Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ve belki bu konu daha önce açılmıştır ama ben yinede ilk konumu bununla açayım dedim. Çünkü bu durum beni baya uğraştırmıştı ve sinir etmişti ( Bende belki birilerinin işine yarar diye açayım dedim bu konuyu ..

Evet başlıyalım arkadaşlar ;
1) İlk olarak Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. buradan bu programımızı indirip kuruyoruz.
2) Kurduktan sonra bilgisayarımızdan Program Ekle ve Kaldır kısmına geliyoruz.
3) Program Ekle ve Kaldır kısmında arama yerine C++ yazıyoruz ve orada çıkan bütün herşeyi kaldırıyoruz. (İlk Önce Elle Programla Değil)
4) Bazı C++ programlarını kaldıramayabilirsiniz. Bu durumda Revo Uninstaller'a girip oradan temiz bir şekilde kaldırabilirsiniz.
5) Daha sonra Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. buradan bu programımızı indirip kuruyoruz. (Buradaki programda 2015 sürümleri var)
6) Ve son olarak Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. buradan bu programımızı indirip , yönetici olarak çalıştırıp kuruyoruz. (Buradaki programda diğer sürümleri var)

Rar Key : PUBG

Arkadaşlar eğer Revo Uninstall programını full olarak indirmek isteyen olursa buradan indirebillirler ;

İndirme Linki : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
Rar Key : PUBG

Evet arkadaşlar umarım işinize yarar ve sorununuz çözülmüş olur..