AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Crayon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Ocak 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Redic Online | Cap 100 | CH | Yepyeni Ozellikler | PassionOverProfit |Açılış 8/2/2019  Redic Vizyon ve Misyonu
  Redic Online piyasadaki diğer projelere kıyasla çok daha özel bir server olacaktır. Biz eşitlik,rekabet,basitliğe gönülden inanıyor ve herşeyi olabildiğince kolay yaparak her oyuncunun oyundan zevk almasını amaçlıyoruz!Projemizi sıfırdan tutkumuz ile beraber geliştirdik! Tutku ve hırs bu projeyi devam ettiren ve ekibi tamamen eşsiz ve tamamen play2win şekilde yapmaya iten en büyük etmendir bizim için.Olay play2wine geldiğinde bu projenin kar elde etmek için olmadığını anlayacaksınız zaten bu yüzden sloganımız #PassionOverProfit.Dikkatimizi Joba verdik diyebiliriz. Job silkroadı eğlenceli ve çekişmeli yapan bir numaralı özellik biliyoruz ama bunun yanina PVE içeriklerini farklı amaçlar için de ekledik.Oyunumuza bir sürü yeni,kullanışlı ve kimsenin eklemediği özellikleri ekledik.


  Redic Denge & Güvenlik
  Redic'te en çok önem verdiğimiz şeyler serverı maksimum şekilde stabil,bugsuz ve lagsız şekilde açık tutmaktır!Bu sebepleden ötürü sunucu lokasyonumuzu Amsterdam olarak seçtik,herkes için yüksek kalitede bağlancı sağlamak amacıyla.Ana makinamız 2x işemcili Intel Xeon Gold 5118 ve NVMe M.2 depolama özellikleriyle sizlere en sorunsuz oyunu sunmak amaçlanmıştır. Koruma için de Silkroad serverları için şuanda en iyi seçenek olan Hyperfilter ve kendimizin geliştirdiği filterimizi binlerce oyuncuya lagsız bir oyun için kullanacağız,aklınızda soru işareti kalmasın! Kendimize güveniyoruz
  Redic Hakkında  ⚫️ Redic Ekibi
  Redic ekibini toplamak karşılaştığımız en büyük zorluklardan bir tanesiydi. Çünkü inanıyoruz ki bir projeyi düzgün ve sorunsuz bir şekilde yürütmek tek kişiyle başarılabilecek bir iş değildir.Bu yüzden ekibi en az 2 yıldır tanıdığım ve güvendiğim kişilerden oluşturmaya özen gösterdim. Farklı rollerde farklı görevlileri limitlendirilmiş erişim ve yetkileriyle sizlere eventleri sunmak ve kurallara uymayanları cezalandırmak için ekibimize aldık. Detaylı bilgi aşşağıdadır.


  Redic Adminleri Serverı genel olarak bir çok anlamda yöneten.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Redic Dosya Developeri Server modullerini edit ve düzeltmeden sorumlu
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Redic Supervisors Aklınızdaki soru işaretlerini kullandığımız tüm platformlarda yanıtlamak için burdalar, client problemlerini düzeltme *tabi varsa* ve oyun içerisinde süper zevkli eventler düzenleme
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Redic Police Oyun içerisinde herhangi bir açığı veya kuralı suistimal edenlerin peşinde olacaklar ve yakaladıklarında icabına bakacaklar.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Redic Mentors Kısaca destek ekibimiz,discord ve website ticketlerini okuyup çözüme kavuşturmamızda yardımcı olacaklar.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Teşekkürler:
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  ⚫️ Herkese hitap eden dengeli server.
  Redic Online her türden hayat stiline sahip oyunculara uyacak şekilde tasarlanmıştır.Bu günlerde Silkroad oyuncularının yetişkinlerden oluştuğunu ve insanlarin çalıştığını bu sebeple tüm gün oynayamayacaklarını biliyoruz. Sistemimizi tüm gün aktif olsanız bile serverın en iyisi olmanıza yetmeyecek şekilde tasarladık.Serverın oynanışından bahsedecek olursak ana aktiviteleri günlük olacak şekilde yapmanız gerekecek,merak etmeyin bunlara bir kaç saat ayırmanız yeterli olacaktır ama biz yine de tüm gün silkroad oynamayı sevenler için bir sürü farklı aktivite ekledik rank sistemleri ve çok çok daha fazlası! Redic'in diğer gördüğünüz serverlardan farklı olacağının garantisini veriyoruz!
  Redic Online üzerinde yaklaşık 4 aydır yorulmadan herşeyin sizler için eğlenceli,adil ve çekişmeli olması için çalıştık. Kodladık,test ettik ve ettiğimiz testlerin üstünden geçerek herşeyden emin olmaya çalıştık ama bu yine de bizler için yeterli değil bunun için yakında herkese açık beta sürecini başlatacağız.Beta süresince Crayon ve filter geliştiricimiz oyunu daha da geliştirip stabil ve lagsız olacağından tamamen emin olmaya çalışacaklar!


  Daha önce bahsettiğimiz gibi,Redic gerçekten iyi hazırlanmış ve harika özellikleriyle yapılmış oyunu sizlere sunmaya hazır durumda. Bu tarihe karar vermek çok vaktimizi aldı ama sonunda net kararımızı verdik,hazır olun!
  ⚫️ Cap & Mastery


  Redic Online 100 cap ve 330 mastery olacaktır.


  ⚫️ Irk


  Redic Online'de sadece Çin karakterler aktif olacaktır.


  ⚫️ Ana Şehir


  Redic Online'nin ana şehri Donwhang olacaktır. Neden mi?
  Herkes Donwhangı server,bu yüzden bir sürü özel NPCleri oraya ekledik Gorev,Title,Dungeon,SoX saticisi ve özel Satıcı npcsi gibi bir sürü farklı türden itemleri farklı oyun parası değerleriyle oyun için satın alabileceğiniz NPCler!
  ⚫️ Aktif Kale Savaşları


  Hotan (Ana Kale) Donwhangtaki NPC taxları Redic onlinenin ana şehri olduğu için bu kaleye bağlanmıştır.
  Jangan
  Bandit


  ⚫️ PC & IP Limitler


  PC limit 2
  IP limit 4. Internet kafeler ve çok fazla bilgisayara sahip oyuncular için yükseltilebilir. Aklınızda bulunsun.. Eğer limiti yükseltmek istiyorsanız sitemiz üzerinden ticket açıp kanıtınızla bize yazmanız yeterli olacaktır.
  ⚫️ Guild Başlangıç Level


  Guild açtığnızda otomatik olarak 5 level olarak başlayacaktır! GP için vakit harcamanıza artık gerek yok!


  ⚫️ Guild & Union Limit


  Guild Limiti 24 olacaktır.
  Union Limit 3. Oyunu daha çekişmeli yapacaktır.


  ⚫️ Başlangıç Itemleri


  Oyuncuların güzel bir başlangıç yapıp kasmaya problemsiz devam etmelerini amaçladık. Redic Online'nin açılışında başlangıç itemi olarak bunları elde edeceksiniz

  ⚫️ Kalıcı Bufflar


  Redic Online hayatınızı daha kolaylaştırmak için bunu da yaptı. Oyun içerisindeki tüm bufflar açtığınız zaman kalıcıdır! Ne demek abi bu şimdi?
  Şu demek oluyor,Redicte bir buffu açtığınızda siz kendiniz iptal edene kadar aktif kalır. Oyundan çıkış yapsanız yada ışınlansanız bile açtığınız buff aktif olarak kalır siz kendi isteğinizle kapatmadığınız veya daha iyisini açmadığınız sürece!
  NOT: Bir de ufak bir hatırlatma. VSRO dosyalarında herkesin bildiği garip bir bug vardır,bir buffu açmaya çalışırken bir de level atlatmaya çalıştığınız vakit oyundan DC yersiniz aman buna dikkat!


  ⚫️ Max Stackler


  Redic Onlinedeki maximum stacklere göz atalım:

  ⚫️ Artı limiti


  Redic Onlinede maksimum basabileceğiniz artı 12dir,daha üstüne çıkmaya çalıştığınızda işlem otomatik olarak hemen iptal edilecektir.


  ⚫️ Alchemy

  SoS / SoD & SoM Weapon & Shield Itemlerinize +6 ve üstü artılar basmak için iteminizde en az 1 adet immortal olması gerekir aksi takdirde basamayacaksınız. (Bu insanların pahalı itemlerini patlatıp kaybetmesini engellemek amaçlıdır)
  NOT: SoX Kıyafet ve Takılar için bu geçerli değildir! Sadece Silah ve kalkanlar içindir.


  ⚫️ Rateler

  ⚫️ Auto-Ekipman


  Redicte 81 Levela kadar +5 SoS full blue ve 41% statlı itemlerinizi otomatik elde edebileceksiniz,ama küçük bir sürprizimiz var! Nedir o? Itemleri ne zaman istediğinize siz karar vereceksiniz. Kısaca oyun içerisinde (A) tuşuna basıp aksiyon penceresinde Redic simgesine tıklamanız yeterli,bu sizi olduğunuz aynı noktaya ışınlayıp ekipmanlarınızı verecek!
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  NOTE: Bu işlem 82 level ve üstüyseniz çalışmaz.


  ⚫️ Kasma Alanları


  Serverı çok kalabalık bir oyuncu kitlesini kaldıracak şekilde dizayn ettik. Bu sebeple,rahatça kasabilmeniz için bir sürü alan ekledik. Aklınızda bulunsun,Phantom Desert drop rateleri diğer bölgelere göre biraz daha yüksektir.
  Constantinople [North]: Lv.81~85 Canavarlar
  Constantinople [South]: Lv.86~90 Canavarlar
  Samarkand [Asia Minor]: Lv.90~95 Canavarlar
  Samarkand [Central Asia]: Lv.96~99 Canavarlar
  Alexandria [All Areas]: Lv.100 Canavarlar
  Baghdad [Arabian Coast]: Lv.100 Canavarlar
  Baghdad [Scout Outpost]: Lv.100 Canavarlar
  Baghdad [Phantom Desert]: Lv.100 Eliteler


  ⚫️ Top 300 Oyuncu


  Redicte ilk 100 level olan 300 oyuncuya sistemimiz otomatik olarak silk ödülünü verecektir. Ilk 300e girerek kazanacağınız silk ödülleri!

  ⚫️ Günlük Silk Ödülleri


  Redic Online tamamen oyna kazan mantığı üzerine kurulmuştur. Aşşağıda gün içerisinde ne kadar silk dağıttığımızı görebilirsiniz. Eklemek gerekirse,listeye haftalık PvP eventinden gelecek silk ödüllerini,hafta içerisinde supervisorlarımız tarafından düzenlenecek etkinlikleri ve tabi ki Facebook üzerinden yapılacan paylaş kazan etkinliklerimizi dahil etmedik. Ha unutmadan,açık beta testimiz süresince yapılacak bir kaç etkinliği de kaçırmayın. Bu kadar fazla silk dağıtıyorken oyunumuzu tamamen oyna kazan üzerine tasarladığımıza heralde inanırsınız

  NOT: Silk Scroll drop oranları ileride değiştirilip yükseltilebilir.
  ⚫️ Magic Pop


  Magic Pop Kartları 100 Level çoğu uniqueden düşmektedir. Bu uniqueleri avlayarak aşağıdaki eşyalara sahip olabilirsiniz!

  ⚫️ Skill Dengelemeleri


  Skill dengeleri çok önemli bir konu. Bu yüzden Açık Beta süresince bu dengelemeleri test etme fırsatımız olacak. Skill dengelemeleri bittiğinde burada güncellenmiş olacak.
  ⚫️ Renkli Globaller


  Global Chat'i herkesin Redic'de günlük olarak sıkça kullandığı bir şey olacak. Bu nedenle supporterlara gözle görülür renkler ekledik. Böylece onlardan gelen hiçbir bildirimi kaçırmayacaksınız. Item Mall'da VIP GLOBAL mevcut.


  ⚫️ Renkli Title'lar


  Redic'de çeşitli renklerden oluşan rütbelerimiz var. Bazılarını Tittle Shop'dan alabileceksiniz. Diğerlini çalışanlarımız kullanacak.


  ⚫️ Title Değiştirme


  Mevcut title'larınız arasında değişim yapabileceksiniz. Klavyenizden "A" tuşuna basıp oradan "Titles Window" sekmesini seçtikten sonra mevcut rütbeleriniz arasında değişim yapabilirsiniz. Bunun için teleport olmanıza gerek yok!


  Note: Karakter kitleme işlemi kesinlikle eşyalarınız gibi herhangi bir öğenize yapılan her zararlı işlemi kısıtlar. Alchemy, İtem aktarma ve yere atma, NPC'ye bir şeyler satma vb.


  ⚫️ Filter Kısıtlamaları
  Job Kıyafeti ile Survival'e ışınlanamazsınız.
  Job modundayken Instant Return Scroll kullanamazsınız.
  Job modundayken Zerk kullanamazsınız.
  Reverse'ı tekrar kullanmak için 5 dakika beklemelisiniz.
  AFK kullanıcıları tespit etmek ve belirli bölgelerde bağlantılarını kesmek mümkün.
  Restart & Exit kullanıma kapatıldı.
  Devil maksimum + sınırı : +3
  SOX silahlarınıza +5'den sonra + basmak için Immortal Stone kullanmalısınız. Aksi taktirde +5'den yukarı deneyemezsiniz.
  Gerçek zamanlı sayaçlar: Survival, Fortress War ve Job Clash
  Zerk kullanılırken ve jobdayken fellow petlere binemezsiniz.
  HWAID bypasslarını tespit edebilme
  PK Kapalı
  PH-BOT Kapalı
  Speed bug fixlendi.


  ⚫️ HWID Limitleri

  ⚫️ [BOT]Sistem Komutları


  Her şeyin daha kolay olmasını sağladımız için [BOT] Sistem komutlarını kullanmıyoruz. Redic'in GUI'leri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin
  !checkprofit Kervan kazançlarınızı relog atmadan öğrenmek için bu komutu kullanabilirsiniz.
  Yaptığımız bu özel pencere 2019'da yeni olan bir şey değil, ama oyun içerisinde işlerinizi kolaylaştıracak bir çok şeyi geliştirdik. A'ya basarak bu pencereye erişebilirsiniz. Şimdiye kadar elimizde neler var:
  Points Window - Puanlarınızı, günlük ve haftalık limitlerinizi görebilirsiniz.
  Titles Window - Title'larınızı değiştirmek için kullanabilirsiniz.
  Character Lock Window - Birisi hesabınıza erişebilirse ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Ancak, bu özellik internet kafede veya bir başkalarının bilgisayarlarına erişim imkanı olanlar için gerçekten yararlı. (A) eylem penceresini açın ve [B] Karakter Kilidi simgesine basın. İstediğiniz PIN kodunu ayarlayın ve seçtiğiniz soruyu cevaplayın. (PIN kodunuz unutmayın, karakteriniz kurtarmak için gerekcektir).
  Rankings Window - Web Sitemizde bulunan RANK bölümüne oyun içinden erişmenizi sağlar.
  Events Register/Deregister - Oyun içerisinde olan eventlara katılımınızı sağlar. LMS & Job Clash.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  ⚫️ Rekabeti Maksimize Ediyoruz


  Yukarıda belirttiğimiz gibi, Redic Online tutkuyla inşa edildi. Biz sadece oyuncuların bir süredir oynaıkları ve bundan sonra unutacağı bir proje yapmak için burada değiliz. P-server sahnesinde mümkün olan en iyi şekilde bir iz bırakmak için buradayız.. Oyunun her alanında rekabeti en üst seviyeye çıkaracak bir sistem yarattık, aynı zamanda play2win yönüne de odaklandık. Sistemimiz tarafından play2win olacak şekilde bir şeyler yaptığımızı ve en iyi oyuncu olmak için para ödeyemeyeceğinizi fark edeceksiniz.. Daha önce söylediğimiz gibi rekabete çok fazla odaklanıyoruz, bu nedenle neredeyse 7/24 savaşmanıza izin verecek bir çok özel görevle bir araya gelip bir sistem kurduk. Ayrıca size özel rütbeler verecek bir sıralama sistemi de yaptık. Sizi o sıralamada en üstte olmayı isteyecek ve buna itecek özel ödüller. Bu proje ile yaptıklarımızdan daha fazla gurur duyacağız ve sistemi okumaya başladıktan bir saniye sonra burada anlamaya ve takdir etmeye başlayacaksınız.
  Aşağıda göreceğiniz gibi, dengeyi birbirine çok yakın tuttuk. Redic’de “aşırı güç” gibi bir şey göremezsiniz. Hatırlanması gereken çok önemli bir kısım, basit ve doğrudan konuya odaklanmaya çalışıyoruz, bu yüzden sadece 3 ayrı sox türü eklemeye karar verdik:
  Seal of Star [Anger]: Normal değerinden +1 fazla[TAKASA AÇIK]
  Seal of Star [Devotion] [Weapon]: N Normal değerinden +2 fazla [TAKASA AÇIK]
  Seal of Star [Devotion] [Set & Accessory]: Normal değerinden +2 fazla [TAKASA KAPALI]
  Seal of Moon [Mighty Power]: Normal değerinden +4 fazla [TAKASA KAPALI]


  Şimdi, bu farklı SoX'ları nasıl elde edebilirsiniz ? Eğlenceyi en üst düzeye çıkarmak için eğlenceli ve basit ama çok rekabetçi bir ortam yarattık..


  Seal of Star (Anger):[INDENT] Çok düşük oranda 100 seviye canavarlardan.
  Savage Cave canavarlarından düşük oranda
  Oyun içerisinde çeşitli yollardan elde edilen Bravo Box’tan. Bravo Box hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.INDENT]


  Seal of Star (Devotion):[INDENT]Devotion Silah, Kalkan, Set ve Aksesuarlar şeklinde ama Sunucuyu play2win’de tutmak için, set ve aksesuarları takasa kapalı hale getirdik. Şimdi, Devotion Weapon nasıl elde edilir?INDENT]
  Devotion weapon & Shield Heavenly Gods Hideout Dungeon talismanlarını tamamlayarak elde edebilirsiniz. 8x karta ihtiyacınız var. Görev/Dungeon NPC’si DW Kasa yakınında.
  Devotion Set ve Aksesuarları Garden Dungeon Talismans koleksiyon kartlarını tamamlayarak elde edebilirsiniz. Koleksiyon sadece 4x karttan oluşuyor. Bunlardan 1’i Takasa Kapalı. Şimdi, istediğiniz eşyayı nasıl seçebilirsiniz?
  4 kartın hepsini tamamladıktan sonra, görev ödünlü olarak aşağıdaki kutulardan birini seçebileceksiniz.
  SoD Garment Box= Açtıktan sonra, rastgele bir SoD Garment eşyası alacaksınız.
  SoD Protector Box= Açtıktan sonra, rastgele bir SoD Protector eşyası
  SoD Armor Box= Açtıktan sonra, rastgele bir SoD Armor eşyası
  SoD Accessory Box= u Açtıktan sonra, rastgele bir SoD Aksesuar
  ]
  Şimdi, bu soruyu soracaksınız “ Takasa Kapalıbir eşyayı tekrar alırsam ve bunu istemezsem ne yapacağım?” BASİT!! Geçerli öğenizi istediğiniz öğeye göre değiştirmenize izin verecek farklı kağıtlar oluşturduk. Bu kağıtları nasıl elde edebilirsiniz?
  •Redic Special NPC’de Gold karşılığı ile.
  •Item Mall’dan silk karşılığı ile.
  NOT: 1x of Garden Dungeon kartı Takasa Kapalıdır, SoD Kutuları Takasa Kapalıdır, SoD set ve takıları da takasa kapalıdır.


  Seal of Moon (Mighty Power):
  Moon eşyalara gelecek olursak, bunlar en güçlü eşyalar ancak henüz OP değiller. Her türlü oyuncuya uyacak bir sistem yarattık, böylece Moon eşyanızı almak için 7 gün 24 saat zamanınızı harcamanıza gerek kalmaz. Moonun gerektirdiklerini toplamak için oyunda çeşitli etkinliklere katılmak zorunda kalacaksın. Bu faaliyetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:
  Jobbing
  Savage Cave
  Heavenly Gods Hideout Dungeon
  Garden Dungeon
  Battle Arena
  Capture the Flag
  Survival Arena
  • Hatırlatma, Moon için ihtiyacınız olan her birimi iki şekilde alabilirsiniz, böylece tüm bu etkinlikleri yapmanız gerekmediğini düşünün.
  [B]Moon eşyalar ilk günden itibaren NPC’de olacak. Fakat fiyatları ileriki bir güncellemede eklenecek. Yani hemen alamayacaksınız.  Çok çeşitli efektler ve parlamalar var. Belki daha sonra SOX Efektlerini değiştirmek için switcher eklenebilir. Aşağıdaki galeriye bir göz atın.


  [GALLERY=title: + Parlamaları][*]image: https://imgur.com/tnXsYym.gif[*]image: https://imgur.com/vGW9NQk.gif[*]image: https://imgur.com/aLpyXAh.gif[*]image: https://imgur.com/cGgyTlN.gif[*]image: https://imgur.com/NKbQxmz.gif
  [/GALLERY]


  [GALLERY=title: SOX Efektleri][*]image: https://imgur.com/siiYQfo.gif[*]image: https://imgur.com/nFUvjj2.gif[*]image: https://imgur.com/sDmuaOc.gif
  [/GALLERY]


  Redic Online'da aşağıdaki para birimlerini kullanabileceksiniz:
  •Redic Point: Kervan çekerek yada thieflik yaparak elde edebilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bilgiyi Redic Point kasma kısmında bulacaksınız.
  •Soul Stoneler: Soul stoneleri kasmak için 2 farklı opsiyonunuz olacağından tek bir etkinliğe bağlı kalmanıza gerek kalmayacak. Ilk opsiyonunuz Job temple ve ikincisi Garden Dungeon. İki bölge de farklı görevlere sahip.
  NOT: Soul stoneleri Redic Special NPCden silk ve özel itemler almak için kullanacaksınız.
  •Power Stoneler: Savage Cave ve Heavenly Gods Hideout Dungeonden elde edebilirsiniz. Diğerinde olduğu gibi bu iki bölge de kendine ait farklı görevlere sahip.
  •Trophies: BA ve CTFlerde kazanacaksınız. Aklınızda bulunsun bu kupaları moon item almak için kullanacaksınız ve takasa kapalıdır. Bonus: Aklınızda bulunsun bu kupaları ek olarak Job templede yaptığınız görevlerden de elde edeceksiniz.
  •Golden Key: Golden keylerRedic Special Jobtan gold karşılığı alınacak. Moon itemleri almanız için gereklidir. Serverda goldun değerli olmasını sağlayacak
  •Gold: Goldu Redicte olabildiğince değerli tutmaya amaçladık bu sebeple Redic Special NPCye Gold sekmesini ekledik,buradan bazı itemleri gold karşılğı satın alabileceksiniz!


  Odak noktamız sistemi olabildiğince zevkli ve para harcayarak en iyi olunamayacak şekilde hazırlamaya çalıştık. Bu sebeple 2 farklı Box ekledik oldukça kullanışlılar! Serverda çıkan tüm uniquelerden elde edebileceksiniz. Boxlardan elde edebilecekleriniz aşşağıdadır:
  Alpha (Şans Oranı 65%)
  •1x D10 Immortal Stone.
  •5x Reverse
  •3x Global
  •1x Gender Switch
  •1x job Penalty Remover
  •1x Guild Penalty Remover
  •1x Special Buffalo
  •1x 2% Alchemy Booster [30 dakika]
  •1x 3% Alchemy Booster [30 dakika]
  •1x 5% Alchemy Booster [30 dakika]
  •1x D10 Lucky Magic Powder [2% Increase]
  •1x STR Redic Gloves [30 dakika]
  •1x INT Redic Gloves [30 dakika]
  •1x Özel Grab Pet.
  Bravo (Şans oranı 30%)
  •SOS Kıyafetler
  •SOS Shield
  •SOS Weapon
  •SOS Aksesuarlar
  ⚫️ Job


  Redic Puanlarını elde etmenin ilk yolu kervan çekmek yada kervan çalmaktır. Redicte ÖZEL KERVAN yollarını kullanmayacağız,bu demek oluyor ki şehirden şehire kervan çekeceksiniz. Constantinople, Samarkand & Alexandria kervan NPClerini kaldırdık,Jangan, Donwhang & Hotan üzerinden hala kervan satın alabilirsiniz.Bir gün içerisinde Jobtan maximum 100 Redic Point ve haftalık 250 elde edebileceksiniz.Limitinize ulaştığınızda artık kervan kazancınız 50% olarak azalacak ve Redic Point elde edemeyeceksiniz.
  Şehirden şehire kazançlar:
  Jangan <> Donwhang <> Hotan:
  Jangan <> Hotan:
  • Hesaplamalar party bazında yapılmıştır. Ama yine de bilgilerin doğruluğundan emin olmak için Betada tekrar test edeceğiz. Ayrıca kervan petlerinizi tamamen doldurmanızı öneriyoruz,maximum RPyi kazanmak içim.
  Job Levelleri:
  Level 1 den 20ye


  ⚫️ Dungeon & Uniqueler


  Her hafta, yalnızca Redic Point Scrolls ve Unique avcılığından kazanılabileceğiniz 150 Redic Points limitine sahip olacaksınız. Ama, bu Redic Point Scroll nasıl elde edilir
  ?
  • Redic'de sizi meşgul etmek ve nadir ve özel eşyalar edinme şansı vermek için iki zindanımız var. Zindanlara ışınlanmak için Dungeon Manager Donwhang Guild Manager yakınında ki NPC’yi kullanabilirsiniz.
  The Dungeon Manager Ayrıca günlük [6] göreviniz olacak. Her iki zindanı da tamamlamanız gerekiyor. Bu günlük [6] görevden her biri 1 adet Redic Point Scroll verecek.
  • Dungeon & Uniques Redic Points kazanmanın başka yolu var mı?
  • Dungeon & Uniques haftalık limitini doldurmanıza yardımcı olmak için, Tekil veya partili şekilde Redic’de unique’leri öldürürseniz, Redic Points kazanırsınız.
  •Redic Online’da Redic Points elde edebileceğiniz 30+ Unique mevcut. Tiger Girl / Cerberus vb. Gibi Normal Unique’ler, kolayca öldürüldükleri için daha düşük miktarda Redic Puan verecektir.
  •Job Temple / Savage Cave & Special Uniques, öldürülmesi daha zor olduğu ve etraflarında daha fazla rekabet olacağı için adil miktarda Redic Puan verecek.


  ⚫️ Survival Arena Öldürmeleri
  Limit sisteminin bu kısmı çok basit. Her hafta Survival Arena üzerinden 100 Redic Puan kazanabilirsiniz. Survival Arena'da Redic Points nasıl elde edilir?
  • Her Survival Arena’da öldürmeye = 1 Redic Point .


  ⚫️ Battle Arena
  • Redic'de ayrıca Battle Arena [Kazananlar] için 50 Redic Point limitine sahip olacaksınız.
  •Her Battle Arena Kazanmaya = 5 Redic Points [Random, Party, Job & Guild Battle Arena her gün birkaç kez gerçekleşecek]
  • Battle Arena'yı kaybetmek hiçbir Redic Point vermez
  ⚫️ Job Öldürmeleri
  • Job Kills ile 100 Redic Points kazanabilirsiniz.
  •Her 1 Job Kill = 1 Redic Point [Haritadaki herhangi bir yerde]
  NOTE: Kötüye kullanımı önlemek için aynı oyuncuyu saatte iki defadan fazla öldüremezsiniz.


  ⚫️ Guild War (Extra)
  Limit sisteminin bu kısmı Ekstra Redic Puanı elde etmek için kullanılacaktır. Guildiniz Guild War’ı kazanırsa 25 Redic Point elde edeceksiniz. Bir Guild üyesi iseniz, Guild liderinizden bir Guild Savaşı için başka bir Guilde meydan okumasını isteyin. Her iki Guild Lideri Guild Savaşında kaç oyuncu kullanacaklarını ve kuralları kendi aralarında anlaşabilirler.
  •Guild War Kaazanan (her oyuncuya) = 25 Redic Points
  • Guild Savaşını kaybebeden Ekstra Redic Point kazanamayacak
  ⚫️ Alchemy (Extra)
  Limit sisteminin bu kısmı Ekstra Redic Puanı elde etmek için de kullanılacaktır. 10 DG Eşyalarınızı +7 ve üzerini bastığınızda ekstra Redic Puanı kazanabileceksiniz.
  • +7 = 5 Extra Redic Points
  • +8 = 10 Extra Redic Points
  • +9 = 15 Extra Redic Points
  • +10 = 25 Extra Redic Points


  ⚫️ Haftalık Limitler
  Redic Online'da oyuncuların eğlenmelerini ve hafta boyunca farklı etkinliklere katılmalarını istiyoruz. Haftalık kervan puanlarını farklı projelerden düşündük, böylece oyuncular kervanda 7 gün 24 saat yapılan ticaretten sıkılmıyorlar, ancak yine de RP için bir miktar kervan çekmelisiniz. Haftalık limit 650 RP olacaktır, ancak unutmayın, Alchemy puanlarından ve Guild War puanlarından 50 EKSTRA RP kazanabilirsiniz, böylece haftanın sonunda limitiniz 700/650 RP olabilir.


  [SPOILER=Points Window]
  [/SPOILER]
  ⚫️ Heavenly Gods Hideout
  Heavenly Gods Hideout bir nevi "Forgotten World” e benzese de çok farklı bir yer. Ne anlama geliyor? Herkes Forgetten World’u bilir. Bu nedenle, Redic'de herhangi bir tipik Forgotten World haritası kullanmayacağız. Bunun yerine, Hideouts Boss'u bulacağınız, Heavenly Gods Hideout'un son odasına [B] 3 Authority Crowns [/ B] ekledik. Authority Crowns [B] 8 [/ B]] [B] Heavenly Gods Collection [/ B] tamamlamak için kullanılan kartları düşürecektir. Koleksiyonun tamamladığınızda [1] SoD Silahı elde edeceksiniz. [ya da Kalkan].
  NOTE: Bu kartları elde etmek oldukça zor olacak. Çünkü ödülü gerçekten değerli.
  [INDENT]• Heavenly Gods Hideout’a ışınlanmak için Dungeon Manager’i kullanabilirsiniz. Ayrıca, aynı NPC’de Heavenly Gods Hideout içinde tamamlanması gereken birkaç Günlük Görev bulacaksınız. Buraya ışınlanmak için en az 2 kişiden oluşan bir partiniz olmalıdır.
  • Bu zindanın elbette kendine özgü görevleri olacak ve Elixir kutularını, RP kutuları ile ödüllendirileceksiniz. 3 Unique’den Alpha/Bravo kutuları düşmekte. Droplar hakkında daha fazla bilgiyi uniques bölümünde bulabilirsiniz..
  •Günde maksimum 1 kere girebilirsiniz.INDENT]
  ⚫️ Garden Dungeon[INDENT]• Garden Dungeon'ı diğerlerinden klasik görünümlü zindanlardan biri olduğu için ekledik. Bu zindan Heavenly Gods Hideout ile aynı amaca hizmet ediyor. Tek farkı koleksiyonu tamamladığınızda SoD Set/Acc elde edebilirsiniz.
  • Ayrıca canavarların normalden daha güçlü olması nedeniyle 6-8 üyeye ihtiyacınız olacak ve RP, elixir kutularını yalnızca bu zindan için yapılan özel görevleri tamamlayarak toplayabileceksiniz.
  • Her eşsiz odanın kendi tılsımlarını elinde tutacağı kendi Deva Shield’ı olacaktır.
  •Maksimum giriş günde 1 kez!INDENT]
  ⚫️ Savage cave
  Bu Redic Online'da yepyeni bir fikir ve sadece sunucudaki job aktivitesini artıracak. Bu mağaradaki temel amaç, yeni Savage Skills [/ B] için gerekli olan SP'yi elde etmek. Ancak aynı zamanda Moon için ihtiyaç duyacağınız Power Stones toplamak için bu mağaraya katılmanız gerekecektir.
  •Bu zindan 3 farklı zorlu canavarlara ve uniquelere ev sahipliği yapıyor. Her birinin tamamlanmak üzere kendine ait görevleri mevcut.
  BOUNS: Bu zindanda 5 dakikalık özel buff veren 3 heykel olacak. Bu buffları sadece zindan içerisinde kullanabilirsiniz.


  ⚫️ Savage Ranking
  Kendinizi vahşi gibi hissetmenizi sağlayacak bir sıralama geliştirdik. 7/24 çılgınca job etkinliğine hazır olun. 5 rütbe olacak ve her rütbenin kendi simgesi var. Puanlar her 6 saatte bir yenilenir ve puanlar hafta sonunda sıfırlanır. Job Temple ve Savage Cave Canavarlarının etrafında dönecek Job aktivitesini dış alanlardan daha farklı tutmak için puan sistemini biraz farklı yaptık. Rütbe ve puanlar aşağıdaki gibi olacaktır:
  •Savage Ranking - Bronze: 76 – 100
  •Savage Ranking - Silver: 51 - 75
  •Savage Ranking - Gold: 21 - 50
  •Savage Ranking - Master: 11- 20
  •Savage Ranking - Grand Master: 1 – 10
  Şimdi, o Savage Puanlarını nasıl toplayacaksınız? Hadi bir bakalım:
  Öldürmeler:
  •Job Kills: Job Temple ve Savage Cave dışında her öldürme(+1, Job Temple ve Savage Cave içerisinde her öldürme (+2 Savage Point verir.
  •Fortress War Kills: +1 Savage Point.
  •Her Savage uniques öldürmesi: +1 Savage Point
  Ölümler:
  •Job Ölümü: -1 Savage Point
  •Fortress War Ölümü: -1 Savage Point.
  • Daha sonraki güncellemelerde Savage Puanları elde etmek için daha fazla yol ekleyebiliriz;
  •NOTE: En iyi 5x Savage sıralama puanı için haftalık ödüller verilecek. Haftalık ödüller hakkında daha fazla bilgi daha sonra güncellenecektir.


  [GALLERY=Savage Cave & Ranking teaser]https://www.youtube.com/watch?v=5ufhWoAhmUA[/GALLERY]


  ⚫️ Job Temple
  • Hepimiz biliyoruz ki, Job Temple oyundaki en eğlenceli alan ve çoğu oyuncu içeride rekabet etmeyi çok seviyor. Redic'de, dikkatimizi tapınağın içindeki veya dışındaki tüm job aktivitelerine odakladık. Job Temple, gün boyunca ortaya çıkacak normal 4x unique’nin yanı sıra Seth ve Haroeis ‘e sahip olacak. Bu iki unique, işin içine daha da fazla rekabet katacaktır.
  • Job Temple, oyunculara Power Stones sağlayacaktır. Job Temple görevlerini tamamlayarak Power Stone elde etmenin yanı sıra Unique’lerden de düşürebileceksiniz.
  • Rastgele spawn noktalarında ortaya çıkan 3 kat daha küçük Unique’ler ekledik. Bu 3x Unique’in kendi görevleri olacak ve ana ödülü Trophy olacak. Trophy nedir? Pekala, oyuncuların BA ve CTF’yi özleyebileceğini düşünüyoruz. Bu yüzden bu Unique’leri avlayarak bunu telafı edebileceğimizi düşündük.
  NOTE:Küçük Unique’lerin yanı sıra tüm Job Temple Unique’lerinden Silk Scroll düşecek.  ⚫️ Capture the Flag
  Capture the Flag eklememiz gereken Silkroad’ın klasik otomatik eventlarından biri. CTF’den Trophy elde edebileceksiniz. İşte ödüller:
  •Her öldürme= 1 Trophy
  •Kazanan= 3 Trophy
  •Kaybeden= 1 Trophy


  ⚫️ Battle Arena
  Yine, Battle Arena Silkroad’ın klasik olaylarından biridir ve çoğu oyuncu yarışmak için zevk alır. Burada da ödül olarak Trophy elde edeceksiniz. İşte ödüller:
  •Random: Kazanan 8 Trophy, Kaybeden 3 Trophy
  •Party: Kazanan 8 Trophy, Kaybeden 3 Trophy
  •Guild: Kazanan 12 Trophy, Kaybeden 4 Trophy (Her üyeye)
  •Job: Kazanan 12 Trophy, Kaybeden 4 Trophy


  ⚫️ Survival Arena
  Bu şimdiye kadar var olan en iyi olaylardan biri. Honor puanlarını toplayabileceğin en önemli olay bu. En iyi 5 e ödül olarak verilecekler:
  •Rank 1:5 Trophy
  •Rank 2: 4 Trophy
  •Rank 3: 3 Trophy
  •Rank 2: 2 Trophy
  •Rank: 1 Trophy


  ⚫️ Honor system
  Pek çok oyuncu, bu Honor meraklılarının bu kadar rekabetçi olmasının tadını çıkarır ve tabii ki bunu da Redic'e dahil ettik. Ancak bunun adil olacağından ve kötüye kullanılmayacağından emin olmalıyız. Şimdi, bu Honor Puanlarını nasıl elde edebileceğimize bakalım:
  Survival arena kills
  -Her öldürme = +1 Honor point
  -Her ölüm = -1 Honor point kaybı
  Job Kills
  -Her öldürme = +1 Honor point
  -Her ölüm= -1 Honor point kaybı
  BA kazanan
  -5 honor points
  Artık Honor Puanlarını nasıl toplayacağını biliyorsun. Ödülleri ne peki? :
  • İlk 5, Honor Buffların hepsine kavuşacak.
  •5 ila 15 arası, King Buff hariç hepsine kavuşacak.
  •15 ila 45 arası, Gümüş ve Bronz Bufflara kavuşacak.
  •45 ila 75 arası, sadece Bronz Buffa kavuşacak.


  ⚫️ Wanted System
  Bu, Silkroad'da var olan en rekabetçi sistemlerden biri, bu yüzden tabii ki [B] Redic [/ B] e eklemek zorunda kaldık. Şimdi kaç öldürme gerekiyor? Hadi bir bakalım::
  •[10 öldürme] için - 1 STR & INT.
  - 1% Physical & Magical damage increase.
  - 1% Physical & Magical defense increase.
  - 1% Movement speed increase.
  •[20 öldürme] için
  - 2 STR & INT.
  - 2% Physical & Magical damage increase.
  - 2% Physical & Magical defense increase.
  - 2% Movement speed increase.
  •[30 öldürme] için
  - 3 STR & INT.
  - 3% Physical & Magical damage increase.
  - 3% Physical & Magical defense increase.
  - 3% Movement speed increase.
  •[40 öldürme] için
  - 4 STR & INT.
  - 4% Physical & Magical damage increase.
  - 4% Physical & Magical defense increase.
  - 4% Movement speed increase.
  •[50 öldürme] için
  - 5 STR & INT.
  - 5% Physical & Magical damage increase.
  - 5% Physical & Magical defense increase.
  - 5% Movement speed increase.


  ⚫️ Top Job Sıralaması
  Bahsettiğimiz gibi, Redic tamamen oyunda en iyi olmaya çalışan oyuncuları tanımakla ilgili. En iyi oyunculara aşağıdaki unvanları vermeye karar verdik. (Her job türüne ayrı sıralama. Her job türünün ilk 3 sırasında yer alan oyunculara verilir. Bu daha başlangıç. Gelecekteki güncellemelerle çok daha fazlasını Redic’e ekleyeceğiz.
  Trader: Top Trader
  Hunter: Top Hunter
  Thief: Top Thief
  NOTE:Bu rütbeler sıralamadan düştüğünüzde değişir...


  ⚫️ Gold Lottery [Daily]
  Bu altın için bilet satın aldığınız klasik altın piyango etkinliği ve sonunda ödülleri silk olarak verilir. Redic Special Shop'da 3 farklı bilet bulacaksınız:
  Bronze Bilet
  Gümüş Bilet
  Altın Bilet
  Hatırlatma Gold Ticket etkinliği kazanma şansı en yüksek olanıdır. Şimdi, biletinizi satın aldıktan sonra sistem belirli bir zamanda kazananları (Notice ile) açıklar. 10 kazanandan biri olun.
  Ödüller
  1- 1250 Silks
  2- 1000 Silks
  3- 750 Silks
  4- 500 Silks
  5- 400 Silks
  6- 400 Silks
  7- 400 Silks
  8- 300 Silks
  9- 200 Silks
  10- 100 Silks  ⚫️ Daily Quests Manager
  •Donwhang East Gate yakınında
  •Bu NPC’de Günlük [3] görev bulacaksınız.


  ⚫️ Savage Cave Quests Manager
  •Donwhang West Gate yakınında
  •Bu NPC’de Savage Cave için gerekli Günlük [6] görev bulacaksınız.


  ⚫️ Dungeon Manager
  •Donwhang Guild Storage yakınında
  •Bu NPC’de Heavenly Gods Hideout & Garden Dungeon] girmek için kullanabilirsiniz. [Partiye girmek için 2 ya da daha fazla kişiye, Zindanları tamamlamak için tam bir partiye ihtiyacınız olacak]
  •Bu NPC’de toplamda [8] görev bulacaksınız. Bunlardan bazıları Heavenly Gods Hideout , bazıları ise Garden Dungeon] görevleri.


  ⚫️ Mighty Power Dealer
  •Donwhang Guild Kasası yanında
  SoM eşyaları Redic Points ve birkaç Redic Para Birimi için geçerli olacak.


  ⚫️ Redic Title Shop
  • Downhang teleportunun yanında.
  •Redic Tittle Shop size farklı Sarı Rütbeler ve Renkli Rütbelersunmaktadır. Size uygun olanı almak için NPC’mize göz atın!


  ⚫️ Redic Special Shop
  •Downhang teleportunun yanında.
  • Bu NPC'de 4 farklı Sekme var, Her sekme farklı oyun içi para birimleri için çeşitli türlerde ürünler satmak için kullanılır. [Gold / Power Stone / Soul Stone]


  Item Mall’a play2win'i tutması için özel bir önem verdik ve birkaç iyi görünümlü ürün ekledik. Yenilikler neler?
  •Tüm Avatar / Avatar Hat & Avatar Accessories Item Mall’a eklendi. Redic’de Avatar NPC’si YOK! & Satın almadan önce deneyebilirsiniz.
  •Tüm toplayıcı ve Fellow Petler Item Mall’a eklendi. Ayrıca yepyeni petlerde ekledik. Brand New Fellow Pet
  •3 Saldırı skilli mevcut. Growth ve Fellow Petler için [Fire / Ice & Lightning]
  • Item Mall'da çeşitli Scroll tipleri de mevcuttur [Karakter Adı Sıfırla / Skill Sıfırla / Stat Sıfırla / Maksimum Durability Remover silme / 1 Hafta 110% Hız]
  •Item Mall'da 2 adet Başlangıç Paketi bulunmaktadır. Karakter cinsiyetinize uygun olanı alınız.
  •Model Switcher’lar [Weapons & Shields]
  •Model Switcher’lar 1st DG ila 15th DG arasında görünüm elde etmenizi sağlar.
  •Model Switcher [Armors]
  Roc Set Switcher
  EGY A Set Switcher
  EGY B Set Switcher
  •D10 Set Switcher [Normale döndürme]
  •Character Efektleri [Özel Efektler]
  •5 Farklı renkte Colorful Body Mists Item Mall’da!
  •7 Farklı renkte Old School Wings Effect Item Mall’da!
  •7 Farklı renkte Redic kanatları Item Mall’da!
  •SoM Weapon Changer
  •Astral Stone: Kaldırıldı


  NOTE: Aynı anda sadece 1 tip Wing Effect kullanabilirsiniz, ancak 1 Wing Effect ve 1 Colorful Body Mist Effect kullanabilirsiniz.
  [B] NOT: [/ B] Silah Değiştiriciler sadece SoM Silahları üzerinde çalışacak. Lütfen bunları SoS veya SoD için satın almayın, işe yaramayacak.


  [GALLERY=title: Character Set Skins][*]image: http://i.epvpimg.com/Qrm0bab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/hJ1Rdab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/ofTcbab.jpg[*]image: http://i.epvpimg.com/S7jMdab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/RhU4eab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/T3jQbab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/YjnBfab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/vQCRaab.png[/GALLERY]
  [GALLERY=title: Character Görünümleri][*]image: http://i.epvpimg.com/Kn1zbab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/NhUraab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/okh3bab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/2PJsdab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/Oq96gab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/GIXMaab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/WNlLgab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/nvA6dab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/TXd8gab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/QlbZfab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/MNSpcab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/t7wSaab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/IbjJcab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/taAhbab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/QJGqbab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/3NFoeab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/6FEpdab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/RikVdab.png[*]image: http://i.epvpimg.com/EqETeab.png
  [/GALLERY]


  ⚫️ Global Item Linking
  Redic hayatınızı kolaylaştırmakla ilgilidir, bu nedenle her tür oyun içi sohbeti kullanarak öğenizi "Link" haline getirebilirsiniz. [All-Chat, Party-Chat, Guild-Chat, Union-Chat & Globals]
  Basitçe klavyenizdeki [B] CTRL [/ B] tuşunu basılı tutun ve sohbette "Link" yapmak istediğiniz öğeye sol tıklayın [Öğe envanterinizde olmalı].
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  ⚫️ Pazar Ağı
  Tamamen çalışan, [B] bugless [/ B], Stall Network'ü sunmaktan gurur duyuyoruz. O nasıl çalışır?
  1. Bir Pazar açtıktan sonra, öğelerinizi Pazar Ağına kaydetmek isteyip istemediğiniz sorulacak, Evet derseniz bunları kaydedecektir, Hayır derseniz kaydetmeyecektir. NOTE: Eşyaları kaydetmek ve Stall Network üzerinden eşya satın almak sadece Town içinde çalışacaktır.
  2. [B] Redic [/ B] 'de, sayısız tezgahta belirli bir öğeyi aramak için artık tüm kasabayı gezmeniz gerekmeyecek. Ana kasabamız Donwhang olduğundan, oyuncuların çoğu Donwhang içinde eşyalarını satmak için Tezgahları kullanacak. Stall Network'ü açmak ve HERHANGİ bir öğe aramak için [B] [F] [/ B] tuşuna basın. [B] NOT: [/ B] Donwhang’da Pazar Ağının kullanılması yalnızca Donwhang’da kurulan pazar öğelerini gösterecektir..
  [gallery=Stall Network]https://www.youtube.com/watch?v=xpJYyZZQ3EM[/gallery]
  ⚫️ Yeni [U] Penceresi[INDENT] Bu doğru, Redic [/ B]’de, Union penceresi biraz farklı olacak ama aynı zamanda birkaç yeni harika özellik de içerecek.INDENT]
  Guild üyeleri konum sekmesi. [U]’ya basıldığında, guild arkadaşlarınızın oyunun hangi alanında olduğunu göreceksiniz!
  Guild üyeleri en son giriş sekmesi. [U]’ya basıldığında, konumlardan başka bir sekme daha göreceksiniz. Bu guild oyuncularınızın en son oyuna ne zaman girdiklerini gösterecek. Bu şekilde daha aktif bir guild ortamı sağlayabilirsiniz!
  Arkadaş grupları ve dahası. [U]’ya basıldığında, arkadaşlar sekmesinde, arkadaş listenizi güzel ve düzenli tutmak için artık Gruplar ekleyebilirsiniz..
  Block. Hepimiz Private Sunucuların zaman zaman çok telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden Redic'de, sizi sinirlendiren her türlü oyuncuyu birçok şekilde engelleyebileceksiniz.INDENT]
  1. Oyunculardan PM gelmesini engelleme
  2. All-Chat i engelleme
  3. Arkadaşlık isteklerini engelleme
  4. Guild davetlerini engelleme
  5. Belirli bir oyuncudan Exchange İsteğini Engelleme
  6. Bazı oyuncuları Parti Eşleştirme yoluyla partinize katılmalarını engelleyin


  [SPOILER=New Functions]
  [/SPOILER]
  ⚫️ New [P]arti Penceresi
  Birkaç kez bahsettiğimiz gibi amacımız hayatınızı kolaylaştırmak. Bir partinin lideri olduktan sonra, artık partiniz için yeni bir lider atayabileceksiniz. Basitçe anlatmak gerekirse [P]ye basın, partinizi devredeceğiniz kişinin üzerine tıklayıp "Appoint Master" sekmesine tıklayın.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  ⚫️ Yeni PvP & Survival Arena Kıyafetleri.
  Her yerde aynı PvP peçelerini görmekten sıkılmıyor musunuz? Redic'de PvP moduna veya Survival Arena'ya girdikten sonra, 5 farklı renkteki PvP Suiti arasından seçim yapmanız gerekecek. Bu, çeşitli oyun içi etkinliklere yepyeni bir görünüm getirecek!


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  ⚫️ Redic Yeniden yükleme Butonu [Oto Ekiptman].
  Redic Reload Düğmesi [A] ction penceresinde bulunuyor ve Oto Ekipmanları için kullanılacaktır. O nasıl çalışır?
  1. Basitçe Yeniden Yükle düğmesine tıkladığınızda, otomatik olarak sizi mevcut seviyeniz için mevcut olan en yeni Oto Ekipmanı ile aynı konuma yeniden yükler!
  2.Redic Reload butonu sadece Seviye 1 ila 81 arasındaysanız kullanılır ve oyuncularımıza pürüzsüz bir kasılma aşaması sağlamak için SoS +5 Full Blue,% 41 Stats eşyalarıyla donatır.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  ⚫️ Yeni Zindan [Heavenly Gods Hideout]
  Heavenly Gods Hideout gerçekten kolay bir iş değil. İçeri girdikten sonra canavarlarla dolu bir dizi oda içinde savaşmanız gerekecek. Bir oda temizlendikten sonra, bir sonrakine geçebileceğinizi belirten NOTICE göreceksiniz. Bazı odalarda Unique’ler bulacaksınız, nadir eşyaları düşürme ve Günlük Görevlerinizi tamamlama şansı için onları öldüreceksiniz!


  ⚫️ Yeni Görünüşler
  Oyunumuza eklediğimiz yeni toplayıcı petleri,fellow petleri ve daha fazlasını keşfetmek için oyun içerisinde item mall'a bakmayı unutmayın!
  •Ancak bazı toplayıcı petlerimizi sadece Alpha Box ve Magic Poptan elde edebileceksiniz, Item mall'dan değil.
  •Oyun içerisindeki Item Mall'in Avatar sekmesinde çok yeni 2 adet Avatar göreceksiniz. Ayrıca avatarların üstünüzde nasıl göreceğini hepsinde test etmek için Wear Item'e tıklamanız yeterli!
  •Redic Onlinede çok yeni Redic Warlord ismiyle bulabileceğiniz bir de unique ekledik. Partynizi kurun ve bu yeni canavarı öldürüp güzel ödüllerin sahibi olmak için hazırlanın!
  •Item Mall'ın Premium/Effect sekmesinde 5 yeni karakter effecktimizi görebilirsiniz [Mist]. TIP: Karakter effectlerini giriş ekranımızında ID/PW'yi yazıp giriş yapmadan önce görebilirsiniz. Umuyoruzki bu en sevdiğiniz efekti bulmanıza yardım edecek.
  •Ayrıca çok beğeneceğinizi düşündüğümüz 7 adet daha önce hiç görmediğiniz Wing Effect (Kanat) ekledik. Toplamda 14 farklı Wing Effecti F10'da bulabileceksiniz NOT: Birden fazla Wing Effecti aynı anda kullanamazsınız ancak Wing ve Karakter efekti aynı anda kullanabilirsiniz.
  •Ayrıca 1 adet Özel Wing Effect yapacağımız özel etkinliklerle verilecek,PvP event vs gibi.
  ⚫️ Job Clash
  Yeni otomatik etkinliğimiz her job türünden 32 kişiyi özel Job Savaşıiçin bir bölgeye ışınlayacak. Gün içerisinde 2 kez olacak ve bir kaç tane notice ile duyrulacak,10 dakika kayıt penceresi gibi. EFSANE JOB SAVAŞLARINI KAÇIRMAYIN!
  Nasıl çalışır?
  1.Kayıt süresinin başladığını söyleyen Noticeyi gördüğünüzde Job kıyafetinizi giyin ve şehirde olduğunuzdan emin olun.A'ya basıp [A]ction açın ve kayıt ekranını bulun.2.Job Clashe etkinliğini bulup Registere basmanız yeterli. Kaydınız başarılı olduysa notice ile bilgilendirileceksiniz.Kayıt olduktan sonra şehirde olduğunuzdan emin olun yoksa Job Clash arenasına ışınlanmazsınız. İçeriye ışınlandığınızda her Job farklı bir bölgede olacak ve her Job'a ait 9 adet NPC Unique çıkacak,bu uniqueler normal canavarlara benzer ama çok daha büyükleridir.
  Göreviniz İçeride kesebildiğiniz kadar NPC Unique kesmektedir,her kesilen unique sizin jobunuza puan verecek.Ama unutmayın,aynı zamanda Job warda yapıyor olacaksınız! Bu sebepten ötürü takım çalışması içerideki en önemli unsur olacak.Treasure Boxları keserek Job Clash Coindüşürebilirsiniz.
  Bu coinleri Power-Ups'lar için kullanabilirsiniz,NPC Job clash için spawn olduğunuz noktadadır.
  NOT: Job Clash Eventin bitmesi:
  1.Herhangi bir jobun 9 NPC Uniquesi öldürüldüğünde.
  2.30 Dakika sonunda eğer herhangi bir jobun tüm uniqueleri kesilmediyse. En fazla puana sahip olan Job kazanır!
  NOT: Eğer Job Clash etkinliği eşit sayıda Unique kesilme sayısıyla biterse kazanan ödülü verilmez!
  Ödüller Nelerdir?
  •Kazanan taraf = 6 adet [Soul & Power Stone and trophies]
  •Kaybeden Taraf = 2 adet [Soul & Power Stone and trophies]
  ⚫️ Savage Skillleri
  Oyunu biraz daha heyecanlı hale getirmek için her skill klasmanına biraz güçlü skiller ekledik. Bu skiller normallere göre çok daha fazla Skill Point isteyecek,gerekli SPleri Savage Cave içerisindeki Günlük Görevlerdenelde edeceksiniz.
  Nasıl çok fazla Skill Point kasarım?
  1.Donwhang West Gate yanındaSavage Quest Manager.i bulacaksınız. This Bu NPC size [6] günlük ödül verecek ve karşılığında yüklü miktarda SP ve daha farklı bir sürü hediye verecek.
  2.Bu görevler sadece Savage Caveiçerisinde yapılabilir ve gün içerisinde Job kıyafetiniz takılı olduğu sürece istediğiniz zaman girebilirsiniz. İçeriyeDW Cave girişindeki taş'atıklayarak girebilirsiniz.


  [SPOILER=Skilller]
  [/SPOILER]


  [GALLERY=Savage Skilllerin Tanıtımı]https://www.youtube.com/watch?v=po4D_AfIrY4[/GALLERY]


  ⚫️ Ödüllü PvP
  Artık istediğiniz kişiye silk veya gold karşılığı 3 setten oluşacak PvPler teklif edebileceksiniz.
  Peki bu nasıl çalışır?
  1. Rakibini bul. Rakibinle konuş ve silk veya gold karşılığı PvP yapmak isteyip istemediği konusunda anlaş.
  2. Iki tarafta anlaştığında [BOT]PvP isimli karaktere Nick,gold veya silk ve miktarıyla pm at.
  Senaryo#1: Diyelim ki Test isimli chara meydan okumak istiyorum, 1000 silk için, bunun için BOT'a atmam gereken mesaj:
  $[BOT]PvP Test,Silk,1000
  Senaryo#2: Diyelim ki Test isimli chara meydan okumak istiyorum, 100 m GOLD için, bunun için BOT'a atmam gereken mesaj:
  $[BOT]PvP Test,Gold,100000000
  3. Bu mesajı yolladıktan sonra [BOT]PvP bana ve rakibime bilgi mesajları içeren PMler atacak.


  4. [BOT]PvP rakibinize teklifinizi Yes or No olarak cevaplamak için 30 saniye vakit tanıyacak.
  5. Davet yollanıp ve kabul edildikten sonra rakipler özel bir bölgeye ışınlanacak ve bufflarını açıp PvP capelerini takmak için belli bir süre verilecek. Oyuncular birbirleyle konuşabilir.
  6. Rakibini ilk 2 kez kesen taraf anlaşılan ödüle otomatik olarak sahip olacaktır.
  Bir kaç NOT:
  Zerk devredışı bırakıldı oyuncuları hileden uzak tutmak ve PvPyi daha adil yapmak için.
  300 silk veya 150 m goldtan büyük ödüllü PvPler otomatik server noticesi olarak geçilecek. PvP başladığında notice iki char ismini ve anlaştıkları ödül miktarını belirtecek.
  •Oyuncular herhangi bir taraf [2] el kazanana kadar savaşacak,[2] el kazanan taraf kazanmış sayılacak ve noticeden ilan edilecek.


  ⚫️ Achievements(Başarılar)
  Achievements yani başarılar ulaştığınızda size güzel ve kullanışlı ödüller verecek. Detaylı bilgiye oyun içerisinde sahip olabilirsiniz.


  ⚫️ -Suvival, FW & Job Clash için gerçek zamanlı sayaçlar
  Son zamanlarda Silkroadtaki en kullanışlı özelliklerden oldukları için biz de serverımıza ekledik. Artık Job Clash esnasında öldürme/ölme sayısını görebileceksiniz. Fortresswar esnasında en iyi kill yapan guildleri killeriyle beraber görebileceksiniz. Son olarak,Survival Arena esnasında kill sıralamasını görüp nerde olduğunuza bakabileceksiniz.


  [SPOILER=Counters]
  [/SPOILER]


  ⚫️ Redic Özel Görevleri [24 saatte bir]


  Günlük
  1. 1000 Akeru kes [Daily Akeru Massacre]
  Ödül: 300k SP + 3 Power Stone
  2. 1000 Fire Ghost kes [Daily Fire Ghost Hunting]
  Ödül: 300k SP + 3 Power Stone
  3. 1 tane Normal Unique kes[Battle of the Beasts]
  Ödül: 300k SP + 3 Power Stone
  Savage Cave [Trader/Hunter/Thief]
  1. 30 tane düşman öldür [First, Let’s Try to Become Savage]
  •Ödül: 5x Power Stones + 1 million SP + 1x Immortal Stone.
  2.200 Savage Adjutant Honghaea öldür [To the Savage World]
  •Ödül: 5x Power Stones + 15m gold + 1m SP
  3. 200 Savage Masters öldür [Mastering Being Savage]
  •Ödül: 5x Power Stones + 15m gold + 1m SP
  4.200 Savage Gigante öldür [The Real Savage]
  •Ödül: 5x Power Stones + 15m gold + 1m SP
  5. Hunt [1] Savage Babilion [Babilion’s Revenge]
  •Ödül: 1,250M SP + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll.
  6. [1] tane Savage Flame Cow King öldür [The Lost Beast of Savage cave]
  •Ödül: 1,250M SP + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll.
  7. [1] tane Savage Zielkiaxe öldür [The Cursed Dragon]
  •Ödül: 1,250M SP + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll.


  Job Temple [Thiefler]
  1. Job temple içerisinde 30 adet Trader/Hunter öldür. [Taking over the Job Temple]
  •Ödül: 5x Soul Stone + 1x Immortal Stone.
  2. 250 Priest of Terror & 250 Priest of Vengeance & 250 Sand Scout öldür [Combat Magic training]
  •Ödül: 10x Soul Stone.
  3. Kill [1] Redic Glowl [The Fire Eagle]
  •Ödül: 5x Trophies
  4. Kill [1] Redic Icky [The River Bird]
  •Ödül: 5x Trophies
  5. Kill [1] Redic Oliver [The Earth King]
  •Ödül: 5x Trophies


  Job Temple [Trader/Hunter]
  1. 30 adet diğer jobtan oyuncu öldür [Taking over the Job Temple]
  •Ödül: 5x Soul Stones + 1x Immortal Stone.
  2.250 Priest of Terror & 250 Priest of Vengeance & 250 Sand Scout öldür [Combat Magic Training]
  •Ödül: 10x Soul Stone.
  3. Kill [1] Redic Glowl [The Fire Eagle]
  • Ödül: 5x Trophies
  4. Kill [1] Redic Icky [The River Bird]
  •Ödül: 5x Trophies
  5. Kill [1] Redic Oliver [The Earth King]
  •Ödül: 5x Trophies


  Heavenly Gods Hideout
  1. Kill [1] Jupiter [Prove Your Worth]
  •Ödül: [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  2. Kill [1] Yuno [Purge the Gods]
  •Ödül: [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  3. Kill [1] Heavenly God [Raid the Heavenly God Vault]
  •Ödül: [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  NOT: Redic Elixir box her türden 8 adet elixir verir.
  Garden Dungeon
  1. Kill [1] Kidemonas [Stand Your Ground]
  •Ödül [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  2. Kill [1] Mustafa [Strike Back]
  •Ödül [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  3. Kill [1] Giant Overload [Steal the Dark Staff]
  •Ödül [1] Redic Elixir Box + [1] 1-5 Random Redic Point Scroll
  ⚫️ Trivia
  Herkes bildiği bu etkinliği serverımıza ekledik. Etkinliği olabildiğince orjinal ve yeni sorular ekleyerek güncel tutmaya çalışacağız. NOT: Aynı HWID'ten birden fazla kazanamazsınız.
  • Ödül: 25 Silk


  ⚫️ Hide & Seek
  Tüm oyuncuların yer almaktan en çok zevk aldığı etkinliklerden biri ve biz de bunu ekledik. Bot lokasyonunu söyledikten sonra yapmanız gereken onu bulmak.
  • Ödül: 100 Silk.


  ⚫️ Last Man Standing
  Bu etkinlik Survival arena aksine tamamen eşit,intlerin domine etmediği bir etkinlik olacaktır. Kısaca anlatmak gerekirse tüm oyuncular arasında en sona kalmayı başaran ödülü kapar.
  • Ödül: 125 Silk.


  ⚫️ Kill The GM
  Her etkinlik başladığında 3 defa tekrarlanacak olarak oldukça zevkli bir event. Bot DW Southta belirecek ve oyuncular ona saldırmaya başlayacak,son vuruşu yapan ödülü kapar.
  • Ödül: Her tur için 100 silk.


  ⚫️ Search and Destroy
  Tüm haritada bir kaç adet Unique çıkacak. Atılan noticeler etkinliğin ne zaman ve hangi haritalarda olacağını söyleyecek. Yapmanız gereken bu Uniqueleri bulup kesmek,aklınızda bulusun bunları kesmek gayet kolay olacak!
  • Ödül: 50 silk.


  ⚫️ Lucky Party Number
  Yapmanız gereken şanslı Party numarasını bulana kadar açmaya devam etmek,şansı olan kazansın.
  • Ödül: 50 Silk.


  ⚫️ Alchemy Event
  Alchemy aşıkları için çok zevkli bir event. DW East kapısında gerçekleşecek. Bot etkinliğin ne zaman başlayacağını haber verecek ve itemleri yere atmaya başlayacak,tek yapmanız gereken istenilen artıya ulaşmak.
  • Ödül: 150 Silk.


  Oyun için yenilikleri oluşturmak çok fazla zaman almaşına karşın biz websitemiz için de "Yeni" olarak adlandırılabilecek özellikleri eklemek için çok vakit harcadık. Şimdi serverımız için oluşturduğumuz yeni websitemize göz atalım.
  1. Sıralamalar
  Websitemizde sizlerin ve benim oluşturduğum websiteleri kullanan serverların bildiği çeşitli sıralamar var ama şimdi yeni eklediklerimize bakalım.
  Alchemy Sıralaması: Bir iteme artı bastığınızda +1 puan elde edeceksiniz, Anında güncellenir!
  Savage Sıralaması: Yukarıda açıkladığımız Savage sıralaması websitemizde yer alacağı gibi oyundaki Rank penceremizde de gözükecektir. Anında güncellenir!
  Union Sıralaması: Bu sıralamada union masterının nickini,uniondaki guildler ve guildlerin puanlarını görebileceksiniz. Anında güncellenir!
  2. Performans
  Websitenin çoğu kısmını baştan kodladık bu sayede performans çok daha iyi duruma geldi.
  3. AJAX
  Websitenin bazı kısımlarında jQuery Ajax yönetimini kullandık ki bazı sayfalarda siz yenileme yapmadan bilgiler otomatik güncellensin.
  4. Title Yönetimi
  Evet,oyun içindeki Titlelarınızı website üzerinden değişebilirsiniz. Bu demek oluyor ki Websitemize erişiminizin olduğu herhangi bir cihazdan bu eylemi gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Webstall Kontrolleri
  Crayon bu fonksiyonu daha önce eklemişti o yüzden çokta YENI diyemeyiz ama söylemeden geçmeyelim gerçekten güzel bir özellik. En güzel yanı ise oyunda olmadan bile itemlerinizi websitemizin bu kısmına ekleyip gold veya silk karşılığı satabileceksiniz.
  6. Inventory Kontrolleri
  Karakter paneli kısmındaki butonda inventorynizdeki itemleri gözlemleyebilirsiniz. Item statları ve artıları dahil. Ayrıca itemlerinizi buradan web stalla kaydedebilirsiniz.
  7. E-PIN Ssistem
  Ayrı bir donate methodu olarak kullanılacaktır. Anlaşmalı satıcılarımız Epin oluşturma yetkisine sahip olacaklar,onlardan alışveriş yaptığınız vakit silkinizi buradan okutarak elde edeceksiniz.
  8. Düzen
  Website düzeni en çok vakit harcadığım şeylerden biri oldu ancak buna değdiğini göreceksiniz. Sağda şeffaflığı ayarlamak için bir simgeyi de eklemeyi unutmadım.
  9. Istatistikler
  Kenar çubuğunda son yapılmış 10 job,pvp ve job aktivitesini görebileceksiniz. Bunlara ek olarak son atılmış globaller de bu sekmede olacak.
  10. Aktif Bufflar
  Karakter bilgi penceresinde hangi buffların açık olduğunu gözlemleyebilirsiniz.
  11. Redic Dashboard
  Websitedeki belli fonksiyonları yönetmek için kullanılan sayfadır. Ticket sistem ve server yönetimi gibi.  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Discord Güncellemelerden ve Redic ile ilgili her şeyden haberdar olmak için Discord sunucumuza davetlisiniz.
  Mesaj Crayon tarafından (24 Ocak 2019 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  MaxiGamer
  raQQa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Mayıs 2010
  Nerden
  Harley Davidson
  Oyun
  Electra Glide 1340CC
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  77
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  17
  R. Hali
  raQQa's: Cannaebearsed

  Electus db sanırım. Zorlu bir oyun olacağa benziyor. Pay to win olmaz umarım. Okuduğum kadarıyla fark yaratacak birşey görmedim.

  Uyarı Kutusu
  ⚫️ Guild Başlangıç Level

  Guild açtığnızda otomatik olarak 5 level olarak başlayacaktır! GP için vakit harcamanıza artık gerek yok!  bunu konulara ısrarla niye yazarlar bilemiyorum ama çokta önemli birşey değil. yani her oyunda zaten gördüğümüz şeyleri yeni birşeymiş gibi konulara eklemek yerine farklılık yarattığınız size özel ve size ait birşeyler üretseniz belki daha çok fayda sağlar. beklemedeyiz deneyelim bakalım.

 3. #3
  MaxiGamer
  MythLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  01 Mayıs 2009
  Nerden
  Sakarya
  Konular 
  43
  Mesajlar  
  566
  Edilen Teşekkür 
   210
   Alınan Teşekkür  :  324
  R. Hali
  MythLee's: Uyu?uk

  Alıntı raQQa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Electus db sanırım. Zorlu bir oyun olacağa benziyor. Pay to win olmaz umarım. Okuduğum kadarıyla fark yaratacak birşey görmedim.

  Uyarı Kutusu
  ⚫️ Guild Başlangıç Level

  Guild açtığnızda otomatik olarak 5 level olarak başlayacaktır! GP için vakit harcamanıza artık gerek yok!  bunu konulara ısrarla niye yazarlar bilemiyorum ama çokta önemli birşey değil. yani her oyunda zaten gördüğümüz şeyleri yeni birşeymiş gibi konulara eklemek yerine farklılık yarattığınız size özel ve size ait birşeyler üretseniz belki daha çok fayda sağlar. beklemedeyiz deneyelim bakalım.
  Oyuncular Silkroadtan aşırı farklı ne tür bir özellik bekliyor acaba? Konsept ve yapılabilecek herşey ortada sonuçta. DB Electus'un değil,sıfırdan Crayon'un bu server için kodladığı DBdir,ek olarak Guild lvl 5 neden konuya eklendi demişsiniz,insanların sorduğu istediği merak ettiği ufak noktalardan bir tanesi konuda bulunması insanlara bilgi verir ona göre başlarlar.

 4. #4
  MaxiGamer
  powner1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Kasım 2012
  Konular 
  26
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  19

  Öncelikle hayırlı olsun server. Lakin birkaç kelâm etmek isterim. Zira asla baltalamak amacıyla değil, aksine faydası olur diye yazıyorum bunları. Filesları Electus'un da kullandığı ve MeGAMaX tarafından geliştirilen MeGaMaX Project V2'i kiralamışsınız. (Aylık kiralık ücretini belirtmek ifsays girer) MeGaMaX gerçekten kaliteli bir developer ki filesların kaynak kodları var kendisinde yani yapabilecekleri sınırsız. Yani oynayacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla oynayabilir. Fileslar'da herhangi açık, bug vs yok. Ama yanlış hatırlamıyorsam filterların PC Limit dll'si ile ufak çakışma oluyordu ve MeGaMaX bile bunu çözemediğini, bu sorundan server sahiplerinin sorumlu olduğunu söylemişti. Acaba o problemi giderdiniz mi? Electus bile o sorunu çözmek için Chernobyl'e ciddi paralar verdi. Belki ufak (oyundan atma) ama can sıkıcı sorun.


Benzer Konular

 1. Raw Silkroad 140 Cap 15 Dg I Best Pvp & Unique I +Basma Yok. I 17.01.2019 Açılış
  Konuyu Açan: osmanl, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 23 Ocak 2019, 15:58
 2. Son Sİlkroad 110 Cap Açılış tarih: 14.01.2019
  Konuyu Açan: kdrysl97, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16 Ocak 2019, 15:55
 3. Ark online 80 cap %100 emek server & only ch & cs go / server açiliş:18.01.2019
  Konuyu Açan: asmm35, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 12 Ocak 2019, 18:02
 4. Onix Online 80 Cap Ch -Free Silk-Drop Sistem-Job War-Ctf- Açılış: 01.02.2019 20:00
  Konuyu Açan: kuva, Forum: Silkroad Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 12 Aralık 2018, 21:39
 5. FIFA 13'ten Yepyeni Özellikler
  Konuyu Açan: CheeBam*, Forum: Oyun İnceleme ve Haberleri.
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj : 28 Mayıs 2012, 12:37

Bu Konu İçin Etiketler