MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Sezzy601 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Eylül 2019
  Oyun
  silkroad online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  MyGameVectra. 7 senelik bilginin 110 cap Only CHiN Hali. 12.10.2019 Büyük Açılış


  Merhaba Silkroad Online Private Server Oyuncuları;
  7 sene önce başlamış olduğumuz bu işe MyGameRoad ismi ile bir adım atarak Silkroad Online Private serverler arasına ismimizle giriş yapmış bulunmaktaydık.
  Uzun bir dönem sonra tekrar sizlerle MyGame adı altında MyGameVectra isimli Private serverimizi sunmaktan gurur ve mutluluk duyarız.

  Biz her zaman emeğin daha eğlenceli ve zor elde edilen ve daha çok mutluluk verecek olduğunu düşünerek her zamanki gibi bir emek server ile karşınıza çıkıyoruz. Fakat bu sefer TAMAMEN FARKLI.

  Nedir Bu Fark ?

  Öncelikle çoğu 100 cap olan ONLY Ch serverlerin alışılmışın dışına çıkarak 110 Cap seçeneği ile karşınıza çıkıyor olduğumuzu bilmenizi isterim.
  MyGame'nin önemle üstünde durduğu EMEK sisteminin en gelişmiş hali olan JOB SİSTEMİ oyuna enteğre edilmiş ve emeğe yönelik işlenmiştir.
  Çoğu vur kaç taktiği altında açılan serverlere nazaran MyGame isim yapmış, Açıldığı ilk günden beri ismiyle yankı uyandırmış bir Private serverdir.
  Emek verirken eğlenceyide unutmadık, altta yapılacak olan detaylı açıklamalarda bunları tek tek okumanızı isterim...


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Level Cap 110
  Irk Chinese
  Mastery Lvl 330
  Exp & Sp Rate 6x
  Drop Rate 2x
  Gold Rate 3x
  Job Rate 4x
  Alchemy Rate 4x
  Mob Spawn 8x
  Exhange Bug Kapalı
  Akademi Açık
  Guild Limit 24 ( İsteğe göre 32 )
  Union Limit 2
  Union Chat Limit 24
  IP Limit 4
  Fortress War Pazar 20:00 (İlk Savaş Açılıştan 1 Ay Sonra)
  Açık Kaleler Yoğunluga göre 2 veya 3
  Fortress War Kayıt Cumartesi
  Pill Bug Kapalı
  Guild Ceza (3 gün) Aktif
  Job Ceza (7 gün) Aktif
  Plus Limit Açık +8 den sonra notice
  Bot Aktif
  CTF Aktif
  Battle Arena Aktif
  Forgetten World Kapalı,Job System'e uyarlı
  Holy Water Temple Açık


  Physical Damage Abp/Inc %10
  Magical Damage Abp/Inc %10
  Attack Rate %10
  Parry Rate %10
  Alchemy prob %10
  Lucky %5
  Str 10
  Int 10


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Daha kolay kasılabilmeniz için Jangan Cave sizler için tamamen değiştirildi.
  İçerisinde sizleri bekleyen Bölge Böle 90-99 Arası Mooblar Parti ile kasılmanız için geliştirildi.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Dowhang Cave içerisinde bulunan 1F,2F,3F,4F de bulunan her slot değiştirildi.
  Bu moobların yerine koyulan '' Tomb Snake Lord (99) '' Moobları Sizler için bambaşka Slot çeşitleridir.
  Arena Box * Sizlere 1-5 arası Arena Coin Verecektir *

  Bu alanda KISITLADIĞIMIZ ' INT ' Karakterleridir. Bu yüzden ' STR ' Force'leri Geliştirdik.
  Geliştirmiş Olduğumuz bu sistem ile STR charları biraz daha GÜÇLÜ ve Forceleri Aranır Hale Getirdik.
  Ekstra olarak tek taraflı iyilik yapmamak adına TANK olmamaları için ' SNOW ' Skiline ' INT ' 200 Sınırlaması getirdik.  Her hafta yenilenen birbirinden farklı dresslerle her tarza ve her zevke yönelik dressler F10 Shopta yenilenecek.
  200.000 Skill Point

  250.000 Gold

  1000 Adet HP xLarge

  1000 Adet MP xLarge
  10 Adet %100 Drug Scroll

  5 Adet Reverse

  20 Adet Beginner Return Scroll  Starter PACK Resimde görmüş olduğunuz parçaları verir. Oyuna başlamak için birebir.
  Sağındaki ise 7 Günlük %100 Moving Speed. Daha az gold harçamanız için.  - Sizlerden gelen istek doğrultusunda eklenen FGW sistemi artık sizlerle, Çalışan arkadaşlarımızın yapmış olduğu istek doğrultusunda eklenmiştir.
  Bol eğlenceli Bol Aktivetili bir oyun artık sizlerle ...  Beklenen an geldi mi ? Silkroad Online Tarihinin En Beğenilen Yöntemi JOB SYSTEM ' MyGameVectra ' Serverinde Tarihi Bir Zafer.
  MyGame'nin 110 cap ONLY CH. serverinde bulunan ÖZEL JOB SYSTEM İle sizde en eğlenceli sistemi sizin için ACTİVE Ettik

  Kısaca sistem özeti gerekirse MyGame'de deyim yerindeyse 'KİNG' ünvanını alabilmeniz ve Zevkin doruklarına ulaşmanız için gerekli tek sistemdir.
  MyGame Vectra serüveninde yapmanız gerekenler öncelikle her emek server gibi KASILMAK. merak etmeyin sizler için bunu kolaylaştırdık.
  110 serüvenin en üst limitinde bulunduktan sonra ( Temple ve Job Arena ) Uniqueleri keserek JOB POİNT SC ' lerini düşürmeniz gerekir.
  Düşürdüğünüz Job Point Sc'lerini kullandığınızda F10 ' da Job Point Hanenize 3 Point Eklenir. Bu Pointler ile 1x Mal aldığınızda 15m ve 2 Job point Ödersiniz.
  Bu alınan malları Dowhanga Götürdüğünüzde 2x Katı kazanç sağlarsınız. ve her sattığınız 1x mal için 3 Job Point Elde edersiniz.


  Bu Job Pointler ile kazanacaklarınız İşte Karşınızda Sizlerle....

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  İşte Sizlere MyGame Vectra içinde sunulan SPECİAL Servisi ..
  Alchem de bulunan Luck Powder'lar ' Gold ile Satılan Elixir ( Weapon - Shield - Accesorry - Protector ) Sizlere daha kolay temin için.
  Special SHOP ' ta bulunan Special Sekmentinde bulunan En yeni JOB kıyafetleri sizler için derledik.
  İşte Sizlere Sunulan ' 11 DG Power Weaponlar,Armor ve Accessory ' Bunlar Oyun içinde bulunan - Job Point, Black Pearl , Red Pearl ve Arena Coin ile Alınır.  Moblardan drob olarak Gift Silk düşmektedir. Gift Silk ile görselde bulunan NPC'de ki itemleri satın alabilirsiniz.

  NOT: Dresslere verilebilen özellikler yarıya düşürülmüştür. Bu sadece Gift Silk ile alınan Dressler için geçerlidir.
  Jangan - Dowhang - Hotan Şehirlerinde bulunan Silk Shop Ve Special Shop'tan Temin edilebilir herşeyi size sunduk.
  Oyuncularımızın F10'dan Silk satın almadan da Sadece Oynayarakta kazanabilecekleri eşyaları Silk Shop adlı NPC ye Koyduk.
  Burada bulunan eşyaları Oyun içerisinde kasılırken Mooblar tarafından temin edilecek şekilde ayarlandı. Bu eşyaları Mooblara Ekledik.
  Siz değerli oyuncularımız kasılırken de kazanabilecekleri bu sistemi oldukça sevecek.  Special Shop Alchemy seçeneğinde title tabletleri satılmaktadır. Gelin Title sahibi olmak için yapılması gerekenleri adım adım görelim.


  1-) Sphinx's Wing = 10 adet

  2-) Horus' Rod = 10 adet

  3-) Sekhmet's Glavie = 10 adet

  4-) Nephtys's Staff = 10 adet  Öncelikle istediğiniz Title sahibi olmak için 1b Gold ve 20 adet Green Pearl sahibi olmalısınız. Sonrasında tableti satın alabilirsiniz. Fakat tableti satın almak yeterli olmayacaktır.

  2-) Yukarıdaki istenen diğer elementleri toplayarak Title Tabletimizi Title Scroll'a çevireceğiz. Bunun için Holy Water Temple'ye girmemiz gerekiyor. Her Unique'den ortalama 3 adet düşüyor. Gerekli elementleri topladığımız takdirde Title Tabletimiz çevrilmeye hazır olacaktır.

  NOT: Medusa Title için Medusa'dan tablet drob alarak Medusa uniquelerinden aynı işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  Not : Gift '' Alıntıdır ''  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Sizlere İhtiyaçlarınız ( WTB ) , Satacaklarınız ( WTS ) , Takas edecekleriniz ( WTT ) Farklı bir RENK Duyurusu ile daha dikkat çekici yapabilirsiniz.
  F10 da bulunan bu Renkli global SC leri ile sizde daha şık ve daha dikkat çekici globaller atabilirsiniz.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Roc Mountain Efsanelerinin 4 Element Adlı Uniquelerini duymayanınız yoktur. Bunları sizin için Kolay Ulaşabilir yaptık.
  Buz / Ateş / Hava / Toprak 4 Element Uniqueleri 110 Level ve Oldukça GÜÇLÜDÜR ( Parti ile kesilebilir )
  Bu Uniquelerden Düşen 1 Adet ( Black Pearl Coin ) Sizlere Egy A silah Almanız için ihtiyaç duyagınız Coindir.
  Bu Coinin ( Black Pearl ) Yanı sıra Arkadaşlarınızı,Eşinizi,Dostunuzu Kolay Kasabileceğiniz etkinlik Ve Sp için Fırsattır


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Bahsettiğimiz bu Job Cave' için Rekabet amaçlı Caveleri Birleştirip Farklı Bambaşka bir heyecan kattık.
  Thief ve Trader Job Cave girişlerine Reverse düzenledik. Burdan ışınlanarak Aynı yerde Hem Pwp yaparak Hemde Unique için Aksiyon olacaktır.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Burada Çıkan Uniqueler 12.00 - 20.00 - 04.00 saatlerinde günde 3 kere cıkacak ve içinden Temple Uniquelerine nazaran 10x Arena düşecektir.
  Ekstra etkinlik sunduğumuz Job eventinde Gruplar halinde Job Uniquelerin yanı sıra MG VECTRA - P.Miyene - White Knight ile Eğlencenizi Arttırdık.
  Ve RANK SİSTEMİ Unique Sisteminde Aktiftir Kestiğiniz her unique'ye belirlediğimiz puanlar ile RANK'ta sıralamanızı alın.

  ELIXER RATE

  +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +10 +12
  %100 %100 %90 %70 %50 %30 %20 %10 %5 %2 ADV


  DEVIL RATE

  +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +10
  %100 %100 %50 %15 %15 %5 %3 %2 %1 %1  Sun - Nova - Desturction ve Power Itemler Nasıl Elde Edilir?

  Sun: 10Dg tüm silahları , ve elbiseleri , takıları sadece drop ile elde edebilirsiniz.

  Not: 90-100 Arası olan tüm canavarlarda drop eklidir.

  Nova: 11 Dg tüm silahları , ve elbiseleri , takıları tüm 101+ moblardan drop olarak elde edebilirsiniz.

  Not: Nova itemler değerli ve önemli olacaktır bu yüzden rateleri dengeleri özen ile hazırlanmıştır. Kolay elde edilebilen bir item değildir.

  Bilgi: Tercihen FGW'den de elde edebilirsiniz.

  Power: Power itemler oyunun en kıymetlileri olacaktır. Bu silahları elde etmek için gerekli objeler;  • Gold
  • Job Point
  • Red Pearl
  • Black Pearl
  • Arena Coin


  Desturction: Desturction kıyafetleri elde etmek için gerekli objeler;


  • Gold
  • Job Point
  • Red Pearl
  • Black Pearl
  • Arena Coin


  Myth Accessory: Myth Accessory takıları elde etmek için gerekli objeler;


  • Gold
  • Job Point
  • Red Pearl
  • Black Pearl
  • Arena Coin


  Battle Arena: Battle Arena'da afk dc sistemi geliştirildi. Ayrıca IP Limit sistemi üzerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gelişmeleri sürekli güncelleyeceğiz ve sizi bilgilendireceğiz. Battle Arena'ya 80 Level olduktan sonra giriş yapabilirsiniz.

  NOT: Her 2 saatte bir başlamaktadır. Sadece Job Collision olarak devreye girmektedir.

  Capture The Flag: Capture The Flag'dan kill başına "Tropy" elde edilir. Bu itemleri 10 ve katları olmak üzere Event So-ok'dan bozdurarak günlük kullanımda ihtiyaç duyabileceğiniz Scrollar, HP ve MP Potion gibi ürünleri elde edebilirsiniz. Ayrıca job point scroll elde etme şansınız da mevcut.

  Hangi Unique'den Neler Elde Edeceksiniz?


  Anubis - Isis - Selket - Neith


  • 10m Gold Bar

  • Silk Scroll

  • Job Point Scroll

  • Arena Coin

  • Title Elementleri


  Undine - Salamander - Gnome - Sylph


  • 10m Gold Bar

  • Black Pearl


  Medusa


  • 10m Gold Bar

  • Medusa Title Tablet


  Holy Water Temple


  • Green Pearl

  • Title Elementleri

  • Arena Coin

  • Job Point


  Red Pearl: Special Shop NPC'nden gold karşılığında elde edebilirsiniz.


  Petlerde 7 slot açıktır. 7 Adet mal satın aldığınızda 5* olacaktır.

  Trader; Hotan > Jangan arası 14 Job Point ile 105m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 14 Job Point kâr ile birlikte 210 (yani 3x)m kâr verir.
  1 Pack mal fiyatı = 2 Job Point ve 15m'dir.

  NOT: Kervan çekebilmeniz için Job Point sahibi olmalısınız. ( Holy Temple Uniquelerinen Düşüyor ) Samarkand ve Constantinople şehirlerinde kullanıma kapalıdır.

  Thief; Full mal kaçırıp teslim ettiğinde 8 Job Point ve 157.5m gold kazanır.

  Soru: Yan charından mal döküp diğer charıyla toplayıp satarsa bug olmaz mı?

  Cevap: Bu işlemi gerçekleştirdiğinde 6 Job Point zarara girer.(Job Point Egy A almanız için en gerekli puandır ) 52.5m kâr elde eder. Kısacası 6 Job Pointini 52.5m golda satmış olmakla birlikte zaman ve pet masrafı meydana gelecektir.
  SİLKROAD ONLİNE 'YE GELEN EN ÖZEL SCROLL'LARDAN TİCARETİNİZ İÇİN EN GEREKLİ SCROLLAR F10DA SİZLERLE.  SİZLERE GÖSTERMEK İSTEDİĞİMİZ OYUNCULARIMIZ TARAFINDAN ÇEKİLEN YOUTUBE VİDEOLARINI ALTTAKİ LİNKLERDE ULAŞABİLİRSİNİZ.

  - _BrazzeRs_ Guildinin kendilerini tanıtmak için çekmiş olduğu video için = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  -MyGameRoad Serüveninin başlangıç serüveninden çekilmiş bir video = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  -MyGameRoad Serüveninin 2.serveri olan 'Anadolu' Serverinde çekilen video = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  -MyGameRoad Serverinin olmazsa olmazı yapılan Unique Eventleri için = Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  EKSTRA OLARAK SİZLERE SUNMAK İSTEDİĞİMİZ MYGAME NİN ÖLÜMSÜZ EVENTLERİ.


  - MyGame'nin Ölümsüz eventleri arasında her zaman toplum,grup,arkadaşlık söz konusu olmuştur. Bu nedenle

  * Guild War (32x32)
  **Parti War (8x8)
  ***Ark War (2-2/3-3/4-4)
  ****Unique War ( Parti/Guild/Ark )
  *****Tek Unique/Pwp War ( 1-1 )
  ******Ateş/Buz War ( Görsel bir Savaş Şeklidir ( Tek War'da Kullanılır )  KONUMUZ HER GEÇEN GÜN YAPILACAK OLAN YENİLİKLER VE TESTLERDEN SONRA GÜNCELLENECEKTİR.
  MY GAME VECTRA EKİBİ.
  Mesaj Sezzy601 tarafından (30 Eylül 2019 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler Sezzy601 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  MysTiqueL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2017
  Nerden
  Muğla/Fethiye
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  76
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  26

  merhaba acaba 2010 zamanında'ki yönetim mi?

 4. #3
  MaxiGamer
  Sezzy601 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Eylül 2019
  Oyun
  silkroad online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı MysTiqueL Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  merhaba acaba 2010 zamanında'ki yönetim mi?
  Hayır Efendim.2010 zamanında'ki yönetim emekli, ben en eski 2010 da oyuncu idim. Hem adını hemde şanını temsil etmek için yönetime geçtim. sizleride görmek isteriz...

 5. #4
  MaxiGamer
  Wood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Ağustos 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  34
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  10

  Başarılar

 6. #5
  MaxiGamer
  Sezzy601 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Eylül 2019
  Oyun
  silkroad online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Teşekkür ederiz.

 7. #6
  MaxiGamer
  Talisca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Ekim 2019
  Oyun
  SİLKROAD
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Uzun soluklu güzel bir server olacağa benziyor.Şimdiden başarılar...

  TALISCA WİLL BE HERE

 8. #7
  MaxiGamer
  stron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Mayıs 2011
  Konular 
  22
  Mesajlar  
  215
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  23
  R. Hali
  stron's: Cool

  sormak istediğim tek şey neden sadece ch euda olsun

 9. #8
  MaxiGamer
  selo251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Haziran 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  50
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  22

  efso sw


Benzer Konular

 1. Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 17 Ağustos 2019, 15:23
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 25 Haziran 2019, 20:41
 3. SilkroadPlus+ Efsanenin Doğuşu Tanıklık Et Büyük Açılış: 18.04.2019
  Konuyu Açan: ukkilicc, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 16 Nisan 2019, 21:18
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 03 Mart 2019, 13:42
 5. Cevaplar: 40
  Son Mesaj : 06 Şubat 2018, 18:01

Bu Konu İçin Etiketler