie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ekim 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     33
     Alınan Teşekkür  :  49
    R. Hali
    Lykie's: Cool

Sırf merakımdan tek başıma oyuna gelip oynayacağım

9. Aşağıdaki üyeler Lykie isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    kadircan66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Ocak 2015
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  6

Alıntı ahmethan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 cap görmemiş adamlar 60 cap sunucu açıyor 60 cap sroda bile aylar sürdü ve o zamanlarda görüntüleri bu şekilde bile değildi. Yahoo nun ilk zamanları. :P
    https://www.maxigame.com/forum/t/212...2003-resimleri bak bı ozlemısmısın