AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    KingdomZeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

PvpSRO %10 Emek - %90 PvP - 120 Cap Free Silk - Oto Event - CTF&BA - Job Bonus Arena!

Resmi Site: Tıklayınız..

Resmi Facebook:
    Tıklayınız..

Açılış Tarihi: 07 Temmuz 2018 Cumartesi (Saat: 18.00)

Resmi Site: Tıklayınız..

Resmi Facebook:
    Tıklayınız..

Açılış Tarihi: 07 Temmuz 2018 Cumartesi (Saat: 18.00)
    Mesaj KingdomZeus tarafından (01 Ağustos 2018 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    TeksasArmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Haziran 2017
    Oyun
    Silkroad Online (İSRO)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  5

Güzel bi sistem olmuş detaylı anlatımda eklemişsin tebrık ederım pvp server için çok detaylı olmuş başlamayı düşünüyorum. Guildlerede cazip gelıcektır dıye tahmın edıyorum şahsen saglam bi başlangıc olucak gibi hayırlısı olsun şimdiden.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı TeksasArmy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bi sistem olmuş detaylı anlatımda eklemişsin tebrık ederım pvp server için çok detaylı olmuş başlamayı düşünüyorum. Guildlerede cazip gelıcektır dıye tahmın edıyorum şahsen saglam bi başlangıc olucak gibi hayırlısı olsun şimdiden.
    Teşekkürler yorumun için yaz dönemi ve genel tüm dönemlere hitap etmek amacı ile %10 emek %90 pvp düzeni oluşturduk bizim oyunumuzda oynamak için oynadığı mevcut oyunu bırakmasına veya açılış döneminden sonraki aylarda gelip oyunumuzda oynamasına bir engel yok pvp düzenimiz oyunda devamlılığı oluşturmayı hedefliyor ve devamlılık için yapıcağımız eventler eğlenceli bir ortam oluşturacaktır bizim ile olan herkese şimdiden teşekkür ediyoruz..

MaxiGamer
    Lykie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ekim 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     33
     Alınan Teşekkür  :  49
    R. Hali
    Lykie's: Cool

pvp sw için neden bu kadar fazla detay?

MaxiGamer
    Huffle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2015
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  22

Arkadaşlar ben bot yapımcısıyım server server gezer botlarımı geliştiririm.Bu server son durağımdı botumu tanıttğım konuma bakabilirsiniz bu serverde denedim botumu. Oyunda ne bir hakaret ettim nede kimsenin tavuğuna kış dedim tabiri caizse. Botlarımda bana saldırdıklarında kendilerini savunan algoritmalara sahipler öyle pvpde rahatsız etmedim kimseyi oyun gidişatını bozacak herhangi bir davranıştada bulunmadım.Ancak oyunda egoları boylarını aşmış insan müsvetteleri yüzünden banlandım. Nasıl mı ? adam 450 tl para yatırdığını söyledi ve beni nasıl kesemeyeceğinden şikayet etti oysaki ben bu adama hiç saldırmadım kendisi herkese saldırıp öldürüp hakaret ederek ego kasıyordu.Tabi bende yapamayınca küfretmeye başladı ve ban attıracağını söyledi. Tabi 450 tl para vermişse GM dinler diye düşünür insan ki nitekim öylede oldu beni ve botlarımı süresiz banladı hiçbir uyarı olmadan.Oysa botları denerken verdiğim emek harcadığım zamanın bir değeri vardı.Sizde terazisi şaşmış bu insanların yönettiği serverde oynayacaksanız bu yorumumu görmenizde fayda var. Parayı veren düdüğü çalar bu hayatta bari oyunumuzda adalet olsun..

Huzurlu ve Adaletli Günler Dilerim.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Huffle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bot yapımcısıyım server server gezer botlarımı geliştiririm.Bu server son durağımdı botumu tanıttğım konuma bakabilirsiniz bu serverde denedim botumu. Oyunda ne bir hakaret ettim nede kimsenin tavuğuna kış dedim tabiri caizse. Botlarımda bana saldırdıklarında kendilerini savunan algoritmalara sahipler öyle pvpde rahatsız etmedim kimseyi oyun gidişatını bozacak herhangi bir davranıştada bulunmadım.Ancak oyunda egoları boylarını aşmış insan müsvetteleri yüzünden banlandım. Nasıl mı ? adam 450 tl para yatırdığını söyledi ve beni nasıl kesemeyeceğinden şikayet etti oysaki ben bu adama hiç saldırmadım kendisi herkese saldırıp öldürüp hakaret ederek ego kasıyordu.Tabi bende yapamayınca küfretmeye başladı ve ban attıracağını söyledi. Tabi 450 tl para vermişse GM dinler diye düşünür insan ki nitekim öylede oldu beni ve botlarımı süresiz banladı hiçbir uyarı olmadan.Oysa botları denerken verdiğim emek harcadığım zamanın bir değeri vardı.Sizde terazisi şaşmış bu insanların yönettiği serverde oynayacaksanız bu yorumumu görmenizde fayda var. Parayı veren düdüğü çalar bu hayatta bari oyunumuzda adalet olsun..

Huzurlu ve Adaletli Günler Dilerim.

Konu oyuncunun ödeme yapmış olması veya olmaması değil konu kişinin şikayet edilmesi siz belirtilen limit dışına çıkarak harici kendinize oto atak botları oluşturmanızdan dolayı altını çizerim sadece bot karakterleriniz yasaklanarak uyarı aldınız tekrarında asıl karakterinizde yasaklanacağı belirtildi burda uygunsuz bir durum söz konusu değil bizim oyunumuzda bu şekilde bot kullanımının yasak olduğunu belirttik kurala uyup uymamak sizin tercihiniz.