AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12

MaxiGamer
    Expa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Temmuz 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  1

Başarılar çok güzel sistem olmuş, açılışta arkadaşlarım ile gelmeyi planlıyoruz beklemedeyiz.

MaxiGamer
    Carl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  21
    R. Hali
    Carl's: Hoşnut

Yanlış düşünüyor olaylara at gözlüğü ile bakıyorsunuz neden diyecek olursan tamam belkide TR çapında o bazda yada o sekmanda eş değer bir oyun yapan birisi yok olmadıda fakat o adam istediği kadar yaparsa yapsın sen ben o gitmediğinde o server yapılan edit ve sistemle kalır bu oyunları marka yapan yine bizim insanımız ( TR hariç ) TR piyasasında büyük guild nereye giderse küçük oraya gider, server sahibi büyükleri yemler küçüklerden para kazanır durumda ki başı çeken bir çok guild yandaş oyunlarda yer almakta.. Ele***s'un tutmasında ki bir diğer etken ise oyun global olduğu için oyunda dönen silk'i kolayca reel tl ye çevirmek mümkün ! Türk oyuncularıda bunu göz önünde bulundurarak burada oynayıp bir sonraki gideceği 2-3 server'e atacağı donateyi buradan kasıyor..

Son olarak değinmek istediğim konu adı geçen serverin geçtiğimiz 2 Sezonunda 3.3 Milyon (TL bazında) kazandığı iddia ediliyor ve emin ol bu parayla yapılmayacak sistem ve server yok..

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şimdi ben bu arkadaşa katılmıyorum ama sizin dediğiniz de yanlış senin Elect** dediğin server bu private server dünyasında bir marka haline gelmiş paragöz de olsa kapasa da kapamasa da en çok oyuncu çeken serverlardan ve beklenen serverlardan biri olmuş adamlar önceden açıklıyor ki millet ona göre zamanını ayırıyor belki parasını kenara atıyor o serveri bekliyor. Yani bu karşılaştırma biraz abes hocam

MaxiGamer
    Brahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     15
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    Brahim's: Dead

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şimdi ben bu arkadaşa katılmıyorum ama sizin dediğiniz de yanlış senin Elect** dediğin server bu private server dünyasında bir marka haline gelmiş paragöz de olsa kapasa da kapamasa da en çok oyuncu çeken serverlardan ve beklenen serverlardan biri olmuş adamlar önceden açıklıyor ki millet ona göre zamanını ayırıyor belki parasını kenara atıyor o serveri bekliyor. Yani bu karşılaştırma biraz abes hocam
    Neyi abes kalmış merak ettim açıkçası. Bu adamlar direkt işe girdikleri gibi büyümüş gibi konuşuyorsun, doğuştan bir yetenek midir bu? senin dediklerin asıl anlaşılmıyor.
    Erken reklam yapmak gayet doğru bir tercih, bunu a Sro yapmış veya b sro yapmış bu arkadaşlar yapsalar komik demek çok saçma değil mi? Saçma.

İyi forumlar.

4. Aşağıdaki üyeler Brahim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  29

Alıntı Brahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyi abes kalmış merak ettim açıkçası. Bu adamlar direkt işe girdikleri gibi büyümüş gibi konuşuyorsun, doğuştan bir yetenek midir bu? senin dediklerin asıl anlaşılmıyor.
    Erken reklam yapmak gayet doğru bir tercih, bunu a Sro yapmış veya b sro yapmış bu arkadaşlar yapsalar komik demek çok saçma değil mi? Saçma.

İyi forumlar.
    kardeşim sen yanlış anlamışsın ben erken reklama karşı değilim sadece örnek yanlış

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa Birinci 12