AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

 1. #1
  V.i.P
  Foberious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Ağustos 2018
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  12
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Project Pearl | 100 Cap | CH | New Core System | Gold Based Economy | GO 17.8

  Herkesin adil bir yerde eğlenebileceği ilk, yoğun tempolu oyuncuların rekabetten düşmeyeceği ilk server. Pearl burada, yeni bir ÇAĞ burada.  Yenilik Zamanı!
  Tamamıyla yeni şeyler getirmeye çalışıyoruz, sevdiğimiz bu oyunu son birkaç yıldır içinde bulunduğu pay2win ve 1 ayda bitme döngüsünden kurtarmaya çalışıyoruz. Evet bu gibi değişiklikler çok riskli, evet bu değişiklikler yüzünden bir sürü destek kaybettik. Buna değmesini sağlayacak bir yöntem var oda private sro mantalitesini tamamen değiştirmek ve bu sadece sizin yardımınızla mümkün. Bütün konuyu okuduğunuzda, ne demeye çalıştığımı anlayacaksınız. Dikkatli okumaya ve her küçük detayı anlamaya çalışınız, biraz karışık olacaktır!

  Pearl Hakkında
  Mükemmel bir başarı elde ettiğimiz, çekişme ile dolu bir serverdan sonra, gerçekten çok daha iyisiyle dönmek istiyoruz. Ruby birçok rekoru oyuncu bazında alt üst etmiş olsa bile, bazı konular hala değişmemişti, ve bu bildiğimiz döngünün devam etmesine sebep oldu. İnsanlar setlerini hızlıca hazır hale getirdiler, donator ve normal oyuncular arasındaki fark gittikçe büyüyen bir hal aldı. Pearl ile, rekabet seviyesini Ruby’deki sevilen özelliklerle beraber yüksekte tutmak, aynı zamanda yapılmış olan en adil serverı yaratmak istiyoruz. Yapacağımız değişiklikler, aynı zamanda Pearl’ün hayatını bayağı arttıracak! Biz gerçekten şuan ki sistemi değiştirmek istiyoruz, mevcut şekli bir hayli yanlış. Biz her türden oyuncuya eşit şekilde rekabet şansı verecek, uzun süreçli bir server hedefliyoruz.  Olabildiğine Adil
  Silkroad bir pay2win oyunu olarak tasarlanmıştır. Fakat, bu daha iyi bir hal alamayacağı anlamına gelmez. Item mall’daki bir çok item anlamsız, ve donator oyunculara aşırı bir avantaj sağlıyor. Mevcut serverların hepsinin kullandığı sistemin umutsuz olduğu kanıtlanmıştır. Şehirden oturan bir oyuncu, olduğu yerden sadece Item Mall ile en iyi oyuncu olabiliyor. En iyi oyuncu, en zengin oyuncu. Bu şekilde nasıl bir oyun rekabetçi olabilir? Öyleyse oynamanın amacı nedir? Üzücü, ama silkroad gerçek oyuncuların değil, kredi kartlarının savaştığı bir yer haline geldi. Amacımız bunu sonsuza kadar değiştirmek. Evet, pay2win item mall server sahiplerinin iyi kazanacağının garantisi olduğu için, bu bizim için riskli bir hareket. Ancak, herkese daha adil olunan , dengeli ve yeni itemlere sahip item mall sunulan, normalde çok daha pahalı olacak mükemmel görsellerin bulunduğu bir serverın, bu olayı çözeceğine inanıyorum. Buna nasıl ulaştığımızı okumaya devam ettikçe öğreneceksiniz.

  Pürüzsüz Deneyim
  Pearl oynamak, istikrar ve oyun kalitesi anlamında sizler için muazzam bir deneyim olacak. Birçok başarılı projeden sonra, her getirdiğimiz projenin çok farklı olduğunu kanıtlamış olduk. Farklı olduğu gibi büyük, ve kopyalar ile yenilenmemiş. Ace, bütün özellikler ve yeni sistemlerin her daim %100 pürüzsüz ve bug’sız çalıştığına emin. En son serverımız olan Ruby Reborn ile 7.000 online oyuncu sayısına ulaştık ve sistemimiz, bu yüksek oyuncu sayısında bile sorunsuz çalıştığını herkese gösterdi! Silkroad bağımlılığınızı bu yaz tatilinde tatmin etmekten başka bir seçeneğimiz yok!

  Yoğun/Meşgul Oyunculara Yardım
  Farz edelim ki Pearl’ü gerçekten play2win yapmayı başardık, bu sayede donator oyuncuların normal oyunculara karşı herhangi bir avantaja sahip olmasını engelledik. Sorun şurada ki, gerçekten gelişmek için çok vakti olmayan ve bu sebeple diğerlerine yetişmek adına donate yapan oyuncu yüzdesi çok fazla. Biz her kesimden oyuncuyu tatmin etmek istiyoruz, bu nedenle böyle oyuncuların rekabette adil bir şansa sahip olacağı yeni bir sistem yarattık. Yoğun oyuncuların rekabetini kolaylaştıracak yeni itemler yaptık. Bu tip oyuncuların diğer vakti olan oyuncularla aynı seviyede oynayabilmesi önemli bir nokta. Yeni sistemin çoğu donator oyuncunun eski sistemden çok daha fazla hoşuna gideceğine inanıyorum, bu sistem hem oyun hayatını kolaylaştırıyor, hem de oyun mantalitesini bozmuyor. Silkroad eski bir oyun ve biz gittikçe büyüyoruz, bu nedenle oyuna verebileceğimiz zaman günden güne azalıyor. Biz gerçekten herkesin Pearl’ün çılgınca tadını çıkartmasını istiyoruz!  Gerçek Rekabet
  Silkroad pay2win olmak üzere tasarlanmıştır, fakat bu geliştirilemeyeceği anlamına gelmez. Mükemmel bir dengeye sahip item mall ve düşünülen her ince detay ile Pearl’ün şimdiye kadar olan en rekabetçi ve dengeli server olduğuna inanıyoruz. Ruby Reborn oynayanlar inanılmaz rekabetçi ve yeni özelliklerle dolu bir server tecrübe ettiler. Ancak Ruby Reborn’da bile, Item Mall’un dengelenmemesi rekabetin donate üzerine yoğunlaşmasına sebep oldu. Bunu değiştirmek istiyoruz. Item Mall’u mükemmel bir ekonomi ve inanılmaz rekabetçi server özellikleri ile kombinleyerek, Pearl’ü akıl almaz bir tecrübe haline getireceğiz!

  Oynanış
  Yukarıda bahsedilen bütün değişiklikler, sizin bir konuda emin olmanızı sağlayabilir, Pearl oynanışı son derece yoğun olacak. Oyun içi aktiviteler küçük bir donator grubu tarafından yönetilmeyecek, aksine herkes adil bir rekabet altında tüm aktivitelerde çılgınca savaşacak. Neden? Çünkü kısaca silk sizin daha iyi item yapmanıza yaramayacak. Bu demek oluyor ki, bütün oyuncular item yapma bazında birbirine çok yakın olacak, sizin setiniz normal iken full Seal of Star +8 bir rakip ile savaşmayacaksınız. Sıra, yatırılan parayla değil yetenekler ile öne çıkılacak gerçek bir silkroad oyununda! Bu, bütün oyuncular ve guildlerin güçlerini kanıtlamaları için çok büyük bir fırsat.  Pearl’ün Amacı
  Pearl’ü yapmamızın gerçek amacı çok büyük bir sayıya ulaşmak değil. Pearl, kendi yeni ve son derece yenilikçi konseptine dayalı bir server. Bu, private serverların çekirdek sistemini değiştirebilecek büyük bir deney. Bu zamanda bu tarzda bir server yaparak büyük bir risk aldık, ama biri bu sorumluluğu almaz ise hiçbir şey asla değişmeyecek. Pearl konsepti olağanüstü, bunu trend yapmak sizin elinizde!  [13.8.2018] Açık Beta
  Betamız 13 ağustos pazartesi günü başlayacak, kısa bir süresi olacak çünkü çoğu sistem ve özellikler müthiş ve çok iyi test edilmiş bir database ile çalıştığımız için pürüzsüz şekilde işliyor. Test edilmesi gereken fazla özellik yok. Size beta sürecinde test edilmesi gereken kısımlar ile ilgili her gün rehberlik edeceğiz. Bir aksaklık olmadığı sürece betayı uzatmak anlamsız!

  [17.8.2018] Büyük Açılış
  Pearl resmi olarak 17 ağustos Cuma günü açılacak, tam zamanı belli değil fakat sizi en az 2 gün öncesinden bilgilendirdiğimize emin olacağız. Bu kadar yakın bir tarih seçerek sizi 1 ay veya daha fazla rahatsız edici bir süre beklemek zorunda bırakmadığımız için çok mutluyuz. Unutmayın ki; bu tarihin ertelenmesi ancak bir şeyin gerçekten çok ters gitmesi ve serverın %100 hazır olamaması ile mümkündür, ama şuan böyle bir şey olacak gibi gözükmüyor.
  Website:
  http://playpearl.online

  Kayıt:
  http://playpearl.online/user/register/ (we suggest gmail).

  İndir:
  http://playpearl.online/download/

  Facebook:
  facebook.com/projectpearlsro/

  Discord:
  https://discord.gg/6EywXAe

  Silk Fiyatları:
  https://www.maxigame.com/k/430-project-pearl-silk.html  Pearl Konsept

  Item Mall.

  Büyük bir çoğunluk için, Item Mall en çok vakit harcanan yerdir. Doğrusu, Item Mall bir serverın ayakta kalabilmesi için en önemli noktalardan biridir, çünkü server sahiplerinin server masraflarını karşılayabileceği tek gelirdir. Item Mall, aynı zamanda her serverda oyun oynanışına büyük hasar verir ve kimse bu zamana kadar bunu dengelemeye çalışıp bir risk almadı. Fakat, biz Pearl ile Item Mall işleyişini tamamen değiştirmek istiyoruz.

  Pearl Item Mall’da ne değişik?
  -Silk scroller yok
  -Item Mall’dan alınan hiçbir şey trade edilemeyecek
  -Tüm pay2win silkroad itemleri (Premium, devil, immo Stoneları vs) tamamıyla item mall’dan çıkartılmıştır.
  -Yeni, zaman kaybetmeyi önleyici ve meşgul oyunculara yardımcı itemler sunulmuştur.
  -Mükemmel görsellik pazarına dayalı (avatarlar, model switchers, titlelar)

  Bu değişimler ile ne kazanırız?
  -Item Mall, serverın çok hızlı ilerleyip bitmesini artık sağlamayacak:
  1. Immortal Stonelar Item Mall’da bulunmayacağı için artık donatorlar alchemyi fethedemeyecekler.
  2. Artık silk scroll olmadığı için ve Item Mall’daki itemler takas edilemediği için, donatorlar sadece para vererek en iyi şeylere sahip olamayacaklar.
  -Item yapma olayı sadece oyuncunun zekiliğine, yeteneğine ve aktifliğine bağlı olacak.
  -Item Mall’dan kaldırılan itemler için artık oyun içi aktivite gerekeceğinden, aktiflik çok artacak. Çünkü artık bunları kredi kartı ile ellerinizle almanız gerekecek.
  -Bütün playerlar item anlamında birbirine yakın olacak, buda demek oluyor ki daha eğlenceli ve rekabetçi bir server.
  Bunlar, serverı tamamıyla play2win yapmak için Item Mall’da yapılan değişimler. Fakat unutmayalım ki, bazı oyuncuları zamanı olmadığından dolayı tek rekabet edebilme şansı bu. Yeni Item Mall, bu oyuncuların rekabet etmesine yardımcı olacak şekilde yapılandırıldı. Onlara verilen bir avantaj olmayacak, bu sadece onların diğer tüm gün aktif olan oyuncularla aynı şansı yakalamasını sağlayacak. Bu yeni itemler ile oyun oynamayarak kaybettikleri şeyleri onlara sağlayacağız. Bu kadar, avantaj yok.
  Yeni Item Mall’da satılacak yeni itemlerin hepsi listedeki gibidir;

  1. Görsel geliştirmeler
  2. Petler
  3. Zaman kazandırıcı itemler
  4. Skill Reset, Stat Reset & isim değiştirme scrollü

  Bunlar ile ilgili detaylı bilgiye “Pearl Donators” bölümünde ulaşacaksınız.

  Economy.

  Pearl ekonomisi her silkroad oyuncusu için yeni bir tecrübe olacak, çünkü bu sistem daha önce hiç denenmedi. Item Mall’da ki itemleri takas edilemez hale getirerek ve birçok şeyi kaldırarak donatorların sadece silk ile oynamamasını sağladık. Pearl, ekonominin sadece golddan ibaret olduğu ilk server, ve bu nedenle gold çok fazla değerli olacak. Ek olarak, Immortal Stone almanın ana yoluda gold! Hepimiz Pearl ekonomisinin golda bağlı olarak ne kadar iyi olabileceğini biliyoruz. Gerçekten çok adil bir ekonomi sistemi ile karşılaşmak üzeresiniz, burada kimse silk kullanarak taht sahibi olamayacak ve herkesin her yerde şansı olacak.  Rekabet.

  Pearl ile sunmak istedigimiz diger önemli kısım ise rekabet düzeyidir. Ruby Reborn oynayanların hepsi, hareketin asla durmayacağı ve oyuncuların rekabet edecek kadar çok özelliğe sahip olduğu inanılmaz derecede rekabetçi bir sunucu yaşadı. Böylece, tüm bu hatasız ve iyi yapılmış özellikleri rekabeti güçlendirirken, Item Mall'ın gücü bağışçılara tüm sunucularda olduğu gibi zarar veriyor. Pearl ile nihayet en iyi seviyede rekabete dayanan rekabetçi bir oyun ve inanılmaz derecede dengelenmiş bir Item Mall sistemi ile rekabet edebiliriz. Rekabetin kredi kartının ne kadar büyük olduğuna değil de tamamen oyuncunun yeteneğine ve zekasına dayanacağından emin olabilirsiniz. Bunu kanıtlayan bazı iyi noktalar ister misiniz?

  1. Oyuncular, item sistemine göre silklerini kullanarak cok kolay sekilde öne geçemezler.

  2. Bağış yapanlar tüm aktiviteleri kazanamayacak, bunun yerine tüm aktiviteler gerçekten adil ve eğlenceli bir şekilde olacak ve becerileriniz sonunda işe yarayacaktır.

  3.Son olarak, oyuncuların oyunun her yönüyle en iyisi olduğuna gerçek ödüller verebiliriz, ancak bu, güçlü oyuncuları daha güçlü kıldığımızı göstermez. Tüm oyuncular, kendi itemlerinden sorumlu olacak ve bağışçıların daha iyi itemlere daha hızlı ulaşmalarına dair bir gerekçe yoktur.

  4. Tüm oyuncular ve guildler nihayet adil bir oyun alanında yeteneklerini kanıtlamak için büyük bir fırsat bulacaklar.

  5. Yaklaşma.

  Hemen hemen herkes için birkaç gün kaçırmamak çok zor. Büyük açılıştan beri çoğu oyuncunun her gün oynayamayacağı mantıklıdır. Biz bunun onları arkada bırakmasını istemiyoruz. Tüm oyuncuların istedikleri zaman digerlerine yetişmesini istiyoruz. Tüm oyun sistemlerimiz oyuncularımızın günlerini hiçbir şeyi kaybetmeden atlamasını sağlayan akıllı bir yol sunuyor! Konuyu okurken, neden bahsettiğimi anlayacaksınız.
  Değişen PSRO.
  Elbette bu gerçekten iyi ve farklı bir kavram gibi görünebilir ve açıkça Pearl başka bir sunucu değildir. Peki ya Pearl başarılı olursa neler olabilir? Ozaman, Pearl bu fikirleri kullanarak büyük bir başarıya sahip olduğunu söyleyelim. Ne olacak, oyuncular bu kavramı sevecek ve bundan daha farklı bir oyun, daha az play2win ile herhangi bir sunucu oynamayı reddedeceklerdir. Yani diğer kurucular bu kavramı en azından kısmen takip etmek zorunda kalacaklar. Bu serverdan oyuncuların kazanacağı ise oynamak için daha fazla play2win sunucusuna sahip olmalarıdır. Birkaç kelimeyle, tüm Psro oyuncuları, oyuncular için inanılmaz bir yönde değişim ortaya koyacaktır ! Elbette bu ancak siz içeriği sever ve desteklerseniz olacak.
  PEARL GENEL BİLGİ (basics)

  Degree
  Karakterinizi donatabileceğiniz Pearl'in son derece olan itemleri 10. derece olacak.

  Cap
  En dengeli Caplerden birisi olan ve oluşturmak istediğimiz rekabetçi ortam için Cap sistemimiz 100 lv olarak ayarlandı.

  Mastery
  Daha fazla seçenek ile daha ilginç bir sunucu sunmak adına master limiti 330 olacaktır.

  Irklar
  Tabii ki eskiden olduğu gibi sadece Çinliler, Avrupalılar oyunun daha ilginç görünmesine neden olabilirler ancak irklar arasındaki denge açısından tam bir kaos.

  Rateler
  Çok kolay değil ama çok zor da değil. Oyuncuların çoğunu mutlu edecek uygun numaralar.

  Pearl’e başlamak (starting on pearl)

  Seviye alma deneyiminizin Silkroadish'i gerçekten hissetmesini istiyor olsak da, bunu çok zorlaştırmak büyük miktarda oyuncunun cesaretini kırıyor. Bu nedenle, iyi oranlarla birlikte, bazı iyi başlangıç ​​itemleri ve o kadar seviyelendirme zorlugu yaşamayacağınızdan emin olmanızı sağlayan bir otomatik ekipman sistemi de bulacaksınız!

  Başlangı. İtemleri.(starting items)

  750.000 Skill Points, 10 Reverse return scrolls, 1.000 HP Potions, 1.000 MP Potions, 3 gün için% 100 Moving speed buff, 3 gün boyunca 1 Grab pet ve 3 gün boyunca 1 Premium PLUS ile başlayacaksın.

  Oto ekipman (auto equip)

  otomatik ekipman sistemimiz, ulaştığınız her bir level düzeyinde normal +6 set / weapon verecektir. Tek yapmanız gereken ışınlanma, sonra ekipmanınız otomatik olarak güncellenecektir. Bunu yaptıktan sonra ana weaponınızı kullandığınızdan emin olun, aksi takdirde sistemimiz sizin için bunu güncelleyemeyecektir.

  Gelişmiş Kalıcı Buff'lar

  Hepimizin alıştığı ve onsuz bir sunucu oynamayı hayal edemeyeceğimiz çok kullanışlı bir özellik. Tüm becerilerin kalıcı olmasını ve sadece sonuncusu olmadığından emin olduk, böylece keyifli bir level deneyimine sahip olacaksınız. Kullandığımız sistemin henüz kurulmuş olan en iyisi olduğunu ve bununla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı unutmayın!

  Ana Şehir. (main city)

  Son büyük sunucumuzda Ruby Reborn, ana şehir olarak yeni bir şehir kurmaya çalıştık ve oldukça harika çalıştığını söyleyebilirim. Onu oynayanlar çok iyi biliyorlar ki ben de Alexandria South tan bahsediyorum. Yerleşildiğinde gecikme / çarpışma sorunlarından kaçınmak için yeterli alana sahip olan ve stall kurmak isteyen tüm oyuncular için yeterli alan bulunan çok güzel bir şehir.

  Kasma Alanları. (grinding areas)

  Her bir oyuncunun kendi canavarlarını çalmaksızın kendi yerinde farm yapabilmesini sağlamak için birçok farklı kasma noktası oluşturduk. Oyun ilerledikçe tüm bu kasma alanlarının da 100. seviye mobların çıkabileceğini unutmayın.

  • Constantinople | 95 ~ 99 level monsters.
  • Alexandria | 100 level monsters.
  • Samarkand | 85 ~ 95 level monsters.
  • Phantom Desert | 100 level monsters.

  Pearl NPC'leri

  Size daha kolay ve daha organize bir oyun sunmak için bazı özel NPC'ler oluşturuldu. Hepsi Alexandria Güney'de bulunur. Onları farketmenizi kolaylaştırmak için onlara bir efekt ekledik.
  • Altın madenci Tu Wang.
  Bu NPC'den çok faydalı çok çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Elbette, sadece altın için satılıyor!

  • Elmas satıcısı Ling.
  Tamamen Diamond Tokens için ürün satmaya odaklanan bir NPC. Bu para sadece job temple dan kazanılabilir. Diamond Tokens için satılan birçok silk itemi bulabilirsiniz.
  • Moon Saticisi Chang.
  Bu NPC sadece Seal of Moon itemlerine dayanacaktır. Yeni bir Moon of Seal itemi kullanıma sunulduğunda, Pearl Tokens, Pearl Jewels & Gold için satıldığını göreceksiniz.

  • Pearl Mall Ling.
  Pearl'deki en önemli NPC. Bu NPC, oyunun en önemli para birimlerinden biri olan Pearl Points'in tüm silk itemlerini ve diğer tüm Pearl ürünlerini satıyor, siz bu konuyu okumaya devam ettiğinizde bunu fark edeceksiniz!

  Karakter Kilit Sistemi. (char lock)

  Hesabınızda bulunmadığınızda hesabınızı tamamen koruyan yepyeni bir sistem (Logged off veya AFK). Bu sistem, diğer özel Silkroad sunucularından sızan veritabanlarını kullanan tüm hacker korsanlarına cevaptır. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz çok kullanışlı bir sistemdir, böylece saldırıya uğramayacaksınız. Kimse şifreninizi bilmiyor olabilir, ancak sızan veritabanları ile herkes sizin giriş bilgilerinizi bildiğinden, her özel sunucuda yeni bilgiler kullanmaya istekli değilseniz, bu sistem ile % 100 güvende olun!

  Karakterinizi kilitlemek için yapmanız gereken tek şey tüm sohbete yazmak: !lock Pin-Code [Not: Pin-Code 4 haneli olmalı]. Aynı şey kilidin açılması için de geçerli olur.

  Karakteriniz kilitlenirken:
  • Alış veya satış yapamaz. Item ya da altın düşmez • • Item + ekleyemez ya da stone kullanamaz (alchemy) • Takası kabul edemez ve talepte bulunamaz • Stall açamaz• Avatara blue ekleyemez
  Global kullanamaz Guild bankasını kullanamaz


  Giriş yaptığınızda, karakteriniz otomatik olarak kilitlenecektir, kilidini açmak için tüm sohbetlerinizi göndermeniz gerekir: !lock pinkodunuz

  Denge Değişiklikleri

  Mükemmel dengeyi kurmak oldukça zor ama Ruby Reborn bize yeterince tecrübe kazandırdı ve neredeyse mükemmel dengeye ulaştık. Bunun yerine başka şeyleri geliştirmeyi tercih ettiğimiz için bu bölüme odaklanmak için zaman ayırmadık. Ancak, geri bildiriminizi duymaya ve gerektiğinde bazı değişiklikler yapmaya istekliyiz!
  Cold.

  • Snow shields Novice & Adept / Now require 270 INT.
  • Snow shields Freeze, Intensify & Freeze / Now require 338 INT.
  • Firewall & Icewall have a shared cool-down of 13 seconds.

  Force.

  • Vital Spot - Body / Debuff probability reduced to 45% / Cool-down increased to 30 seconds.
  • Vital Spot - Mind / Debuff probability reduced to 45% / Cool-down increased to 30 seconds.
  • Vital Spot - Brain / Debuff probability reduced to 40% / Cool-down increased to 30 seconds.
  • Vital Spot - Zero / Debuff probability reduced to 30% / Cool-down increased to 30 seconds.
  • Force - Cure / Added cool-down of 18 seconds.
  • Cure Therapy / Added cool-down of 18 seconds.
  • Self Heal Series / Added cool-down of 8 seconds.
  • Heal Series / Added cool-down of 9 seconds.
  • Rebirth Art Series / Added cool-down of 13 seconds.

  Bicheon.

  • Thousand Army Chain / Debuff probability increased to 25%.
  • Lightning Chain / Debuff probability increased to 25%.
  • Celestial Ground Bicheon Force / Def.pwr of shield reduce reduced to 60 & increased phy.atk.pwr increase to 160. It is now worth to use!
  • Blade Force / Knock-down probability reduced to 45%.

  Pacheon.

  • Mind Concentration / Added critical 3% increase & Attack Rate increased to 50.

  Tüm imbelerin (soğuk, ışık, ateş) artık aynı hasara sahip olduğunu unutmayın..

  PEARL GUILD & UNION

  Guild ve Union Limitleri

  Pearl için daha rekabetçi bir yol izlemek için Guild başına 24 oyuncu ve union limiti olarak her union için 3 guild limitini belirledik. Sunucu popülasyonuna göre bu daha sonra değişebilir. Bunların bu konu için en iyi değerler olduğuna inanıyoruz.

  Guild ve Union Değişiklikleri.

  Daha iyi bir oyun ortamı sağlamak için guild ve union sisteminde bazı değişiklikler yapıldı.

  Guild Başlangıç ​​Seviyesi.

  Guildiniz, tüm grubunuza daha hızlı yardımcı olmak ve tüm guild işlevlerini daha erken hazır hale getirmek için anında 5. düzeyden başlayacaktır.

  Union Sohbet.

  Üyelerinizden hangisinin union sahip olacağına karar vermek için bir guild yöneticisi olmak çok can sıkıcıdır. Bunu daha kolay bir hala getirmek için union sohbeti tüm guild üyeleri için kullanılabilir olacak.

  Otomatik Grant Name.

  Son sunucularımız için geliştirdiğimiz özelliklerden biri ve inanılmaz derecede iyi çalıştı. Grant name guild yöneticinize ihtiyaç duymadan alabilirsiniz. Bu sistemin çalışması için guild yöneticisinin çevrimiçi olması gerektiğini unutmayın.

  Nasıl Çalışır?

  Guild yöneticisine :/grantname .... yazarak pm atınız.

  Bu sistem nasıl açılır veya kapatılır(Sadece guild yöneticileri için)

  • !granton - Açmak için.
  • !grantoff - Kapatmak için

  PEARL UNIQUES

  STR ve INT Uniques.


  Uniques oyunun büyük bir kısmı. INT karakterlerinin daha fazla hasar vermesi nedeniyle STR ve INT karakterlerinin her ikisi tarafından saldırıya uğraması aynı derecede adil değil. Bu nedenle, STR için bir tane ve INT oyuncuları için bir tane olmak üzere 2'si bir arada olacak. Bu, tüm oyuncuların unique öldürme şansının aynı olmasını sağlayacaktır.

  Classic Uniques.

  Tigerl Girl.
  Spawn:
  Drops: 15 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Cerberus.
  Spawn:
  Drops: 15 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Captain Ivy.
  Spawn:
  Drops: 18 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Uruchi.
  Spawn:
  Drops: 20 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Isyaturu.
  Spawn:
  Drops: 22 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Lord Yarkan.
  Spawn:
  Drops: 25 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Demon Shaitan.
  Spawn:
  Drops: 30 Pearl Points, 2x Global Chatting, 2 Reverse Return Scrolls & 1~3 Immortal Stones.

  Job Uniques.
  All job uniques (Selket,Neith,Anubis,Isis,Haroeis) Drops: 3x Global Chatting, 3x Reverse Return Scrolls, 8x [10] Pearl Points scrolls, 3~6 Immortal Stones & 5% random Seal of Star item.

  Devil Garden
  Devil Garden'i ilk olarak Ruby Reborn'da tanıtmıştık, Arabia Uniques'in her odada bir tane çıktığı bir zindan. 2 farklı versiyonda (STR & INT) 3 tane farklı unique var.

  Kidemonas, Venefica & Giant Overlord.
  Drops: 5x Global Chatting, 5x Reverse Return Scrolls, 8x [10] Pearl Points scrolls, 3~6 Immortal Stones & 8% Seal of Star item düşme olasılığı.

  Görevler
  Tamamlamak için 3 farklı görev vardır. Her macera Arabia Uniques'ten birini öldürmenizi ister. Eşsiz katilin tüm taraf üyelerinin görevini tamamlayacağını unutmayın. Ödüllü Ödüller: 1x Yıldız Crate A & 1 Yıldız Crate B

  Roc ve Medusa
  Roc & Medusa, oyundaki en güçlü ve en ödüllendirici unique ler olacak. Her ikisi de 2 farklı versiyonda (STR & INT) gelecek. Tüm harita üzerinde rastgele konumlarda doğacaklar!

  Düşenler
  8x Global Chatting, 8x Reverse Return Scrolls, 8x [10] Pearl Points scrolls, 4~8 Immortal Stones & 20% random Seal of Star item.

  PEARL DEĞERLER (GEÇERLİ PARA BİRİMLERİ VB.)
  Yeni Günlük Limit.

  Hepimiz oyun içi aktiviteler yoluyla verilen para birimlerinde neden önemli olduğunu biliyoruz. Onlar olmadan, oyun tüm dengesini yitirirdi, diğer oyuncular ise geride kaldıkları için o kadar zaman harcayacaklardı. Her şey o kadar hızlı gerçekleşiyordu ki, sunucu birkaç gün içinde SoX'u dolduracak, vibe öldürecek. Ancak, diğer tüm sunucuların sağladığı tüm sınırlarda 1 büyük sorun var. Kötü düşünülmezler, 1 gün özlüyor musun? Sonsuza dek geride kalıyorsun, 1 hafta faal olmalısın? Her zaman 1 hafta geride kalacaksınız. Üzerinde esneklik yok! Oyuncular diğer oyunculara karakterlerine oynamak için ödeme yapıyorlar, böylece sınırlarına ulaşabiliyorlar. Bu hiçbir anlam ifade etmiyor! Oyuncuların çoğunluğunun haftalık sınırlarını sonsuza kadar sürdürmeleri imkansızdır, birçok farklı sebepten dolayı bazılarını kaçırabilirler. Yeni limit sistemlerimiz bu problemleri çok parlak bir şekilde çözüyor!

  Nasıl çalışır? Öyleyse Pearl Tokens limitlerini örnek alalım. Bu jetonların günlük 100 limiti olacak, her gün 100, bir önceki sınıra eklenecektir. Örneğin, sunucu sınırlarının ilk günü ise 0/100, ikinci gün 0/200, 1 hafta sonra 0/700 2 hafta sonra 0/1400 olacaktır. Yani temel olarak +100 her gün geçerli sınırlara eklemeye devam edecektir.

  Bu sınır sistemi ile ne elde ediyoruz? Bu parlak sistemi uygulayarak, tüm oyuncular sonunda daha rahat ve daha az baskı yaratan bir oyun oynayabilirler. Herkes sınırlarını her an koruyabilir, hiçbiri geride kalmaz. Buna ek olarak, bunun en büyük yanlarından biri de yeni oyuncuların eski oyuncuları her an yakalayabilmeleridir. 1 veya 2 veya 3 hafta sonra bir ay bile olsa, fark etmez. Kaybettiğiniz her bir günlük limit, geçerli limitinize eklenir ve size tam olarak yetişme fırsatı verir! Bu, rekabeti çok uzun bir süre boyunca çok yüksek seviyede tutacaktır.

  Sınırlı para birimleri Pearl Tokens ve Pearl Points'dir.

  [Takas edilemez ve Sınırlı] Pearl Jetonları. Bu para birimi sadece jobbing yoluyla verilecektir, Seal of Moon ekipmanı için gerekli olan temel paralardan biridir. (untradeable pearl tokens)

  Nasıl elde edilir?

  • Trading: 10 Pearl Tokens.
  • Thieving: 8 Pearl Tokens.

  (Sadece 5* kervanlardan)

  Limit: +100 günlük limit.

  • Trading / Thieving.Eğer başarılı 5 * işleminde size 8'den 10'a kadar bir miktar Pearl Points verilecektir. Her başarılı soygun size 6'dan 8'e kadar Pearl Points verir.
  • Meslek Öldürmeleri. Her bir öldürme size 1 Pearl Puanı verecektir. Aynı oyuncuları 2 saatten daha kısa sürede öldürürseniz puan kazanmayacağınızı unutmayın.
  • Otomatik Etkinlikler.Tüm Otomatik Etkinlikler şimdi Pearl Puanı ile ödüllendirilecek.

  Forgotten World. Forgotten Worl canavarları ve Uniqleri Pearl Puanlarını düşürme şansına sahip.

  • Uniqueler.
   1. Tiger Girl ödül olarak 15 pearl puanı verecek.
   2. Cerberus ödül olarak 15 pearl puanı verecek.
   3. Captain Ivy ödül olarak 18 pearl puanı verecek.
   4. Uruchi ödül olarak 20 pearl puanı verecek.
   5. Isyaturu ödül olarak 22 pearl puanı verecek
   6. Lord Yarkan ödül olarak 25 pearl puanı verecek.
   7. Demon Shaitan ödül olarak 30 pearl puanı verecek.
   8. Roc ödül olarak 80 pearl puanı verecek.
   9. Medusa ödül olarak 80 pearl puanı verecek.
   10. Job Temple Uniqueleri ödül olarak 80 pearl puanı verecek.
   11. Arabia Uniqueleri ödül olarak 80 pearl puanı verecek.
   12. FGW Uniqueleri ödül olarak pearl puan scroll’u verecek.
   13. HWT Uniqueleri ödül olarak pearl puan scroll’u verecek.
   14. Dungeon Uniques ödül olarak pearl puan scroll’u verecek.


  Limit.
  +150 Günlük İlimit.

  [Takaslanabilir] Pearl Jewels. Bu para birimi yalnızca Capture the Flag & Battle Arena yoluyla verilir.

  Nasıl kazanılır?.

  • Battle Arena kazanma 20
  • Battle Arena yenilgi: 9
  • Capture the Flag öldürme: 1
  • Capture the Flag kazanma: 5

  [Alınıp satılabilir] Altın. Bir ve tek klasik Silkroad para birimi olan altın. Son yıllarda, en güçlü paranın Silk olmasıyla birlikte, kullanımı inanılmaz derecede düştü. Bu, çılgın bir şekilde pay2win ile oyuna büyük bir etkisi var. Ama Pearl'de değil! Sonunda, sadece en güçlü ve ölçülebilir para biriminin Altın olduğu bu oyunu yaptık! Bunun ne kadar müthiş olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Zenginlik dağılımı gerçekten eşit olacak, oyuncular inanılmaz bir ekonominin tadını çıkaracaklar, hepsi bir ürün için teklif verecekler, hepsi bir ürün için yarışacak,
  bağışçılar sadece her şeyi satın alamayacaklar. Pearl herşeyi değiştirmek üzere. Altının temin edilmesi için bir başka şey de oyundaki en güçlü para olacak. Immortal Stones’ları almanın ana yolu olacak!

  Kazanılcak yerler.

  • Jobbing.
  • Events.
  • Dungeons.
  • HWT.
  • FGW.

  Alınabilir eşyalar
  Aşağıdaki eşyalara ulaşmak için Gold Miner NPC'yi ziyaret edebilirsiniz.

  • Immortal Stones.
  • Trans Pet.
  • Fellow Pet.
  • Ability Pet.
  • Vehicle.

  [Alınıp Satılabilir] Diamond Tokens. Bu, Job Temple'ın para birimi. Orada yaptığınız hemen hemen her şey, Diamond Tokens ile ödüllendirilecek. Daha sonra gelecek olan Diamond Weapons da buna bağlı olarak oldukça güçlü bir para birimi olacak.

  Nasıl kazanılır?

  1. Job Temple Etkinlikleri. Tüm Job Temple etkinliği Diamond Tokens ile ödüllendirilecek! Otomatik Şanslı Kutu Etkinliği: Her bir kutu 12 Elmas Tokens ile ödüllendirilecek. 2
  2. Job Temple Canavarları. Job Temple’ın içindeki canavarlar artmış elixir,stone & sos oranları hariç Diamond Token'leri de düşürme şansına sahipler.
  3. Job Temple Uniqleri: Tüm meslek uniqleri rasgele bir miktarda Diamond Token'ların 20'den 40’a düşürecektir.
  4. Job Temple Görevi: Herhangi bir yerden seçmeniz gerekmeyen otomatik bir görevdir, sadece Job Template’e girip öldürmeye başlayın. Tamamlamak için yapmanız gereken tek şey 30 oyuncu öldürmektir. Daha sonra 30 Elmas Jetonu verilecektir

  Nerede kullanılır.

  Aşağıdaki eşyaları almak için bu parayı Diamond Dealer NPC'de kullanabilirsiniz::

  • 10% Damage Absorb: 11 = 20 Diamond Token.
  • 10% Damage Increase: 11 = 20 Diamond Token.
  • Dragon Flag (2 STR & INT Increase): 500 Diamond Tokens
  • Diamond Weapons (4. hafta):
  • Diamond Set Parts (5. hafta):
  • Diamond Accessories (5. hafta):

  PEARL ALCHEMY
  Astral yok.


  Sadece Joymax’in daha fazla para için yarattığı bir item. Item Mall’da hiçbir önemi yok. Bunu kullananlar sadece büyük donatorlar, diğer oyuncular için gereksiz bir item. Ruby Reborn’da görmediğiniz gibi burada da görmeyeceksiniz.

  Immortal Stone

  En önemli itemlerden biri, ve oyunun büyük bir parçası. Fakat şuana kadar olan immortal sistemi çok saçma. Item Mall’da olması, silki olan oyuncular için büyük avantaj. Immortal Stoneları, gold ile satılmak için en iyi fikirlerden biri. Item mall’da olması oyunu oynamayanlar için bile çok büyük bir artı, fakat Pearl’de değil! Immortal stone’u item mall’dan kaldırdık, ve elde edilmesi için herkese adil olacak yollar ekledik.

  Immortal stone nasıl kazanırım?

  1.Gold

  Immortal Stonelar Gold Miner NPC’de satılacak. Goldun oyundaki tek para birimi olması bu durumu çok güçlü kılacak. Immortal Stoneları silki en önemli yapan şeylerden biriydi, bu yüzden artık büyük bir değişimle karşı karşıyayız!

  Fiyat: NPC’de 50m

  2. Uniqueler

  Unique droplarından immortal stone elde edebilirsiniz, aşağıdaki fotoğrafta detaylar belirtilmiştir.

  3.Premium Üyelik

  Bir diğer yol ise Premium üyelik. Kilidini açacağınız yeni job seviyeleri için toplamda 13 immortal stone elde edebilirsiniz. Unutmayın ki, bu Stonelar takas edilemez olacaktır.

  Elixir ve Stonelar

  Elixir ve Stoneların önemini hepimiz farkındayız. Bunları kazanmanın en yaygın yolu canavar kesmek. Eskiden olsa hala güzel bir yol, fakat şuan ki şartlarda bu kimin daha çok bilgisayarı olduğuna, daha fazla karakter açabildiğine bağlı. Bu sebeple, adil olacak yeni seçeneklere yoğunlaştık.

  Elixirler.

  Unutmayın ki elixir kazanmak zor olacaktır, ve immortal stone olmadan bunların neredeyse bir önemi yoktur. Oyuncularımızın bunun için bot kullanmasının gereksiz olduğunu düşündük, bu yüzden ana karakterinizdeki immortal Stonelara bağlı olarak elixir kazanacaksınız.

  Stonelar.

  Stonelar önemli olsa da genelde elixirlerden daha önemsizlerdir. Sizin için blue ve statlarınızı yapmanızı kolaylaştıracak yeni yollar tasarladık.

  Elixir ve Stone kazanmanın Yeni Yolları

  1. Dungeons
  2. Holy Water Temple
  3. Forgotten World
  4. Job Temple

  Yavaş Gelişen Alchemy (slow processing alch)

  Hızlı biten tüm serverların en büyük sorunu, alchemynin çok hızlı ilerlemesi ve insanların daha fazla oynamak için herhangi bir motivasyon bulamaması. Alchemy kaynakları o kadar kolay veriliyor ki, herkes en yüksek itemlere hızla sahip olabiliyor.

  Özellikle immortal Stoneları parası olan oyuncuları çok öne geçiriyor. İyi bir haber ister misiniz? Bu sorun Pearl’de %100 çözüldü! Item Mall’da immortal Stoneların olmaması, herkesin bunun için eşit oranda mücadele verip kolay ulaşamayacağı anlamına geliyor. Bu şekilde gerçekten dengeli ve yavaş işleyen bir alchemy sistemine sahip olacağız. Sonunda, eskisi gibi +7 bir iteme sahip olup sevineceğiz, belki +6’da bile! Bunu hep beraber 17 ağustosta göreceğiz!

  PEARL DONATORS

  Yeni Ürün Alışveriş Merkezi Öğeleri.

  Meşgul oyunculara ve bağışçılara biraz yardım almaları için birçok yeni ürünü Item Mall’da sunuyoruz. Bu sayede oyunda kendilerinden çok daha fazla zaman harcayan tüm oyuncularla aynı seviyede oynayabiliyorlar. Sistemimiz, bir bağışçının tüm aktif oyuncularla tamamen yetişmesine izin verdiği ama asla onları geçemediği bir şekilde yaratılmıştır. Bu, yeni esnek limit sistemimizin büyük kombinasyonundan ve Item Mall'da sınırlı para birimleri satılarak elde edilir. Yeni ürünler aşağıdakiler gibidir.

  1 Görsel iyileştirmeler.

  Yeni Item Mall'ımızın büyük bir kısmında harika görseller sunmaya odaklandık. Zaman içinde yalnızca birkaç görsel satacağız. Her 3 günde mevcut görseller silinecek ve yenileri eklenecektir. Bunun nedeni, değerlerini artıran ve oyuncuları daha fazla satın almak için motive eden görsellere bir çeşit münhasırlık sağlamaktır. Item Mall üzerinden tüm görsellerin sunulması, her oyuncunun en çok sevdiğini seçebileceği ve bir kez daha hiçbir şey satın alamayacağı anlamına gelmektedir. Bu, Item Mall'da herhangi bir pay2win öğesi olmadığı için gelirimiz için kötü olacaktır. Item Mall'a gelen yeni ve daha iyi görseller, hâlihazırda sahip olduklarından daha çok beğenmesi durumunda birilerinin onları satın almasını sağlayacaktır. Aynı zamanda Epic, Legendary & Mythic olan 3 farklı nadirlikte olacak ve bunları ne kadar iyi / nadir olduklarına göre ayıracağız. Kategori ne kadar iyi olursa, bu öğe Item Mall'da daha pahalı olacak. Bu öğeler göz ardı edilemeyecek kadar iyi ve özel görünmek istiyorsanız bağış yapmak zorunda kalacaksınız. Görseller, bizim tek gelir kaynağımız olduğu için alıştığınızdan biraz daha pahalı satacağımızı unutmayın.

  2. Evcil Hayvanlar. Evcil hayvanı sadece Item Mall’da tutacağız ve görsellerle aynı stratejiyi takip edeceğiz. 3 gün sürecek başlangıç ​​öğelerinde Grab Pet bulunacaktır. Birini almak için bağış yapmak istemiyorsanız, Pearl Puanları veya Altın'ı kullanarak kurtarma saati alabilirsiniz.


  1. Zaman kazandıran Itemler

  Görseller dışarısında, yeni dengelenmiş olan Item Mall sisteminde tüm şanslarını kaybeden , paralarını kullanarak rekabet edenler ve oyun için farklı nedenlerden dolayı yeterli zamanı bulamayanlara yardımcı olması için ''akıllı'' zaman kazandıran itemler sunuyoruz. Hala o oyunculara daha iyi hissettirmek istiyoruz ve eminim ki çoğu yeni sunduğumuz itemleri beğenecekler.

  • Para Birimi Biletleri / Oyun içi para satın alma!
  Diğer oyunculara yetişemeyen ve onlarla rekabet halinde olamayan oyuncuların sayısı oldukça fazladır. Hatta bu oyunculardan bazıları diğer oyunculara ödeme yaparak onların hesaplarında oynayabilir ve limitleri doldurabilirler. Biz bu sorunu çözmek istiyoruz, oyuncuların hesaplarının güvenliklerini riske atmadan kolay bir şekilde oyuna devam etmelerini kolaylaştırmak istiyoruz.

  1. [100]Pearl Tokens Ticket.
  2. [+50%]Pearl Tokens Ticket (1 Hour).
  3. [+100%]Pearl Tokens Ticket (1 Hour).
  4. [100]Pearl Points Ticket.
  5. [+50%]Pearl Points Ticket (1 Hour).
  6. [+100%]Pearl Points Ticket (1 Hour).
  7. [+50%]Gold Gain Ticket (1 Hour).
  8. [+100%]Gold Ticket (1 Hour).
   Günde bir kere kullanılabilir, bu şekilde yoğun olan oyuncularımıza yardımcı olacağımıza inanıyoruz.  • • Premium Üyelik.
  • Başka bir sunucuda daha önce hiç kullanılmamış yepyeni bir öğe. Bu öğeyi kullandıktan sonra size 13 yeni meslek seviyesinin kilidini açan Premium Üyelik verilecektir. Premum Üyelik 2 hafta sürecek, daha sonra gitmiş olacak ve tamamen yeni ödüller ile yeni bir tane gelecek. Sunucuyu etkinleştirdikten sonra süresinin başlayacağını unutmayın. Eğer sunucunun başlamasından itibaren 14 gün öncesine kadar 1 gün aktif olursanız, süresi 14 gün değil 1 gün olacak!
  • Premium Membership rewards are as following:
  • • Premium Üyelik ödülleri aşağıdaki gibidir
   1. 11x Damage Increase Scrolls.
   2. 3x Immortal Stones.
   3. 11x Absorb Increase Scrolls.
   4. 1x Mythic rarity avatar attachment.
   5. 4x Immortal Stones.
   6. 11x Damage Increase Scrolls.
   7. 1x Mythic rarity avatar hat.
   8. 6x Immortal Stones.
   9. 11x Absorb Increase Scrolls.
   10. 1x Custom mythic rarity title.
   11. 11x Damage Increase Scrolls.
   12. 1x Legendary rarity character effect.
   13. 1x Mythic rarity avatar dress

  Bonus Ödül - Meslek Takımları.
  Daha yüksek meslek seviyelerine ulaşmak, bazı özel harika görünümlü iş elbiseleri kullanmanıza olanak tanır. Yeni Premium Üyelik geldiğinde eski Premium Üyelik mevcut meslek seviyeleri sıfırlanır, böylece maksimum seviyeye (20) ulaşmayı başarırsanız bile normal meslek seviyesi sınırına (7) geri dönersiniz ve bu meslek elbiselerini eski seviyenize ulaşmadan (yeni premium almadan) kullanmanız mümkün olmaz.

  Ödüllerin kilidini açarak meslek seviyelerini nasıl alacaksınız? Bir Premium Üyelik iş seviyesini elde edebilmek için 20 puan toplamanız gerekiyor, bu puanları aşağıdaki şekilde toplayacaksınız:

  1. 1 Job Öldürme = 1 Puan.
  2. 1 Job ölüm = -0.5 Puan

  Premium üyelik neden önemli?

  Bu, premium’un yerini tamamlayan item. Premium, joymax’in aylık sabit bir gelir kazanabilmesi için yaratılmış bir item. Fakat Premium item mall’da olmayacağı için ve aynı zamanda biz uzun süreli bir server oluşturmaya çalıştığımız için, bu sistemi getirdik. Bu item aslında tüm oyuncuların işine yarayacak bir item, bunu kullanarak iyi bir fiyata 13 yeni job seviyesi açabileceksiniz. Aynı zamanda görsel itemler ve birçok işe yarar item kazanabileceksiniz. Premium üyelikten elde edilen hiçbir item takas edilemez.

  • Zindan Yağma Kasaları. Her biri onu tamamlamak için bir arayış sunan 2 yeni zindanımız var (son Uniq’i öldürmek). Görevi tamamlamak size Dungeon Loot adında bir eşya verir. Bu öğeyi açmak size zindan ödüllerinin ana çekirdeğini verecektir. Her zindanı günde bir kez tamamlayabilirsiniz, onları tamamlayabilecek bir oyuncu, Dungeon Yağma Kutularını alabilecektir. Fakat her iki zindanı da tamamlamaya zaman ayıramayan oyunculara ne olacak derseniz? Onlar için çok iyi ve adil bir çözümümüz var! Her Dungeon Yağma kutusunu Item Mall'dan satın alabilirler. Ancak, günde sadece bir kez kullanabilirler (diğer oyuncular zindanları tamamlayarak kullanacaklardır). Bu, bağışçıları ileriye götürmeyecektir, sadece her gün oynamaya vakti olmayan kişiler için güzel bir alternatif olacaktır.

  1. Beceri Sıfırlama, Stat Sıfırlama ve İsim Değiştirici Scroll’ları.

  Bu ürünleri Item Mall'dan kaldırmak için hiçbir sebep yok. Bu öğeler oyun oynamanızı etkilemez ve tüm oyuncular çok önemli olduğu için Item Mall’da Önemli. Ancak bu öğeleri oyun içi yollarla da bulabileceksiniz!

  PEARL DUNGEONS
  Devil Dungeon, günde iki kez toplamda 4 kişilik bir parti ile katılabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Devil Spirits ve bunlarla ilgili ürünler Öğe Alışveriş Merkezi'nde mevcut değildir. Bu zindan, onları elde etmenin yo yollarından biri olacak!

  Monsters.
  canavarlar. Son derece yüksek elixir, stone & gold oranları var. Aynı zamanda Seal of Star ekipmanını düşürmek için büyük şansınız var.

  Unique. Büyük miktarda Elixir ve Stones düşürüyor ve Seal of Star ekipmanını düşürmek için büyük şansınız var. Ayrıca 4x [10] Pearl Point Scrolls & 4x 50M Gold Scrolls verir.

  Görev.

  Devil Dungeon’a girmeden önce, Quests NPC'den günlük görev almayı unutmadığınızdan emin olun, bu görev sadece Zindanın Uniq’ini öldürmenizi isteyecektir. Bir ödül olarak Devil Dungeon Loot adlı bir öğe alacaksınız. Bunu açmanız size aşağıdaki ödülleri verecektir:

  • 2x Global Chatting.
  • 3x Reverse Return Scrolls.
  • 2x Sabakun Jewels.
  • 10% Chance to give Devil S.
  • 25% Chance to give the normal Devil Spirit.

  Paradise Dungeon. Bu zindanda elixirs, stones & gold kasabilirsiniz çünkü bu en verimli yolu sunacak bir zindan olarak tasarlandı! Devil Dungeon ile aynı formatta günde bir kez en fazla 4 arkadaş ile gidebilirsiniz. Bu zindanda büyük miktarda canavar bulacaksınız ve 1 Uniqten düşenler aşağıdaki gibidir.

  Canavarlar. Son derece yüksek elixir, stone & gold oranları var. Aynı zamanda Seal of Star ekipmanını düşürmek için büyük şansınız var.

  Unique. Büyük miktarda Elixir ve Stones düşürüyor ve Seal of Star ekipmanını düşürmek için büyük şansınız var. Ayrıca 4x [10] Pearl Point Scrolls, 4x 50M Gold Scrolls ve 4x Magic POP kartlar veriyor.

  Nasıl katılınır? Paradise Dungeon’a katılmak için Paradise Key adlı bir anahtara ihtiyacın var. Bu anahtarı satın almanın 2 yolu var. Sadece parti yöneticisinin anahtara sahip olması gerektiğini unutmayın.

  1. 80M Gold ile Gold Miner NPC’sinden alabilirsiniz.
  2. 100 Silk ile Item Mall’dan alabilirsiniz.


  Görevler. Paradise Dungeon’ına girmeden önce, Quests NPC'sinden günlük görev almayı unutmayın, bu görev sadece Zindanın Uniq’ini öldürmenizi isteyecektir. Bir ödül olarak, Paradise Dungeon Loot adında bir eşya alacaksını alacaksınız. Bunu açmanız size aşağıdaki ödülleri verecektir:

  • 2x Global Chatting.
  • 3x Reverse Return Scrolls.
  • 4x 10% Damage Absorb.
  • 4x 10% Damage Increase.

  PEARL JOBBING

  Meslek sisteminin(Jobbing) Pearl'de çok önemli bir yeri olmasını istiyoruz. Bununla birlikte, Meslek (Jobbing) yapmayı sevmeyen ya da bunun için zamanı olmayanlara başka yollarla yardım ederek hardcore meslekciler ile eşit olmasını istiyoruz. Pearl konsepti ile mesleğin(jobbing) tüm oyunculara item sistemi açısından yakın olacaklarını bilmelerinden önce eğlenceli olmasını istiyoruz. Meslek(jobbing) savasları son derece carpıcı olacak. Meslek(Jobbing) aynı zamanda Immortal Stones kazannmak için ana yollardan birisi olacak.

  Yeni Itemler. Yukarıda okuduğunuz gibi, yoğun oyuncuların sınırlarına daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olacak bir dizi yeni öğe oluşturduk. Pearl Tokens sınırınızı ya oynayarak, bağışta bulunarak, hatta hatta bunun bir karışımıyla kapatabileceksiniz!

  Meslek Elbiseleri.

  Tüm oyuncular için sadece bir tane ücretsiz Meslek Elbisesi var ve bu eski silkroad’dan gelen bir elbise. Item Mall'dan Premium Üyelik adlı yeni bir ürün satın alarak özel iş elbiselerinin kilidini açabilirsiniz. Bu öğe temel olarak, onu satın alan oyuncu için 13 yeni meslek seviyesinin kilidini açar, tüm meslek seviyeleri onlara ulaştıktan sonra belirli ödüller veriyor, bazıları gerçekten harika Meslek kıyafeti!

  Meslek Seviyeleri. Normal Silkroad yolunu takip ettiğimiz için en fazla 7. seviyeye kadar yükseltebilirsiniz. Daha sonra Premium Üyeliği satın alarak 20. seviyeye kadar devam edebilirsiniz.

  Normal Job Levels: 1-7 Level.

  Pearl Membership Job Levels: 13-20 Level.

  Güvenlik.
  Meslek (Job) yaparken ki HWID sınırlaması.
  Meslek kıyafeti giyiliyken oyuncular aynı bilgisayarda 1 karakterden fazlasını kullanamazlar.

  Anti-Bot Soruları. Meslek (Jobbing) sırasında filtremiz size 1 + 1 kaç yapar gibi bazı kolay sorular soracaktır. Eğer soruya cevap vermezseniz ışınlanamazsınız. Bunu Ruby Reborn'da kullandık, tüm bot tüccarlarını tamamen becerdik.

  Cool-down Scroll’u.

  Birisini öldürmek üzereyken ve o ölmeden önce kaçmak için reverse scroll’u kullandığında, bu sizi sinir eder. Bu büyük sorunu nasıl çözebiliriz? Sadece reverse scroll’a uzun bir bekleme (30 dakika) ekleyerek ve herhangi bir instant return scroll’u devre dışı bırakarak. Artık gerçekten sinirlenmeden Meslek (jobbing) yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  Ticaret yolları. 2 adet özel ticaret yolu kullanıyor olacağız. Biz daha fazlasını sunmak isterken bu bazı eğlenceli şeylere neden olabilir; oyuncuların daha çok ayrılması ve daha az şiddetli meslek(jobbing) savaşları olabilir. Kullanacağımız ticaret yolları aşağıdaki gibidir:
  Togui Rotası

  • Alexandria Rotası.


  Ödüller: Jobbing altın hariç 2 farklı para birimi verecektir. Biri Seal of Moon için kullanılacak ve diğeri çok sayıda ipek eşya satın almanıza izin verecek! Jobbing'den kazanacağınız para birimleri şunlardır:

  • Pearl Tokens (Seal of Moon için kullanılır).
  • Pearl Points (Pearl Mall’da farklı eşyaları almak için kullanılır).

  Job Temple. Meslek sistemi gerçekten ihtiyaç duyulan bir özellik ve kesinlikle eklememiz gerekiyor. Ancak, bir meslek mağarasının eklenmesi yeterli olmaz çünkü genellikle sadece bir ölü mağaraya sahip olur. Sadece Job Temple 'da (Özel Moblar, Etkinlikler, Görevler ve Uniques'ler olacak) kazanılmak üzere Diamond Tokens adında yeni bir para birimi ekledik. Bu para birimi ile çok güçlü bazı ürünler vereceğinden gerçekten faydalı olacaktır.

  PEARL TITLE VE NOTICELER

  Başlık Değiştirme Sistemi. Sahip olduğunuz tüm başlıkları görmenize ve kilidini açtığınız tüm diğer parçaları kaybetmeden en sevdiğiniz birini seçmenize izin veren yepyeni bir başlık sistemi! Bu gerçekten düzgün bir sistemdir. Mevcut başlıklarınızı görmek için tüm sohbetler kısmına /titles yazmanız yeterlidir, ardından bir pencere açılacak. İstediğiniz başlığı ayarlamak için sadece istediğiniz başlığa basın!

  Renkli Karakter İsimleri. Sadece oyuncuların daha iyi ve daha adil bir oyunda tutmayı sürdürmeleri için görevlendirilen resmi ekip üyelerimizi tanımaları ve onlara güvenmeleri için kullanılır.

  Destekçi pozisyonu (4). Onları Turkuaz karakter ünvanlarından tanıyacaksınız. Ortak Destekçi pozisyonu. Pearl ile ilgili sorularınız ve sorunlarınız olursa onlara pm atın, ekip üyeleriyle anında iletişim kurabilecek ve üst düzey bir destek sağlayabileceksiniz.

  Special tag before character name: [?] karakter isminden önce özel etiket

  Oyun Uzmanları (2). Onları Turuncu karakter ünvanlarından tanıyacaksınız. Bu, oyundaki büyük değişiklikleri anlayamayan oyuncuların Oyun Uzmanları ile iletişime geçip tüm sorularını ifade edebilmeleri için oluşturulan yepyeni bir pozisyon. Pearl’ün, insanların yıllardır kullandığı oyudan oldukça farklı bir oyun olmasından dolayı bu çok önemli bir roldür.

  Pearl Polisi (4). Onları mavi karakter ünvanlarından tanıyacaksınız. Bu daha önce hiç görülmemiş yeni bir pozisyon. Sistemlerimizin gücünden dolayı Pearl’e hilecilerin gelmeyeceğine inanıyor olsak bile, bunların birçoğunu özellikle de Jobbing konusunda ortaya çıkabilir. Pearl Polisi onları yasaklamaktan ve oyundan atmaktan sorumlu olacak. Herhangi bir hile ya da kötü işler görürseniz her zaman onlara PM atabilirsiniz, Pearl Polisi onların icabına bakacaktır! Tag[!]

  Ekonomist (2). Onu orkide karakter adından tanıyacaksınız. Sadece 2 oyuncuya verilecek olan bir başka yeni pozisyon. Her sunucunun ekonominin nasıl gittiğine bakması çok önemlidir. Ekonomimiz ile ilgi olarak, her çeşit oyuncu için dengeli ve adil kalmasını sağlamak istiyoruz. Ekonominin şu anki durumu hakkındaki endişelerinizi dile getirmek ve ona dair önerilerinizi vermek istediğiniz her an onanlara PM atabilirsiniz.

  Organize ve Profesyonel Bildirim Sistemi
  Çoğu sunucu bugün yapmak istedikleri her haber için ortak kırmızı bildirimi kullanır. Bunun hiç de profesyonel görünmediğine inanıyoruz! Bu nedenle, aşağıdaki gibi çok farklı şeyler kullanacağımız yeşil ve mavi bildirimin kilidini açarak bu bölüme odaklandık:

  Kırmızı Uyarı. Ekip üyelerimizin, yaklaşan güncellemeler ve bunun gibi şeyler hakkında bilgilendirmek için ekibimiz tarafından kullanılan manuel bildirimler için kullanılacaktır.

  Mavi Uyarı.
  Çoğunlukla, fortress war ve survival arena eventlerinde öldürmenin duyurulması için kullanılacaktır. Sadece size görünür olacak mavi bildirimler ve tüm oyunculara görünecek mavi bildirimler olacaktır.

  Satış stratejisi.

  Her görsel belirli bir süre için Item Mall’a gelecek ve daha sonra yeni gelenler için değiştirilecektir.. Normal Silkroad’da nasılsa bizde de öyle olacak. Ek olarak, tüm görsel öğeler 4 farklı nadir öğeden oluşacak (Common, Epic, Legendary & Mythic) ve iyi olan daha yüksek fiyatlı olacaktır. Nadirlik, görsellerin ne kadar iyi ve nadir olduğuna bağlı olacaktır. Tüm bunları yapmamızın nedeni, Pearl'ün devam etmesini sağlayan Item Mall'dan istikrarlı bir gelir elde etmektir. Item Mall'da immortal stones lara sahip serverlar, insanların her zaman onlara ihtiyacı olduğu için bağışlarını asla kaybetmezler. Bu yüzden bu konsept ile Item Mall'ı aktif tutmak için yollara ihtiyacımız var. Umarım bu fikirler fazlasıyla yeterli olur!

  Tüm görseller eski sunucularımızda olduğundan çok daha pahalı olacaklar, çünkü onlar gerçekten çok özel olacak ve gelir kaynağımızın çok azını oluşturduklarını unutmayın.

  Itemlerin görsel olarak nadirliği nasıl anlaşılır?
  Açıklama kısmında yazılmıstır ve aşagıda bulunan renklere görede özelliklerini ayırt edebilirsiniz.

  Epic Item Frame.


  Legendary Item Frame.


  Mythic Item Frame.


  Titles (Ünvanlar).
  Pearl’de biz gerçekten gelirlerimizin görsellerine dayanıyoruz. Item Mall'da 2-3 günde bir yeni bir ünvan ekleyeceğiz. Tüm oyunculara ücretsiz ünvan olan [Pearl Member]’ı paralı olan tüm ünvanlar ile aynı zerk gücüyle verilecek, böylece ücretli ünvanlar sadece satın alanlar için avantaj sağlanmayacaktır. Bu ünvanı değiştirmenin tek ve tek yolu, Item Mall'dan bir tane satın almaktır. Item Mall ünvanları aşağıdakiler gibi nadirlik gösterecek:

  • Yellow Titles - Common Rarity.
  • Blue Titles - Epic Rarity.
  • Purple Titles - Legendary Rarity.
  • Red Titles - Mythic Rarity.

  Aklınızda olsun, her ünvanin fiyatı nadirliğine göre belirlenecektir.

  Avatarlar.

  Hepimiz avatarların her oyuncu için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, sadece karakterinizi görsel olarak geliştirdikleri için değil, sundukları istatistikler nedeniyle de. Ancak, Pearl üzerinde bunu daha adil bir şekilde yapmak istedik, bu yüzden tüm Magic opsiyonları tüm Avatar'lardan kaldırıldı. Artık karakterinizi daha iyi göstermek için sadece bir kostüm olarak kullanılacaklar, yani ekstra hiçbir istatistik verilemeyecek. Avatar elde etmenin ise tek yolu, Item Mall'dan almaktır ve bu da gelirimizin çok az kaynağından birni oluşturmaktadır. Sonunda ekstra özellik kaybetme endişesi olmadan Black Wing Avatar'ı giyebilirsiniz!

  Aynı zamanda Pearl Mall'da Pearl Points ile satın alma fırsatı sunulan bazı Avatarları da getireceğiz ancak en iyi görünenleri değil.

  Diğer görseller.

  Bu inanılmaz adil konsepti gerçekten yönetebildiğimizden emin olmak için elimizden gelen her türlü yenilikleri getiriyoruz. Tüm mevcut görsel yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

  Model Değiştiriciler. Bunları kullanarak, silahınızın veya kalkanınızın şeklini başka bir dereceye veya tamamen özel bir silaha değiştirebilirsiniz.
  Efekt Değiştiriciler – Silah Efektleri. Bunları kullanarak silahınızın ya da kalkanınızın ışığını başka bir rengle değiştirebilirsiniz. Kullandığınızda sadece renk değişiminin olacağını ve etkisini değiştirmeyeceğini unutmayın.

  Premium üyelik. Premium üyeliği satın alarak karakterinizin, kiminle dalga geçtikleri konusunda düşmanlarınızı uyarmak için özel bir etki bıraktığını size bildirmek çok güzel!

  PEARL SPECIAL

  Canlı Sayaç Penceresi

  Bu özelliği yine Ruby Reborn'daki topluluğa eklemiştik ve topluluğumuz tarafından gerçekten gerçekten çok sevildi. Aslında bu pencere herhangi bir yerde kullanılabilir. Şu anda survival arena sında ve fortress war’da üst düzey katillerin canlı sayısını göstermek için kullanacağız. Bu, üstte kim olduğunu ve oyuncuları öldürdüğünüzde onlardan ne kadar uzak olduğunuzu her zaman kontrol edebileceğiniz bir sekme olacak. Bu sistem diğer pek çok şeyde de kullanılabilir. Bir örnek vermek gerekirse, sunucunun ilk günleri için yüksek seviyeli oyuncuları görmek için canlı bir sayaç görevi görmektedir, böylece herkes hangi oyuncuların sıralamada olduğunu görebilir. Genel olarak, bu birçok kullanımın bulunduğu çok kullanışlı bir sistem!

  Survival Arena'ya ve herhangi bir Fortress'e katıldığınızda pencere otomatik olarak açılacak ve bu alanları terk ettiğinizde otomatik olarak kapanacaktır.

  Pearl Sox

  Sox&Dengesi

  Herkezin kafasını karıştıran farklı parlayan sox itemlere gerek yok.Biz her zaman basit ve eğlenceli sox sisteminden yanayız.

  Seal Of Star:Normal son aşama itemlerden +3 daha güçlü.
  Seal Of Diamond:Normal son aşama itemlerden +4 daha güçlü
  Seal Of Moon:Normal son aşama itemlerden +5.5 daha güçlü

  Diğer serverlarla sox dengelerini karşılaştırdığınızda kolaylıkla farkedeceksiniz ki bizim soslar daha güçlü olacak.
  Diğer serverlerda kullandıklarınızdan.Bunun sebebi bizim Pearl Online konseptimiz:
  Sonunda sosa gerçek bir değer kattık,donaterler tarafından elde edilemeyecek şekilde bunun yerine her playere eşit olacak.

  Seal Of Star Ekipman elde etme
  Tabi ki,Sos item elde etmek sox item elde etmekten daha kolay olacak bu ilki ve tabi ki sos itemler droplardan elde edilecek.
  Fakat biz ayrıca itemleri botla elde etmek yerine (bot ile elde etmekten biraz daha kolay) farklı yollar yarattık.
  Bota teşvik etmek hata olur.Set ve aksesuarlar ile kıyaslandığında silahlar için ek bir yol olacağını aklınızdan çıkarmayın.
  Daha önce açıkladığımız gibi Magic Pop kartları silk ile satılmayacağından tamamen play2win olacak.

  Seal Of Star elde etme yöntemeleri(Şans Yöntemleri)
  1.Yaratıklardan:Çok zor oranla
  2.Job Cave Yaratıklarından: Zor oranla
  3.Job Uniglerinden:Zor oranla
  4.Star Crate A:Orta oranla
  5.Star Crate B:Zor oranla
  6.Star Crate C:Çok zor oranla
  7.Holy Water Temple:Zor oranla
  8.Bütün Dungeonlardan:Zor oranla
  9.Sox Lottery ile.

  Seal Of Star elde etme yöntemi(Kararlı Yöntem)
  Bu yeni konseptte, Seal of Star'ın tamamen şans etkinliklerine dayanmasına izin vermemize imkan vermeyeceğiz çünkü bir
  oyuncu gerçekten şansız olabilir ve diğer oyuncuların Seal of Star öğelerini satın almak için donate ve silkini kullanma seçeneğine
  sahip değildir.Rekabet şansını öldürür.Pearl'de tüm oyuncuların şanslarına bağlı kalmak zorunda kalmayan Seal of Star ekipmanını
  seçebilecekleri kararlı bir yol sunmak zorundaydık.

  SoX Dealer NPC'sinde
  -Weapon: 1650 Pearl Point&2B Gold
  -Set Parcaları: 800 Pearl Point&1B Gold
  -Aksesuarlar: 900 Pearl Point&1B Gold

  Seal Of Diamond Silah elde etme yöntemleri!
  Seal of Star ile Seal of Moon arasında ki orta derece itemdir.Oyuna biraz çeşitlilik sunmak ve ekonomiye yardım etmek için
  gerekenden daha fazlasıdır.Ancak sadece silahlarla başlamak istiyoruz ve geri kalanını oyunun ilerleyişinde eklemeyi düşünüyoruz.

  Diamond items oyunun 3. haftasında eklenecektir,bu sadece nasıl elde edeceğiniz konusunda sizi bilgilendirmek içindir.
  Böylece Diamond Tokenleri toplamaya hazır olabilirsiniz.

  Seal of Diamond elde etme yöntemleri(Şans Yöntemleri)
  1.90+ Bütün yaratıklardan (5.Haftadan sonra eklenecektir.Sadece set parcalarını elde edebileceksiniz)
  2.Diamond Cratelerden
  3.Sox Lotteryden
  4.Job cave yaratıkları:Zor Oranla
  5.Job Uniglerinden:Zor Oranla
  6.Holy Water Temple:Zor Oranla
  7.Bütün Dungeonlardan:Zor Oranla

  Seal Of Diamond elde etme yöntemi(Kararlı Yöntem)

  SoX Dealer NPC'sinde
  -Weapon: 1000 Diamond Token&850 Pearl Point& 2B Gold
  -Set Parcaları: 600 Diamond Token&400 Pearl Point& 1B Gold
  -Aksesuarlar: 650 Diamond Token&420 Pearl Point& 1B Gold

  Seal of Moon Silah elde etme yöntemi

  Hepimiz bu itemlerin oyunun en önemli parcaları olduklarını biliyoruz.Oyuncular nihayetinde Seal of Moon silahını elde
  etmek için gereken tüm birimleri toplayıp elde edebilirler.Bununla birliklte seal of moon elde edildikten sonra artık hiç
  birşey kalmamış gibi hissetmeye başlayacaklar fakat biz bu işlemleri elimizden geldiğince yavaşlatarak oyunun daha uzun
  soluklu olmasını istiyoruz.Elimizden geldiğince seal of moon item alchemysini zor kılıcaz.Bununla birlikte oyunumuza uzun bir süre vericez.

  Gereksinimler

  1.3500 Pearl Token.

  Seal of Moon silahınızı almak için gereken ana para birimi Pearl Token'dır.Bu para birimini sadece bir araya getirme ile elde edersiniz.
  Pearl Token için yeni bir günlük sistem bulunduğunu unutmayın(Günlük limit 100).Bu miktara ulaşmak için 35 Güne ihtiyacınız olacaktır.
  Bununla birlikte bu sistemin her zaman toplam limitin her gün 3500'e yaklaştığını ve son günün 3500'e ulaşmasıyla olası kayıp limitlerini
  kapsamayacağımızı unutmayın.Item mall'dan Pearl Token oynarak yada satın alarak yakalayabilirsiniz.

  2.350 Pearl Jewel

  Pearl Jewelleri capture flag ve battle arena etkinliklerinden elde edebilirsiniz.

  3.700 Pearl Point

  Pearl Pointleri oyundaki her bir aktiviteden ellerinizi kullanarak elde edebilirsiniz.

  4. 2B Gold

  Pearl para biriminde okuduğunuz bir çok aktivitenin yanı sıra jobtanda para elde edebilirsiniz.

  Seal of Moon Kalkan elde etme yöntemi

  Hemen hemen her oyuncunun yapısına gerçekten iyi bir kalkan sağlaması gerekiyor.Bu yüzden insanların şuan ki silah yolu oldukça zor olduğundan
  ve kalkanlar için herhangi bir yer vermediğinden Seal of Moon Kalkan elde etmek için farklı bir yol düşünmeliydik.Bu yüzden bizim fikrimiz
  Forgetten World gerçekten uygun bir fikir.Yani kalkanınızı elde etmek için tüm tılsım koleksiyonlarını tamamlamanız gerekecek.

  5.Haftadan sonra aktif olacaktır.

  5.Haftadan önce bütün tılsımları toplayabilecek olsanızda koleksiyonun önünü açmayacağız.Bunun sebebi,oyunu yavaşlatmak ve daha fazla
  oyuncunun tüm tılsımları toplamak için zaman kazanmalarını sağlamaktır.Böylece onların serbest zamanlarına daha fazla baskı yapmak
  istemiyoruz ve serbest zamanlarını harcamalarını istemiyoruz.

  Her tılsımı elde etme yöntemleri

  Silver pendant: Forgotten World & Roc/Medusa(Trade edilebilir)
  Cobalt emerald: Forgotten World & Roc/Medusa(Trade edilebilir)
  Logbook: Forgotten World & Roc/Medusa(Trade edilebilir)
  Love letter: Forgotten World & Roc/Medusa(Trade edilebilir)
  Portrait of a woman: Forgotten World(Trade edilebilir)
  Jewelry box: Forgotten World(Trade edilebilir)
  Diamond watch: Forgotten World(Trade EDİLMEZ)
  Mermaid's tears: Forgotten World(Trade EDİLMEZ)

  Forgotten World Işınlanmaları
  1* 5 Pearl Point
  2* 10 Pearl Point
  3* 15 Pearl Point
  4* 20 Pearl Point
  Pearl Mall NPC'sinde bulabilirsiniz.

  Seal of Moon Set&Aksesuar elde etme yöntemi
  Seal of Moon Set parcalarını ve aksesuarları oyunun lansmanı ile mevcut olmayacak.Seal of Moon silahları 5. haftadan sonra çıkarılacaktır.Set parcaları
  ve aksesuarlar silahları takiben benzer bir formatı izleyerek oyuncuları bir araya getirerek jobla ve forgotten world ile elde edilecektir.

  Seal of Moon set parcaları-gereksinimleri
  1.600 Pearl Token
  2.80 Pearl Jewel
  3.200 Pearl Point
  4. 1B Gold

  Seal of Moon Aksesuarları-Forgotten World

  Sunucunun 5. haftasında tamamen yeni bir koleksiyon ve Forgotten World örneği oluşturacak.Koleksiyonu tamamlayarak 1 Seal of Moon aksesuarını elde edebileceksiniz.
  Bu tılsımların 4 Aksesuara ihtiyaç duyduğunuzdan çok daha kolay düşebileceğini unutmayın.

  Pearl Şans Etkinlikleri

  Piyangolar

  Piyangoları seviyoruz ve Ruby Reborn'da bunu fark ettiğinize eminim.Ancak,oyun oldukça fazla şansa dayalı oluyordu ve biz gerçekten bunu istemiyoruz.
  Oyuncuların şanslarıyla oynamasını istemediğimiz halde sunucunun tamamen buna dayanmasını istemiyoruz.Pearl'de biz bunu büyük oranla dengeledik
  bu yüzden ödüller iyi olmayacak.

  1-Günlük Gold Piyangosu
  Bağış yapan oyuncular ile yoğun oyuncuların aynı miktarda gold toplamakta daha az şansı olacaklarından,diğer oyuncular daha fazla oyun
  oynayarak gold toplayacaklarından daha fazla gold elde etmeleri için yeni yollar sunuyoruz.Gold Piyangosuna katılmak için gold kullanarak veya İtem
  Malldan Gold Piyangosu bileti alarak katılabilirsiniz.Alabileceğiniz maksimum bilet sayısı ikidir.

  Bilet Ücretleri
  1.75M Gold (Gold Miner NPC'sinden alabilirsiniz)
  2.75 Silk (İtem Malldan)

  Piyango Kazananları
  1.2B Gold
  2.1B Gold
  3.750M Gold
  4.500M Gold
  5.500M Gold
  6.250M Gold
  7.250M Gold
  8.100M Gold
  9.100M Gold
  10.100M Gold

  2-Haftalık Sox Piyangosu
  Ruby Rebornda bulduğumuz bu piyango çok iyiydi.Bun konseptte bu piyango gerçekten gerekli değildir.Ancak yine de kullanacağız ama bu sefer ki
  rolü çok önemli olmayacak.Seal of Star silahları vererek başlıyacak ve daha sonra Seal of Diamond silahları verecek.

  Katılmak için tek yapmanız gereken haftalık piyango biletlerini almak.Daha fazla Wepon piyango bileti haftalok piyangoda daha yüksek bir şans
  elde edebilirsiniz.Bilet satın aldıktan sonra, otomatik olarak haftalık piyango etkinliğine katılım hakkı verir.Etkinleştirmek için yapmanız
  gereken başka işlem yoktur.
  Piyango saati cuma günü server saati ile 20.00'da başlar ve gelecek cuma server saati ile 16.00'da sona erir.
  Bu olay sunucunun 3. haftasında ilk kez gerçekleştirilecektir.Genel olarak, ödülleri içeren program aşağıdaki gibi olacaktır:

  Piyango Haftaları
  1-İlk hafta biletleri üçüncü hafta için geçerli sayılacaktır.İlk hafta piyango olmucaktır.
  2-İkinci hafta biletleri üçüncü hafta için geçerli sayılacaktır.İkinci hafta piyango olmucaktır.
  3-Üçüncü hafta kazananları: 2 Seal of Star Silah
  4-Dördüncü hafta kazananları: 3 Seal of Star Silah
  5-Beşinci hafta kazananları: 3 Seal of Star Silah & 2 Seal of Diamond Silah
  6-Altıncı hafta kazananları: 3 Seal of Star Silah & 2 Seal of Diamond Silah

  Altıncı haftadan sonra devam eden haftalar,altıncı haftayı kapsayan ödülleri kazanacaklardır.

  Sistem Koruması
  Piyangoyu daha adil hale getirmek için yaptığımız birkaç şey:
  -Eğer piyangoyu kazandıysanız,tekrar piyangoyu kazanamazsınız(HWID&IP Tabanlı koruma)
  -Her HWID&IP sadece bir haftalık ödül kazanabilir

  3-Haftalık Karkı Payı Piyangosu
  Aktiviteyi teşvik etmek için yaratmak istediğimiz gerçek bir play2win piyangosu.Aslında bu piyangoya katılmak için bir job katkınız olmalı.Katkınız ne kadar yüksek
  olursa haftalık katkı piyangosunda daha fazla şansınız olacak.Hiç birşey satın almanıza gerek yok,sadece oyunu oynamanız gerekli ve şansınız artacak.
  Kazananlar
  1-1x Star Crate A, 2x Star Crate B, 5x Star Crate C & 20 Magic PoP Cards.
  2-1x Star Crate A, 1x Star Crate B, 3x Star Crate C & 15 Magic PoP Cards.
  3-2x Star Crate B, 3x Star Crate C & 10 Magic PoP Cards.
  4-1x Star Crate B, 3x Star Crate C & 5 Magic PoP Cards.
  5-3x Star Crate C & 5 Magic PoP Cards.

  Sandıklar(Crates)
  Pearl Point Sandıkları
  Bir oyunda sandıkların olması her zaman çok eğlencelidir.Şansınızı istediğiniz zaman bazı kasaları açarak denemek her zaman iyi olabilir.
  Pearl Points ile satın alabileceğiniz tüm kasaları burada bulabilirsiniz.

  Pearl Sandığı
  -1 Extension Gear.
  -1~6 Sabakun Jewels.
  -1 Pearl Premium.
  -1 Devil S.
  -1 Pet Clock.
  -Hiçbirşey.
  Ücreti:125 Pearl Point

  Star C Sandığı
  -Düşük şansta rastgele bir seal of star ekipman çıkarma şansı
  -Hiçbirşey
  Ücreti:75 Pearl Point

  Star B Sandığı
  -Orta şansta rastgele bir seal of star ekipman çıkarma şansı
  -1-3 Reverse Return Scrolls
  -1-3 Global Chatting
  -Hiçbirşey
  Ücreti:100 Pearl Point

  Star A Sandığı
  -Yüksek şansta rastgele bir seal of star ekipman çıkarma şansı.
  -1 Sabakun Jewel
  -1 Extension Gear
  -Hiçbirşey
  Ücreti:150 Pearl Point

  Magic Pop
  Magic POP,Silkroad'un sunduğu güzel bir özellik, Ruby Reborn'da büyük bir zaman kullanma şansı yakaladı, ancak SoX ekleyerek daha fazla şans etkinliği olmasını sağladı.
  Bu sefer Magic POP'u tekrar kullanacağız ama bazı farklı ödüller kazanacağız.

  Kartları elde etme yöntemleri
  1.Bütün unig dropları(Devil Dungeon unique hariç)
  2.Pearl Jewel ile Pearl Mall NPC'den alabilirsiniz.
  3.Gold ile Gold Miner NPC'den alabilirsiniz.

  Magic Pop ile ne kazanabilirim ?
  Size ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamak için Magic POP'da avatarlar da dahil olmak üzere bazı görseller ekledik,böylece bağış yapamayan
  oyuncular bile iyi olanları elde etme şansına sahip olacaklar.Bu itemler Magic POP'a özel olacaktır, onları elde etmenin başka bir yolu yok!  Bu ödüller birkaç hafta sonra değişecektir.


  Pearl Yarışı

  Pearl Rank Modu-Elo

  İlk olarak Ruby Reborn'da tanıtılan bu sistem mükemmel bir şekilde çalıştı!Oyuncular,bu sıralar üzerinden sert bir şekilde mücadele edeceğinden oyuna büyük bir rekabet getirdi,
  bu da karakterinizin üstündeki bir simgeyle sıralamanızı gösterme gücünü size verirdi.Ancak,bu yeni konseptimize dayanarak,üst sıradaki oyuncuları ödüllendirmeye izin veriyoruz,
  çünkü oyun% 100'lük bir fuar olduğundan, paranızı kullanarak itemlerinizi güçlendirmenizin hiçbir yolu yoktur,en iyi oyuncular en iyi oyunculardır.
  İnci'de yer alan rütbeler de harika ikonlar haricinde güzel ödüller kazandıracaktır.

  Öldürmeler
  -PvP Karşılaşmaları:6 Elo Point
  -Fortess War Öldürmeleri:2 Elo Point
  -Capture the Flag Öldürmeleri:2 Elo Point
  -Battle Arena Öldürmeleri:2 Elo Point
  -Survival Arena Öldürmeleri:4 Elo Point
  -Last Man Standing:4 Elo Point
  -Job Öldürmeleri:1 Elo Point

  Ölmeler
  -PvP karşılaşmaları:-3 Elo Puanı
  -Last Man Standing:-2 Elo Puanı
  -Survival Arena ölmeleri:-2 Elo Puanı
  -Jobta ölmeler:-1 Elo Puanı
  -Capture the Flag Ölmeleri:-1 Elo Puanı
  -Battle Arena Ölmeleri:-1 Elo Puanı

  Bu sistem nasıl adil olabilir?
  INT karakterlerin sizden çok daha fazla puan alıcağından çok daha fazla oyuncuyu öldüreceği için bu sistemin adil olmadığını düşünebilirsiniz.Bu açık,ama INT karakterlerin sizden
  çok daha sık öleceğini düşünürseniz daha sık puan kaybedebilirler? Sistem hem INT hem de STR karakterleri için tamamen adildir!

  Rank Sistemi
  -İlk 10 Player[1-10]:Pearl Rankına girecekler ve Pearl Rank ikonu alacaklardır.
  -İlk 40 Player[11-40]:Amethyst Rankına girecekler ve Amethyst Rank ikonu alacaklardır.
  -İlk 70 Player[41-70]:Topaz Rankına girecekler ve Topaz Rank ikonu alacaklardır.
  -İlk 100 Player[71-100]:Emerald Rankına girecekelr ve Emerald Rank ikonu alacaklardır.

  Ödüller
  -İlk 10 Player[1-10]:10x İmmortal stone&300 Pearl Point sıfırlandığı zaman.
  -İlk 40 Player[11-40]:7x İmmortal stone&200 Pearl Point sıfırlandığı zaman.
  -İlk 70 Player[41-70]:5x İmmortal stone&100 Pearl Point sıfırlandığı zaman.
  -İlk 100 Player[71-100]:3x İmmortal stone&50 Pearl Point sıfırlandığı zaman.

  Rank 1 oyuncusu özel renkte bir title elde edilecek rank sıfırlandığı zaman.


  Spiker

  Bu tür sistemler,her zaman onlarla oynamaya daha eğlenceli hale getirmek için iyi yapılmış bir spikere ihtiyaç duyar.
  Herkes isminin noticede görmek ister, bu yüzden burada bir şans var!
  1-Bir oyuncu rank düştüğünde yada bir ranka çıktığında Global Blue Noticede bunu görebileceksiniz.Örneğin;
  [Foberious] Pearl Rank'a ulaştı ve [Ace] Amenthyst Rank'a geri döndü.
  2-Kişisel sıralamanız bir oyuncuyu geçtiğinde geçtiğinizde görünecek diğer oyuncular bu bildirimi görmeyecektir.
  Sadece siz ve pozisyonunu kaybeden oyuncu bilgilendirilecektir.
  Sıralamalar iki haftada bir sıfırlanacaktır.Böylelikler diğer oyuncularada adil şanslar verilecektir.

  PvP Eşleşme Sistemi
  Bu harika sisteme sahip olmak,Pearl'ü zaten olduğundan daha rekabetci hale getirebilecek ve aynı zamanda oyuna büyük bir eğlence getirecek.
  Bu inanılmaz derecede adil bir konsepte sahip olan tüm oyuncuları,bu kadar gerçekçi bir şekilde rekabet edebileceklerdir.Pearl'de PvP'yi
  Ruby Reborn'da olduğundan çok daha önemli bir şekilde eşleştirdik.

  PvP eşleşmesini kazanırsam ödülüm ne olacak?

  Elbette bu sistem oyuncunun sıralamasında büyük bir etkiye sahip olacak ancak bunun dışında silk ödülleri de verecek.
  Kazanan:+6 Elo Puanı,15 Pearl Point&Galibiyet bütün oyunda notice ile duyurulacaktır.
  Kaybeden: -3 Elo Puanı

  Sistem Koruması
  Koruma,böyle sistemler için önemli olmaktan öte,yaptığımız şey şudur:
  -Günde 5 Kez eşleşebilirsiniz.
  -Aynı kişi ile 1'den fazla eşleşemezsiniz.
  -Sadece 100 LvL'de pvp eşleşmelerine katılabilirsiniz.
  -PvP karşılaşmalarında zerk,devil yada damage/defans yükseltici scrollar kullanamazsınız.

  Etkinlik Yarışmaları

  1-En iyi Joblar
  Her zaman olduğu gibi oyunculara job birliklerinde üst sıralarda yer almaları için daha fazla neden vermek önemlidir.Her job birliğinin
  en üstteki 3 Job oyuncusu karakter adının üstünde yeni bir harika etki alması,düşmanlarının onlarla uğraşmamaları gerektiğini bilmelerine
  izin vereceğinden daha değerli olacak.Ayrıca job birliklerinize bağlı özel titlelar alacaksınız.

  Thieves:
  1-Vanquisher
  2-The Death Stalker
  3-Loremaster

  Hunters:
  1-Guardian
  2-Warlord
  3-Gladiator

  Traders
  1-Peacekeeper
  2-Traveler
  3-Explorer

  2-En iyi Survival Katilleri

  En iyi 3 survival katili ödül olarak bu buffları alacaktır:
  1-Attack & Parry Rate 6% Increase
  2-Attack & Parry Rate 4% Increase
  3-Attack & Parry Rate 2% Increase

  3-En Zengin Oyuncular

  Oyundaki en zengin oyuncu herkese Pearl of King olduğunu gösteren harika bir altın karakter efekti alacaktır.

  4-En iyi Alchemy yapan Oyuncular

  Alchemydeki en iyi oyuncular ödüllendirilecektir.Pearl'deki alchemy için ödeme yapmanızı gerektirmediğini hatırlayın.Tüm oyuncular aynı kaynakları elde edebilirler!
  Her bir öğe için +5 üzerinden artı değerine ulaşırsanız,aşağıda listelenen puanlara sahip olursunuz:
  -+5 1 puan kazandırır
  -+6 2 puan kazandırır
  -+7 4 puan kazandırır
  -+8 7 puan kazandırır
  -+9 10 puan kazandırır
  -+10 15 puan kazandırır
  -+11 20 puan kazandırır
  -+12 30 puan kazandırır

  Ödüller
  1-%3 lucky
  2-%2 lucky
  3-%1 lucky

  5-En iyi Dungeon oyuncuları
  Dungeonları temizleyen en iyi 3 oyuncu,karakterlerine özel bir efekt ve buffu alacaktır.Dungeon yaratıklarını ve uniglerini öldürerek zindan sıralamasında yükselirsiniz.

  1- 3 INT&STR
  2- 2 INT&STR
  3- 1 INT&STR

  6-En iyi Unig avcıları
  Öldürdüğünüz unigler sizlere farklı puanlar verir.En fazla puanı alan oyuncular aşağıdaki ödülleri alır:

  1-10% Movement Increase.
  2-7% Movement Increase.
  3-4% Movement Increase.

  Haftada bir sıfırlandığını unutmayınız.

  Honor Sistemi

  Honor sistemi oyuncularımızın tüm oyuncularımızın adil bir şekilde yarışmaları için gerekli bir sistemdir.Ruby Reborn'da honor sistemimiz oyuncuların kötüye kullandığı için
  büyük problemler yaşandı.Bu sefer bu konuyu çok daha ciddiye alıyoruz ve bu sistemin gerçekten hak eden oyuncuları ödüllendireceğinden eminiz.

  Honor Puanı elde etmek için aktiviteler
  1-Her bir job öldürmesi 2 Honor Puanı verir.[Günlük max 40 puan kazanırsınız.Kestiğiniz oyuncuyu iki saat içinde bir daha keserseniz puan vermez.]
  2-Her bir survival öldürmesi 4 Honor Puanı verir.
  3-Her bir pvp eşleşmesi öldürmesi 5 Honor Puanı verir.
  4-Her bir kervan 1 puan verir.(Sadece Trader jobu için geçerlidir.Thiefler ve Hunterlar rahatça kapışabilecekleri için sadece traderlara özeldir.)[Günlük limiti 10'dur]
  5-Her bir unig öldürme,öldürdüğünüz unige bağlı olarak size honor puanı verir.

  Kimler honor puanı kazanır
  1-İlk 5 oyuncu 4 Honor Buffunuda alır.(Bronze+Silver+Gold+King)
  2-İlk 5-10 oyuncu 3 Honor Buffunuda alır(Bronze+Silver+Gold)
  3-İlk 10-25 oyuncu 2 Honor Buffunuda alır(Bronze+Silver)
  4-İlk 25-40 oyuncu 1 Honor Buffu alır(Bronze)

  Honor puan sıralamasını internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

  Job Wanted Sistemi

  Oyuncuların yıllar içinde sevdiği ve onu eklemketen başka bir seçeneğimiz olmadığından daha öncekinden daha da geliştirilmiş bir sistem.

  İkramiyeler
  Her seviye için belirli bir ödül olacak.Bu aranan öldürme çılgınlığına son verecek oyuncunun bir miktar altın alacağı anlamına geliyor.Kendi altının için endişelenme.

  Wanted Bufflar
  (20-40 Öldürmeler)Öldürme serileri aşağıdaki buff serilerini vermektedir.
  -%2 Physical&Magical damage increase
  -%2 Physical&Magical Defans increase
  -2 STR&INT
  -%2 Movement speed increase.

  (60-60+ Öldürmeler)Öldürme serileri aşağıdaki buff serilerini vermektedir.
  -%4 Physical&Magical damage increase
  -%4 Physical&Magical Defans increase
  -4 STR&INT
  -%4 Movement speed increase

  Öldürme serilerinin Noticesi
  Öldürme serilerini daha ilginç hale getirmek için,mavi bir uyarı noticesi ekledik.İstenmeyen spamların zaten çok büyük bir yer kapladığını biliyoruz.Bunun için globalin
  uygun bir yer olmadığını düşünüyoruz.Noticelerimiz aşağıdaki gibi güncellenecektir.

  1-20 Kills: [JobName] is on a killing spree, he is seeking for blood!
  2-40 Kills: [JobName] is on a rampage, what a maniac killer!
  3-60 Kills: [JobName] is dominating, get out of his way!
  4-80 Kills: [JobName] is unstoppable, who will stop him?
  5-100 Kills: [JobName] is godlike, not even gods can stop him!
  6-120 Kills: [JobName] is LEGENDARY, what a power show off!

  Rekabet Tabanlı Piyangolar

  Haftalık Katkı Piyangosu
  Aktiviteyi teşvik etmek için yaratmak istediğimiz gerçek bir play2win piyangosu.Aslında bu piyangoya katılmak için bir job katkınız olmalı.Katkınız ne kadar yüksek
  olursa haftalık katkı piyangosunda daha fazla şansınız olacak.Hiç birşey satın almanıza gerek yok,sadece oyunu oynamanız gerekli ve şansınız artacak.
  Kazananlar
  1-1x Star Crate A, 2x Star Crate B, 5x Star Crate C & 20 Magic PoP Cards.
  2-1x Star Crate A, 1x Star Crate B, 3x Star Crate C & 15 Magic PoP Cards.
  3-2x Star Crate B, 3x Star Crate C & 10 Magic PoP Cards.
  4-1x Star Crate B, 3x Star Crate C & 5 Magic PoP Cards.
  5-3x Star Crate C & 5 Magic PoP Cards

  Anti-Cheating
  Tüm bu sistemleri olası bir kötüye kullanımdan kaçınmak için korumak çok önemlidir.Ruby Reborn'a geri döndüğümüzde,bu sistemlerden bazılarının istismar
  edilmesini sağlayan hile yapmalarıyla sonuçlandı.Bu sefer değil!

  -Survival arenada aynı playerı 2 defadan fazla kesemezsiniz.
  -Job'ta aynı playerdan sadece 2 saatte bir puan alabilirsiniz.
  -Kale Savaşında aynı playerı 2 defadan fazla kesemezsiniz.
  -Job'ta aynı playerı bir hafta boyunca maximum 10 kez kesebilirsiniz.
  -Aynı HWID&IP'de bulunan playerı kesmeniz size puna vermicektir.
  -Aynı playerı survivalda kestikten sonra jobta kesmek puan vermez.

  Pearl Kale Savaşı
  Genel Sistem
  Ruby Reborn'da çekiçlerden yararlanan ve onları öldürme yarışmasıyla birleştiren çok yenilikçi bir Fortess War sistemini kullanmaya çalıştık. Bu sistem iyi bir fikir olmasına rağmen, guild sistemin anlayana kadar ve Fortress'i alabilene kadar oyuncuların uzun bir süre büyük bir kafa karışıklığına neden oldu. Bu sefer orijinal Silkroad Kale Savaşı sistemine geri döneceğiz.
  Aktif Olan Kaleler
  Her ikisinde de rekabetin sağlanabilmesi için sadece iki kale bulunacaktır.Katılacak guildlere sunulacak kaleler Constantinople ve Hotan olacaktır.Guildlerin karar vermesi için ana bir kale seçmek istemedik.
  -Constantinople Vergisi:Alexandria&Constantinople
  -Hotan Vergisi:Hotan,Jangan,Samarkand,Donwhang
  Güvenlik önlemleri için Kale Savaşı bölgelerinde pvp devre dışı bırakılacaktır.
  Guild Öldürme Sayacı
  Öldürme sayacını psro getirdik ve hemen hemen her büyük server aynı şeyi yaptı. Bu guild öldürme sayacı harika bir özellik. Kale savaşında bazı guildler savaşmaktan kaçarak sadece kalbe oynuyorlar bunu önlemek için kale savaşında daha fazla savaşmalarını sağlamak için guild öldürme sayacı büyük önem taşıyor.Öldürme sayacı sayesinde kale savaşı çok daha eğlenceli olacak.  Ödüller
  İlk üç guild üyelerine ödül olarak bir miktar altın alacak.
  -Rank 1: 200M Gold&Özel Title her bir üyeye
  -Rank2: 100M Gold her bir üyeye
  -Rank3:50M Gold her bir üyeye
  Aynı zamanda global ile kale savaşında birinci olan guildler bütün server playerlarının görebileceği notice ile duyurulacaktır.
  Pearl Komutları & Filtreleri
  Her zaman olduğu gibi, en iyi koderlardan biri olduğunu kanıtlayan [GM]Ace filtresini kullanıyoruz. Kendi filtremizi geliştirip kullanabilmemizle ilgili iyi bir şey, daha iyi ve daha verimli bir sunucu yönetimi sağlamak için başka birinin bunu yapmasını beklememiz gerekmeden anında ihtiyaç duyduğumuz herhangi bir şeyi değiştirebileceğimiz veya düzeltebileceğimizdir.
  1-Job Suitiniz yokken Job Suit takılı playerları takip edemezsiniz.
  2-Battle Arena AFK kontrolü(Eğer AFK bir oyuncu tespit edilirse,oyuncu oyundan çıkışı sağlanır.)
  3-Battle Arena ve CTF ‘ye sadece bir karakter ile girebilirsiniz (HWID 1)
  4-Battle Arena ve CTF’de ress skillinin kullanımı kapalıdır.
  5-Akademi sistemine kayıt devre dışıdır.
  6-Fellow petlere zerk modu açıkken binemezsiniz(Speed bug yapmanızı engellemek amaçlı)
  7-Trans peti şehrin içinde yıkamazsınız.
  8-Exit/Exhance/Stall bekleme süreli bulunmaktadır.
  9-Job Suit varken reverse kullanımı 30 dakikalık bir bekleme süresine sahiptir.
  10-Job suit varken hızlı return scroll kullanımı devredışıdır.
  11-Job Suit varken fellow pet açamazsınız
  12-Her pc den sadece bir job suitli karakter kullanabilirsiniz.(HWID 1)
  13-PK olmak engellidir
  14-Maksimum artı basma limiti +12
  HWID&Ip Limits
  Tek bir oyuncunun aynı anda iki karakter açması yeterlidir.Adil bir oyun sağlamak amaçlı HWID&Ip limit ayarlanmıştır.Bazı oyunculardan birden fazla pc kullanmaktadır bu playerların ikinci pc ile oyuna girişlerini engellemek imkansızdır.Genel olarak doğru bir şekilde oyun oynananışı hakkında gerekli bilgiler mevcuttur. Bir çok karakterin bizi tercih edeceğinden , gerçektende bu yönde Pearl üzerinde odaklandık.
  -Normal HWID limit 2
  -Jobbing HWID limit 1 & Ip Limit 2
  -Kale HWID limit 1
  -Capture the Flag/Battle Arena HWID limit 1 & Ip limit 2
  BOT Sistem Komutları
  -/job : Restart atmadan önce alacağınızı ödülleri göstermektedir.Yeniden başlatmadan yaptığınız job aktivitelerinden kazandığınız ödülleri gösterir.Artık ödülünüzü almak için her işlemden sonra yeniden başlatmanıza gerek yok.Bu sohbet komutunu kullanarak ödüllerinizi kontrol edebilir ve ardından hepsini bir arada almak için restart atabilirsiniz.
  -/fgw: Fgw bekleme süresini gösterir (5 Saat bekleme süresi)
  -/jobkills:Güncel jobtan aldığınız öldürmeleri gösterir(Her bir 100 job öldürmesi eşittir 1 Job leveli)
  -/removehelper: Bu komut ile EXP Helperi kapatır.
  Genel Chat Komutları
  -!lock pincode : Karakterinizdeki kilit sistemini aktive eder.
  -!removelock pincode: Kilit sistemini hesabınızdan kaldırır.
  -!granton:Otomatik grand yazmayı aktif eder(Guild masterları için)
  -!grantoff: Otomatik grand yazmayı kapatır(Guild masterları için)
  -!elo:Mevcut elo punalarını gösterir
  -!titles:Tüm mevcut titlelerinizi bir pencerede gösterir

  FEATURES Gallert Pictures
  OYUN İÇİ ETKİNLİKLER
  Otomatik Trivia(Soru-Cevap) Etkinliği
  Görmezden gelemeyeceğimiz çok ünlü bir olay. Her 30 dakikada bir,Bir sürü yeni soru ekledik. Aynı HWID'ın günde bir kereden fazla kazanamayacağını unutmayın.
  Ödül
  Kazanan kişi 50M Gold&25 Pearl Point elde edecektir.
  Otomatik GM Öldürme Eventi
  Etkinliğe katılmak çok eğlenceli, yapmanız gereken tek şey Jangan Güney Kapısı'na gitmek ve başladığında sadece [BOT] KTG'ye saldırmaya başlamak. Son vuruşu yapan oyuncu kazanan olarak sayılır. 3 farklı tur olacak, aynı HWID kazanamaz.
  Ödül
  Kazanan kişi 100M Gold&45 Pearl Point elde edecektir.
  Otomatik Arama&Bulma Eventi
  Silkroad üzerindeki en eski olaylardan biri.Notice göründüğünde size olayın başladığını bildirir tüm yapmanız gereken BOT’umuzu aranan yer için aramaya başlamaktır.BOT’u bulduğunuzda exhance atmayı unutmayınız.
  Ödül
  Kazanan kişi 100M Gold&50 Pearl Point elde edecektir.
  Otomatik Şanslı Parti Numarası Eventi
  Bu etkinliği kazanmak için tek yapmanız gereken istenilen parti numarasını oluşturmaktır. Oluşturulduktan sonra kazanan kazanan olarak ilan edilecek ve ödülü alacaksınız. Önemli bir ipucu kazanan açıklanana kadar parti numaranızı kapatmayınız.
  Ödül
  50M Gold&25 Pearl Point

  Otomatik Ara ve Yok Et Etkinliği
  Unigler haritanın her yerine dağılacak ve notice ile çıktıkları yerler belirtilecektir. Bütün unigleri bulup öldürmektir.
  Reward
  Bir Unig kesmenin ödülü 60M Gold&35 Pearl Point
  Otomatik Survival Arena Etkinliği
  En iyi etkinliklerimizden biridir. Her gün dört kez gerçekleşecektir, notice’nin ardından tek yapmanız gereken Survival Arena alanına ışınlanmanız gerekmektedir(Donwhang’ın şehir portalından teleport olabilirsiniz). Sonra sadece pvp pelerinini giy ve düşman oyuncuları öldürmeye başla. İçeride ki tüm ölümler sayılır ve her biri 1 Pearl Point alırsınız. İlk 3 oyuncu açıklanacak ve birincisi de bonus ödülü alacaktır. Bu etkinlik için sıralamalar olduğunu ve en iyi oyuncuların özel bir buff aldığını unutmayın
  Ödül
  Her bir öldürme 1 Pear Point kazandırır
  Birinci öldürme sayısına sahip oyuncu:125M Gold kazanır
  İkinci öldürme sayısına sahip oyuncu:100M Gold kazanır
  Üçüncü öldürme sayısına sahip oyuncu:75M Gold kazanır

  Otomatik Son Ayakta Kalma etkinliği(LMS)
  Survival etkinliği STR oyuncularımız için çok adil değil. Bizde STR karakterlerin hem şimdi hemde şuan sahip oldukları gibi tamamen adil kılan büyük avantajlara sahip olmak için Pearl’e LMS etkinliğini getirmek istedik.Bu olayda 5 kazanan olacak.En son hayatta kalan 5 kişi ödüllerin sahibi olacak.Ölürseniz etkinlik alanından dışarı çıkarılacaksınız ve tekrar katılamayacaksınız.
  Ödüller
  Birinci oyuncu (Last to survive) 125M Gold&40 Pearl Point
  İkinci oyuncu 100M Gold&35 Pearl Point
  Üçüncü oyuncu 75M Gold&30 Pearl Point
  Dördüncü oyuncu 50M Gold&25 Pearl Point
  Beşinci oyuncu 50M Gold&20 Pearl Point

  Otomatik Job Etkinliği
  Job etkinliği özellikle çok sayıda oyuncu katıldığı zaman eğlencelidir.Ya belirli miktarda oyunculara, belirli günlerde job etkinliklerinden kazandığı ödülleri artırırsak nasıl olur ? Harika olurdu bence bu nedenle server saatine göre 19.00 ile 21.00 arasında bir araya gelerek etkinlik notice ile başlayacaktır.Bu süre zarfında tüm başarılı job etkinliklerinde artan ödüller verilecektir(%50 ekstra kazanç). Yoğun zamanlarda büyük savaşlar için hazırlanın.
  Otomatik Şanslı Kutu Etkinliği
  Tüm oyuncuların adil şartlarda kazanma şanslarının bulunduğu güçlü olmanızın gerekmediği eğlenceli bir etkinliktir. Job Cavede bir çok kutu belirir yapmanız gereken tek şey onları bulup yok etmenizdir.Tüm kutular yok edildikten sonra etkinlik sona erecektir.
  Ödül
  Eğer şanslı kutuyu bulduysanız 20 Diamond Token ve 50M gold kazanırsınız.(Bütün kutulardan düşmemektedir.Sadece 6 kutu şanslı kutudur)

  Otomatik Zerk FFA Etkinliği
  Daha önce adını duymadığınız ve kullanılmayan yepyeni bir etkinlik ile karşınızdayız. Alexandria South bölgesindeki teleporttan FFA bölgesine teleport olmalısınız. Orada bulunan 1. Seviye yaratıkları keserek zerklerinizi doldurabilirsiniz. Zerklerinizi fulledikten sonra tek yapmanız gereken bölgede ki tüm oyuncuları öldürmeniz gerekmektedir.
  Ödüller
  Her bir kill 1 Pearl Point kazandırır.
  Birinci oyuncu 125M Gold kazanır
  İkinci oyuncu 100M Gold kazanır
  Üçüncü oyuncu 75M Gold kazanır.


  Lucky Comment Event [700 Silk] - Click Here
  Lucky Comment Event 2 [700 Silk] - Click Here
  1st Share Event [1.100 Silk & Epic Rarity Title] - Click Here
  2nd Share Event [1.500 Silk] - Click Here


  Mesaj Foberious tarafından (17 Ağustos 2018 Saat 19:43 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye Foberious isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  MysTiqueL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2017
  Nerden
  Muğla/Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  66
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  24

  Pearl time
  Mesaj MysTiqueL tarafından (16 Ağustos 2018 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

 4. #3
  MaxiGamer
  tutestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Ağustos 2009
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1
  R. Hali
  tutestain's: Cold

  Saçma sistem parayı verenle vermeyen arasında neden hiç fark yok ? Kimse para vermez ilk aydan kaparsın oyunu. Bir tane moon item için 35 gün mü harcayacağız bu oyuna ? 2x saçmalık. Neyse kg.

 5. #4
  MaxiGamer
  TokyoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Ağustos 2018
  Oyun
  black pearl
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  25
  Edilen Teşekkür 
   14
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı tutestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Saçma sistem parayı verenle vermeyen arasında neden hiç fark yok ? Kimse para vermez ilk aydan kaparsın oyunu. Bir tane moon item için 35 gün mü harcayacağız bu oyuna ? 2x saçmalık. Neyse kg.
  Sende haklısın genelde oynadığın sw ler 2 haftalık olup sürekli sw değiştirenlerden olduğun için bu tip sistemde daimi oynamayı istemessin, ama bence artık piyasayı değiştirmenin vakti geldi öncelik server sahipinin kazanmasından ziyade playerların sürekli olarak oynayabileceği ve eğlenceli zevk alınabilir bir server olmasıdır.
  Mesaj TokyoO tarafından (16 Ağustos 2018 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.

 6. Aşağıdaki üyeler TokyoO isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #5
  MaxiGamer
  tutestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Ağustos 2009
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1
  R. Hali
  tutestain's: Cold

  Alıntı TokyoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sende haklısın genelde oynadığın sw ler 2 haftalık olup sürekli sw değiştirenlerden olduğun için bu tip sistemde daimi oynamayı istemessin, ama bence artık piyasayı değiştirmenin vakti geldi öncelik server sahipinin kazanmasından ziyade playerların sürekli olarak oynayabileceği ve eğlenceli zevk alınabilir bir server olmasıdır.
  Sahibinin olacak o öncelikle. Ayrıca insanları tanımadan bir kalıba sokmaya çalışmanızı tavsiye etmiyorum zira bu sizin ne kadar eğitimsiz olduğunuzu gösterir. Ben sadece fikrimi söyledim. Saygısız bir üslup kullanmanıza gerek yok. Ayrıca o kadar tutarsız bir şey yazmışsınız ki gülmeden edemedim. Server sahibinin kazanmasından ziyade demişsiniz şimdi server sahibi para kazanamaz ise bu oyundan serveri nasıl ayakta tutacak ? Neden ayakta tutacak ? Ayrıca paylaşımı okuduğumda bir çok ürünün yanına şunlar daha pahalı olacaktır demesinden de kendisinin serveri kazançsız bir şekilde uzun süre açık tutabilecek kadar zengin bir kimse olmadığı anlayabiliyorum.Oynadığımız serverdan zevk almak istiyoruz güzel bir şey bu lakin para verip emek harcadığımız bir server'ı oynamanın pek bir mantığı olduğunu düşünmüyorum kusura bakmasın kimse. İyi forumlar.

 8. Aşağıdaki üyeler tutestain isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 9. #6
  MaxiGamer
  TokyoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Ağustos 2018
  Oyun
  black pearl
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  25
  Edilen Teşekkür 
   14
   Alınan Teşekkür  :  4

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı tutestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sahibinin olacak o öncelikle. Ayrıca insanları tanımadan bir kalıba sokmaya çalışmanızı tavsiye etmiyorum zira bu sizin ne kadar eğitimsiz olduğunuzu gösterir. Ben sadece fikrimi söyledim. Saygısız bir üslup kullanmanıza gerek yok. Ayrıca o kadar tutarsız bir şey yazmışsınız ki gülmeden edemedim. Server sahibinin kazanmasından ziyade demişsiniz şimdi server sahibi para kazanamaz ise bu oyundan serveri nasıl ayakta tutacak ? Neden ayakta tutacak ? Ayrıca paylaşımı okuduğumda bir çok ürünün yanına şunlar daha pahalı olacaktır demesinden de kendisinin serveri kazançsız bir şekilde uzun süre açık tutabilecek kadar zengin bir kimse olmadığı anlayabiliyorum.Oynadığımız serverdan zevk almak istiyoruz güzel bir şey bu lakin para verip emek harcadığımız bir server'ı oynamanın pek bir mantığı olduğunu düşünmüyorum kusura bakmasın kimse. İyi forumlar.
  Saygısızlığı baz alıcak olursak ilk yorumundaki serveri kötüleme amaçlı yaptığın yorumu örnek gösterebiliriz bence. Bu serveri açan adamlar ilk defa açmıyor kendileride belirttikleri gibi Ruby'nin sahipleri tabi international serverlar ile aran pek olmadığı için belliki bilmemeniz normal. Genelde server sahipleri öncelik olarak her zaman ilk etapda kendileri için para kazanmayı düşündükleri için zaten serverların ömrü kısa oluyor. Bu sistem ile öncelik playerlara verildi zaten oyuncu stabil sorunsuz bitmeyecek bir serverda oynamaya devam ettiği taktirde server sahipi her halükarda kazanacaktır bu kaçınılmaz bir şey.
  Mesaj TokyoO tarafından (16 Ağustos 2018 Saat 12:04 ) değiştirilmiştir.

 10. Aşağıdaki üyeler TokyoO isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 11. #7
  MaxiGamer
  MysTiqueL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2017
  Nerden
  Muğla/Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  66
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  24

  Alıntı tutestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Saçma sistem parayı verenle vermeyen arasında neden hiç fark yok ? Kimse para vermez ilk aydan kaparsın oyunu. Bir tane moon item için 35 gün mü harcayacağız bu oyuna ? 2x saçmalık. Neyse kg.
  Sistemde para veren insanların tabi oyuna etkisi çok fazla olmasada bir farkı var oyunun betasına girip neler olduğunu adam gibi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir moon item 1 hafta alınsaydı oyunun bir zevki olmazdı bunu yayarak yapılması güzel birşey oyunun uzun soluklu olmasını sağlıyor olacak.Birazda edebli ve mantıklı yorumlar yaparsanız daha iyi olur.

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı tutestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sahibinin olacak o öncelikle. Ayrıca insanları tanımadan bir kalıba sokmaya çalışmanızı tavsiye etmiyorum zira bu sizin ne kadar eğitimsiz olduğunuzu gösterir. Ben sadece fikrimi söyledim. Saygısız bir üslup kullanmanıza gerek yok. Ayrıca o kadar tutarsız bir şey yazmışsınız ki gülmeden edemedim. Server sahibinin kazanmasından ziyade demişsiniz şimdi server sahibi para kazanamaz ise bu oyundan serveri nasıl ayakta tutacak ? Neden ayakta tutacak ? Ayrıca paylaşımı okuduğumda bir çok ürünün yanına şunlar daha pahalı olacaktır demesinden de kendisinin serveri kazançsız bir şekilde uzun süre açık tutabilecek kadar zengin bir kimse olmadığı anlayabiliyorum.Oynadığımız serverdan zevk almak istiyoruz güzel bir şey bu lakin para verip emek harcadığımız bir server'ı oynamanın pek bir mantığı olduğunu düşünmüyorum kusura bakmasın kimse. İyi forumlar.
  Üstte yazdığım gibi tabi belli başlı şeyler satılacak item mallda oyunun dengesini bozmucak şeyler malum herkes 20 saat pc başında durabilecek bir ortama sahib değil aynı zamanda server sahibinin amacı bana illa para yatırsınlar illa bana şunu versinler değil server sahibinin amacı serverın uzun soluklu olarak diğer private serverlardan daha fazla açık kalmasını sağlamak yani servera para gelsin gelmesin serverın en uzun süre playerlara hizmet etmesini sağlamak. Söylediğiniz kelimelere gelince normal item malldan pahalı satılacak itemler olacak elbet bunun nedeni silk isroda 1k silk yaklaşık olarak 50 dolar 60 dolar gibi bir fiyata satılırken bu serverda 1k silkin değeri 10dolar yani bazı şeyler ekstra ücret koyarak item malldan milleti uzaklaştırmaya çalışıyor oyun içerisindeki emekleri ile bunu başarmalarını istiyor,elbet bazı insanlar para verip alıcaklar yine sonuç olarak goldu oyunda değerli kılmak için bazı gold ile alınan şeylerin fiyatlarında artış olacak lucky powderdır vsdir. Yorumlarınızı sabit bir görüş altından atıyorsunuz çok fazla ithamda bulunuyorsunuz bunu neden böyle yapmış tarzı sakin sorular sorabilirsiniz oyunu direk kötülemeye çalışmanız çok yanlış bir davranış.

 12. Aşağıdaki üyeler MysTiqueL isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 13. #8
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  550
  Mesajlar  
  20,259
  Edilen Teşekkür 
   4,884
   Alınan Teşekkür  :  10,397
  R. Hali
  Deepblue's: Stressed

  Silk fiyatları: https://www.maxigame.com/k/430-project-pearl-silk.html (Stoklar yarın eklenecektir.)

  Bilgi: Project Pearl'in bizimle veya Black Pearl ile bir ilgisi yoktur. Project Pearl konuda da bahsedildiği üzere Ruby Online'ın sahipleri tarafından geliştirilmiş bir serverdir. MaxiGame bu oyun için reklam ve silk satış hizmeti sağlamaktadır.

  Uyarı: Project Pearl'de MaxiCard geçerli değildir, sadece yukardaki linkten alınacak E-Pinler geçerli olacaktır. Yanlışlıkla alınacak MaxiCard'ların maalesef geri iadesi veya değişimi mümkün olmayacaktır, lütfen dikkat ediniz.

 14. Aşağıdaki 2 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 15. #9
  MaxiGamer
  HyperionS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  17 Mayıs 2017
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  99
  Edilen Teşekkür 
   42
   Alınan Teşekkür  :  35
  R. Hali
  HyperionS's: Daring

  Öncelikle canı gönülden başarılar ;
  Özellikler ve denge iyi düşünülmüş gerçekten, bazı konularda risk alsanız da sonuçları güzel olursa farklı bir kitle çıkartabilirsiniz ortaya.
  Alışa gelmiş en iyi sever bile 3 ay sonra kapanır mantığı artık insanların içine işlemiş.
  Ancak şunu belirtmek isterim, Server TR tabanlı oyuncu kitlesine biraz uzak gibi.
  Anladığım kadarıyla da sizin de istediğiniz bu
  [ FİKRİMCE - BENCE - KANIMCA ]
  Tarih konusun da keşke biraz daha erken davransaydınız, umarım güzel bir kitleyle devam edersiniz. Başarılar
  ( Yazılar çok çok fazla, biraz işi resme yöneltirseniz daha severek takip eder konuyu oyuncular )

 16. Aşağıdaki 2 üye HyperionS isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 17. #10
  MaxiGamer
  MrVice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Şubat 2011
  Nerden
  Deutschland
  Oyun
  PUBG
  Konular 
  9
  Mesajlar  
  262
  Edilen Teşekkür 
   127
   Alınan Teşekkür  :  198
  R. Hali
  MrVice's: Fine

  güzel server , yeni bilgisayarimin gelmesiyle iyi denk geldi, deneyecez

 18. Aşağıdaki 2 üye MrVice isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 19. #11
  MaxiGamer
  MysTiqueL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2017
  Nerden
  Muğla/Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  66
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  24

  Alıntı HyperionS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Öncelikle canı gönülden başarılar ;
  Özellikler ve denge iyi düşünülmüş gerçekten, bazı konularda risk alsanız da sonuçları güzel olursa farklı bir kitle çıkartabilirsiniz ortaya.
  Alışa gelmiş en iyi sever bile 3 ay sonra kapanır mantığı artık insanların içine işlemiş.
  Ancak şunu belirtmek isterim, Server TR tabanlı oyuncu kitlesine biraz uzak gibi.
  Anladığım kadarıyla da sizin de istediğiniz bu
  [ FİKRİMCE - BENCE - KANIMCA ]
  Tarih konusun da keşke biraz daha erken davransaydınız, umarım güzel bir kitleyle devam edersiniz. Başarılar
  ( Yazılar çok çok fazla, biraz işi resme yöneltirseniz daha severek takip eder konuyu oyuncular )

  TR tabanlı oyuncu kitlesinden uzaklaştırma amaçlanmadı. Oyun herkese hitap edebilmesi için bu hale getirildi önceden para veren insanlar ile para vermeyen insanlar arasında çok büyük açıklar oluşuyordu bunu minimuma indirdik aynı zamanda oyunu sadece para kazanmak için oynayıp sadece bot kitlesini oluşturan insanları oyundan uzaklaştırmak için bu adımlar atıldı.

 20. Aşağıdaki üyeler MysTiqueL isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 21. #12
  MaxiGamer
  TokyoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Ağustos 2018
  Oyun
  black pearl
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  25
  Edilen Teşekkür 
   14
   Alınan Teşekkür  :  4

  Güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkürler, bizlerde bu yabancı serverin Türk destekçileri olarak Türk arkadaşlarımıza yardımcı olacağız.

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı HyperionS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Öncelikle canı gönülden başarılar ;
  Özellikler ve denge iyi düşünülmüş gerçekten, bazı konularda risk alsanız da sonuçları güzel olursa farklı bir kitle çıkartabilirsiniz ortaya.
  Alışa gelmiş en iyi sever bile 3 ay sonra kapanır mantığı artık insanların içine işlemiş.
  Ancak şunu belirtmek isterim, Server TR tabanlı oyuncu kitlesine biraz uzak gibi.
  Anladığım kadarıyla da sizin de istediğiniz bu
  [ FİKRİMCE - BENCE - KANIMCA ]
  Tarih konusun da keşke biraz daha erken davransaydınız, umarım güzel bir kitleyle devam edersiniz. Başarılar
  ( Yazılar çok çok fazla, biraz işi resme yöneltirseniz daha severek takip eder konuyu oyuncular )
  Server konusu asıl konudan diğer Türk destekçi tarafından Türkçe'ye çevirildiği için ufak tefek şeyler olabilir Önemli olan okuyup anlamalarıydı sanırım oda oluyor

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı MrVice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  güzel server , yeni bilgisayarimin gelmesiyle iyi denk geldi, deneyecez
  ​Hoş geldin.

 22. #13
  MaxiGamer
  xforcex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  30 Mayıs 2009
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  55
  Edilen Teşekkür 
   15
   Alınan Teşekkür  :  19

  Ben bu kadar yerinde güzel sistem üzerine kurulmuş ve insanı bu kadar oyuna bağlayan bir oyun görmedim. Eski silkroad tadını ve eşit bir ortam içinde oyun oynamak isteyen varsa düşünmesin gelsin. Çok güzel rekabet dönücek oyunda belli. Herkesin tek destekçisi kendisi.

 23. Aşağıdaki üyeler xforcex22 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 24. #14
  MaxiGamer
  HyperionS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  17 Mayıs 2017
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  99
  Edilen Teşekkür 
   42
   Alınan Teşekkür  :  35
  R. Hali
  HyperionS's: Daring

  Alıntı MysTiqueL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  TR tabanlı oyuncu kitlesinden uzaklaştırma amaçlanmadı. Oyun herkese hitap edebilmesi için bu hale getirildi önceden para veren insanlar ile para vermeyen insanlar arasında çok büyük açıklar oluşuyordu bunu minimuma indirdik aynı zamanda oyunu sadece para kazanmak için oynayıp sadece bot kitlesini oluşturan insanları oyundan uzaklaştırmak için bu adımlar atıldı.
  Kardeşim yanlış anlama da , sen bir şey yazınca fırçalıyor, kızıyor, bağırıyor hissiyatı veriyorsun.
  Biraz samimi ol bu kadar kasma kasıntı olma.
  ( Bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama yalnız değilmişim gibi )
  Allah'a emanetsin.
  Mesaj HyperionS tarafından (18 Ağustos 2018 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

 25. Aşağıdaki üyeler HyperionS isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 26. #15
  MaxiGamer
  MysTiqueL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2017
  Nerden
  Muğla/Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  66
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  24

  Alıntı HyperionS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kardeşim yanlış anlama da , sen bir şey yazınca fırçalıyor, kızıyor, bağırıyor hissiyatı veriyorsun.
  Biraz samimi ol bu kadar kasma kasıntı olma.
  ( Bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama yalnız değilmişim gibi )
  Allah'a emanetsin.
  Genel olarak böyle konuşuyorum,normal hayatımda da kasıntılık yapmıyorum

 27. Aşağıdaki üyeler MysTiqueL isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

Benzer Konular

 1. 100 Cap CH| DrakenSang Online | Drop System | Free Silk | Wanted System | Job Based
  Konuyu Açan: fenomencap, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 28 Temmuz 2018, 23:25
 2. Upgrade Core#Force Core#Core Encahner
  Konuyu Açan: MLight, Forum: Cabal Rehberler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19 Ocak 2012, 19:21