AndroidEvim Forum AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    DuaLipa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33
     Alınan Teşekkür  :  7

Alıntı kamikazii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten her oyunda üstüne bir şeyler katarak açıyorsun ve sorunsuz hizmet veriyorsun bu oyunda bende oynayacağım fakat aklıma takılan bir kaç soru var bu eventlerle ilgili bunun için bir video çekseniz daha iyi olmaz mı
    Betada bütün eventler aktif olacak ,hepsini girip test edebileceksiniz , betamız sadece DW önüne gidip pvp yapmaktan ziyade eventlerimizi test etmenize ve sürekli etkinliklere giderek eğlenmenize yönelik olacaktır

- - - Güncellendi - - -

11.03.2019 13:20 itibariyle tanıtımımızda eksik ve hatalı olan kısımlar düzeltilmiştir.
    Özellikle Final Stage Event'inin işleyişi en ince ayrıntısına kadar afişe eklenmiştir.

Betada bütün eventlerimizin aktif olacağını bir kez daha belirtmek isteriz. 18 Mart'ta açılacak olan betamıza bütün oyuncularımız davetlidir.

MaxiGamer
    Fleyaff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Temmuz 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

betayı bekliyoruz dediğiniz gibi bu eventler harikulade çalışırsa ilk önce ben helal olsun dicem

MaxiGamer
    HypeSquad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Kasım 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  18
    R. Hali
    HypeSquad's: Hoşnut

Kaliteeeeeeeeee kaliteeeeeeeeeeeee

MaxiGamer

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33

Alıntı HypeSquad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaliteeeeeeeeee kaliteeeeeeeeeeeee
    Teşekkür ederiz

MaxiGamer
    Artonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Temmuz 2017
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  2

Paylaş kazan mı silindi acaba ? link atabilir misiniz

MaxiGamer

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33

Alıntı Artonya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaş kazan mı silindi acaba ? link atabilir misiniz
    Paylaş kazan postumuz geçici olarak facebook tarafından kaldırıldı. Bir grubun spam olarak bildirmesi sonucunda yaşanan bir talihsizlik oldu şuan geri getirildi

MaxiGamer
    myblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Mart 2019
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

Hayırlı olsun başarılar dilerim, günümüzde o kadar private server açıldı ve kapanıyorki bazen sadece skill uplarken server kapandığı denk gelmiştir. Gmler okadar acemiki bazen şaşırıyorum. Exchange ile verdiği soxları alan gm şahit oldum yakın zamanda. Sisteminiz güzel umarım sorunsuz bir server olur. Silkroad yaş grubu budan bir 10 sene önce 15-20 iken şimdi bu yaş grubu 20-30 arasında genelde. Playerler büyüdü bir çoğu çalışıyor gerçekten adam akıllı serverlara parada harcanıyor. umarım sizlerind oyuncularında emekleri boşa gitmez. Şimdiden bol şanslar. Bende aranızda olmayı düşünüyorum....

8. Aşağıdaki üyeler myblade isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33

Alıntı myblade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun başarılar dilerim, günümüzde o kadar private server açıldı ve kapanıyorki bazen sadece skill uplarken server kapandığı denk gelmiştir. Gmler okadar acemiki bazen şaşırıyorum. Exchange ile verdiği soxları alan gm şahit oldum yakın zamanda. Sisteminiz güzel umarım sorunsuz bir server olur. Silkroad yaş grubu budan bir 10 sene önce 15-20 iken şimdi bu yaş grubu 20-30 arasında genelde. Playerler büyüdü bir çoğu çalışıyor gerçekten adam akıllı serverlara parada harcanıyor. umarım sizlerind oyuncularında emekleri boşa gitmez. Şimdiden bol şanslar. Bende aranızda olmayı düşünüyorum....
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz her zaman kendimizi geliştirerek ilerledik , bundan sonra da böyle yapacağız. Aramıza hoşgeldiniz
    NOT#Betamız açıktır girip bütün eventlerin sorunsuz çalıştığını sizlerde test edebilirsiniz

MaxiGamer
    kraldjws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Nisan 2011
    Konular 
    14
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  11

Tamamen guildler ön plana alınmış biz solo oyuncular boşuna gelmeyin bir şey yapamazsınız mesajı alıyoruz. Guildler bırakınca da server bitiyor ve biz solo playerlara kalıyorsunuz sonunda da serverı kapatıp gidiyorsunuz :(

11. Aşağıdaki üyeler kraldjws isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    ustavenedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Aralık 2015
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  11
    R. Hali
    ustavenedici's: Ho?nut

Hayırlı olsun, biz ekip olarak ordayız. NightPeak +1 <3

13. Aşağıdaki üyeler ustavenedici isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    olmahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Ocak 2012
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

hayırlı olsun hocam bu oyunu oynucam

15. Aşağıdaki üyeler olmahmet isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    MaxiSandvic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Mart 2019
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Str çharları bitirmişsiniz forceyle bu kadar çok oynanmaz kardeşim. Tamam % lerini düşürürsünde süreleriyle oynamak nedir saçma olmuş aynı şekilde jop ile town olayı gibi 15 saniye ne alaka oyunun orjinaliyle bu kadar oynanabilirdi tebrikler
    Mesaj MaxiSandvic tarafından (20 Mart 2019 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.

17. Aşağıdaki üyeler MaxiSandvic isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33

Alıntı kraldjws Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen guildler ön plana alınmış biz solo oyuncular boşuna gelmeyin bir şey yapamazsınız mesajı alıyoruz. Guildler bırakınca da server bitiyor ve biz solo playerlara kalıyorsunuz sonunda da serverı kapatıp gidiyorsunuz :(
    Guildler önplana alınsaydı son itemler sadece toplu etkinliklerden eldilirdi. Bunu aşmak için etkinliklerden elde edilen şeyler ile moblardan elde edilenler arasında denge kurduk. Solo oyuncularımızdan da son oyuncuya kadar hep açık tuttuk oyunumuzu

- - - Güncellendi - - -

Alıntı ustavenedici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, biz ekip olarak ordayız. NightPeak +1 <3
    Aramıza hoşgeldiniz

- - - Güncellendi - - -

Alıntı MaxiSandvic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Str çharları bitirmişsiniz forceyle bu kadar çok oynanmaz kardeşim. Tamam % lerini düşürürsünde süreleriyle oynamak nedir saçma olmuş aynı şekilde jop ile town olayı gibi 15 saniye ne alaka oyunun orjinaliyle bu kadar oynanabilirdi tebrikler
    Force bufflarının çok fazla tuttuğunu söyleyenler de var mümkün oldukça dengeli yapmaya çalıştık jobda teleport da spamın önüne geçmek için yapıldı amacımız pvplerin jobdayken artması ve düz oyundansa daha aktif bir oyun oynatmak

- - - Güncellendi - - -

Alıntı olmahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun hocam bu oyunu oynucam
    Hoşgeldiniz

MaxiGamer
    myblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Mart 2019
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

Tekrardan bir yorumda bulunmak istiyorum. Oyununuzu hala beğeniyorum ama , Biraz pavyon gibi olmuş ya heryerde bir parlamalar ışıklar filan ben alışamadım bir türlü ayarlardan parlamaları kapattım . Çok çok fazla emek var acayip edit yapmışınız ama bazıları çok abartılı.

20. Aşağıdaki üyeler myblade isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    10 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     33

Alıntı myblade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrardan bir yorumda bulunmak istiyorum. Oyununuzu hala beğeniyorum ama , Biraz pavyon gibi olmuş ya heryerde bir parlamalar ışıklar filan ben alışamadım bir türlü ayarlardan parlamaları kapattım . Çok çok fazla emek var acayip edit yapmışınız ama bazıları çok abartılı.
    Genelde beta olduğu için her şey alınıp basılıyor F10'dan o yüzden öyle gözüküyor , açılıştan sonra böyle olmayacak zaten ama isterseniz effectler kapatabilirsiniz tabi ^^