MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    deep0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Eylül 2019
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  2

BestRoad | 120 Cap | %80 PvP | Ch/Eu Dengeli | | Survival | Job War | 27/09/2019

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Mesaj deep0n tarafından (10 Aralık 2019 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

future awesome
    pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mayıs 2009
    Konular 
    324
    Edilen Teşekkür 
     632
     Alınan Teşekkür  :  1,836
    R. Hali
    pureLove's: Hoşnut

Her şey gönlünüzce olsun. Ekstra uniqueleri tek bir noktaya atarak unique-botting yolunu açmış oluyorsunuz. Bunun için bir önlem aldınız mı yoksa birden fazla yere mi atıyor?
    Kişisel blog sitem: hakankarakaya.com.tr

3. Aşağıdaki üyeler pureLove isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Eylül 2019
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı pureLove Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Her şey gönlünüzce olsun. Ekstra uniqueleri tek bir noktaya atarak unique-botting yolunu açmış oluyorsunuz. Bunun için bir önlem aldınız mı yoksa birden fazla yere mi atıyor?
    Mesajın için teşekkür ederim. Cok iyi bir noktaya parmak bastın. Oyun sistemimize str int uniqueleri eklemeyi düşünüyoruz. STR Karakterlerde Tüm uniquelerde pt kurup eğlenebilecek

MaxiGamer
    darkeyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Nisan 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

Tanıtımın bazı yerleri eksik ama betanıza girdim çok beğendim gerçekten uzun ömürlü olmasını diliyorum

6. Aşağıdaki üyeler darkeyes isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Eylül 2019
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı darkeyes Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Tanıtımın bazı yerleri eksik ama betanıza girdim çok beğendim gerçekten uzun ömürlü olmasını diliyorum
    Mesajın için teşekkür ederim. bizi sevindirdin. 27 Eylülde görüşmek üzere !

MaxiGamer
    Gm Yankee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Haziran 2019
    Oyun
    Corvus Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Tanıtım şahane umarım başarabilirsin şuan herkez ex sro oynuyor

9. Aşağıdaki üyeler Gm Yankee isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Eylül 2019
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı Gm Yankee Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Tanıtım şahane umarım başarabilirsin şuan herkez ex sro oynuyor
    Bizim kimseyle bir rekabetimiz yok. herkez emeğinin karşılığını alsın yeterli

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  40

Keşke biraz yani çok az daha zorluk olsaydı böyle sadece premium,switcher için falan savaşıyoz gibi olmuş bu kadar pvpde fazla bana göre çünkü istediğin zaman kapat charı arada gir pvp yap herşeyin hazır gelmesi biraz tadını kaçırıyor bence.110a kadar siz verseydiniz itemleri yerden 120lik moonlar çıksaydı biz onları +9+10 falan yapıp suna çevirseydik bi kağıtla falan biraz daha işin içine bi kasma bi ekipleşme bi ulaşılacak birşey sokardı.Aynı zamanda da coin koşturmacası yaparken oyun pazarını,goldu vb canlı tutardı ama tabi sizin serveriniz bu belirtmişsiniz özelliklerini bunu tercih eden girip 2 saat oynayıp çıkmayı sevenler de vardır tabiki.

12. Aşağıdaki üyeler Zalatan isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Eylül 2019
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     4

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Keşke biraz yani çok az daha zorluk olsaydı böyle sadece premium,switcher için falan savaşıyoz gibi olmuş bu kadar pvpde fazla bana göre çünkü istediğin zaman kapat charı arada gir pvp yap herşeyin hazır gelmesi biraz tadını kaçırıyor bence.110a kadar siz verseydiniz itemleri yerden 120lik moonlar çıksaydı biz onları +9+10 falan yapıp suna çevirseydik bi kağıtla falan biraz daha işin içine bi kasma bi ekipleşme bi ulaşılacak birşey sokardı.Aynı zamanda da coin koşturmacası yaparken oyun pazarını,goldu vb canlı tutardı ama tabi sizin serveriniz bu belirtmişsiniz özelliklerini bunu tercih eden girip 2 saat oynayıp çıkmayı sevenler de vardır tabiki.
    Mesajın için çok teşekkür ederim. güzel bir yere parmak bastın, kendi şahsi fikrimce bende senin gibi düşünüyordum. falat cogu player pvp server oynuyoruz item mi yapıcaz falan gibisinden terimlerde bulundu. aslında binevi haklılarda işten geldim yada okuldan geldim 2 3 uniq keseyim coin kasayım eğleneyim havasında herkez. ama bizim amacımız oyunu kapatmak değil, sürekli aktif tutmak ilerleyen zamanlarda ne değişir bilmem ama birtane yan server olarak emek server gelebilir. tabi bunlar birazda zamana bağlı. iyi günler, iyi forumlar !