AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  ParzivaLz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Temmuz 2018
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Pectus Online l Season II l 100 Cap - CH l Silk Ödülleri l FGW & Box l 10 Ağustos

  Açılış Tarihi : 10.08.2018 / 20:00 UTC +3

  ◈Client Download Link : https://goo.gl/nexZBW /
  Alternatif :https://yadi.sk/d/nSyNX0KR3a5wf6


  IP LİMİT: 6
  PC LİMİT: 3
  Pectus Online Season II ile birlikte sizlere keyifli ve hatırlanacak zamanlar sunuyoruz. Season II ile birlikte "100CAP" dengelenmiş ve bir çok güzel özellikler sunuyoruz. Alt yapımız güzel bir şekilde ayarlanmıştır ve guard olarak ** ana sunucu olarak ise OVH tercih etmiş bulunmaktayız.

  Bu bölümde sunucumuz hakkında bilmeniz gereken bazı yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Cure Theraphy : 10 sn
  Force Cure : 8 sn
  Self Heal Series : 7 sn
  Heal Series : 11 sn
  Rebirth Art Series : 9 sn
  Vital Spot - Body : %45 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Mind : %45 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Brain : %40 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Zero : %35 - Cooldown 20 saniye


  Ayrıca tüm el yakma skilleri(imbue) 15 saniye olarak ayarlanmıştır.

  Oyunumuzda "Hotan ve Jangan" kaleleri açık olacaktır ve bu iki kale içerisinde bulunan vergi %5 olarak sabitlenmiştir ve değiştirilemez.

  Sos Box ile tüm 10DG Sos itemleri %50 şans ile elde edebilirsiniz. Sos Box tüm job cave uniquelerinden ve "FGW Treasure Box'dan" %100 ihtimal ile düşecektir.

  Tüm Job Cave Uniquelerinden %100 Sos Box düşmektedir.(Sos Box %50 ihtimal ile Sos item içerecektir.) %70 İhtimal ile de Isis ve Anubis Uniquelerinden 10DG Immortal drop olacaktır.
  12:00 Selketh & Neith
  16:00 Isis & Anubis
  18:00 Selketh & Neith
  21:00 Isis & Anubis
  00:00 Selketh Neith


  Medusa sadece günde 1 kere saat 23:00’da spawn olacaktır. Direkt olarak Medusa odasına teleport taşı ile gidebilirsiniz. Medusa ödülü ise 8 adet 50 Silk Scroll . 2 Adet %100 şans ile Sabakun’s Jewel ve "Pectus Box" elde edebilirsiniz

  FGW sistemi serverımızda aktif olacaktır. TreasureBoxlardan %100 Sos Box drop olacak şekilde ayarlanmıştır. 1* ve 2* 1 adet Sos Box, 3* 2 adet Sos Box ve 4* 3 adet Sos Box düşecektir.
  FGW kartlarının toplanmasından sonra sadece “Seal Of Moon Shield” itemini alabileceksiniz.
  FGW içerisinde bulunan Serenes Uniquesinden %100 ihtimal ile Sos Box drop olacaktır. 1* ve 2*’dan 1 adet Sos Box, 3* ve 4*’dan 2 adet Sos Box drop olacaktır.
  Tüm Uniqueler en az 1-2 saat aralığında spawn olacaktır, STR ve INT uniqueleri de dahil fakat ekstra olarak rekabet ve eğlence açısından Uniquelere birkaç drop konulmuştur.


  Demon Shaitan : %80 ihtimal ile 1 adet 10DG Immortal Stone
  Lord Yarkan : %100 ihtimal ile 1 adet Sabakun’s Jewel
  Isyutaru : 3 adet Global

  Kalabalık bir şekilde kervan çekilmesi halinde hem lag hemde oyunu zorlayacağından dolayı Thief ve Hunter spawnları 1 olarak ayarlanmıştır.

  Oyun içerisinde "Seal Of Star" eşyaları keseceğiniz moblardan veya "SOS BOX" ile temin edebilirsiniz. Seal Of Star eşyaların gücü 98+1 olarak ayarlanmıştır.

  Oyun içerisinde herhangi bir şekilde "Seal Of Pectus" eşya drop'u olmayacaktır. Seal Of Pectus eşyalar sadece Medusadan düşen "Pectus Box" ile elde edilebilecektir. Fakat bu kutu içerisinde ise sadece, "Weapon ve Shield" bulunacaktır. Yani kısacası oyun içerisinde "Seal Of Pectus" kıyafet ve takı bulunmamaktadır. Seal Of Pectus eşyaların gücü 98+3 olarak ayarlanmıştır.


  Oyun içerisinde bulunan en güçlü eşya grubu olan Seal Of Moon belirli coinleri birleştirerek veya bazı görevleri yaparak alınabilecektir. Seal Of Moon "Silah" grubu için 2 farklı coin toplamanız gerekmektedir. Bu coinlerden birincisi, "Pectus" bu coin "Unique" ve "Capture The Flag" sistemi üzerinden elde edilebilecektir. Medusa(STR - INT) : 3 adet ve Demon Shaitan & Lord Yarkan : 1 adet "Pectus" coin drobuna sahip olacaktır. Capture the flag etkinliğinde ise "Win ve Kill" başına "1" adet coin alabileceksiniz.
  Seal Of Moon eşyaları almak için gerekli olan 2. coin ise "Coin" olarak belirlenmiştir. "Coin" sadece battle arena etkinliğinden elde edilebilecektir. Kazanç başına 3 adet ve kayıp başına ise 1 adet coin alabileceksiniz.
  Seal Of Moon eşyaları alabilmeniz için kısacası "Pectus Coin" serisini tamamlamanız gerekmektedir. "1" Seal Of Moon eşya için belirlenen coin miktarı, Pectus = 120 & Coin = 100.
  Bu eşya sadece ve sadece "Forgetten World" sistemi üzerinden birleştireceğiniz "8" adet kart ile alınabilecektir.

  Oyuna başlamadan önce ufak bir yardım ister misiniz ? Starter pack'i F10 üzerinden satın alarak oyuna başlangıçta kullanılan en yaygın eşyaları daha makul bir fiyata elde edebilirsiniz.
  Donwhang şehrinden alınan "Kervan Malları" togui köyünden geçerek (ilerleyen günlerde belirlenecek bir güzergah üzerinden final noktasında satılabilecektir)

  Oyun içerisinde bulunan "Pectus" adlı npc üzerinden alacağınız lottery ticketler ile birlikte silk ödülleri kazanabilirsiniz.
  Wanted sistemi sadece Jop Durumunda aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden sırasıyla 10 Kill - 20 Kill - 30 Kill - 40 Kill - 50 Kill aldığınızda sistem sizi otomatik olarak bir sonraki Hero Mode levelıne yükseltecektir. Puan alabilmeniz için karakterin 100 level olması gerekmektedir. Aynı karakterden gün içerisinde sadece 3 puan alabilirsiniz  Oyuncuların veya arkadaşlarınızın "AFK" konumda olup olmadıklarını artık kolay bir şekilde anlayabileceksiniz. Yeni "AFK Balon" sistemi, haraketsiz ve üzerinden herhangi bir işlem yapılmayan her karakter için bu sistemin aktive olma süresi 1 dakika olarak ayarlanmıştır.


  +7 ve üzeri "+" basımlarında devreye girecektir  Herkesin bildiği ve alıştığı survival etkinliği "Pectus Online" Season II ile birlikte sizlerle buluşacaktır. Her gün 17:00 ve 20:00 saatlerinde başlayacak olan Survival Arena etkinliğinden, kestiğiniz her rakip oyuncu için +2 puan ve öldüğünüz her sefer içinse -1 puan sistemimizde karakteriniz için tutulacaktır. Gün sonunda(00.00) bu puanlar toplanarak "Honor Rank" sistemine yansıtılacaktır ve honor buff'ları bu şekilde elde edebileceksiniz.

  İlk 2 hafta boyunca en fazla puanı toplayan oyuncumuz 500 silk hediye edilecektir.  Etkinlik botumuz haftanın belirli gün ve saatlerinde sizlere 5 farklı etkinlik ile bol bol ödül kazandıracaktır.

  [Pectus Knight]

  Her gün haritanın herhangi bir yerinde belirecek olan özel "Pectus Unique" sizlere hem keyifli dakikalar yaşatacaktır hemde bol bol ödül kazanmanıza yardımcı olacaktır. "Pectus" kesildiği taktirde içerisinden 2x Sabakun's jewel + toplamda 200 silk scroll + 1 adet %100 immortal düşecektir.

  [Selket STR]

  Job cave içerisinde bulunan Selket STR olarak spawn olacaktır.

  Jangan Cave

  Otomatik bir etkinlik sistem mantığında çalışan "Clone Jangan Cave" artık kasmak için değil, etkinlikler için kullanılacaktır. Şuanda "1" adet etkinlik içeren Jangan Cave ilerleyen günlerde birbirinden güzel etkinliklere tanık olacaktır. Şuanda mevcut bir şekilde "8" saatte bir olmak üzere, yani günde 3 defa, "Jangan Cave B2" bölgesinde bulunan 14 farklı odadan "1" tanesinde rastgele "Devil Shaitan" spawn olacaktır. Fakat B2 bölgesine geçiş yapmanız için gerekli "Key Of Greenlight" adlı anahtara sahip olmanız gereklidir. Bu anahtara oyunda bulunan yüzükçülerden ulaşabilirsiniz. Anahtara sahip olduğunuz zaman, B2 bölgesinde rastgele spawn olmuş "Devil Shaitan" isimli unique'e ulaşabilirsiniz. Ayrıca değiştirilmiş ve özelleştirilmiş "Jangan Cave" bölgesine sadece "Job Suitleriniz" ile yani sadece "Job" modunda giriş yapabilirsiniz.

  Ödüller

  4x 50 silk scroll
  %50 şans ile 1 adet 10DG Immortal  KillTheBotEvent : Her gün saat 19:00 ve 21:00'da "Donwhang South Gate" alanında belirecek olan "Etkinlik Botunu" kesen oyuncumuz 100 silk'in sahibi olacaktır.


  Hide&Seek : Her gün saat 20:00 ve 22:00'da harita üzerinde rastgele bir noktada belirecek olan "Etkinlik Botunu" bulan oyuncumuz 100 silk'in sahibi olacaktır.


  Search&Destroy : Her gün 18:00'da harita üzerinden rastgele bir noktada belirecek olan "Özel Yaratığı" kesen oyuncumuz 150 silk'in sahibi olacaktır.


  LastManStanding : Her gün 23:00'da belirlenen etkinlik alanında en son ayakta kalan oyuncumuz 200 silk'in sahibi olacaktır.


  LuckyPartyNumber : Her gün 19:30'da belirlenen kurallar çerçevesinde istenilen party numarasını oluşturan oyuncumuz 50 silk'in sahibi olacaktır.

  - - - Güncellendi - - -

  # Konu güncellenmiştir.

  Facebook Sayfamızdan Silk Ödüllü Paylaş-Kazan etkinliğimiz başlamıştır.

  Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/pectusonline/

  - - - Güncellendi - - -

  ◈Client Download Link :
  https://goo.gl/nexZBW
  /
  Alternatif :
  https://yadi.sk/d/nSyNX0KR3a5wf6
  Mesaj ParzivaLz tarafından (10 Ağustos 2018 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.


Benzer Konular

 1. Regard 2 Online | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 18.Ağustos.2018
  Konuyu Açan: SoLwAyTeR, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 14
  Son Mesaj : 10 Aralık 2018, 20:22
 2. 80 Cap Free Silk | Arthrex Games | Emek Server | New Unique | Job | New Season
  Konuyu Açan: gucchi, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 09 Temmuz 2018, 22:46
 3. Karahan Online Ağustos Savaşları (6-31 Ağustos 2012)
  Konuyu Açan: Saint, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 07 Ağustos 2012, 14:13