AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  shwatzler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Temmuz 2009
  Konular 
  8
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Master Silkroad | 120 Cap | Model Switch Sistem ve Daha Fazlası
  Öncelikle MasterSRO'yu Marka Haline Getiren Tüm Oyuncularımıza Şükranlarımızı Sunarız.

  Bilindiği Üzere Master Silkroad 120 Level Sınırı Serverler Arasında 1 Numara Olmuş, Yıllardır Editörleri ve Yönetimi İle Oyuncularına Kesintisiz 7/24 Hizmet Vermiş Bir Serverdir.

  Master Silkroad Serverinin Açılmasında ki Asıl Amaç Silkroad Piyasasında Server Açmayı Sadece Maddi Beklenti Haline Getirenlere Bir Tepkidir.

  Sahip Olduğumuz Sunucu Bilgisayarımız Türkiye " RADORE " Data Centerde Barınmaktadır.  Değişik Fikirlerimiz, Bir Misyonumuz, Bir Amacımız, Tutkumuz ve Bu İşe En Başından verdiğimiz Gönlümüz Var. Tamamiyle Yenilikçi ve Siz Değerli Oyuncularımızın Silkroad Maceralarına Son Noktayı Koyabilecekleri Uzun Vadeli ve Soluksuz Bir Oyun Keyfi Yaşatmak istiyoruz.  Sizi Temin Ederiz ki ; Hiçbir Oyuncu Bizi Tercih Etme Zorunda Değildir. Fakat Fiyasaca Bulunan ve Sayısı Binlere Onbinlere Ulaşan Silkroad Private Server Sunucularının Fazlalılığından Dolayı Bazı İnsanlar Kendi İstekleri Doğrultusunda Sunucu Bulmakta Zorlanıyor ve Çevrelerinde ki Kişi/Kişiler Tarafından Yönlendiriliyorlar. Bunun Sağlıklı Olmadığı Konusunda Bir çok Kişiyle Hemfikiriz. Bundan Ötürü ; İnsanlar, Eğlenecekleri, Keyif Alacaklarıi Stres Yaşamadan Dakika Başı Oyun Kapanacak mı Acaba ? Diye Düşünmeyip, Düzgün Bir Ortamı ve İyi Bir Yönetim Kadrosu Olan Bir Sunucuda Oynamayı Hakediyorlar. Eğer ki Sizde Bizimle Aynı Fikirdeyseniz Halen Daha Doğru Satırları Okuyorsunuz Demektir.

  Ayrıca Yıllarca Orjinal Silkroad Oynayan Arkadaşlarımız İyi Bilirler, " Oyunda GM Çok Dolaşmaz " Ama Ne Yazık ki Günümüz Oyununda Gm Sürekli Oyunda ve Bu Yüzden Dolayıda Oyuncular GM İle Haşır Neşir İçindeler. Bunun Böyle Olması Çok İyi Birşey Değil. Biz Buna Karşıyız. Oyun Yöneticisi O An Görevi Ne İse Onu Yapmalı, Harici Keyfine Göre İşlem Yapmamalıdır.

  Bu oyunu farklı bir isimle de açabilirdik , fakat ayların getirdiği bir güven söz konusu Master ismini duyan tüm oyuncular sorunsuz ve uzun soluklu
  bir server olduğunun farkında.


  Mesaj shwatzler tarafından (09 Eylül 2018 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.


Benzer Konular

 1. [TR] UnLoader Fun Server !ws !knife Ve Daha Fazlasi
  Konuyu Açan: unloader, Forum: Counter Strike Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 09 Haziran 2017, 16:37
 2. SATILIK Unreked hesap elemantel lux ve daha fazlası 180 tl son fiyattir çöpe atarım daha iyi
  Konuyu Açan: mankenceyoo, Forum: LoL Karakter Alım ve Satım.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 10 Mayıs 2017, 19:01