AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    TYD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  2

Loa Games l 100Cap I Drop Sistem l Job&CTF I Free Silk I 07.12.2018

Loa Games Sizlerle Buluşmaya HAZIR!

​Sizler için uzun bir süredir gece gündüz demeden çabalamış olduğumuz Sunucumuzu sizlere sunmak için an ve an sabırsızlanıyoruz. Sunucumuz da en iyi dengeyi sağlamak için güzel bir Projeyi ekip arkadaşlarımızla tartışmış ve en uygun şekilde Projeyi hazırlamış olduk. Bu Projede 100 CAP-CH server yapmayı planladık. 100 CAP-CH olduğu için F8 Guard - OvH Server almaya karar verdik. Bu zamana kadar oynadığınız tüm oyunları unutun.Bizleri tanıdıkça oyuna ve oyuncularımıza ne kadar değer verdiğimizi göreceksiniz.

Loa Games Kalite , Güven ve Hizmet Bir ARADA!
    Loa Games olarak sizlere en iyi kaliteyi , hizmeti verebilmek için bunları düşündük ve Sunucumuzu OVH Fransa olarak hazırladık. Tabi ki en önemlisi büyük Sunuculara hizmet veren F8 Guard'ı seçtik. Bu İkilide en büyük kaliteyi size sunduğumuz için sizlere de güven vermek bir arada oldu. Biz inanıyoruz ki bulunacağınız Sunucumuz da en iyi kaliteyi ve hizmeti alacaksınız. Bu Sunucumuz da vakitlerinizi dolu dolu geçireceğinize cani gönülden inanıyoruz. 100 CAP-CH sistem ile bir çok kişi özlediği oyuna kavuşacaktır.

07.12.2018 GMT +3 20:00 Online konumuna geçiş yapacaktır.

HEKTOR Genel Yönetici - SQL Editör
    Hausse SQL Editör - C# -C++
    Mga Facebook Support - Discord Support

Cap 100
    Starter Town Dowhang
    Start Lv 1Lv
    Skill Mastery 330
    PC Limit 2
    IP Limit 4
    Exp Rate 35x
    Sp Rate 35x
    Party Exp Rate 40x
    Gold Rate 2x
    Job Rate 2x
    Sos Drop Disabled/Kapalı
    Moon Drop Enabled/Aktif
    Sun Drop Disabled/Kapalı
    Alchemy Rate Hard
    Alchemy Plus +10
    Advanced Elixir Enabled/Aktif
    Free Silk Enabled/Aktif
    Drop System Enabled/Aktif
    Special Procedure Enabled/Aktif
    All Exploits F8-Guard
    DDoS Protection 480Gbps
    Guild Limit 24
    Union Limit 2
    Fortess War Hotan

1.100Lv Gift 50 TL Bonus
    2.100Lv Gift 30 TL Bonus
    3.100Lv Gift 20 TL Bonus

• Loa Games olarak Sunucumuz da ilk 3 kişiye tabi ki hediyemizi eksik etmeyeceğiz. İlk 3 kişi 100 Lv olduğun da otomatik olarak ödüllerini alacaklar. Sadece Teleport olması yeterlidir.

+1 % 100
    +2 % 100
    +3 % 70
    +4 % 30
    +5 % 15
    +6 % 5
    +7 % 3
    +8 % 2
    +9 % 1
    +10 % 1

PC Limit 2
    IP Limit 4
    Job Limit 1
    FTW Limit 1

sBot Enabled/Aktif
    mBot Enabled/Aktif
    phBot Disabled/Kapalı

Physical Damage %10 Absorption
    Magical Damage %10 Absorption
    Physical Damage %10 Increase
    Magical Damage %10 Increase
    Attack Rate %10 Increase
    Parry Rate %10 Increase
    Alchemy Rate Probability %5 Increase
    Lucky %5

Loa Games olarak AnaŞehir(Dowhang) ' da bulunan NPC İTEM sizlere kolaylık sağlabilmesi için 1 gold'a elde edebilirsiniz.

1 dg-9 dg Full blue +5 Sos %41 statlı

Jangan-Dowhang-Hotan
    Trader Jangan-Dowhang Alış 75 M Satış 225 M Kazanç 300 M
    Trader Dowhang-Hotan Alış 75 M Satış 225 M Kazanç 300 M
    Trader Jangan-Hotan Alış 75 M Satış 575 M Kazanç 600 M
    Thief - - Satış 100 M Kazanç 100 M
    Loa Games olarak Kervan çekmek isteyen arkadaşlara güzel bir süpriz'imiz var.
    Trader 7 Lv olduğunda sistem Auto bir şekilde sizi ışınlar ve 3 günlük GoldBless verir.
    Thief , Trader'e göre daha hızlı Lv atlar.

Alchmey Shop Anaşehir(Dowhang) merkezinin içinde bulunmaktadır.

Str-İnt-Lucky-Steady Stone fiyatları 5 M olarak alabilirsiniz.
    Diger stonelerin fiyatları 3 M olarak alabilirsiniz.

%15 Moon İtem's
    %100 Global 3 adet
    %100 Sabukan 3 adet
    100 M Gold Bar
    İMMORTAL-ASTRAL
    Kill Bonus 1 TL

JOB ARENA Gidebilmek için AnaŞehir(Dowhang) içerisinde Trader ve Thief 2 farklı nokta ışınlanma yeri yerleştirdik.

Job Arena Saatleri Anlık Olarak http://www.loa-games.net Adresimizden takip edebilirsiniz.

Loa Games 'in olmazsa olmazı tabikide MEDUSA !
    Sizleri zorlu rekabet bekliyorken bir o kadar da heyecanlı ve ödüllü bir etkinliktir.
    Medusa günde 1 kere 20:30'da kendi yerinde Spawn olacaktır.
    Medusa gidebilmek için Anaşehir (Dowhang) içerisinde ışınlanma yeri ekledik. Bu sayede sizler kolay bir şekilde MEDUSA' ya erişebileceksiniz.

MEDUSA KORKARLARIN YERİ DEĞİLDİR!!

%20 Moon İtems
    %100 Sabukan 5 adet
    %100 Global 3 adet
    %100 İmmortal-Astral 2 adet
    %50 MEDUSA KİLLER TİTLE
    KİLL BONUS 5 TL

Loa Games olarak oyuna daha çok vakit ayıran kişileri unutmadık. Her hafta sıfırlanacak olan Unique Rank'ımız da Otomatik olarak ödüllendirme sağlanacaktır.

Her hafta PAZAR akşamı Saat 23.59'da sıfırlanır. 1. - 2. - 3. - kişiler Notice ile bilgilendirilir ödüller verilir Ve Rank sıfırlanır.

1. Unique Master Rütbe 20 TL
    2. Unique Killer Rütbe 15 TL
    3. Unique Hunter Rütbe 10 TL

Loa Games olarak Constantine bölgesinde 92 Lv mobs'lar mevcuttur.
    Samarkand İvy bölgesinde 94-97 Lv mobs'lar mevcuttur.
    Ek slot olarak Dowhang Cave'de 100 Lv mobs'lar mevcuttur.

Capture The Flag Eventi, yani kısa adıyla event'in anlatımı ile karşınızdayım. Bu evente katılabilmek için 20 ve üstü level olmanız gereklidir. Event olmadan 10 dakika önce notice olarak oyuncu ekranında gözükür, 10 dakika içinde bu evente kayıt yaptırıp girebilirsiniz. Eventte 20 dakika boyunca oyuncular Flag denilen event itemini kendi bölgelerinde tutmaya çalışır, event sonunda bayrak hangi takımın havuzundaysa o kazanır.
    Kayıt yaptırdıktan sonra event başlayana kadar şehirde beklemelisiniz, şehir dışında eventi beklerseniz katılımınız iptal olur, aynı zamanda tam event başlarken herhangi bir npcde iseniz yine katılımınız iptal olur.

Eventin amacı oyunculara 20dakikalığına pvp tarzında bir zevk yaşatmaktır, 20 dakika boyunca 2 ekip birbirlerini yenmeye çalışır. Öldürülen her adam başına 1 ticket kazanılır.

Event başladıktan sonra takımlara ayrılırsınız, kırmızı ve mavi takımlar vardır.

Event sırasında bulunan canavarları keserken herhangi birinden 'key' çıkabilir. Bu, odanızın kapısını açmaya ve bayrak havuzuna gitmenizi sağlar.

Event canavarlarının kesiminden sonra rakip takımın oyuncuları ile bayrak için mücadele edersiniz, bayrağı havuzunda tutan takım event sonunda kazanan taraf olur. Kestiğiniz her adam için sizlere 1 ticket verilir.
    Event sonunda kazanan taraflara ödül olarak +1 ticket daha verilir, 10 ticket sonrası event NPC'sine gidip bozdurduktan Sonra 5 CTF coin elde edeceksiniz. Bu coinlerle Marketten ödülleri alabilirsiniz.

Loa Games Hotan kapıları PAZAR günü saat 20:30 da açıyor.
    Güçlü rakibleriniz ile zorlu mücadeleye gireceksiniz.Kazanan Guild master'ı
    Titlesine sahip olacaktır.
    2 hafta kaleyi üst üste kazanan Guild'e 50 TL Bonus ödül verilecektir.

Survival arena'da sizlerinde seveceğini düşünerek HONOR SİSTEM aktif ettik.Survival arena (21:00-21:15)-(22:30-22:45) Saatlerinde aktif olacaktır.
    İçeriye girdiğiniz takdirde Sarı Cape üzerinizde takılı olacaktır. Birbirinize party istek atamazsınız. İçerde pet açamazsınız. İçeriye girdiğiniz andan itibaren savaş başlamıştır !
    1 Kill 1 HONOR PUAN demektir.
    Aynı İP üzerinden Kill vermez.
    Honor Ticketleriniz Her PAZAR 23:59 ' da sıfırlanır.

10 KİŞİ
    10-25 KİŞİ
    25-35 KİŞİ
    35-50 KİŞİ

F8 Guard - OvH Server
    Intel Xeon E3-1270v6
    8t - 4.2GHz
    64GB DDR4 ECC 2400 MHz
    SoftRAID 2x480GB SSD
    500 Mbps bandwidth

Medusa Hergün 20:30 'da
    Hexa 3 Saat
    The Cow King 3 Saat
    White Knight 3 Saat
    Tiger Girl 30 Dk
    Uruchi 30 Dk
    İsyutaru 30 Dk
    Lord Yarkan 30 Dk
    Selket , Neith , İsis , Anubis WebSite Anlık

-Öncelikle belirtmek isteriz ki her şahıs kendi karakterinden sorumludur. Hiç bir türlü yönetime bir suç bulamaz.

-Lütfen daha önce oynamış olduğunuz Sunucularda ki bilgilerinizi burada kullanmayınız.

-Kervan çekebilmeniz için 80Lv olmanız gerekmektedir.

-Moon drop oldukça zordur. Herhangi bir rate değişimi söz konusu değildir.

-Oyun için de yaşayacağınız dolandırılmalara kesinlikle müdahele etmiyoruz.

-Oyun içi yönetime küfür gelmedikçe hiç bir küfüre , saygısızlığa müdahale etmiyoruz.

-Oyun içi reklam yapıldığı an tüm karakterlerine ban atılır.

Mesaj TYD tarafından (07 Aralık 2018 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

SQL - C# Developer
    Coded By Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    24
    Edilen Teşekkür 
     136
     Alınan Teşekkür  :  111
    R. Hali
    Coded By Promaker's: Happy

Bir önceki oyununuzda izinsiz bana ait olan Promaker Tools adlı programımı izinsiz kullanmıştınız.Arada hatrı sayılır kişiler olduğu için sesim çıkmamıştı. Bu durum bu oyunda da tekrarlanırsa bu sefer ihtar çekmeyeceğim.Bilginize.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8

Öncelikle merhabalar

Sizin kullandığınız programı izinsiz kullanmadık sizin hatrı olduğunuz kişiler gelip kurdu. Ayni sekilde bunu arayıp konuşup söylemiştik sizde sorun olmadığını söylemiştiniz. Şuan neden böyle birsey yazma gereği duydunuz ayrıca ihtiyacımız olursa sizden ücretli bir şekilde alırız merak etmeyin.

MaxiGamer
    bokimi11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Haziran 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  8

100 CAP-CH sistem ile bir çok kişi özlediği oyuna kavuşacaktır.

Açılan 10 serverdan 9 u 100 cap ch zaten oyunun orjinalinde olan bişey niye silersiniz ki EU niye yok??

MaxiGamer

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8

Merhabalar ; EU karakteri oyuna dengesizlik getirdiğini düşünülüyor. iLerde oyuncularımızın isteği ile Eu karakterlerini getirebiliriz.
    Alıntı bokimi11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 CAP-CH sistem ile bir çok kişi özlediği oyuna kavuşacaktır.

Açılan 10 serverdan 9 u 100 cap ch zaten oyunun orjinalinde olan bişey niye silersiniz ki EU niye yok??

MaxiGamer
    HypeSquad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Kasım 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    HypeSquad's: Hoşnut

Bencede Eu karakter bu sisteme farklı bir soluk getirebilir

MaxiGamer
    Carl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    Carl's: Hoşnut

Kapsamlı bir oyun olmuş umarım istediğiniz gibi olur herşey fakat bende arkadaslara katılıyorum EU iyi gider

MaxiGamer

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8

Teşekkür ederim ilginize sagolun. Talebler suan CH yönünde ilerleyen zamanlar da ne değişir bilemem
    Alıntı Carl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapsamlı bir oyun olmuş umarım istediğiniz gibi olur herşey fakat bende arkadaslara katılıyorum EU iyi gider

MaxiGamer
    bokimi11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Haziran 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  8

Alıntı TYD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ; EU karakteri oyuna dengesizlik getirdiğini düşünülüyor. iLerde oyuncularımızın isteği ile Eu karakterlerini getirebiliriz.
    diğer serverlarda gördüğüm kadarı ile warrior cleric bard party bufflarını kapatabilirsiniz mesela speara wizard'taki life skilini getirebilirsiniz nukerler için cold nukesini fire nukesi ile dengelerseniz fire cold nukerler çok memnun kalacaktır yani komple EU ırkını silmektense böyle yaparak daha çok oyuncu kitlesine ulaşabilirsiniz server açıldıktan sonra EU getirmek setini yapan CH karşısında EU yu ezik bırakır benim önerim server açılmadan 100 CAP CH/EU yapmanız ama size kalmış tabi

İstediğiniz oyuncu kitlesine ulaşmanız dileğiyle başarılar

MaxiGamer
    HypeSquad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Kasım 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    HypeSquad's: Hoşnut

Alıntı bokimi11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer serverlarda gördüğüm kadarı ile warrior cleric bard party bufflarını kapatabilirsiniz mesela speara wizard'taki life skilini getirebilirsiniz nukerler için cold nukesini fire nukesi ile dengelerseniz fire cold nukerler çok memnun kalacaktır yani komple EU ırkını silmektense böyle yaparak daha çok oyuncu kitlesine ulaşabilirsiniz server açıldıktan sonra EU getirmek setini yapan CH karşısında EU yu ezik bırakır benim önerim server açılmadan 100 CAP CH/EU yapmanız ama size kalmış tabi

İstediğiniz oyuncu kitlesine ulaşmanız dileğiyle başarılar
    Kesinlikle katılıyorum bu şekilde uniguelerde denge saglanabilir, harici pvp durumuna karşılıkta 4 build olabilir ?

11. Aşağıdaki üyeler HypeSquad isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    31 Mayıs 2018
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8

#Güncel

- - - Güncellendi - - -

07.12.2018 'de Saat 20:00 Kimseye söz vermeyin ONLİNE'yiz

MaxiGamer
    MrWarlockk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Ağustos 2017
    Oyun
    Sadece Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Moon rateyi sadece ben merak ediyorum sanmıştım, meğersem tüm server soruyormuş. Güncel form partyden ss

MaxiGamer
    baddevil59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Kasım 2009
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     102
     Alınan Teşekkür  :  17
    R. Hali
    baddevil59's: Horny

Başlayacak arkadaşlar boşuna zaman kaybedipte zahmet etmesin.Tanıtımda yazılanlar ile alakası olmayan sorumsuz ilgisiz bir oyun sahibi.Para verip sunucu alıp ben GM'yim diyerek server açmış bir şahısın oyunudur.oyuna başladığımdan beri [GM] adı altında kimseyi göremedim.Moon drop bir server ama oyuna başladığımdan 2 char full acık drop = 0 Benim yanım sıra diğer playerler'de aynı durumda moon drop yok moblarda.İstisnalar hariç.Biz kimseye 10 mobda 1 tane moon çıksın yada sun çık demiyoruz ama i-sroda oynamıyoruz sonuçta değilmi Bakın BURASI çok önemli= Ve ne hikmettirki playerler moon suzluktan kırılırken item düşüremezken sayılı adamlarda +10 moon silahlar ve setler ver buna ne diyiceksin sayın oyun sahibi merak ediyorum kedidir kedimi diyiceksin ?
    NOT araştırdım biraz LOA'games adı altında daha öncedende 80 cap olarak açılıp kapanmıştır oyun ! herkese kolay gelsin zamanınızı iyi kullanın arkadaşlar iyi forumlar.

MaxiGamer
    comeback35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ağustos 2018
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  0

Alıntı baddevil59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlayacak arkadaşlar boşuna zaman kaybedipte zahmet etmesin.Tanıtımda yazılanlar ile alakası olmayan sorumsuz ilgisiz bir oyun sahibi.Para verip sunucu alıp ben GM'yim diyerek server açmış bir şahısın oyunudur.oyuna başladığımdan beri [GM] adı altında kimseyi göremedim.Moon drop bir server ama oyuna başladığımdan 2 char full acık drop = 0 Benim yanım sıra diğer playerler'de aynı durumda moon drop yok moblarda.İstisnalar hariç.Biz kimseye 10 mobda 1 tane moon çıksın yada sun çık demiyoruz ama i-sroda oynamıyoruz sonuçta değilmi Bakın BURASI çok önemli= Ve ne hikmettirki playerler moon suzluktan kırılırken item düşüremezken sayılı adamlarda +10 moon silahlar ve setler ver buna ne diyiceksin sayın oyun sahibi merak ediyorum kedidir kedimi diyiceksin ?
    NOT araştırdım biraz LOA'games adı altında daha öncedende 80 cap olarak açılıp kapanmıştır oyun ! herkese kolay gelsin zamanınızı iyi kullanın arkadaşlar iyi forumlar.
    Konuyla Bir Alakam Yok Ama Kimseyide tanimiyorum.Sadece senin yoruma yorum yapmak istiyorum.
    2015den beri vsro piyasasinda olup rate ayarlari hakkinda bilgin yoksa öncelikle muhattap olmucam
    2.Fark ettigin uzere rank 50 kisiden olusuyor Rank 10 bakarak tum serveri yargiladin.
    3.Bu Zaman Kadar Kalabalik Server Sahip Olmadigin Icin Sorunlari şikayetleri gelen mesajlar hakkknda deneyimin olmadığın icin rahat konusup karalama yapiyorsun

MaxiGamer
    baddevil59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Kasım 2009
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     102
     Alınan Teşekkür  :  17
    R. Hali
    baddevil59's: Horny

Alıntı comeback35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla Bir Alakam Yok Ama Kimseyide tanimiyorum.Sadece senin yoruma yorum yapmak istiyorum.
    2015den beri vsro piyasasinda olup rate ayarlari hakkinda bilgin yoksa öncelikle muhattap olmucam
    2.Fark ettigin uzere rank 50 kisiden olusuyor Rank 10 bakarak tum serveri yargiladin.
    3.Bu Zaman Kadar Kalabalik Server Sahip Olmadigin Icin Sorunlari şikayetleri gelen mesajlar hakkknda deneyimin olmadığın icin rahat konusup karalama yapiyorsun
    Çok bilmiş kardeş ; Öncelikle yorumum seni bağlamaz ? Herkes yorum yapmaya eleştrilmeye açık olmalıdır.Ben oynadığım oyunu burada eleştrip yorum yapıyorum.Oynamıyorsun oyunu bari kafana göre atıp tutma.Yok alakam yok konuyla bilmem ne diyerek girip oyunun web sitesine bakarak burada bana bilgelik taslama.Yok efendim kalabalık oyun görmemişizde yok bilmem neyapmamışızda.Sen benim kim oluduğumu nereden biliyorsunda ? bana kalkıp buzamana kadar kalabalık servere sahip olmamışsın gibi abidik gubidik yakıştırmalar yapıyorsun? ayrıca 2015 falan diyorsun ya üyelik tarihime bak belki utanırsın birazcık bana gelipte burada vsro'yu anlatma tamam mı güzel kardeşim Canın sıkıldı diye yorum yapma.Nasıl olsa server sahibini tanımıyorsun ya hani o bakımdan diyorum. Bırakta oyun sahibi gelsin burada bana kelime yapsın sen yapma.Yorum yapmak için benim yazdıklarıma kafana göre cevap vere bilirsin olur ya canın sıkılmıştır falan sorun yok yani ben eleştriyede yorumada açığım.Unutma senin boş vaktin başkasının dolu vaktidir Ve sana tavsiyem yorum yapmak istiyorsansa indirirsin oyunu oynarsın party match'dan insanların şikayetlerini okursun oyun sahibi nekadar sorumsuz ki insanlara cevap bile vermiyor bunu görürsün.Sonra gel yeniden burada seninle bu konuyu konuşuruz tamam mı