AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    IamUmit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

CamelSRO 100 Cap CH Awaken Sistem, Drop Sistem, Free Silk CTF&BA - New Job Suit 01.02

MaxiGamer
    ati1717 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Ocak 2019
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Birkaç gündür görüyorum reklamları. Çok başarılı tebrik ederim. Gayet profesyonel ve uzun süreli bir server olacağını düşünüyorum. Bize de oynamak düşer. Bol şans

3. Aşağıdaki üyeler ati1717 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    izo123sa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Ocak 2019
    Oyun
    camel sro
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

yeni server

Kaç günüdr gözüme çarpıyor özellikler güzel isroya yakın benzerlik var uzun saglıklı güzel çekişmeli bir server bizi bekliyor sabırsızlıkla bekliyoruz
    Mesaj izo123sa tarafından (26 Ocak 2019 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

5. Aşağıdaki üyeler izo123sa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Güzel Msjlarınız için teşekkür eder, sizleri aramızda görmenin mutluluğunu duyarız.

7. Aşağıdaki üyeler IamUmit isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Emre Tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  13

Sene olmuş 2019, hala fake hesaplarla insanları aptal yerine koymaya çalışan ucuz karakterde insanlar var. Yazık valla

9. Aşağıdaki 2 üye Emre Tiger isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    izo123sa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Ocak 2019
    Oyun
    camel sro
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

fake hesap derken reis ?

11. Aşağıdaki üyeler izo123sa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Kullanıcıların fake olduğu düşüncesi tamamen tarafınıza ait olmakla birlikte, Subjektif bir düşüncedir. Bende foruma yeni üye olup konuyu bugün itibariyle açtım, karekter konusundaki sözlerinize gelincede teessüflerimi tarafınıza iletiyorum. Yapılan yorumlara takılmak yerine , oyunumuzu deneyip iyi veya kötü yönlerini yorumlamanızı, çok daha içtenlikle karşılarım. Yine de konumuza msj attığınız için teşekkür eder, hayırlı geceler dilerim.

13. Aşağıdaki üyeler IamUmit isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    CemalAbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Ocak 2019
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  0

Emeğe saygi

Alıntı Emre Tiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene olmuş 2019, hala fake hesaplarla insanları aptal yerine koymaya çalışan ucuz karakterde insanlar var. Yazık valla
    Kimsenin kimseyi aptal yerine koyduğu falan yok,sen kesin GMyi tanıyosun ve senin içinde ağır bi yara bırakmış,işin gücün yok bizi takip ediyosun

FORZA CamelSRO

- - - Güncellendi - - -

TÜM DOSTLARIMIZI BEKLERİZ KALİTELİ VE UZUN ÖMÜRLÜ Bİ SERVER KAPANMAMA GARANTİSİ

MaxiGamer
    hsyn76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

New Server

Güzel bir sw geliyor şimdiden hesabımı açtım merakla bekliyorum çok eğleneceğiz.

MaxiGamer
    Neweyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Şubat 2016
    Oyun
    Sro
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     67
     Alınan Teşekkür  :  37

Alıntı Emre Tiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre haklısın kardeşim. Şu 3 hesabada bakıyorumda sadece buraya yorum yapmak için açılmış Bende oyun açtımda arkadaşlara discordda söyledimde yorum yaptılar siz kendinize hesap açıp cevap vermişsiniz adam haklı fake demekle .d

17. Aşağıdaki 2 üye Neweyes isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Heinekan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Ocak 2019
    Oyun
    Edit - Sunucu Sağlayıcı
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  4

Gerçekten yaptığınız acizlikten başka birşey değil, Fake hesap açıp yorum atınca anca kendinizi kandırırsınız. Acılan hesapların oyun kısmına bari camelsro yazmayın ki inanma olasılığı artsın. Muhtemelen arkadaş biryerlerden hazır db bulup sunucu firmasına atıp 250 liraya kurulan bir server Seçim tabiki insanların kendine kalmış birşey ama lütfen insanları ***** yerine koyup forumda üste çıkmak yerine gidip güzel bir sistem oluşturup sağlam reklam yapıp daha büyük kitleler hedefleyin bu durumda sadece sunucuya verdiğiniz paranıza yazık olur iyi günler dilerim

19. Aşağıdaki üyeler Heinekan isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Rubeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    31 Ağustos 2012
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     24
     Alınan Teşekkür  :  21
    R. Hali
    Rubeus's: Agresif

Alıntı Heinekan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten yaptığınız acizlikten başka birşey değil, Fake hesap açıp yorum atınca anca kendinizi kandırırsınız. Acılan hesapların oyun kısmına bari camelsro yazmayın ki inanma olasılığı artsın. Muhtemelen arkadaş biryerlerden hazır db bulup sunucu firmasına atıp 250 liraya kurulan bir server Seçim tabiki insanların kendine kalmış birşey ama lütfen insanları ***** yerine koyup forumda üste çıkmak yerine gidip güzel bir sistem oluşturup sağlam reklam yapıp daha büyük kitleler hedefleyin bu durumda sadece sunucuya verdiğiniz paranıza yazık olur iyi günler dilerim
    Bu Konuda kesinlikle katılıyorum size @Deepblue bu fake işine bir çözüm bulması gerek diye düşünüyorum.Sonuçta biz private server sabipleride bu konuda şikayetçiyiz.

21. Aşağıdaki üyeler Rubeus isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    v213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     20

Alıntı Rubeus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Konuda kesinlikle katılıyorum size @Deepblue bu fake işine bir çözüm bulması gerek diye düşünüyorum.Sonuçta biz private server sabipleride bu konuda şikayetçiyiz.
    Bir private server sahibi olarak +1 diyorum. Bu arada başarılar kardeşim.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Ocak 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Yorumlarınız gerçekten çok gülünç 250 Liraya server açmışız falan İftiradan öteye gitmez. Kanıtlayamadığınız konular hakkında oyunumuzu karalamayın Çok merak ediyorsanız Türkiyenin en kaliteli sunucu firması NEFEROYUN Seçkin Taşan ile çalışıyoruz 250 Tl yi sadece facebook sponsor reklama veriyorum ben haftalık , Herşey hakkında en doğrusunu bildiğini sanan güzel dostlar sizi. Hayırlı geceler.

MaxiGamer
    JustW4K3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Aralık 2018
    Oyun
    Minerva
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     1

Seni seçen playerların zaten senin gibi bir adamın oyununa neden geldiği bellidir,fake hesaplarla şişirme yapıp adam toplayacığını zanneden zavallının tekisin.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu