MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  Tapsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Eylül 2019
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Radium Online - 110 Cap | Job Townlar | Başlangıç Lv 70 | Play2Win | Harika Konsept  Selamlar, sevgili oyuncular.

  Sizi burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Sizi Silkroad'ın yeni dönemine, Radium Online'a getirecek fazla bir zaman kalmadı. Sizin için hazırladıklarımızı görmeniz için sabırsızlanıyoruz. Bazılarınız cümlelerin fazla güven dolu olduğunu düşünebilir, ancak inanın bunun için iyi nedenlerimiz var. Radium gibi beyninizi yerinden çıkaracak bir proje görmeyeli epey bir zaman oldu. Lütfen sevgili oyuncular, size mükemmel bir Silkroad sunucusunun neler yapabildiğini gösterelim.

  Bize göre, her şey yönetim ekibiyle başlar ve biter. Karşılaştığınız en profesyonel ekibi, Radium Online ekibini tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz bu oyunu başından beri oynamış birkaç profesyonel eski oyuncudan ve bu mesleği günlük işi olarak yapan sertifikalı developerlardan oluşmaktadır.

  Seni seviyoruz Souss. Kendini Tanıt!

  Tamam o zaman. Herkese merhaba, benim adım Souss aslen Fransızım. Hobim, sizleri eğlendirmekten zevk aldığım SRO dünyasına beni yönlendiren bilgisayar geliştirme. Unity-3D ile indie oyunlar geliştiren ve oyun geliştirme konusunda uzman bir developerım. Bilgisayarı sevdiğim için SQL, web geliştirme, photoshop gibi birçok IT bilgisine sahibim. Ayrıca kendi şirketimde IT’yi yönetiyorum. Ayrıca bir üretim yazılımı ve kullanışlı programlar geliştiriyorum. Edindiğim bütün bilgilerle Radium geliştirme ekibinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

  FrictionF0, kendin hakkında neler söylemek istersin?

  Aslında çok fazla bir şey yok. eski bir oyuncuyum, üniversitede bilgisayar bilimleri okudum. Ağ protokolleri, web geliştirme ve en sevdiğim olan ters mühendislik konularında uzmanım. Özellikle Radium için eksiksiz bir Web CMS inşa ettim. Bu web sitesi, guild amblemlerini görüntülemek için CBR okuyucu ve item statlarını görmek için yeni formüller araştırmam gibi harika işlerde çalışmama olanak sağladı ve bu alemi sevdim diyebilirim. Iso ile uzun bir süre çalışıp hayal edebileceğiniz en çılgın özellikleri inşa etmeye çalıştık. Ancak benden bu kadar, belki Iso senin için biraz daha fazlasını anlatabilir.

  Tamam o zaman Isoline, senin sıran geldi gibi duruyor.

  Selam millet, ben Iso. Çoğunuz zaten beni sro sahnesinden tanıyorsunuz, hatta 2005’te 80 capte ki eski bir oyuncu olarak. Özellikle .NET çerçevesinde yazılım geliştirme uzmanlığı olan sertifikalı bir bilgisayar mühendisiyim. Aklınıza gelebilecek her türlü backend development yapabilirim. Fakat en çok sevdiklerim, bir yıldan uzun süredir geliştirdiğim SRProxy gibi SRO ile ilgili olanlar.

  Peki sen burada ne yapacaksın Dizzy?

  Ne demek istiyorsun?
  Rubium’da tüm sorunları daha hızlı çözebilmek ve sizlerin developerlar ile daha iyi iletişimde kalmanız için serverı ben yönetiyor olacağım. Tüm oyunculara her konuda yardımcı olabilmek için her türlü erişime sahip olacağım. Bunun sebebi developerların oyunculara yardım etmek yerine oyunun kendisine odaklanmasını istememizdi. Sizlere serverın işleyişi ile bilgi verirken kendimden bahsetmeyi unuttum. 9 yaşımdan beri Silkroad oynuyorum. Şaşırtıcı bir şekilde ailem Silkroad oynuyordu, ben de denemek istedim ve oyuna aşık oldum diyebilirim.

  Takım Gündemi:

  Radium’da “Bir şeyin doğru yapılmasını istiyorsanız, o işi kendiniz yapın.” sözünden esinlendiğimizi söylemek istiyoruz. Radium’da gördüğünüz her şey kendi ekibimiz tarafından yapıldı. Bu nedenle başkalarını hizmetlerini kiralayıp kendimizi köleleştirdiğimizi göremeyeceksiniz. Bu proje için yaptığımız her şey kendi işimiz, bu nedenle hiçbir kuruluşa veya kişiye bağlı değiliz. Bu siz oyuncular için pek bir anlam ifade etmiyor olabilir fakat amatör ile profesyonel arasındaki farkı ortaya koyuyor.

  Beta Aşaması Bilgisi:

  Şüphe yok ki hiç kimse mükemmel değildir. Bu kadar uzun bir beta sürecine sahip olmamızın nedeni serverın herhangi bir hata olmadan sorunsuz çalışabilmesini sağlamak.

  Oyuncuların çoğu beta sürecine katılmaktan hoşnut değiller fakat bu durumu değiştirmek istiyoruz. Bir betaya katılmak, yalnızca oyunun kendisine ve geliştiricilerine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda beta boyunca oyunla ilgili birçok şey öğrenerek sizlerin daha iyi bir başlangıç yapmasına da yardımcı olur.

  Beta aşamasının sonunda tüm karakterleriniz silinecek, ancak hesaplarınız açık kalacaktır. Beta ödülüne gelince, beta başladığı zaman ödüllerle ilgili net bilgileri sizlere aktaracağız. Oyuncular, kredi (silk) gibi ödüllerin kilidini açmak için oyunda bazı şeyler yapmak zorunda kalacaklar ve bu ödüller büyük açılıştan önce hesaplarına yüklenecek.

  Çılgınlığa Dönüş Zamanı.

  Büyük Açılış; [ 27.09.2019 Cuma | 18:00 ]
  Beta Aşaması; [ 11.09.2019 - 18.09.2019 ]


  Ek olarak yayıncımız JOK3BOX sizler için bir tanıtım videosu hazırladı. Hemen aşağıdan ona da göz atabilirsiniz.
  Bilgi Değer Yorum
  Levep Cap 110 -
  Başlangıç Lv 70 -
  Başlangıç Itemleri Full SOS +5 -
  Başlangıç SP 400000 -
  Irklar CH/EU Irklar dengelendi.
  CH Mastery 330 -
  EU Mastery 220 -
  PC Limit 2 İstekler doğrultusunda değişebilir.
  FW PC Limit 1 -
  CTF PC Limit 1 -
  Guild Player Limit 30 -
  Union Limit 3 -
  Exp Rate 12x -
  SP Rate 25x -
  Item Drop Rate 3x -
  Gold Drop Rate 2x -
  Sox Drop Rate 2.5x -
  Guild Player Limit 30 -
  Alchemy Rate Zor İlk iki artı oranı %100 (+1,+2)
  Max Plus +12 ADV ile birlikte
  Townlar JG/DW/HT/ALEX(N-S) JG ve DW sadece job için açıktır.
  Başlangıç Town Hotan Her iki ırk için
  Fortress War Sadece Hotan Gerekirse daha fazlasını ekleyeceğiz.
  FGW Açık -
  Battle Arena Açık -
  Başlangıç Şehri Hotan Daha fazlası için aşağıya bakın
  CTF Açık Daha fazlası için aşağıya bakın
  Guild Union Chat Limit Sınırsız -
  Bir Hesaptaki Max Karakter Sayısı 8 -  70 level olarak başladığınız için skillerinizi hızlı bir şekilde açabileceğiniz özel scrollar oluşturduk. Bu, her yeni karakter yarattığınızda skilleri birer birer açmanın aksine size baya bir zaman kazandıracak. Bu scrollar aşağıda gördüğünüz mastery ikonları ile temsil edilmektedir. Not: Scrolları kullanmayı bitirdikten sonra, diğer tüm gereksiz scrollar otomatik olarak silinecektir.


  Radium Online Başlangıç Itemleri
  Nefesini tut, "Points" kelimesinden dolayı panik yapmadan önce kendimizi açıklamamıza izin ver.
  Radium Pointsin amacı, oyunun kendi para birimlerini fazla düzenlenmiş bir parayla değiştirmek değil. Demek istediğimiz, Radium Points bir coin çeşidi olmayacak. Aksine, Radium Points, maruz kaldığınız hataları düzeltmek ve daha faydalı bir para birimi olmak için burada.

  Radium Points kazanmanın tüm yolları olabildiğince basit olacak.
  Radium Points, başka herhangi bir coinin yerini almak için değil, goldun hızla işe yaramaz hale geldiği private serverlar tarafından yaratılan boşluğu onarmak için burada.

  Radium Points kazanmanın ana yolu, üzerinde daha fazla okuyacağınız job sistemidir.
  Bu yeniliğimiz, anlamsız bir gold biriminin bir sonucu olarak zarar görmüş olan orijinal oyun sistemlerine bir alternatif olarak kullanılacak. Bu nedenle sakinleşebilirsiniz, Radium Points bize "coin tabanlı server" saçmalığından uzaklaşma imkanı sağlayacak.

  Özel NPC'lerimiz sizi uygun bir townın merkezinde bekliyor. NPC itemlerini seçmek, organize etmek ve fiyatları hesaplamak için uzun zaman harcadık. Neyle başa çıkacağınızı görmenin zamanı geldi.

  NPC'lerin KONUMLARI


  Radium NPC Konumları

  Credits Shop  Credits (Silk) NPC'sinde aklınıza gelebilecek birçok görsel öğe bulunacaktır.

  Play2Win hedefimizi takiben, bu mağazaya görsel öğeler dışında hiçbir şey eklemedik. Oyuncular bu NPC'den diğer oyunculara karşı bir avantaj sağlayabilecek hiçbir item elde edemeyecekler.


  Credits Shop Yeni Itemler


  Radium Points Shop

  Bu metnin asıl amacı size bu NPC hakkında biraz bilgi vermek olacak. Bu NPC'deki itemlerle ilgili bilgilerin geri kalanı, Radium Properties bölümünde daha ayrıntılı olarak anlatılacaktır.


  Radium oyun kurallarını değiştiriyor! Artık Jangan'dan veya Constantinople'den başlamayacaksınız. Aslında Constantinople hiç mevcut değil diyebiliriz. Samarkand ile birlikte oyundan tamamen kaldırıldı. Oyuna, 70. seviyeden Hotan'da başlayacaksınız. Pek şaşırtıcı gelmediyse, Jangan ve Donwhang'ı job şehirleri olmaya adadığımızı belirtmek isteriz. Bu iki şehir job haricinde kullanıma kapalı olacaktır.  Size güzel bir deneyim verme arzusunun yanı sıra, Silkroad'ın asıl amacı olan job sistemine dayalı bir server sunabilmek için Jangan ve Donwhang şehirlerini sadece joba açık yaptık. Jangan ve Donwhang arasında günün 24 saati aktif olan sadece joba açık bir yol hayal edin. Harika bir kaosa sebep olacak.

  Thieflerden uzak durmak isteyen pasif oyuncular için de daha güvenli bir rotamız var. Traderların iki ana noktadan geçen bir ticaret yolunu kullanmaya zorlandığını düşünebilirsiniz. Bu şekilde, thiefler bu noktalarda bekleyecek ve küçük savunmasız sinekler gibi masum traderları avlayabilecekler.  Ancak Radium'da bunun için de bir çözüm ürettik. Sadece bu bahsettiğimiz sorunu gidermekle kalmayıp, aynı zamanda şehirlerde ölü olan kısımların da canlanmasını sağlayacak yeni ticaret yolları yarattık. Onları görmek istiyor musunuz?  Konseptle ilgili suistimal edilebilir yönleri tek tek elden geçirdik.


  • Jangan ve Downhang'daki tüm ilgili NPC'ler şehirlerin merkezine yerleştirildi.
  • Jangan ve Downhang'a teleport olmak için 100 level olmalı ve job suit giymelisiniz. Bu sınır tüm teleport methodları için aynıdır. Reverse scroll dahil.
  • 70 level altındaki tüm moblar ve uniqueler değiştirildi/kaldırıldı.
  Jangan ve Donwhang

  Yeni job townların, konseptimizle uyumlu olması için tüm mobları değiştirdik. 1 ve 40 level arasındaki moblar, 100 level oyuncuları etkilemediğinden, Jangan ve Donwhang'taki tüm mobların yerine NPC thiefler koyduk.

  Spawn olan thiefler 101 leveldan başlayıp 105 levela kadar çıkacaklar, moblar spawn oldukları konumlara stratejik bir düzende yayılmış olacaklar. Ticaret yolculuğunuzun başlangıcında, en basit thief tipiyle karşılaşacaksınız. Sadece seviyeleri hakkında konuşmuyoruz, onların yeteneklerinden de söz ediyoruz. Yolda ilerledikçe, thiefler, level, özel yetenekler ve özellikler bakımından zorlaşacaklar. Bazıları size çok sinir bozucu gelebilir çünkü başıboş hareketler sergilemek yerine karakterinizi dondurabilecekler veya bir Europe thief spawn olup sizi yere düşürebilecek. Bu durumlarda klavyenizi kırmamanızı şiddetle öneriyoruz.
  Bu sayede, eski ticaret yolunda traderlerın hiçbir zorluk yaşamadan tek başlarına rahatça kervan çekebildiği sistemi bitirmiş olduk. Yeni ticaret sistemiyle bu yol sizin için fazlasıyla zorlu olacak. Thief oyuncular ve NPC thiefler kolayca kervan çekmenize izin vermeyecekler.

  Job townlarındaki thiefler sadece gezmek için orada değiller. Nereye giderseniz gidin, hangi yolu seçerseniz seçin size saldıracaklar. Eğer targetlarına bir player gelmezse yavaşça yok olacaklar.

  Hotan

  Town konsepti ve yeni başlangıç ​​seviyesinin ardından Hotan'daki her mob dikkatlice değiştirildi ve yeni çağın bir parçası oldu. Mobları, diğer mevcut moblarla değiştiren serverların aksine, Radium mobları kendi ortamlarında bıraktı. Buz bölgelerinde çöl mobları gibi saçmaklar göremeyeceksiniz. Aşağıdaki görsellerden mobların seviyelerini görebilirsiniz.


  Yeni Mob Levelları


  Radium'daki başlıca bot bölgeleri Roc Mountain ve Alexandria Çölleridir.
  Bu bölgelerde max levela ulaşacak ve Seal of Nova elde edebileceksiniz.

  Değerlendirmelerimize göre, bu kasma alanları binlerce oyuncu için yeterli olacaktır. Ancak, deneyimlerimiz bize her şeye hazırlıklı olmayı öğretti ve yaptığımız değerlendirmelere tam olarak güvenmiyoruz. Bu nedenle, Baghdat bölgesi için kullanıma hazır bir veri tabanımız bulunmaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda, bu bölge için sadece bir teleport noktası ekleyeceğiz!
  Private SRO sahnesindeki job sistemiyle ilgili bildiğiniz tüm uygulamaları ve yenilikleri unutun.

  Özgün job sisteminin mükemmel olduğu sonucuna vardık, sorun elde ettiğiniz goldun değerinden kaynaklanıyor. Goldun özel sunucularda değersiz olmasının yanı sıra, gold kazanç oranları ile oynamanın sistemi daha kötü hale getirdiğine kanaat getirdik.

  Neden mi? Sistemi kötüye kullanma fikrinin, deneyimli herhangi bir oyuncunun aklından geçtiğinden eminiz. Bir trader mal satın alabilir, şehir hemen çıkışına gidebilir ve yıkabilir, arkadaşı bu malları yerden toplayabilir, job townda satabilir ve karını arkadaşı ile paylaşabilir.

  Bunu yaparak onca yolu gitmekle uğraşmayıp kısa yoldan kazanç elde edebilirler. Ekibimiz bir beyin fırtınası sonrasında, benzer vakaları önlemenin en etkili yolunun, yatırımcıları yatırdıkları miktardan daha fazla olmamakla ödüllendirmek olacağını düşündük. Job gruplarının kârda eşit olmasını sağlamak için, traderlar başarılı ticaret durumunda orijinal yatırım miktarının iki katını kazanacak, thiefler ise topladıkları mal kadar kazanacaklar. Bu sayede iki taraf da % 100 kar elde etmiş olacak.


  • Trader, aldığı malı %100 karla 2 katına satacaktır.
  • Thiefler, hiç yatırım yapmadıkları için çaldıkları mal kadar kâr elde edecekler.
  • Hunterlar, traderlara sağladıkları yardımlara göre ödüllendirilecekler.
  Bu ana hatların ardından sistem manipüle edilemez hale gelecektir.

  Ek olacak, Radium Points kazanabileceğiniz yeni bir mal türü yarattık. Gold ile işlem yapmayı tercih eden oyuncular için eski altın ürünleri bıraktık. Yeni RP malları ile RP miktarınızı kolayca ikiye katlayabileceksiniz.

  Wanted Sistemi

  İstenilen meydan okumayı üstlenecek kadar cesur musun?

  Kanıtla! 50.000 RP harcayarak Radium Points NPC'sindeki "scrolls" sekmesinden wanted scrollu satın al ve ticarete başla. Ama önce seni uyarmalıyız; scrollu kullandıktan sonra, gerçekten aranacaksın.


  • Scrollu kullandıktan sonra bir ticarete başladığınızda thief olan tüm oyunculara bir bildirim (notice) gidecektir.
  • Karakterinizin üzerinde bir wanted animasyonu belirecektir.
  • Wanted olduğunuz süre boyunca %150 speed scroll kullanamayacaksınız.
  • Ancak bu statüden 24 saat sonra kurtulabileceksiniz.
  Öte yandan, wanted oyuncular için iyi haberlerimiz var. Wanted süresi boyunca bir her başarılı kervanınızda, 3 kat Radium Points karı elde edersiniz. Örneğin, bir trader 5* bir malı 6.000 Radium Puanına alır ve bu trade sonunda trader 12.000 RP kazanır. Wanted statüsündeki bir trader ise bu 5* bir malden 18.000 Radium Puanı kazanır.
  Şimdiye kadar sadece bazı basit açıklamalar gördün. Radium'un gerçekten değerli olduğunu ispatlamanın zamanı geldi. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yenilikleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Radium'un harika özellikleri ile tanışın!  Bugüne kadar pek bir işlevi olmayan paralı askerlerin zamanı geri dönüyor! Bu şaşırtıcı özelliği guild bölümünden ayırmak için uzun süre çalıştık ve herkes için kullanılabilir hale getirdik. Artık herhangi bir guild üyesi istediği şekilde kullanabilecek.
  Fortress War sırasında, normal oyuncuların onları kullanmalarını kısıtlayan paralı askerlerin orjinal fikrini koruduk. Diğer bir deyişle; FW sırasında yalnızca guild masterları paralı askerleri çağırabilecektir, ancak FW dışında paralı askerler herkesin kullanımına açık olacaktır.

  Paralı Askerleri nasıl elde edebilirsiniz?
  Onları elde etmenin tek yolu "Radium Points Shop"tan 1.000 RP karşılığı satın almak olacaktır.
  Oyun içerisinde "Radium Window" adında harika bir pencere yarattık. Penceremiz, yaptığımız her değişiklikte otomatik olarak güncellenmektedir. Bu, şu anlama geliyor, developerlar bu pencerede bir değişiklik yaptıklarında, bu değişiklikleri görmek için patch atmanıza gerek kalmayacaktır. Oyundayken, restart atmaya gerek olmadan gerçek zamanlı olarak değişiklikleri göreceksiniz. Özel bir server için özel bir pencere.
  Radium Window'u açmak ve kapatmak için oyun içerisinde "R" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
  Bu pencerede daha önce hiç görmediğiniz birçok özelliği bulacaksınız, bunları sizler için aşağıda sıraladık.

  Genel Bilgi

  İlk olarak pencereyi açtğınızda server içerisinde yaptığımız en son değişiklikler görünecektir. Bu değişiklikleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Pencerenin sol tarafında, kullanıcı hakkında Kredi(Silk)/RP bakiyesi gibi bazı önemli bilgileri bulacaksınız. Biraz daha aşağı indiğinizde, karakteriniz hakkında bilgiler bulacaksınız. Örneğin, item puanına göre sunucudaki sıralamanız gibi. Ayrıca, Fortress War kill sayacı gerçek zamanlı olarak güncellenecektir, böylelikle FW'de gerçek zamanlı olarak kaç oyuncuyu öldürdüğünüzü görebileceksiniz. Genel olarak aldığınız kill sayısı, toplam ölümünüze bölünür ve bu size FW sırasındaki KDA'nızı verir.

  Attendance (Katılım) Sistemi

  Sadık oyuncuları teşvik ediyoruz. Nasıl olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu sistem servera katılımınıza dayanmaktadır. Varlığınızı sisteme sunduğunuz her gün için anında ödüllendirileceksiniz. Amacınız bütün hafta boyunca devamınızı tam olarak yerine getirmek, eğer bir gününü kaçırırsanız, hafta sonunda verilecek olan büyük ödülü alamazsınız. Evet, bu kadar basit.


  Günler Ödüller
  Pazar 20 Radium Points
  Pazartesi 40 Radium Points
  Salı 60 Radium Points
  Çarşamba 5 Kredi (Silk)
  Perşembe 10 Kredi (Silk)
  Cuma 15 Kredi (Silk)
  Cumartesi 500 Radium Points + 50 Kredi (Silk)  Başarı Titleları

  İyi bir title almak için aynı yolları kaç kez tekrarlayabilirsiniz?
  Bu sıkıcılığa son verdik. Bu andan itibaren sarı renkli titlelar sadece basit birer title değil, onları kazanmak için çaba göstermeniz gerekecek. Her bir title'ın, onu elde etmek için kendine özgü bir yolu vardır. Bununla birlikte, daha önce elde ettiğiniz titleları biriktirebilecek ve istediğiniz zaman aralarında geçiş yapabileceksiniz.  Wheel of Fortune

  Fark ettiğiniz gibi, biz çok cömert bir ekibiz. Açıkçası, ne kadar çok verirseniz o kadar çok geri alırsınız. Arkadaşlar, Silkroad tarihinde ilk kez günlük ücretsiz Wheel of Fortune sistemimizle tanışın.
  24 saat içinde bir kez döndürün ve ücretsiz Kredi (Silk) veya RP kazanın.

  Açıklama Kutusu
  Şans sizinle olsun!  *Aşağıdaki görsel sadece tanıtım amaçlıdır. Wheel of Fortune'daki itemların asıl listesini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

  Item Numaraları Ödüller
  #1 2000 Radium Points
  #2 200 Radium Points
  #3 100 Radium Points
  #4 70 Radium Points
  #5 70 Radium Points
  #6 50 Radium Points
  #7 50 Radium Points
  #8 100 Kredi (Silk)
  #9 10 Kredi (Silk)
  #10 5 Kredi (Silk)  Canlı Twitch Yayını

  Radium Window, Twitch TV platformundan canlı yayınları gerçek zamanlı olarak sizlere sunabiliyor. Charınız bottayken veya kervan çekerken canlı bir twitch yayını izlemeyi hayal edebiliyor musunuz?
  Daha fazla bilgi için Streamer Planı bölüme göz atabilirsiniz.  Silkroad bildiğiniz gibi 15 yıllık oyun. Yine de, onca yıl sonra, hala en şaşırtıcı RPG oyunlarından biri ve bugün üzerinde çalışmaya devam etmemizin asıl nedeni bu diyebiliriz. Oyun içi sohbet kutusu gibi özellikler eski moda ve onarıma muhtaç. Bunun bir nedeni eski sohbet kutusunun tüm dilleri desteklememesidir.

  Açıklama Kutusu
  Arapça / Aramice / Azeri / Dhivehi / Maldivlere / İbranice / Farsça / Urduca  Sunucumuzda dilinize doğru yazabilmeniz için size yeni bir özellik bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Geliştirdiğimiz dll sayesinde RTL dilleri artık destekleniyor.
  Destek, Radium'da her şeyden önemlidir, tüm Radium oyuncularına destek vermek, her zaman ve her yerde kolay erişim sağlamak için büyük çaba harcadık. Eski akademi sistemi devre dışı bırakıp, akademi sekmesini destek bölümü olarak tekrar tasarladık. Gün içinde istediğiniz zaman bu pencerede mesaj gönderebilirsiniz. Destek ekibimiz size yardımcı olmak için daima orada olacaktır. Ayrıca, herhangi bir yönetim ekibi üyesine özel mesaj gönderme erişimini engelledik. Bu andan itibaren, göndermek istediğiniz herhangi bir destek mesajı için bu özel sohbet sekmesini kullanacaksınız. Bu şekilde, yalnızca bir kişiden değil, tüm ekip üyelerinden yardım alabileceksiniz.

  VIP karakterlere saygı duy! Bu unvanı almak için çok çalıştılar. Ne kadar mı çok? Bir şekilde tamı tamına 1000 honor puanı topladılar. Bu ünvana ulaştıktan sonra VIP olmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur, sistemimiz tarafından otomatik olarak karakterinize eklenecektir.

  Peki nasıl mı honor puanı kazanacaksınız? İşte bu puanları kazanmak için yapmanız gerekenlerden bazıları:


  • PvP modunda öldürdüğünüz her 5 farklı oyuncu size 1 honor puanı verir.
  • Job modunda öldürdüğünüz her 3 farklı oyuncu size 1 honor puanı verir.
  • Kale savaşında öldürdüğünüz her 2 farklı oyuncu size 1 honor puanı verir.
  • Tamamlamış olduğunuz her kervan size 1 honor puanı verir.


  1000 honor puanı toplamak biraz zor gözüküyor değil mi?
  Zor olacağını öncesinde belirtmiştik. Sıkı çalışmaya işte böyle saygı duyuyoruz.


  VIP Olmanın Faydaları


  • Karakterinizin üzerinde bir VIP işareti belirecektir.
  • Özel title (Nickinizin yanında) - Renk (Rastgele)
  • Özel global chat rengi (Rastgele)
  • Tüm honor buffları
  • Yönetim ekibine direkt olarak özel mesaj gönderebilme yetkisi.
  • Sayısız title arasında ücretsiz geçiş yapabilme. (Eğer karakteriniz bu titlelara sahip değilse VIP'lik bittiği zaman otomatik olarak silinecektir.)

  Çoğunuzun bildiği gibi, Pandora Boxlar, kendi levelınızın 9 level aşağında güçlü ELITE moblar ortaya çıkarıyor. Ayrıca, bu mobların gücünü önemli ölçüde arttırdık. Bu mobların yeni isimleri "Elite Radium". Bu mobları öldürmeyi başarırsanız, zengin olacaksınız. Her mob öldürüldüğünde büyük hediyeler atma olasılıkları olacaktır. Muhtemelen bulacağınız hediyeler arasında "Immortal Stones, Astral Stones, VIP scrolls, rastgele RP scrolları ve %150 speed scrolları olacaktır. Yaptığımız birkaç test sonucunda, bu moblardan aldığımız en düşük ödül oranı 15 olmuştur. Buna "Cursed Treasure Box" da diyebilirsiniz.

  *Gerekli level 100
  *Boxlar sınırlı sayıdadır! Çabuk ol ve içerisinde ki mobları öldür
  .

  "Cursed Treasure Box" Almanın Üç Yolu


  1. Oyundaki herhangi bir Unique'ten drop olarak alabilirsiniz.
  2. 1500 Radium Points karşılığında Radium Shop'tan satın alabilirsiniz.
  3. Pandora eventini kazanarak. (Bu konuda daha fazla bilgiyi event bölümünde bulabilirsiniz.)


  Aralarında iyi bir denge oluşturmak için ırkların gücü ile oynamak zorunda olduğunu kim söyledi?
  İlk etapta herhangi bir dengesizlik olduğunu kim söyledi?

  Radium yine yaptı, kuralları çiğniyoruz.
  Silkroad şafağından beri, Avrupa ırkı Çin ırkına göre üstünlüğe sahipti, ancak sorun ırkların gücünden kaynaklanıyor.
  Irklar arasındaki hassas dengeyi kıran, ne yazık ki Avrupa ırkı lehine giden yarışın bir sonucudur. Hepinizin bildiği gibi Çin karakterler solo oyuncular ve Avrupa karakterler grup halinde oynayan oyuncular için tasarlandı ve problemler grup-yöntem tekniklerini gerçekleştirirken ortaya çıkıyor.

  Avrupa kompozisyonunun (Euro Party) üstesinden gelmek neredeyse imkansız, düşünce bir avrupa partisi, 2 tane chin partyi kolaylıkla alt edebilir. Avrupalı ​​karakterlerin diğer parti üyelerinden elde ettiği güç, sonsuz miktarda savunma, geçici olarak ölümsüz kılan siyah res becerisi onları yenilmez kılıyor. Bunlar ve daha fazlası onları kale savaşında, jobta veya diğer çok oyunculu savaşlarda yenilmez yapan grup becerileridir. Ancak, birçok private serverlar bu dengesizliğinin üstesinden gelmeye çalışıyor ve bu yetenekleri devre dışı bırakıyorlar ve birçoğu zamanla bunun yeterli olmadığını öğrendiler. Bu bizim hamlemiz olmayacak.  Peki PVP?

  Aynı fikir burada da geçerlidir. Söylenecek gerçek şu ki, bu konuda iyi bir iş yapıldı, eğer grup mücadelesi için kilit becerilerin çoğuna yakından dikkat ederseniz, Avrupa ırkının ana zayıflığı olan tek bir ölümcül dezavantajı var, tek başlarına oldukları zaman işe yaramayan, fakat grup halinde paha biçilemezler. Peki Avrupa karakterlerinin hiç mi kötü yanı yok? Elbette var. Bir yandan hasarınızı önemli ölçüde artıran, diğer yandan sizi eskisinden daha da zayıflatan “Dagger's Desperrate” becerisi veya wizardın "Life Turnover" skilli gibi sizi bir yandan güçsüzleştirirken diğer yandan gücünüzü katlayan skiller avrupa karakterlerinin kilit noktaları. Avrupa karakterlerininde güçsüz olduğu noktalar varsa bu denle dengesizliğin sebebi ne dersiniz? O dengesizlik warlock ve cleric karakterlerden doğuyor diyebiliriz.

  Bir Ch karakterin HP'sini bir dakika içinde doldurabilecek bir Cleric'i yenmesi, özellikle de bir saat boyunca süren phy/mag gibi skillerle bu daha da imkansız hale geliyor.

  Bir Ch karakterin rakibini bir saat boyunca felç eden bir Warlock'u da yenmesi imkansızdır ve o anda tek yapman gereken bu debufflardan nasıl kurtulacağını düşünmek olacaktır.

  Ve sonra “merhemdeki bir sinek” olabilir ve Avrupa kalkanı sersemletici bir şekilde dua etmeden ve en iyi atışınızı yapmadan korumayı başarabilmeyi umuyorsunuz. Söylemesi yapmaktan daha kolay olduğunu söylerken, Avrupa'daki rakibiniz hiç kaygı duymuyor ve siz çıkıp planlı saldırınızı gerçekleştirirken gücünüzün tükenmesini izlemekle yetiniyor.
  Warlock için muhtemelen bir sersemletici ya da bir cleric için sadece HP barını hızlıca doldurmak olacak olacak ve hasarınızın onu nasıl etkilemediğini anlayamayacaksınız.
  Şimdi, nihayet problemin kaynağına karar verdiğimize göre size profesyonellerin bunu nasıl yaptığını gösterebiliriz. Biz buna "Race Dengesizliği" diyoruz.

  Race Dengesizliği

  Bunu yapmak için, ihmal edilen ırkın gücünü güçlendirme fikirlerini atmanız ve kutunun dışında olduğunu düşünmeniz gerekir. Benzer bir sonuç elde etmek için Avrupalıları çok zayıflatmaya ihtiyaç duyulduğunu düşünüyoruz ve Çinlileri güçlendirmek veya Avrupalıları zayıflatmak için yer almayacak olan ırklar arasındaki dengesizlikleri doldurmanız gerektiği seçeneğini kabul ediyorsunuz. Irklar arasındaki dengesizlik, Avrupa ırk fikrine benzer şekilde minik katlanmalarla doldurulacak.

  Buddha'nın Gücü

  Buddha'nın Büyüsü (Buddha's Spell)


  Avrupa'nın “Bless Speel”i gibi Ch karakterlerde kendileri için bir sürüme sahip olacaklar. Bu skill, ch karakterlerin kötü durum altında kalma olasılığını azaltacaktır, ancak bu son değil, ayrıca sersemletme şansını da azaltıyor. Olay burada bitmiyor, “Buddha Spell” tüm parti üyelerinizi kutsuyor, ayrıca bu skill sizi sersemletmeye karşı da koruyacak. Artık Warrior'un sınırsız spamlarından ve Warlock'un bitmek bilmeyen stunlarından korunacaksınız.

  Buddha'nın İtmesi (Buddha's Push)

  Artık, Ch karakterler rakiplerini bir kaç metre geriye doğru iterek anında uzaklaştırabilecekler.
  Heuksal yeteneğinin düşmanı geri itmesi için dua etmenize gerek kalmadı.

  Çin ırkı çoğu erkek gibidir, bir anda sadece bir şey yapabilirler, Avrupalılar da kadınlar gibiler, kolayca çoklu görev yapabilirler. İnsanlığın aksine, ırkları dengeleyebiliriz.
  Güç ustalığındaki bazı yetenekleri belirledik ve şimdi belirsiz bir rolü var.

  Bilgilendirme Kutusu
  Bu iki skill, CH karakterlerindeki tüm buildler için kullanılabilir olacaktır.  Buddha's spots - Brain & Faint

  Bu yetenek sadece düşmana debuff atmakla kalmayacak, aynı zamanda onu hemen sersemletmeye çalışacak.
  Şimdi 1 şansta 2 ayrı atack ile saldırabilirsin. Her ikisi de başarılı olursa, düşmanın hareket etme seçeneği kalmamış olacak.

  Buddha's spots - Faint & Brain

  Önceki yeteneğe benzer şekilde, bu beceri düşmana aynı anda debuff ve sersemletme durumuna sokmaya çalışacak, sersemletme olasılığının tek farkı çok daha büyük olacak.

  Eğer şimdiye kadar farketmediyseniz, Joymax bu noktayı çoktan çözdü. Cap seviyesi ilerledikçe, daha fazla debuff skilli Ch karakterlere eklendi (Ch karakterlerde, Force'a her yeni capte yeni debuff skilli eklendi).

  Bilgilendirme Kutusu
  Bu iki skill, sadece Force Mastery'sine sahip CH karakterleri için kullanılabilir olacaktır.  Avrupa Kalibrasyonu

  Daha önce bahsettiğimiz Warrior ve Warlock'un adaletsiz durumlarını engellemek için skillerinde bir kaç küçük değişiklik yaptık.

  Warlock

  Debuff skillerinin cooldownları 1 sn. den 3 sn. ye çıkarıldı ve stun başarı oranı %5 azaltıldı.


  Warrior


  Axe skillerinden "Sudden Twitst"in stun gelme olasılığı %10 düşürüldü.
  "Sprint Assault" ve "Dare Devil" skillerinin ittirme şansı %10 düşürüldü.

  Cleric


  Innocent skillinin bekleme süresi 4 saniyeye düşürüldü.
  Integrity skillinin bekleme süresi 4 saniyeye düşürüldü.
  Oyunda yaptığımız değişikliklerin bir parçası olarak, uniqueler daha çekici hale geldi. Seviye 70 veya altındaki herhangi uniqulerin levelları moblarına göre arttırıldı. Ek olarak, oyuncular arasındaki kavga nedeniyle job town uniquelerinin öldürülmesinin zor olması nedeniyle, gerçekten istediğiniz şeyleri ve bu uniqulerin spawn yaptığı yeni mob asistanlarının da drop şansları arttırıldı.

  Gelin yakından bakalım..

  Tiger Girl

  Tiger Girl artık 110 seviye! TG, 110-120 seviye arası CH thief ve hunter moblar ortaya çıkaracaktır bu sayede onu kesmek artık o kadar kolay olmayacak. Çıkan moblar size herhangi bir drop vermeyecek fakat TG sizi boş ellerle geri döndürmeyecektir.


  Uruchi

  Tıpkı Tiger Girl gibi Uruchi'de 110 level! Eğer Uruchi'ye saldırırsanız EU thief ve hunter moblar ortaya çıkacaktır. Bu NPC thief ve hunterlar fazlasıyla güçlü olacaktır. Bir parti ile gelmenizi tavsiye ediyoruz. Bu mobları öldürmek size bir şey kazandırmayacaktır ki zaten burada ki asıl hedef Uruchi.
  Diğer uniquelere gelince, çevrelerindeki moblara göre değiştirilen seviyeleri dışında, herhangi bir değişiklik yapmadık. Bir sonraki tabloda yaptığımız değişikliklerle ilgili tüm bilgiler gösterilmektedir.

  Unique Yeni Level Özel drop alma olasılığı
  Tiger Girl 110 %17
  Uruchi 110 %20
  Isyutaru 90 %5
  Lord Yarkan 100 %7
  Demon Shaitan 110 %10
  Selket (STR) 105 %15
  Neith 106 %15
  Anubis 108 %20
  Isis (STR) 108 %20
  Haroeris (STR) 109 %25
  Seth 110 %25
  Roc 110 %30

  Uzun vadeli Radium planına uyumu, gelecek güncellemeler ile yeni uniqueler sunacağız. Bu şekilde, bu kadar hızlı öldürülen uniqueleri tüketemeyeceksin ve eminiz daha fazlasını merak ediyorsun! Ne de olsa, bunun unique olduğunu hatırlamak zorundasın.
  Şimdi, hangi uniquelerle başa çıkacağınızı bildiğinize göre, onlardan alacağınız "özel droplar" ın ne olduğunu bilmenin zamanı geldi. Eğer şanslıysan, bu dropların hepsini tek bir uniqueten de elde edebilirsin. Hadi bakalım:


  • Pandora Box
  • Rastgele RP Scroll (100-1000)
  • 10x %150 Speed Scroll
  • 10x Magic Pop

  Magic Pop'ta artık Pay2Win itemler yok! Pay2Win bütün itemler Magic Pop'tan kaldırıldı. Elde edebileceğiniz tek item ülke bayrakları ve çeşitli avatarlar göreceksiniz.  Magic Pop elde etmenin tek yolu Silk değil!

  Mob droplarından, uniquelerden ve Pandora Box'lardan çıkan moblardan rahatlıkla elde edebilirsiniz.
  Bu event klasiklerden biri, bu özellik SRO'da oldukça yeni ve Radium'a içinde bunu ekledik. Survival Arena'nın ana fikri çok basit, “Açlık Oyunları” tarzındadır ve sadece bir kazanan olabilir.

  Bir grup insan bir arenaya atıldı ve ölümüne savaşmak zorunda kaldı. Bu etkinlikte birkaç kazanan olacak, her birine arenada ki sıralamalarına göre bir ödül verilecek.

  Etkinlik başlamadan 5 dakika önce olayı anlatan mavi bir mesaj gösterilecektir. Etkinliğe yeterli sayıda oyuncu kaydolursa başlayacaktır ve Hotan'daki teleport portalını kullanarak survival arenasına girebilirsiniz. Oyuncuların çoğunluğu arenaya ışınlandıktan sonra, etklinliğin başlayacağını anlatan bir mesaj görünecektir. Arenada karakter isimlerini, titlelar ve ekipmanları göremezsiniz. Guild ya da arkadaşlık yok. Herkes kendisi için orada hepsi sizi avlamaya çalışacak, survival arenada merhamet yer yok! Herkes, herkesi öldürecek ve ölümüne dövüşmeniz gerekecektir.

  Açıklığa kavuşturalım, arenada aldığınız her kill veya ölüm, kazanmanın temel faktörüdür; Skorlar her oyuncunun Kill/Death oranına göre hesaplanacaktır. Bu etkinlik boyunca, skorunuzu göremeyeceksiniz. Bu sayede sizi etkinlik boyunca motive halde tutmaya çalıştık.

  Kill ve Death sayılarını görebileceksiniz ancak Radium penceremizde sıralamanız olmayacak. Etkinlik sona erdikten sonra, sizden şehre geri ışınlanmanız istenecek, belirli bir süre içerisinde şehre ışınlanmazsanız, zorla ışınlanacaksınız. Bundan sonra, kazananların duyurusu, ödülleri ve K/D oranıyla en üst sıradan en aşağıya doğru sıralanacak ve evet, çabalarınıza değer veriyoruz ve bu etkinliği kazandığınız takdirde silk ile ödüllendirileceksiniz.

  Survival Event ödüllerini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

  Rank Ödül
  #1 50 Kredi (Silk) + 500 RP
  #2 35 Kredi (Silk) + 400 RP
  #3 20 Kredi (Silk) + 200 RP


  Kısıtlamalar


  • Survival event minimum katılım sayısı 15'dir.
  • Survival event maximum katılım sayısı 35'dir.
  • Kazanan sayısı 5'dir.
  • Party ile birlikte Survival Arena'ya teleport olamazsınız.
  • Survival Arena içerisinde party kuramazsınız.
  • Event süresince cape'inizi çıkaramazsınız.
  • Birkaç dakika boyunca AFK olursanız. Otomatik olarak şehre geri ışınlanacaksınız.
  • Eğer Survival Arena'da DC olursanız, geri girme şansınız olmayacaktır.
  Radium her zaman bir meydan okumaya hazırdır, sizi asılı tutmayacağız, ne zaman olursa olsun, her zaman yapacak bir şeyin olacak. Gördüğünüz ezici özelliklerin yanı sıra, hala bir tek sessizlik anına sahip olmayacaksınız, işte onlar da - Otomatik Eventler.

  Saat 12: 00'dan (Sunucu Saati) itibaren, her 2 saatte bir otomatik event gerçekleşecektir. Otomatik eventleri hepinizin bildiğini varsayıyoruz. Bu nedenle bu bölümde sadece isimlerinden bahsetmele yetineceğiz. Bu eventler hakkında bilgi sahibi olmayanlar, her etkinlik hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu sayfaya göz atabilir.

  Eventlerin Listesi


  • Tekrar yazma eventi
  • Trivia eventi
  • Şanslı stall eventi
  • Şansı Party numarası eventi
  • Şanslı crit eventi
  • Alchemy eventi
  • İlk yazma eventi
  • En uzun süre online eventi
  • Matematik eventi
  • Lottery eventi
  • Unique eventi


  Bu özelliği hiç sevmediğimiz için samimi olacağız, 110 capin benzersizliğini bozacağını düşünüyoruz.
  Ancak oyuncular çok hoşuna gittiğini de biliyoruz, özellikle de 11 derece sunucuda, modeller oyuncuların aklında iyi görünmüyorsa. Her neyse, topluluk odaklı gelişmeyi ve düşünmeyi benimsiyoruz.

  Skin Değiştirici, bunlar basitçe açıklamak için iki kelime.
  Model Switcher, silahınız için belli bir skin seçme yeteneği verecek, herkesin kendi favori silah stili vardır. “Herkesin göz zevki farklıdır” sözüne inanıyoruz. Nova silahlarınızı, Egy A silahınızı ve kalkanlarınızı istediğiniz degree bir görüşünüş ile değiştirebileceksiniz.

  Size 1. dg dan ve 16. dereceye kadar geniş bir aralık verdik, Mısır A ve B skinlerini listeden çıkardık, çünkü bu itemlar bizim cap uygun ve benzersiz bir şekilde tanımlanmış itemlardır. Bu tür skinler yalnızca görseldir, bu itemlerin blueları orijinal olacaktır, ancak çevrenizdeki diğer oyuncular tarafından görülebilecek şekilde farklı bir görsel görünüme sahip olacaksınız. Bu skniler hem silahlar hem de kalkanlar için de geçerli olacak, bir silah için bir skin değiştiricinin gereksiz olduğunu düşünüyorsanız. Bu skinler olmadan da oyun oynayabilirsiniz, örneğin silah skininizi 15 DG'ye değiştirebilir ve shield skininizi 10 DG yapabilirsiniz.

  *Switcherlar, Radium Credits Shop'ta bulunabilir.  Her iyi oyuncu canlı yayın hakkında bilgi sahibi olurken, bugünlerde oyun deneyiminizi başkalarıyla paylaşmanızı sağlayacak ana platformlardan birkaçı var. Twitch kesinlikle öne çıkanlardan biri. Bugünlerde canlı oyun akışları, herhangi bir oyunun ayrılmaz bir parçası olan Twitch, oyuncuların düşüncelerini paylaşmaları için, oyun oynarken perdeleri için en büyük platform haline geldi. Birkaç yaşındaki eski oyunlara harikalar getirdi, örneğin WoW'a bir göz attı.
  Yeni bir streamer olun ya da sadece stream izlemeyi seviyors olun, oyunumuzdan zevk almanızı istiyoruz. Akış planımız, yeni veya eski streamerların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak birkaç özellikten oluşmaktadır. Streamerlar bize yardım eder, biz de onlara yardım ederiz, çok düzenli.

  Radium Window'da canlı yayın önizlemesini entegre ettik. Bunu yaptık; çünkü PvP etkinlikleri gibi, GM'lerimiz tarafından tutulacak olan sunucumuzdaki manuel olayları yayınlamak istedik, bu şekilde hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

  Bir diğer güzel şey de “Weekly Radium Streamer”. Radium Penceremizdeki bir streamerdan birisinin tanıtımına yardımcı olacağız, onun akışı ana sekmedeki Radium Penceremizde yer alacak ve tüm oyuncuların bir düğmeye basma kolaylığı ile görülebilecektir.
  Onları oyuna entegre etmek güzel, itiraf etmelisin. Fakat bu planla ilgili daha hoş bir bölümümüz var.

  Radium'da streamerları o kadar seviyoruz ki, kazancımızı onlarla paylaşıyoruz! Playerlar bağışta bulunduğunda, bir aktarım kodunu girerek streamerı destekleme seçeneğine sahiptir. Eğer bir streamer, oyuncuları canlı bir akıma bağışta bulunmaya ikna ediyorsa ve streamer kodunu veriyorsa, bağış kutucuğuna koyarak onun bir miktar kazanç sağlmasına yardımcı olabilirsiniz.
  Doğrulanmış her streamer, kısa bir doğrulama işleminden sonra streamer kodunu topluluk yöneticimizden alabilir. Özetle, ödeme ve popülerlik açısından streamerları tanıtmaya yönelik bir kod planıdır.

  Daha fazla bilgi için Dizzy'e ulaşabilirsiniz.
  Yeni Başlayanlar için Boost Paketi

  Kazançlı destek paketimizle kendinizi şımartın ve yüzlerce kredi (silk) kazanın. Hardcore oyuncular için başlangıcın en iyi yolu budur.


  • Premium Plus
  • Devil/Angel Sprit
  • Storage Expension
  • Premium Remover Scroll
  • Pet Clock (30 Gün)
  • Devil/Angel Sprit Uzatma (30 Gün)
  Discord

  Discord ile mükemmel bir entegrasyon kuruyoruz. Orada senin için hazırladıklarımız görmeden önce bekle!
  Şimdilik, şunların tadını çıkarabilirsiniz:


  • Serverda atılan her globali #globals Discord kanalımızda görebilirsiniz.
  • Serverda kesilen her uniqueyi karakter profilinizle birlikte Discord'taki #uniques kanalından görebilirsiniz.
  • Ayırca Serverda doğan her unique #uniques kanalından bildirim olarak geçecektir. Bu sayede YouTube'da video izlerken, her dakika oyuna bakmanıza gerek olmayacak.
  Plus Notice

  Plus notice, +8 ve sonraki +larda oyunda belirecektir.
  Karakteriniz için bu özelliği, kullanıcı ayarları bölümündeki gelişmiş web sitemizden basit bir tıklamayla kapatabilirsiniz.

  Capture The Flag & Battle Arena

  CTF etkinliği her 4 saatte bir yapılacaktır. Event süresince aldığınız her kill için rastgele Radium Points alacaksınız.

  Enfes Battle Arena, saat 03:00'dan 23:00'a kadar her 3 saatte bir olacaktır. Etkinliği herhangi bir modda kazanmak size rastgele Radium Points kazandıracaktır.

  *Bu event için gerekli level 110'dur.  Forgotten World

  Bu sistemde herhangi bir değişiklik yapmadık. Egy A silah alabilmenizin tek yolu taslismanları toplayıp birleştirmek.  Fortress War


  • Fortress War her pazar saat 19:00'da olacaktır.
  • Fortress War'a 1 den fazla karakter ile giremezsiniz.
  AFK Kabarcıkları

  AFK Kabarcıkları, AFK karakterlerin üzerinde görünen kabarcık animasyonudur. 2 dakika boyunca herhangi bir işlem yapmazsanız karakterinizin üzerinde kabarcıklar çıkmaya başlayacaktır.
  AFK durumundayken herhangi bir işlem yaptığınızda (örneğin bir guild isteği gönderme), baloncuklar kaybolur ve AFK durumundan çıkarsınız.
  Bu sistem, o anda hangi oyuncuların oynadığını ve hangi oyuncuların AFK olduğunu tespit tespit etmenize yardımcı olur. Karakterlerin durumu hakkında daha fazla bilgi yok, hangi oyuncuların hangi anda aktif olduğunu ve hangilerinin boşta olduğunu artık biliyorsunuz.

  Guild Seviyesi

  Yeni karakterler açıp bunların splerini tek tek guilde bağışlamanın mantığı nedir? Radium'da size biraz zaman kazandıracak bir kaç yenilik daha ekledik. Yeni bir guild açtığınız zaman, guild direk 5 lv olarak başlayacaktır.


  Sınırsız Union Chat Limiti

  Bu sınırlamanın gereksiz olduğunu düşündük ve kaldırdık. Artık guildinizdeki üyelerin tümüne union chat yetkisi verebilirsiniz.  Bir Hesapta 8 Karakter Limiti

  Evet artık bir hesapta 8 tane karakter açabileceksiniz. Çok iyi değil mi?  Ayırt Edilebilir Elixirler, Immortallar ve Astrallar 11 DG

  Artık elixirleri, immortalları ve astralları farklı renklerle daha kolay ayırt edebileceksiniz. Ayrıca her elixir türünün kendi özgü bir rengi olacak bu sayede tek tek üstlerine gelip isimlerine bakmak zorunda kalmayacaksınız.
  Artık server web sitesi sadece oyunu indirmek ve kayıt olmak için kullanacağınız bir yer olmayacak. Harika geliştirmelerle birlikte Radium web sitesi ikinci eviniz olacak.

  Büyük açılışa kadar, aşağıdakiler gibi hızlı işlemlerin yapıldığı küçük bir açılış sayfasının tadını çıkarabilirsiniz:


  • Bilgi
  • Kayıt
  • İndirme
  • Yönlendirme Sistemi
  • Forum İmza Sistemi


  Bu açılış sayfasındaki tüm özellikler, sadece fırtına önce sessizlikten ibaret.
  Sunucuyu resmi olarak açtığımızda, private sro sunucuları arasında bugüne kadar görülmüş en gelişmiş web sitesi olan web sitemize erişebileceksiniz. Peki onu bu kadar harika yapan ne? Kendiniz bakın.  Genel


  • Web soketleri temelli (sayfayı yenilemeye gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak bilgi güncelleme)
  • Email onayı ile kayıt
  • İndirme
  • Support ticket sistemi
  • Bilgi (online player sayacı, server statüsü, FAQ ve diğerleri)
  • Bağış (stremer kod promosyon sistemi dahil)


  Rank Sistemi


  • Item puanına göre en iyi karakter
  • En iyi guildler
  • En iyi job
  • En iyi unique kesenler
  • En iyi itemler
  • En fazla oy verenler
  • Herhangi çevrimiçi oyuncu listesi (her karakter için ülke bayraklarıyla)


  Karakter/Guild Profilleri

  Herhangi bir guildi veya oyuncuyu basit arama kutusunu kullanarak arayabilirsiniz.

  Karakter:

  Eğer profil gizli değil ise, aşağıdaki bilgileri görebileceksiniz;


  • Karakter hakkında genel bilgi
  • Karakter itemleri (statlar ve bluelar dahil)
  • İletişim adresleri (ayrı olarak gizlenebilir)
  • En son kestiği uniqueler
  • En son aldığı PvP killer
  • Atılan son globaller


  Guild:


  • Guild masterı
  • Guild üyeleri
  • Guild amblemi
  • Kaç kere Fortress War kazandığı
  • Daha fazla istatistik
  Genel Eylemler


  • Yönlendirme Sistemi (Arkadaşlarını davet et ve her başarılı davet için 100 silk kazan)
  • Oy Sistemi (Oyunumuzu 6 farklı siteden oyla ve her 12 saatte bir 20 silk kazan)
  • İmza Sistemi (Sosyal forum linkini sitemize ekle, server logomuzu forum imzana koy ve her hafta bedava silk kazan)
  • EPIN kod sistemi


  Kullanıcı Gizliliğini Kontrol Edin


  • Karakterinizin plus bildirim sistemini web panel üzerinden kontrol edin
  • İletişim bilgilerinizin gizliliğini kontrol edin
  • Karakterinizin item gizliliğini kontrol edin
  • Tüm profilinizi kontrol edin
  Nasıl Seal of Nova elde edebilirsiniz?

  En sade yoluyla, moblardan drop olarak alabilirsiniz.

  Nasıl Egy A elde edebilirsiniz?

  En sade yoluyla, talisman koleksiyonunu tamamlayarak. Bu tek yoldur!

  Nasıl Egy B elde edebilirsiniz?

  Egy B itemları elde etmenin bazı özel yolları var. Şu an için onları gizli tutuyoruz fakat ileride nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Sunucunun uzun ömürlülüğü açısından bir süre Egy A itemler ile yolculuğunuza devam edeceksiniz.

  Nasıl Radium Points kazanabilirsiniz?


  • Capture the Flag
  • Battle Arena
  • Job Cave
  • Wheel of Fortune
  • Attendance (Devam) Sistemi
  • Unique keserek
  • Özel evetlerden
  • Job Sistemiyle!
  Nasıl bedava Kredi (Silk) elde edebilirsiniz?

  Gerçekten bir Play2Win server için sizlere söz verdik ve sunuyoruz.
  İşte sizler için 10'dan fazla bedava kredi (silk) kazanma yolu!


  • Web Oy Sistemi
  • Web İmza Sistemi
  • Web Yönlendirme Sistemi
  • Radium Penceresinde ***** Sistemi
  • Wheel of Fortune
  • Attendance (Devam) Sistemi
  • Oyun içi otomatik eventler
  • 110 lv'a ulaşan ilk 10 oyuncu
  • Giveaways
  • Sosyal Eventler (Paylaşma, yorum yapma ve diğerleri)
  • Özel Eventler
  • Tatiller ve kutlama etkinlikleri gibi özel zamanlarda kullanıma hazır, saat başına silk sistemi!


  Talisman Kartları nasıl elde edebilirsiniz?

  Talisman kartlarını her zaman olduğu gibi FGW'den elde edebilirsiniz.
  Eğer FGW'yi sevmiyorsanız sizler için farklı bir yöntemimizde mevcut.

  Random Talisman Scroll'u size kartın nadirliğine göre bir talisman verecektir.
  Bu scroll'u Radium Points NPC'sinin "Scrolls" kısmında bulabilirsiniz.

  Amaç ve Hedefler:

  Bu metin parçası oyuncular tarafından gözden kaçmış görünüyor, ancak bu sefer sizin için çok kazançlı olacak, çünkü Radium projelerinin asıl amacının ne olduğunu gerçekten anlayacaksınız. Sadece bir dakikanı ayırmanı rica ediyoruz. Emin ol buna değecek.
  Projemizin temelleri, tüm oyuncular arasında adil bir oyunu amaçlıyor.

  Çevrimiçi Destek:

  Verebileceğimiz en iyi destek deneyimi için projemizdeki ana sistemlere odaklandık.
  Destek sistemimizde, tüm server personelinin bulunduğu bir oyun için canlı sohbet bulacaksınız. Bu şu anlama geliyor; sorunuz bütün personele yöneltilecek, sadece bir kişiye değil. Bu sayede sorunuza daha kesin ve hızlı bir cevap alabileceksiniz.

  Çevrimdışı Mod?

  Merak etmeyin, sizleri unutmadık. Sitemizdeki destek sistemimiz sizin için 7/24 orada olacak! Yaşadığınız herhangi bir sorunda açacağınız ticket bildirim olarak tüm ekibimize gerekli her yerden (discord, mesaj, mail vs.) ulaşacak.
  Muhtemelen, çevrimdışı ticket sistemi bize ulaşabilmeniz için en iyi yol olacak.

  Destek ekibimiz sizler için birçok platformda ulaşılabilir olacak. (Skype, Discord, Facebook, Instagram) Size ulaşmak zor diyemezsiniz.
  Destek almak için bu yöntemlerin hepsine ek olarak, ekibimiz hiçbir statü gözetmeksizin hepinize aynı saygıyı gösterip cevap vereceğinden şüpheniz olmasın.

  Sizlerden yalnızca bir şey rica ediyoruz, destek ekibimize saygılı olmanızı.

  Adil Bir Oyun:

  Adil bir oyunu iki farklı başlığa ayırıyoruz.
  İlk olarak, Play2Win bir oyun. Büyük ihtimalle Play2Win bir oyun yapabilmek için ne kadar çabaladığımız konusunda bir fikriniz yok. Otomatik eventlerde, sosyal eventlerde ve diğer birçok özel eventlerde verilecek free silkler ile başlamaktadır. Daha sonra yönlendirme(referrals), imza(signature), oylama(vote) gibi web site sistemleriyle devam ediyor ve wheel of fortune, attendance gibi free silk eventleri ile son buluyor. Hatta tatiller ya da hafta sonları gibi özel günlerde saatlik silk sistemini bile kullanmayı düşünüyoruz.

  İkinci olarak, bahsetmek istediğimiz konu yolsuzluk.
  Ekibimizin, yolsuzluğa karşı olacağından emin olmak istedik, ekip arkadaşlarımızın her birini kontrol etmenin ve izlemenin zor olacağını biliyoruz. Bu yüzden, hepsini bir kerede önlemek için bir fikrimiz var. Ne olduğunu merak ediyorsunuz değil mi? Çok basit, oyunun önemli kısımlarına kimsenin erişimi olmayacak.
  GM’lerin komutlara erişimini kısıtlamak için kendi sistemimizi yaptık ve yaptığımız ilk şey yolsuzluğa yol açabilecek her şeyi engellemek oldu.
  Oyunda [GM] ünvanına sahip karakterler görebilirsiniz, bu hesapların hiçbirinin item üretme ve gold ekleme yetkisi olmayacak(kendilerine bile).

  Bunun yerine, ekip üyelerinin her biri serverdaki rolüne göre atanan belirli haklara sahip olacaklar. Ek olarak bütün ekip gün boyu izleniyor olacak.

  Yolsuzluğa karşı son silahımız ise… Evet, doğru tahmin ettin son silah sensin!
  Şeffaflığa tüm kalbimizle inanıyoruz. -”Saklayacak bir şeyin yoksa, endişelenecek bir şeyin de yok demektir.”
  Her biriniz tonlarca bilgi içeren web sitemize erişebiliyorsunuz. Herkesi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Gerçekten herkesi GM’leri bile.
  Kısaca, en büyük silahımız sizsiniz. En ufak bir şüpheniz olsa bile karşılaşabileceğiniz her problemi rapor etmekte tereddüt etmeyin. Her şey en ince detayına kadar kontrol edilecektir. Tek ricamız rapor ederken lütfen yeterli kanıtı sağladığınızdan emin olunuz.

  İmza Eventi

  *İmzamızı forum profilinizdeki imza bölümüne koyarak bize destek olun.
  Profil bağlantınızı web sitemize yerleştirin, IGN'nizi bir yorumda bırakın ve açılışta 50 silk kazanın!

  Mesaj Tapsy tarafından (13 Eylül 2019 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye Tapsy isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  N1 Kyuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Mayıs 2009
  Nerden
  Üsküdar
  Konular 
  17
  Mesajlar  
  160
  Edilen Teşekkür 
   10
   Alınan Teşekkür  :  137
  R. Hali
  N1 Kyuza's: Cool

  Mükemmel görünüyor,piyasanın leşliği düşünüldüğünde sorunsuz bir şekilde hayata geçilirse son dönemlerde ki en iyi server olma potansiyeline sahip.İyi şanslar.

 4. Aşağıdaki üyeler N1 Kyuza isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  Tapsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Eylül 2019
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  İlginiz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 6. #4
  MaxiGamer
  CoolLemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Haziran 2019
  Oyun
  sro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Gerçekten çok başarılı gözüküyor

 7. #5
  MaxiGamer
  Cristal Box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2018
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  119
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  23
  R. Hali
  Cristal Box's: Hallucinating

  Tebrikler üstünde çok düşünülmüş bir oyuna benziyor bol şans

 8. #6
  MaxiGamer
  CoolLemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Haziran 2019
  Oyun
  sro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Alıntı Cristal Box Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tebrikler üstünde çok düşünülmüş bir oyuna benziyor bol şans
  Piyasaya sağlam giriş yapıyorlar umarım istedikleri değeri görürler.....

 9. #7
  MaxiGamer
  atakan537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Ağustos 2012
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Kaliteli sistem.

 10. #8
  MaxiGamer
  CoolLemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Haziran 2019
  Oyun
  sro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Akşama görüşüyoruz

 11. #9
  MaxiGamer
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  22
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  3
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Herkese merhaba,


  Radium'un #1 Meme (mizah) Etkinliğine hoş geldiniz!


  Ne yapmanız gerekiyor? Basitçe #meme-event odasında silkroad ile veya radium ile ilgili bir adet meme paylaşın.


  Etkinliğe katılmanız için 3 gününüz var. (Etkinlik salı günü başladı)


  Radium Yöneticileri en eğlenceli memei seçecek ve kazananı 300 Credit (silk) ile ödüllendirecek.


  Herkese iyi şanslar!


  Şimdi bana en iyi Silkroad memelerinizi gösterin.

  Discord: https://discordapp.com/invite/xERRz2v

 12. #10
  future awesome
  pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Mayıs 2009
  Nerden
  Fethiye
  Konular 
  313
  Mesajlar  
  2,425
  Edilen Teşekkür 
   623
   Alınan Teşekkür  :  1,814
  R. Hali
  pureLove's: Hoşnut

  Ben böyle bir tanıtım konusu görmedim. Bol şanslar.

 13. #11
  MaxiGamer
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  22
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  3
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Alıntı pureLove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben böyle bir tanıtım konusu görmedim. Bol şanslar.
  Çok teşekkür ederiz.
  Radium 27/09/2019'da açıldı ve şu anda 1700~ çevrim içi oyuncu sayısı ile yoluna devam ediyor.
  Aramıza katılmak isterseniz Discord kanalımıza bekleriz


 14. #12
  MaxiGamer
  Bleach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Aralık 2010
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  27
  Edilen Teşekkür 
   7
   Alınan Teşekkür  :  2

  Silk bugu yapılan bir serverda oynamak isteyen oynasın arkadaşlar.
 15. #13
  MaxiGamer
  doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Şubat 2011
  Nerden
  sanane
  Konular 
  55
  Mesajlar  
  529
  Edilen Teşekkür 
   73
   Alınan Teşekkür  :  122
  R. Hali
  doncarlone41's: Talkative

  Alıntı Bleach Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Silk bugu yapılan bir serverda oynamak isteyen oynasın arkadaşlar.


  anlatırsan nasıl yapıldığını oynarız

 16. #14
  MaxiGamer
  Bleach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Aralık 2010
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  27
  Edilen Teşekkür 
   7
   Alınan Teşekkür  :  2

  Alıntı doncarlone41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  anlatırsan nasıl yapıldığını oynarız
  Dün başlamıştım servere fakat gözüme çarpan insanların futursuzca silk harcayıp nova itemler vs aradığı olmuştu.
  Bu kendini pro diye tanıtan insanlar sitelerine vote sistemi eklemişler fakat anti-tracker kullanılan browserlar için kural koymamışlar. Böylelikle millet 75 level olduktan sonra siteden sürekli vote atarak 70k lara varan silk yapmışlar son 1 2 haftada. Bende işte dün gece 2 3 den beri 14k yapmışım bugün saat 6 dan beri onu düzeltmeye çalışıyolar fakat piyasada o kadar çok şey döndü ki kolay gelsin bu arkadaşlara ancak oyunun nasıl bir düzeni olmadığını bilenlere söyledikleri gibi düzeltiyoruz (rollback hariç) yalanını yedirirler. Rollback atarlarsada en az 1 hafta atmaları lazım nerden tutsan elinde kalıyo . Neyse ki piyasaya vote sistem yapmak isteyenlere örnek oldular.

  Birde başka bir konularında dc kanallarında felan türkleri zan altında bırakacak bir kaç ırkçı yorumları var. Umarım server açıldıktan sonraki online sayısı bu insanlara ırkçılık yapmamak konusunda güzel bir ders olur.
  Mesaj Bleach tarafından (13 Ekim 2019 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.

 17. Aşağıdaki üyeler Bleach isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 18. #15
  MaxiGamer
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  22
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  3
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Ekibimiz gerçekten bu tür olayların yaşanmaması için ve oyuncuların oyun-zevklerinin kaçmaması için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Şimdi sizlerin de fark edeceği üzere, bazı oyuncular fazladan kredi almak için vote4silk sistemlerini kötüye kullandı. Bu bugtan yararlanan bütün oyuncular, ilgili oldukları tüm HWID/IP yollarından, Radium'dan banlandı.
  Dün gece 18.00'da başlayan bakımın ardından sunucu bugün 12.00'da açıldı ve oyuna bu bug sorununun çözülmesine ilave olarak birçok yenilik yapıldı.
  (Bakım iki gün öncesinden duyurulmuştu.)
  Sizlere daha keyifli ve sorunsuz bir oyun sunmak için Radium'u her gün geliştirmeye devam ediyoruz.

  Tüm sorun/öneri/görüşleriniz için bizlere Discord kanalımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Herkese iyi oyunlar dilerim.

  (Güncelleme notları Discord kanalımızda mevcuttur.)

  Discord: https://discordapp.com/invite/xERRz2v


Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Rhy Online 100 Cap Only Ch Job Based Play2Win %70 PVP Server
  Konuyu Açan: account778, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 12 Temmuz 2019, 13:27
 2. Hydrus Online | Cap 100 | CH & EU | Play2Win
  Konuyu Açan: Achillesus, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 06 Mayıs 2018, 14:58
 3. Zeon Online | Cap 100/CH | PvE/Play2Win | Job Based | 25 Kasım 20:00'da online !
  Konuyu Açan: Sector1337, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 41
  Son Mesaj : 28 Kasım 2017, 03:31
 4. Aux Online | Play2Win 100 Cap EU/CH Sistemleri 18 Ağustos'da Başlıyor
  Konuyu Açan: zodiac, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 18 Ağustos 2017, 16:00
 5. Unlimited Online , PVE , CAP 110 , EU/CH , D11 , Play2Win Server
  Konuyu Açan: Yacoub, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 17 Temmuz 2017, 14:29