MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Bölüm Görevlisi
    Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     273
     Alınan Teşekkür  :  215
    R. Hali
    Promaker's: Happy

vSroEventBot | 11 Ayrı Sorunsuz Etkinlik | %100 Özelleştirilebilir Notice|Pm Sistemi

Merhaba değerli vSro topluluğu;

Malumunuz oyunlarda etkinlik yapmak geniş vakit ve bir çok işlemi aynı anda yapma sorumluluğu
    getirmektedir. Tasarladığım bot sayesinde artık etkinliklerin zamanını ayarlamanız yetecektir.

Geliştirmiş olduğum bot şuan aktif 9 ayrı etkinliğe sahiptirtir ve önümüzdeki 3 aylık sürecte bu sayı 20 ye kadar çıkacaktır.

Bot %100 çalışır duruma gelmiştir.
    Değerli vaktiniz artık sizin , saatleri ayarlayın gerisini bot yapsın!
    Etkinlik botumuz her kullanıcıya hitap eden şık ve basit bir kullanıma sahiptir.
    Şuan hali hazırda etkinlikler dışında fiyat artışı olmaksızın ilerleyen zamanlarda da
    yeni güncel etkinlikler eklemeye devam edilecektir.

NOT : İsteğe özel, oyunlarınıza özel etkinlikler yapılır , Yapabiliceklerim sizlerin hayal gücünüzle sınırlı.

Promaker Event Bot oyununuza yeni soluk getirecek efsanevi özelliklere sahiptir.

İlk Etapta 13 Etkinlik ile sizlerin hizmetine sunulup, ilerleyen 3 aylık periyotta etkinlikleri sayısı 20'yi bulacaktır.

Güncel olarak sizlere sorunsuz ve sürekli yinelenen hizmet sağlamayı planlamaktayım.

Bugüne kadar görmüş olduğunuz tüm etkinlik botlarını unutun, bot arayüzün de yazan tüm fonksiyonlar %100 çalışmaktadır.

Botumuz şuana kadar aktif 50 üzerinde oyunda kullanılmıştır.

• %100 özelleştirilebilir PM ve Notice arayüzü
    • %100 Geliştirilmiş CLIENT <> SERVER mekanizması
    • %100 özelleştirilebilir geliştirilmiş günümüz standartlarına uygun arayüz
    • %100 Perfonmans 0 hata
    • Geliştirilmiş ödül sistemi.
    • Prosedürden tetiklenebilir ödül sistemi (Filteriniza entegre edebilir canlı item, Canlı Title vs işlemlerini yapabilirsiniz.)
    • Canlı Kill Counter olan filterlara entegrasyon.
    • Kolay Kurulum.
    • Oyunlarınıza entegre yeni etlinliklere uyum sağlayacak alt yapı.
    • Mevcut bottaki sistemleri isteklerinize özel düzenlenmesi uyarlanması.
    • 7/24 kesintisiz teknik destek

Detaylar Tasarlanıyor…

Mesaj Promaker tarafından (22 Mart 2020 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.
    https://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic77256_2.gif

Bilgi, paylaştıkça çoğalan hazinedir !

2. Aşağıdaki 5 üye Promaker isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Cristal Box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    Cristal Box's: Hallucinating

Arayüz ve çeşiklilik bakımından başarılı bir program tavsiye ediyorum ^^
    Ben Türk’üm, Türk esir olmaz. Ben Türk’üm, Türk Devletsiz olmaz. Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.

4. Aşağıdaki üyeler Cristal Box isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    muyakran5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mayıs 2012
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  17

Tuna yine döktürmüşsün, piyasadaki sorunsuz tek bot bence. Ellerine sağlık dostum, en yakın zamanda paslaşacağız

6. Aşağıdaki üyeler muyakran5 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    MrBack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Mart 2019
    Oyun
    Silkroad online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  13
    R. Hali
    MrBack's: Şımarık

Arayüz zaten kaliteyi belli ediyor gayet güzel ellerine sağlık Tuna bey

8. Aşağıdaki üyeler MrBack isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Quatro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Eylül 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     69
     Alınan Teşekkür  :  14

ArcHera I de kendisi ile çalıştım ve sistem botumu kendisi tasarladı. Yaptığı işin kalitesi bariz bir şekilde ortada. Bu yüzden yeni proje de ekibimizde olacak. Event botunun yapım aşamasında ben de onunla birlikteydim ve gerçekten piyasa standartlarının üstünde bir bot geliştirdi ve sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır. Eline sağlık oldukça başarılı
    Mesaj Quatro tarafından (10 Ağustos 2019 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.

10. Aşağıdaki üyeler Quatro isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    byceliqq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Temmuz 2012
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  25

Öncelikle şunu söylemeyelim ki konusuna yorum yaptığım bu arkadaşı daha yeni tanıyor olmanın üzüntüsündeyim. Keşke bu karakteri daha önce tanıma fırsatı bulabilseydim Ancak bu kadar kısa süre içerisinde kendini sevdirmeyi başaran yaptığı işi kanıtlayabilen biri olduğu için üzüntüm çok sürmedi. Şahsını kişiliğini ve yaptığı işi söylemlerim ve yazdıklarımla anlatamam bitmez.
    Botun testlerinde bende yanındaydım Bot arayüz olarak performans olarak kalite olarak 10 üzerinden 10 puanı hakkediyor. Botu henüz yeni çıkarmış olmasına rağmen kendisine olan güvenimden ötürü yıllık lisans satın aldım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum çok çok memnumum.

12. Aşağıdaki üyeler byceliqq isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    warasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Ocak 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    warasa's: Agresif

Bot muazzam görünüyor, böyle bir botun yapımcısının bir türk olması beni cok gururlandırdı. Yeni projemde mutlaka kullanacağım.

14. Aşağıdaki üyeler warasa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    fahribey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Aralık 2011
    Oyun
    yok
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     9
     Alınan Teşekkür  :  17

Alıntı Coded By Promaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bir resim sergisine gidersin bakarsın renkli renkli resimler bakar geçersin.
    ben bir resim sergisine gittiğimde resme deyil resmin arakasına bakarım onu yapana
    arkadaşlar herkes resim yapabilir ama asla ressam olamaz
    ellerine sağlık tuna cok güzel bir bot çıkardın piyasaya kullanacak arkadaşlar kesinlikle memnun kalacaktır
    neden böyle diyorum botu denediğim için
    başarı asla tesadüf deyildir altında yatan emekler varsa o bir başarıdır

16. Aşağıdaki üyeler fahribey isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    VaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Mart 2018
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  7

Profesyonelce kendine yakışır bir bot hazırlamışsın. Oyunda etkinlik sıkıntısı ceken herkese ilaç gibi bir bot olmuş. Sorunsuz ve güvenle kullanabileceginiz bi bot herkese tavsiye ederim. Eline sağlık Tuna ❤❤❤

18. Aşağıdaki üyeler VaLe isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2011
    Konular 
    62
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  156
    R. Hali
    doncarlone41's: Talkative

Bot güzel görünüyor botu yabancılarda rahat kullanabilsin diye bottaki her notice mesajı editlenebiliyorsa yabancılar içinde kullanımı kolay olacaktır ayriyetten vaktin varsa dil seçeneği eklenebilirse daha güzel olur ingilizce ve türkçe olarak kullanım açısından kolaylık sağlanır

Global ne demek anlamını bilmiyorum fakat yani tüm ülkeler karışık bi sv açan oluyor arada bir epvpde falan tanıtım yapıyorlar bu sayede ortak dil ingilizce olarak kullanım olur

dil sorunu hariç bot harika görünüyor
    Mesaj doncarlone41 tarafından (11 Ağustos 2019 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.
    http://i.epvpimg.com/glM1dab.jpg

20. Aşağıdaki üyeler doncarlone41 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Bölüm Görevlisi
    Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     273
     Alınan Teşekkür  :  215
    R. Hali
    Promaker's: Happy

Alıntı Cristal Box Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arayüz ve çeşiklilik bakımından başarılı bir program tavsiye ediyorum ^^
    Önerin için çok teşekkür ederim sizleri memnun etmek tek hedefim.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Quatro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ArcHera I de kendisi ile çalıştım ve sistem botumu kendisi tasarladı. Yaptığı işin kalitesi bariz bir şekilde ortada. Bu yüzden yeni proje de ekibimizde olacak. Event botunun yapım aşamasında ben de onunla birlikteydim ve gerçekten piyasa standartlarının üstünde bir bot geliştirdi ve sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır. Eline sağlık oldukça başarılı
    Sizleri tanıma fırsatı bulduğum için bende çok sanslıyım. Bot için ayırdığınız zaman ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak keyifti, şimdi aynı ekipte olmak daha keyifli.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı byceliqq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu söylemeyelim ki konusuna yorum yaptığım bu arkadaşı daha yeni tanıyor olmanın üzüntüsündeyim. Keşke bu karakteri daha önce tanıma fırsatı bulabilseydim Ancak bu kadar kısa süre içerisinde kendini sevdirmeyi başaran yaptığı işi kanıtlayabilen biri olduğu için üzüntüm çok sürmedi. Şahsını kişiliğini ve yaptığı işi söylemlerim ve yazdıklarımla anlatamam bitmez.
    Botun testlerinde bende yanındaydım Bot arayüz olarak performans olarak kalite olarak 10 üzerinden 10 puanı hakkediyor. Botu henüz yeni çıkarmış olmasına rağmen kendisine olan güvenimden ötürü yıllık lisans satın aldım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum çok çok memnumum.
    İnanın sizleri memnun edebilmek için aylarımı verdim bu bota. Ve ektiğim tohumun meyvelerini bu denli alabilmek bana daha çok çalışma azmi veriyor. İlk müşterim olma ve yıllık lisans alma cesareti gösterdiğiniz için size minnetarım.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı fahribey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir resim sergisine gidersin bakarsın renkli renkli resimler bakar geçersin.
    ben bir resim sergisine gittiğimde resme deyil resmin arakasına bakarım onu yapana
    arkadaşlar herkes resim yapabilir ama asla ressam olamaz
    ellerine sağlık tuna cok güzel bir bot çıkardın piyasaya kullanacak arkadaşlar kesinlikle memnun kalacaktır
    neden böyle diyorum botu denediğim için
    başarı asla tesadüf deyildir altında yatan emekler varsa o bir başarıdır
    Desteklerin için çok teşekkür ederim abi güzel sözlerinle gururlandırdın beni.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı doncarlone41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bot güzel görünüyor botu yabancılarda rahat kullanabilsin diye bottaki her notice mesajı editlenebiliyorsa yabancılar içinde kullanımı kolay olacaktır ayriyetten vaktin varsa dil seçeneği eklenebilirse daha güzel olur ingilizce ve türkçe olarak kullanım açısından kolaylık sağlanır

Global ne demek anlamını bilmiyorum fakat yani tüm ülkeler karışık bi sv açan oluyor arada bir epvpde falan tanıtım yapıyorlar bu sayede ortak dil ingilizce olarak kullanım olur

dil sorunu hariç bot harika görünüyor
    Bottaki tüm oyuncular ile kurulan iletişim yolları %100 özelleştirilebilir şekilde. Sadece uygulamanın arayüzü Türkçe, bir kaç etkinlik daha ekledikten sonra arayüzde 5 ayrı dil desteği eklenecek. Fakat bunlar biraz zaman istiyor. Yaklasık 600 700 adet toplamda label ve textbox ve içerkler var.
    Mesaj Promaker tarafından (11 Ağustos 2019 Saat 14:25 ) değiştirilmiştir.
    https://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic77256_2.gif

Bilgi, paylaştıkça çoğalan hazinedir !

22. Aşağıdaki üyeler Promaker isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Platron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Temmuz 2017
    Oyun
    CS GO
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  8

Mandness ve FFA Etkinlikleri düşünüyormusunuz ?
    https://i.epvpimg.com/xabTbab.png

MaxiGamer
    BlackOcean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Ocak 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  12
    R. Hali
    BlackOcean's: Cheerful

Türk Piyasasına hayırlı ugurlu olsun oncelıkle guzel bır program aktive acısından ıyı olucaktır.

MaxiGamer
    LegendArrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  5

Başarılar..

MaxiGamer
    FatihBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Nisan 2019
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  3

Cidden Coded By Promaker yazısını gördüm ve girip bakma isteği oluştu hocam bu kadar net söyleyebilirim.Bu zaten bütün olayı özetliyor.Archera 1'de oynadım ExSro da oynadım, nasıl işler başardığını gördüm.Yine çok başarılı bir bot olmuş.Sen bu işi okuyorsun hocam

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu