AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    ShahmenZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Selectra Online - 80 Cap Ch - Drop System - Silk Events - 14.12.2018

Website

Facebook

Forum

Discord

Selectra Online - Official Trailer

Merhaba, ben Selectra Online ekibinden Ebru.
    Bana istediğiniz her an facebook ve discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sormak ve oyun hakkında bilgi almak için sizi bekliyor olacağım.

Dipnot : Arkadaşlar reklam filmindeki oyuncu sen misin diye çok soru geliyor. Maalesef ben değilim

Profesyonellik ve samimiyet. Kurumsallık ve sıcakkanlılık. Bunlar aynı anda olmaz diyenlere inat geldik.
    Bu oyun öldü bitti, artık iflah olmaz diyenlere inat, biz geldik.

Selectra Online Ekip

Haluk (ShahmenZ) | 25 Yaşında | Erkek | Game Master

Ben ve ekibim size bambaşka bir silkroad deneyimi sunmak için bir araya geldik.

Oktay (Nabuchedo) | 26 Yaşında | Erkek | Edit & Kodlama

Silkroad veritabanında ve tüm prosedür çalışmalarında en iyi server deneyimini yaşatmaya geldim

Can (Zlairex) | 22 Yaşnda | Erkek | Grafik ve Tasarım

Selectra Online tüm grafik işlemlerini siz değerli oyunculara ben sunacağım

Ebru (Fizzity) | 24 Yaşnda | Kadın | İletişim ve Sosyal Medya

Oyunculara destek olup onlara yardımcı olmak beni çok mutlu ediyor.

Tanıtım konusunu gereksiz uzun tutup okurken sıkılmanızı istemiyoruz. Bu sebeple az ve öz bir yazı olacak.
    2005 senesindeki orijinal ruhu canlandırdık. Tamamen DROP sistem. Oyunculara zorla dayatılan, yüzlerce coin topla, onlarca box aç ve 8 çeşit sox itemden birini kazan demek yok. Oyuncuları oradan oraya koşturmak zorunda bırakan sistemler yok.

Kısa sürede biten ve oyuncu emeklerinin çöp olmasına neden olan sistemler yok. Herşey 2005-2006 yılları arasında olduğu gibi. Tamamen old school. Özlem duyduğumuz, hasretini çektiğimiz ve şekilden şekile giren bu oyunu artık eskiye döndürmenin zamanı geldi. Tabiki bu sistemin en ideali 80 cap only ch !
    Bu sistemi sıkıcı bulanlar hiç merak etmesin, bir kaç ince dokunuş ile en eğlenceli ve maksimum keyif alarak oynayabileceğiniz hale getirdik.

Özetlemek gerekirse ; DROP Sistem , 80 CAP Only Chinese, Old School, Play to Win, Full Silk Events. (Detaylar Aşağıda)

Exp Rate & Sp Rate

Exp rate oyuncuları sıkmayacak şekilde tekrar ayarlanmıştır. 1 günde 80 Lv ulaşabileceksiniz.
    Sp freedir.

Server Başlangıç
    Server başlangıcı old sisteme uygun şekilde orjinal halinde bırakılmıştır. Fakat kasılırken oyuncuların zorlanmaması için gerekli ekipmanlar oyuna eklenmiştir.

• Başlangıç Level (1)
    • Seal Of Star +5 Set
    • Ticket 3 Day (100%)
    • Ticket 3 Day (75%)
    • Moving Speed
    • Return Scroll
    • Grap Pet (1 Day)

Ana Şehir
    Ana şehir Downhang olarak ayarlanmıştır. Tüm NPC`ler teleport yanında yer alır.

Top Level Etkinliği.
    Top Level sistemi server açıldığında ilk 80 level olacak (50) karakteri notice ile bildirir ve karakterlere ödüllerini teslim eder.

Top Level Etkinliği Ödülü.
    Top levelde ilk 80 level olacak (50) karakter 100 Silk Scroll kazanacaktır.

Sox Drop System

DROP. Sadece DROP. 2005'te Box ve Coin yoktu. Ordan şu kadar coin topla burdan bu kadar box aç gibi oyuncuya zorla dayatılan sistemler yoktu. Madem 2005 ruhunu canlandırıyoruz, herşey orijinal haliyle kalmalı.

• Seal of Moon - Orta
    • Seal of Sun - Zor

Sox Parlamaları

Sox item ve + parlamaları iSro ile aynı şekildedir.

Drop Rate

Item Drop Rate 5x olarak ayarlanmıştır. Titizlikle test edilmiş olup, ne suyu çıkacak kadar çok ne de sv'de item bulamayacağınız kadar az olmamasına dikkat edilmiştir.

Free Silk Event

Her şekilde silk kazanabilirsin. Tamamen Play to Win. Emeklerinize değer veriyoruz ve boşa gitmelerini istemiyoruz. Emek verenin kazanma vakti geldi. Sadece eventlara katılarak bile silk kazanabilirsin ve bu sayede oyuna ekstra ödeme yapman gerekmez.

Beğen Paylaş Kazan

• * 1 Kişiye iPhone X !
    • * 5 Kişiye 1000 Silk
    • * 10 Kişiye 500 Silk
    • -Unique'lerin HEPSİ silk ödüllü. Detaylar UNIQUES bölümünde yazıyor.
    • -Oyun içi eventların HEPSİ silk ödüllü. Detaylar EVENTS bölümünde yazıyor.

Kısacası oyunu sadece oynayarak silk kazanabilirsin.

Event System

Eventların artık bir amacı var. Oyunu oynayan kazanacak dedik, sözümüzün arkasındayız. Eventlere katıl silkleri al.

• LMS ARENA - Kazanana 100 silk ödül.
    • FFA ARENA - Kill Başı 10 silk ödül.
    • Battle Arena - Kazanana 30 silk kaybedene 10 silk ödül.
    • Survival Arena - Kill başı honor point.

Unique Silk System

Unique beklemenin artık bir amacı var. Oyunu oynayan kazanacak dedik sözümüzün arkasındayız. Bütün uniquelere silk scroll ekledik.
    Ödülsüz uniqueler 30 dk'da bir çıkar.
    Ödüllü uniqueler saatte bir çıkar. Özel uniqueler 3 saatte bir çıkar. Medusa her gece saat 00.00'da Jangan kapı önünde çıkar.

• Isyutaru : 50 Silk
    • Lord Yarkan : 100 Silk
    • Princess Miyene : 100 Silk (Jangan Kapı önünde spawn olur)
    • White Knight (STR) : 100 Silk (Karakoram Reverse noktasında spawn olur)
    • Medusa : 400 Silk

Job System

Kazandığımız goldlar sadece pot almamıza yarayacaksa kervana ne gerek var ? Herşey silk ile satılacaksa oyun oynamanın ne anlamı var ? Kervan çekmenin, kervan korumanın ve thieflik yapmanın artık bir amacı var. Kazandığın goldlar ile reverse, stone, immortal ve astral alabilir, bu stoneleri silk ile satan serverlara artık yeter diyebilirsin.

Kervan Mal Alış Fiyat :100m

• : JG-DW Arası 150m kar
    • : DW-HT Arası 150m kar
    • : HT-JG Arası 250m kar
    • (Thief Kar) : 100m

Special günde 2 kere.

(Special) Takla - Jangan : 1B Kar
    (Special) Takla - DW : 500m Kar
    (Special) Takla- Hotan : 200m Kar

Job Limit : 1

Old School

Tamamen Old Görünüm.

Alchemy System

Alchemy rate titizlikle ve oldukça dengeli bir şekilde ayarlanmıştır.

Max Plus : +10 (ADV'siz)

Fortress War

Hotan Kalesi aktiftir.
    Savaş her pazar saat 20.00'de
    Kalede limit yoktur.

Skill System-Mastery

Skill Mastery : 300
    Force Yüzdesi : %55
    Permanent Buff Sistemi : Bufflar Silinmez, otomatik basar.
    El Yakmaların süresi uzatılmıştır.

Clon Map

Slot problemi yaşamamanız için clon mapler Dw Cave'de bulunmaktadır.

Job Cave

Yoğun talepler neticesinde oyunumuza job cave eklenmiştir.

Sunucu ve Guard Özellikleri

Ovh fransa - f8 filter

Etkinlik Takvimi

Etkinlikler pazar gününden itibaren aktif olacaktır

Şimdiden herkese keyifli oyunlar dilerim. Bana istediğiniz an facebook veya discord üzerinden ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Selectra Online Ekibinden Ebru.
    Mesaj ShahmenZ tarafından (14 Aralık 2018 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Carl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    Carl's: Hoşnut

Tanıtım ilginç ama bir hayli yaratıcı konu eksik anladığım kadarı ile merakla bekliyorum açıkcası nasıl bir oyun tanıtım sunum bizi bekliyor diye

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Carl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıtım ilginç ama bir hayli yaratıcı konu eksik anladığım kadarı ile merakla bekliyorum açıkcası nasıl bir oyun tanıtım sunum bizi bekliyor diye
    Teşekkürler zamanla tanıtımdaki eksikleri gidereceğiz

Şu kadarını söyleyebilirim bugune kadar oynadığınız en keyifli 80 cap sizleri bekliyor

MaxiGamer
    I3LazeToWin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mayıs 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Çekimleri siz mi yaptınız?

MaxiGamer
    TSupport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Aralık 2016
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  3

Ne oldu da private serverlar iphone X dağıtmaya başladı. Buna anlam vermek çok güç. Üzerine server giderleride eklendiğinde sanırım siz zararına bizim için server açıyorsunuz ?
    İnsanların emekleriyle, umutlarıyla oynamayın, yazık.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı TSupport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu da private serverlar iphone X dağıtmaya başladı. Buna anlam vermek çok güç. Üzerine server giderleride eklendiğinde sanırım siz zararına bizim için server açıyorsunuz ?
    İnsanların emekleriyle, umutlarıyla oynamayın, yazık.
    Açıkçası şu reklam videosunu çekmeseydik 1 değil 2 iPhoneX verebilirdik.

Ancak biz sunucusundan reklamına kadar, en ince detayına kadar, bizi tercih eden oyuncular en iyisini hakeder diye düşündük.

Biz masraftan kaçmayız. Hangi serverla karıştırdınız bilmiyorum ama şimdi sizin bir telefon masrafını düşünüp diğer düşünmediklerinizi yazalım. reklamdaki profesyonel oyuncu ücretleri, kostumler, oyundakiyle birebir silahlar ve kalkan, set ekibi, yönetmen ve yardımcıları ile ücretleri, set ekipmanları ve kamera ışık tripod vs ücretleri, çekim mekanı, çekim mekanına ulaşım masrafları, çekim esnasında acıkan ekibin karnını doyurma masrafına kadar daha buraya yazmayı unuttuğumuz 50 çeşit gider kalemini hesaba kattınız mı ? Hayır.

Bu insanlar bırakın Türkiye'yi, dünyada yapılmamış olanı yapıp silkroad cosplayı ile reklam çekmişler dediniz mi ? Hayır.

Sadece reklamına bile bu kadar emek verip masraf yapanların serverı kimbilir ne kadar kaliteli olur dediniz mi ? Hayır.

Biz istedik ki, bizim memleketten de kaliteli işler çıkıyor desinler. Sunucusundan reklamına, filterından guardına, en ince detayına kadar.

Alt tarafı trailer, özensiz iş yapalım demedik. Zaten kaç kişi izlerki aman nolcak demedik. Oyuncularımız en iyisini hak eder dedik.

Adımız sadece kaliteyle anılsın istedik.

Bütün bunların yanında bir telefonun lafı mı olur. canınız sağolsun...
    Mesaj ShahmenZ tarafından (29 Kasım 2018 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    TSupport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Aralık 2016
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  3

Alıntı ShahmenZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası şu reklam videosunu çekmeseydik 1 değil 2 iPhoneX verebilirdik.

Ancak biz sunucusundan reklamına kadar, en ince detayına kadar, bizi tercih eden oyuncular en iyisini hakeder diye düşündük.

Biz masraftan kaçmayız. Hangi serverla karıştırdınız bilmiyorum ama şimdi sizin bir telefon masrafını düşünüp diğer düşünmediklerinizi yazalım. reklamdaki profesyonel oyuncu ücretleri, kostumler, oyundakiyle birebir silahlar ve kalkan, set ekibi, yönetmen ve yardımcıları ile ücretleri, set ekipmanları ve kamera ışık tripod vs ücretleri, çekim mekanı, çekim mekanına ulaşım masrafları, çekim esnasında acıkan ekibin karnını doyurma masrafına kadar daha buraya yazmayı unuttuğumuz 50 çeşit gider kalemini hesaba kattınız mı ? Hayır.

Bu insanlar bırakın Türkiye'yi, dünyada yapılmamış olanı yapıp silkroad cosplayı ile reklam çekmişler dediniz mi ? Hayır.

Sadece reklamına bile bu kadar emek verip masraf yapanların serverı kimbilir ne kadar kaliteli olur dediniz mi ? Hayır.

Biz istedik ki, bizim memleketten de kaliteli işler çıkıyor desinler. Sunucusundan reklamına, filterından guardına, en ince detayına kadar.

Alt tarafı trailer, özensiz iş yapalım demedik. Zaten kaç kişi izlerki aman nolcak demedik. Oyuncularımız en iyisini hak eder dedik.

Adımız sadece kaliteyle anılsın istedik.

Bütün bunların yanında bir telefonun lafı mı olur. canınız sağolsun...
    Paylaşmıycaktım ama madem işi videoya getirdin buyur:

2018 Gist İstanbul Gaming Fuarı videosu. Fuarda bizzat bulundum ve bu ikilinin ücüncüye katılışı. Cosplayde verdiğiniz emek sadece Selectra logosunu video ortasına koymak olmuş.
    Araştırmak isteyenler Gist İstanbul, silkroad cosplay diye aratabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun başkada bişey demiyorum.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Gerçekten kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Bizim reklam videosuna bir bakın fuara benzeyen biryerde mi geçiyor ?

Kostüm konusunda bize yardımcı olan arkadaşlar bunlar zaten, çok merak ediyorsanız da söyliyim; ücreti mukabilinde kostümleri kiraladık. Bu sizi neden gerdi anlamadım ?

Fuar alanı ile sahili karıştırmanızı hadi bir şekilde anladık diyelim. Bu ikili ile bizim videomuzda oynayan oyuncuları nasıl karıştırdınız merak konusu

Neyseki sizin gibi sapla samanı birbirine karıştıran arkadaşlar için önlemimizi almıştık. Buyrun çekimlerimizden kamera arkası fotoğraflar.

Lütfen kendinizi daha fazla küçük düşürüp yorum yazmayın. Oyun ile ilgili sorunuz varsa sorun, yoksa konu altını kirletmemenizi rica ediyorum.
    Mesaj ShahmenZ tarafından (29 Kasım 2018 Saat 19:49 ) değiştirilmiştir.

SQL - C# Developer
    Coded By Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     136
     Alınan Teşekkür  :  111
    R. Hali
    Coded By Promaker's: Happy

Yemin ediyorum yorumları okurken ben sinir oluyorum, bunlar böyle kardeşim gelip te demezler aa ne güzel iş yapmıssınız tanıtım güzel. Böyle sürekli bişeyleri bişeylere benzetme gereksiz eleştirme. Bunlarla zaman harcamayın boşverin. Benden size teknik olarakta tam destek istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.
    Oyununuzda başarılar, tutması dileği ile.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Coded By Promaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum yorumları okurken ben sinir oluyorum, bunlar böyle kardeşim gelip te demezler aa ne güzel iş yapmıssınız tanıtım güzel. Böyle sürekli bişeyleri bişeylere benzetme gereksiz eleştirme. Bunlarla zaman harcamayın boşverin. Benden size teknik olarakta tam destek istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.
    Oyununuzda başarılar, tutması dileği ile.
    Maalesef çok haklısınız, illa eleştirilecekse altı dolu olsun ki eleştirilen taraf da hatalarını görsün. Ama tamamen içi boş, tamamen sallama.

Değerli yorumunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler

MaxiGamer
    gracewards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Kasım 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

İlk defa bu kadar güzel bir tanıtım videosu görüyorum çok emek verilmiş cuma günü guildimle beraber geliyoruz
    Mesaj gracewards tarafından (09 Aralık 2018 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Site aktif edilip indirme linkleri verilmiştir.

Büyük açılışa son 5 gün !

MaxiGamer
    karakalb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Aralık 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  6

Tanıtım ve sistem güzel fakat uniqlerin 2 saatte bir çıkması üzdü. Private oynayan unique kesmek ister, misal uniqlerden silk çıkmasa ya da eklenen kuvvetli uniqlerden çıksa. Normal tg, cerb, uruchi vs. olanlarrdan çıkmasa ve çıkış süreleri düşük olsa daha hoş olabilir.Başarılar

V.i.P
    pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mayıs 2009
    Konular 
    476
    Edilen Teşekkür 
     585
     Alınan Teşekkür  :  1,736
    R. Hali
    pureLove's: Agresif

Küçük bir tavsiye mesajını özelden attım. Kaliteli bir tanıtım videosu olmuş, bol şanslar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Kasım 2018
    Oyun
    LOL
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı karakalb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıtım ve sistem güzel fakat uniqlerin 2 saatte bir çıkması üzdü. Private oynayan unique kesmek ister, misal uniqlerden silk çıkmasa ya da eklenen kuvvetli uniqlerden çıksa. Normal tg, cerb, uruchi vs. olanlarrdan çıkmasa ve çıkış süreleri düşük olsa daha hoş olabilir.Başarılar
    ödülsüz uniquelerin daha erken aralıklarla çıkması gündemimizdeydi, öneriniz için teşekkür ederiz değerlendireceğiz

Alıntı pureLove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük bir tavsiye mesajını özelden attım. Kaliteli bir tanıtım videosu olmuş, bol şanslar.
    Önerileriniz bizim için oldukça değerli, mutlaka ilgileneceğiz çok teşekkürler

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu